Termostat

Termostat Fiyatları

547 farklı Termostat için fiyatlar listeleniyor.

E.C.A. Termostat Cosa Termostat Bosch Termostat General Life Termostat Buderus Termostat Vaillant Termostat

Fiyatı Düşen Termostatlar

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Termostatlar

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Bağlantı TipiKablolu
 • Bağlantı TipiKablosuz
 • ÖzelliklerWi-Fi
 • Fiyatı0 - 500 TL
 • Fiyatı500 - 750 TL
 • Fiyatı750 - 1.000 TL
 • Fiyatı1.000 - 1.500 TL
 • ÖzelliklerUzaktan Kontrol
 • TürüAnalog
 • TürüDijital
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 23 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüBağlantı TipiMinimum Sıcaklık AyarıMaksimum Sıcaklık AyarıSıcaklık HassasiyetiYükseklikGenişlikDerinlikÇalışma GerilimiÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (547)

Klima Isıtıcı Kombi Soba Termosifon Şofben Kombi Yedek Parça Ani Su Isıtıcı Vantilatör E.C.A. Termostat Cosa Termostat Bosch Termostat

En Çok Karşılaştırılan Termostatlar

Termostat Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Termostat Sıkça Sorulan Sorular

Termostat

Günlük yaşamda ısıtıcı ve soğutucu amaçlı aletlerin büyük bölümünde kullanılan termostatın amacı istenen ısıyı aynı seviyede stabil tutabilmektir. İçinde bulunan ısıya duyarlı materyaller sayesinde sistemin ısısı devamlı kontrol altında tutulur. Fırın ve su ısıtma cihazlarında yoğun olarak kullanılan ilk termostat 1700'lü yıllardan beri günlük hayatın vazgeçilmez bir parçasıdır. Isıtma amaçlı olarak kullanılan ürünlerde, sıcaklık istenen seviyeye geldiği anda elektrik otomatik kesilerek ulaşılan sıcaklık seviyesi korunur. Kullanım yerine ve amacına göre farklı çeşitlere sahip olan termostatlar, kısa sürede mekanları istenen seviyeye getirerek hayatı kolaylaştırır. Kullanıcılar termostat nedir diye arama yaptıklarında karşılarına çıkan bu cevapla yeterli bilgiye sahip olabilirler. Siz de ihtiyacınız olan termostat ve benzeri ürünlere akakce.com’da bulunan elektrikli ısıtıcı kategorisinden ulaşarak satın alabilirsiniz.

Termostat Çeşitleri

Gelişen teknolojiye paralel olarak yapılan modeller, son dönemlerde hem ısıtma hem de soğutmada kullanılabilen termostat çeşitleri ve ürünlerinin oluşmasını sağlar. Isının istenen seviyede tutulması enerji tasarrufu açısından da önemlidir. Gerektiği zaman devreye giren termostatlar, kullanıcılar için ekonomik ve güvenli seçimler olarak öne çıkar. Özellikle soğuk kış aylarında evlerde ısıtma amacıyla kullanılan kombi termostat tasarruflu bir model olarak tercih edilir. Sıcaklığın uzun süre muhafaza edilmesi gereken durumlarda kullanılan ürünler sayesinde evinizde ekonomik ısınma imkanını bulabilirsiniz. Tüm odalarda ısıyı sabit tutmaya yarayan ürünler kullanıcılara büyük kolaylık sağlar. Tost makinelerinde ve çay ocaklarında tercih edilen gazlı termostat, ısıyı kontrol edebilme imkanı sunan ekonomik ürün grupları arasında yer alır. İstenen sıcaklığa ulaştığı zaman enerjiyi kesen bu modeller, ekonomik açıdan da tasarruflu bir seçimdir. -50 ile 110 derece arasında sıcaklık sunan elektronik termostat modelleri geniş kullanım alanı sayesinde her alanda mükemmel çözümler sunar. İçerisinde bulunan yay ile istenen alanların ısısını muhafaza etmeyi sağlayan mekanik termostat, düzeneklerinde mekanik aksamların yoğun olarak kullanıldığı modeller arasında yer alır. Dijital LCD ekran seçeneğiyle sunulan modülasyonlu termostat, kablolu bağlantı özelliğiyle 5 derece ile 35 derece ayar aralığında sıcaklık sunarak yaşam alanlarınızda konfor oluşturur. Kullanıcılara tarih ve zaman ayarı seçeneğini birlikte sunan zaman ayarlı termostat, kablolu ve kablosuz olarak sunulur. 5 derece ile 30 derece aralığında programlanabilen modeller, günlük hayatı büyük ölçüde kolaylaştıran ürünlerdir. Büyük dijital ekranları, kullanım kolaylığı sağlayarak kullanıcıların memnuniyetini artırır. Farklı özelliklerle kullanıcıların beğenilerine sunulan ürünlerin her biri, değişken sıcaklık ve soğutma kapasitelerine sahiptir. Siz de kullanımınıza uygun modelleri belirleyerek yaşam alanlarınıza konfor sağlayabilirsiniz.

