Ariston Termosifon

Ariston Termosifon Fiyatları

23 farklı Ariston Termosifon için fiyatlar listeleniyor.

Demirdöküm Termosifon Windsor Termosifon Arçelik Termosifon Finlux Termosifon Baymak Termosifon Ariston Termosifon

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

50 lt65 lt80 lt0 - 2.000 TL 2.000 - 3.000 TL AnalogDijitalECO Mod2000 W3000 WMarka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Ariston Kaydet

Fiyatı
- 0 - 2.000 TL2.000 - 3.000 TL3.000 - 4.000 TL4.000 - 5.000 TL5.000 TL üstü
Markası Ariston Özellikler Kapasite Isıtma Gücü Gösterge Tipi Basınç Türü Sıcaklık Aralığı Ağırlık Genişlik Derinlik Yükseklik Enerji Sınıfı Ürün Puanı

Ariston Kombi Yedek Parça

En Popüler Ariston Termosifonlar

Ariston Termosifon Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Ariston Termosifon Sıkça Sorulan Sorular

Ariston Termosifon

Beyaz eşya ile ısıtma sektörlerinde faaliyet gösteren İtalya merkezli Ariston, geliştirdiği termosifon modelleri ile öne çıkar. 2007 yılında Hotpoint markası ile birleşerek yeni nesil teknolojiler ile donattığı ürünlere de imza atan başarılı marka, Hotpoint Ariston termosifon cihazları ile kullanıcıların sıcak su ihtiyacını konforlu bir şekilde karşılama avantajı sunar. Özellikle doğal gaza erişimi olmayan veya doğal gaz kullanmayı tercih etmeyenlere hitap eden Ariston termosifon modelleri, enerji tasarruflu çalışma prensipleri sayesinde bütçe dostu bir kullanım süreci vadeder. Kullanıcılara ulaşılabilir seçenekler sunan Ariston termosifon fiyat listesi, başarılı markanın en uygun fiyatlı ürünleri hakkında bilgi verirken zengin ürün yelpazesi sayesinde her bütçeye hitap eden alternatifler sunar. Ariston Termosifon modelleri en uygun fiyatlarla Akakçe’de!

Ariston Termosifon Özellikleri

Ariston dijital termosifon olarak da adlandırılan Ariston termosifonlar, modelden modele değişen özellikleri ile öne çıkar. Genel olarak kullanım suyunu hızlı bir şekilde ısıtan ve su sıcaklığının kullanıcının belirlediği derecede sabit kalmasını sağlayan Ariston termosifon özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

Tasarruflu Ariston Termosifon Modelleri

Evden ofise karavandan prefabrik konutlara kadar her yerde kullanılabilen termosifonları çok daha güvenli, pratik, fonksiyonel ve bütçe dostu olarak yeniden yorumlayan Ariston markası, farklı model seçenekleri ile her ihtiyaç ve beklentiye yanıt verir. Sıcak kullanım suyu ihtiyacını elektrik enerjisi kullanarak karşılayan Ariston termosifon modelleri, bunu enerji tasarrufu yaparak sağlar. Ariston termosifon yorum ve incelemelerde de sıkça vurgulanan enerji tasarruflu çalışma prensibi sayesinde bütçeye ek yük oluşturmadan çalışan başarılı cihazlar, yüksek kullanıcı memnuniyeti ile benzerlerinden ayrılır.

Elektrik enerjisi ile çalışan ısıtma cihazlarının mutlaka çok fazla elektrik harcayarak yüksek faturalara neden olduğu yönündeki genel inanışı ortadan kaldıran Ariston Hotpoint termosifon modelleri, çok az elektrik tüketerek dört mevsim sıcak su ihtiyacını giderecek şekilde tasarlanmıştır. Başarılı markanın en yoğun ilgi gören enerji tasarruflu modellerinden Ariston termosifon Titanium Plus 65 litre ve 80 litre olmak üzere iki farklı model seçeneği sunar. Daha çok kalabalık ailelere hitap eden bu modelin yanı sıra Ariston Platinum, Slim, Junior termosifon gibi 10 litreden başlayan kapasiteye tezgah altı ve tezgah üstü mini termosifon modelleri de bulunur. Enerji tasarruflu olmaları ile öne çıkan elektrikli termosifon fiyatları Akakçe üzerinde her bütçeye hitap edecek seçenekler sunar.

Kapasitelerine Göre Ariston Termosifon Ölçüleri

Ariston 40 lt termosifon olarak ifade edilen cihaz isminde yer alan rakam, cihazın sahip olduğu su haznesinin kapasitesi hakkında bilgi verir. 10 litreden 85 litreye kadar farklılık gösteren su depoları sebebiyle farklı sayıdaki kullanıcılara hitap eden Ariston termosifonlar, farklı miktarlardaki sıcak suyu hazırda bekletme özelliğine sahiptir. Yalnız yaşayan kullanıcılar veya küçük alanlar için 10 lt, 15 lt gibi daha az su haznesine sahip olan modeller uygun iken kalabalık aileler ve büyük evler için 65 lt ve 80 lt gibi geniş su haznesine sahip modeller uygundur. Ariston termosifon ölçüleri, cihazların nereye monte edileceği konusunda da bilgi verir. Tezgah altı ve tezgah üstü olarak adlandırılan ve ince tasarımları ile dikkat çeken Ariston termosifon modelleri, yer israfına neden olmayan ölçüleri ile kurulum avantajı sunar. Özellikle tezgah altı olarak adlandırılan ve oldukça minimal olarak tasarlanan cihazlar, tezgah altında yer alan dolap içlerine monte edilebilecek kadar küçüktür. Bununla birlikte tezgah üstü modelleri arasında da oldukça küçük ölçülere sahip termosifonlar bulunur. Kapasitesine ve ölçülerine göre farklı seçenekler sunan termosifon fiyatları Ariston markasının uygun fiyat politikasını yansıtacak nitelikte olup Ariston 60 lt termosifon fiyatları ile 10 lt termosifon fiyatları arasında ufak farklılıklar söz konusudur.

Avantajları ile Ariston Termosifon Kullanımı

Banyo ve mutfaklar için sıcak su sağlamak amacıyla kullanılan Ariston termosifonlar, doğal gaz ve benzeri enerji kaynakları olmayan yerlerde elektrik enerjisi ile kullanım suyunu ısıtan cihazlardır. Başarılı markanın ürünleri ile ilgili kullanım ipuçları vermeden önce "Ariston elektrikli termosifon nasıl kullanılır?" ve "Ariston termosifon nasıl kullanılır?" sorularına yanıt vermek gerekir. Tüm modellerinde dijital ekran üzerinden kontrol sağlanan Ariston elektrikli termosifon modelleri, herkesin kolaylıkla anlayabileceği ve dilediği su sıcaklığını ayarlayabileceği kontrol paneli ile öne çıkar. Hem analog hem de LCD ekranlı termosifon modellerine sahip olan başarılı marka, su sıcaklığını ayarlama, suyun basınç değerini takip etme, zaman ayarı yapma gibi pek çok ayar seçeneği sunar. Kullanıcıların, dilediği su sıcaklığını sadece birkaç tuşa dokunarak ayarlamasına imkân tanıyan termosifon Ariston modelleri sayesinde banyo ve duşlarda su basıncının ani değişimleri nedeniyle su sıcaklığında dalgalanmalar meydana gelmesi gibi kötü sürprizler ile karşılaşma ihtimali bulunmamaktadır. Su sıcaklığının sabitlenmesine olanak tanıyan başarılı cihazlar, ayrıca güvenli çalışma prensipleri ile de dikkat çeker. Kullanıcı ve kullanım güvenliği için risk oluşturan olası arıza durumlarında otomatik olarak devre dışı kalan termosifonlar, gelişmiş emniyet sistemleri ile öne çıkar.

Bütçe Dostu Ariston Termosifon Fiyatları

Sıcak kullanım suyu elde etmek için doğal gaz ile çalışan kombi veya LPG ile çalışan şofbenlere alternatif sunan elektrikli termosifonlar, Ariston markasının yeni nesil tasarımları sayesinde çok daha az miktarda elektrik tüketerek avantajlı bir kullanım süreci vadeder. Sahip olduğu gelişmiş emniyet sistemleri ve güvenli çalışma prensipleri ile masrafsız ve uzun bir kullanım ömrü sunan başarılı cihazlar, evlerden ofislere, prefabrik konutlardan karavanlara kadar hemen her yerde sıcak su ihtiyacını karşılama olanağı sunar. Ariston Hotpoint termosifon fiyatları tıpkı termostat fiyatları gibi herkes için ulaşılabilir seçenekler sunar. Bu sebeple en ucuz Ariston termosifon modelinden en pahalısına kadar tamamı bütçe dostu olarak nitelendirilen Ariston termosifon fiyatları, hemen her bütçeye hitap etmesi ile benzerlerinden ayrılır. Hazne kapasitesine ürün modeline ve ekstra fonksiyonlara göre farklılık gösteren termosifon Ariston fiyatları özellikle 10 litre gibi küçük su deposu haznesine sahip olan tezgah altı termosifon modelleri ile 80 litre gibi geniş hazneli klasik termosifon modellerinde farklılık gösterir. Ancak tüm bunlara rağmen başarılı marka, enerji tasarruflu kullanımı ile öne çıkan termosifon cihazlarını uygun fiyat seçenekleri ile Akakçe üzerinde kullanıcıların beğenisine sunar.