Termostat Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yaşanan ortamların sıcaklığını istediğiniz ısıda sabitlemek amacıyla tercih edilen oda termostat sayesinde evinizin tüm alanları aynı derecede ısınıp soğuyabilir. Odalarınızı olmasını istediğiniz sıcaklık seviyesine getirerek gün boyu aynı ısı derecesini termostatlar ile koruyabilirsiniz. Özellikle ısı yalıtımının olduğu ortamlarda enerji tasarrufu yapmada etkisi kanıtlanan ürünler, bütçenizi korumada yardımcı olur. Isıtma işlerinin dışında diğer elektrikli aletlerin yapısında bulunan metal olmayan termostatlar, ütü ve saç kurutma makinelerinde kullanılırlar. Ütü yaparken sıcaklığın korunmasını sağlayan modeller kullanım kolaylığının yanında tasarruf etmenize imkan sağlar. Ürünü kullananların yorumlarından ve termostat önerisi arasından bütçenize uygun seçimler yaparak tasarruf edebilirsiniz. Dijital ve analog olarak kullanıcıların beğenilerine sunulan modeller kendi aralarında farklı özelliklere sahiptir. Dijital olanlar kullanım ve işlevsellik açısından analoglardan farklıdır. Telefon veya tabletinizin internet bağlantısı üzerinden bu modelleri kolaylıkla kumanda edebilirsiniz. Ürünlerde yer alan konum özelliğini aktif hale getirdiğimiz takdirde siz gelmeden ortam sıcaklığını ayarlayabilir. Teknolojinin gelişimine bağlı olarak artan termostat özellikleri kullanıcıların rahat etmesi için gereken tüm imkanlarla donatılır. Kullanımı kolay ve bir o kadar da pratik olan dijital termostat son teknolojinin kullanıcıların hizmetine sunduğu en önemli modeller olarak öne çıkar. Kombinizin ısısını, çalışma süresini ve zamanını önceden ayarlayarak uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz. Böylece evinize adım attığınız andan itibaren istediğiniz sıcaklığı sağlayarak konforu yakalayabilirsiniz. Küçük bebekleri olan ebeveynler için termostatlar, soğukmuş aylarının en çok satın alınan ürünleri arasında yer alır.

Yaz ve Kış Ayarlı Termostat Çeşitleri Akakçe’de

Sera, soğuk hava depoları, ev ve işyerlerinde gün boyu oluşan nemi ölçen termostat nem ölçer dijital geniş ekranları ile işlevsel bir üründür. Yüksek hassasiyete sahip olan ürünlerin enerji tüketimi oldukça azdır. Masa ve duvar kullanımı için uygun olan modeller sayesinde -50 dereceyle 70 derece arasındaki nem oranını kolaylıkla ölebilirsiniz. Tüm verileri hafızasında tutarak size kolaylık sağlayan modellerin ışıklı LED ekranları, kullanıcılar için idealdir. Araçlarda kullanım için uygun olan termostat yazlık kışlık özelliğiyle arabanın ısısının sabit kalmasına yardımcı olur. Sıcak havalarda arabalarda oluşan harareti önlemek için termostat değişimi yapmak gerekir. Burada kullanılan yazlık kışlık modelleri arasından bütçenize uygun olanları satın alabilirsiniz. Kendi akıllı telefon uygulaması üzerine başka bir aparat kullanmadan kontrol imkanı sunan akıllı termostat, sıcaklık ayarını istediğiniz seviyede tutan yeni modeller arasında yer alır. Her markanın kendi modellerine uygun olarak ürettiği kablosuz termostat doğru kullanıldığı takdirde yüksek oranda enerji tasarrufu sağlar. Dijital ekrana sahip olan ürünlerle evlerinizde arzu ettiğiniz konfora ulaşabilirsiniz. Duvara monte edilen bu modellerin petek yanına yakın olarak konmaması gerekir. Modellerden en iyi verimin alınabilmesi için ürünlerin evinizde en çok kullanılan odaya takılması önemli bir detaydır. Siz de evlerinizdeki konfor ve sıcaklığı etkileyen modelleri seçerken s E.C.A. termostat çeşitleri ve diğer markaların modelleri arasında karşılaştırma yaparak daha hızlı karar verebilirsiniz.

Termostat İndirimleri

Evlerde ve diğer alanlarda farklı özelliklere sahip olan termostatlar, klimalarda, fotokopi makinelerinde ve araçlarda kullanılır. Küçük ev aletlerinin yanı sıra endüstride de geniş kullanım alanı bulunan ürünler, işlevsel olmaları sebebiyle tercih edilir. Bu ürünlere ihtiyaç duyan kullanıcılar arama yaparken termostat nerede satılır sorusunu sıklıkla yöneltirler. Termostatlar kullanımlarına göre farklı yerlerde satılabilir. Ev ve küçük aletlerde kullanılan termostatlar servis sağlayıcılar tarafından kullanıcıların istediği yere getirilir. Bazı modeller, kuluçka makinelerinde kullanım imkanı sunarlar. Küçük ebatlı olan model ve çeşitleri sayfamızdan güvenle temin edebilirsiniz. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan ürünler ihtiyacınıza göre tercih edilebilir. Siz de tüm ihtiyaç duyduğunuz ürünleri uygun fiyatlarla bütçenizi aşmadan satın alabilirsiniz.

Termostat Fiyatları

Özellikle kuluçka makinelerinde kullanılan termostat seti, kutu içeriğinde nem ölçer, termostat ve çevirme motoru yer alır. Hazır kurulu olarak satışa sunulan setlerde size sadece elektriğe takmak kalır. Soğuk hava depoları, akvaryum, laboratuvar ve sanayi tipi buzdolaplarında kullanım için uygundur. Pratik olan ürünler sayesinde her alanda istediğiniz sıcaklığa en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Kişisel veya diğer ihtiyaçlarınıza göre satın alacağınız termostat ve aksesuarlarına uygun fiyat alternatifleriyle sahip olabilirsiniz. Marka ve modele göre değişen termostat fiyatları, kullanıcılar tarafından bütçelerine uygun olarak seçilebilir. Evlerde kullanılan modeller dışında işyerlerinde kullanım kolaylığı sağlayan modellerde mevcuttur. İhtiyacınıza göre değişen fiyat aralığının belirlenmesinde performans ve kalitenin önemi oldukça fazladır. Kullanım yerinize uygun seçimler arasında yer alan ürünleri kampanya dönemlerinde satın alarak bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Her kullanım için değişik özelliklerde olan modeller, kullanıcıların tercihleri doğrultusunda şekillenir.