Baymak Termosifon

Baymak Termosifon Fiyatları

73 farklı Baymak Termosifon için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Baymak Termosifonlar

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıBaymak
 • Kapasite50 lt
 • Kapasite65 lt
 • Kapasite80 lt
 • Isıtma Gücü2000 W
 • Isıtma Gücü3000 W
 • Gösterge TipiAnalog
 • Gösterge TipiDijital
 • Fiyatı0 - 4.000 TL
 • Fiyatı6.000 - 8.000 TL
 • ÖzelliklerTitanyum
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 4 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıBaymak
Fiyatı 0 - 4.000 TL 4.000 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 - 12.000 TL 12.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerKapasiteIsıtma GücüGösterge TipiBasınçTürüSıcaklık AralığıAğırlıkGenişlikDerinlikYükseklikÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (73)

Baymak Klima Baymak Kombi Baymak Termostat Baymak Şofben Baymak Kombi Yedek Parça Baymak Ani Su Isıtıcı Baymak Isı Pompası Baymak Klima Yedek Parça Baymak Boyler Baymak Yoğuşmalı Kazan

En Popüler Baymak Termosifonlar

Baymak Termosifon Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Baymak Termosifon Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Baymak Termosifon hangileri?

Bugün Akakçe'de 73 farklı model arasında

En çok satan Baymak Termosifon hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Baymak Termosifon:
 1. Baymak Aqua Konfor MTK 65 2000 W 65 lt Termosifon
 2. Baymak Aqua Konfor MTK 80 2000 W 80 lt Termosifon
 3. Baymak Aqua Konfor MTK 100 2000 W 100 lt Termosifon
 4. Baymak Aqua Konfor MTK 50 2000 W 50 lt Termosifon
 5. Baymak (Montaj Hariç) Elektrikli Termosifon

Baymak Termosifon

Yaşam alanlarında sıcak su ihtiyacını kolay bir şekilde karşılamak için kullanılan Baymak termosifon kullanıcılara kaliteli seçenekler sunar. 1969 yılından günümüze hizmet veren Baymak; ısıtma sistemleri, klimalar, su ısıtıcılar, su teknolojileri, yenilenebilir enerji sistemleri ve kontrol ekipmanları ürünlerine imza atan bir markadır. Termosifon, suyu istenilen sıcaklık seviyesine getiren bir sistemle çalışır. Haznesinde bulunan suyu ayarlanan sıcaklığa getiren cihazlar; özel teknolojik donanımları sayesinde de suyun ideal sıcaklıkta kalmasını mümkün kılar. Baymak termosifon çeşitleri farklı kapasitelere sahip kazan bölümlerine aldığı suyu özel bir rezistans yardımıyla ısıtır ve ardından suyun sıcak kalmasını sağlar. Bu cihazlar kombi olmayan ev ya da iş yerlerinde de tercih edilir. Su sıcaklığını ayarlarken elektrik tasarrufuna da imkan tanıyan ürünler, sıcak suya dilediğiniz anda ulaşmanızı sağlar. Elektrikli modellerin yanı sıra Baymak dijital termosifon modelleri de diğer elektrikli ısıtıcılardaki gibi rezistans yardımı ile su ısıtma çözümleri sunar. Markanın termosifon modelleri; 15 litre, 30 litre, 50 litre, 65 litre, 80 litre ve 100 litre olmak üzere farklı seçeneklere sahiptir. Baymak’ın üstün teknolojiyle donattığı termosifonlar arasından bütçeniz ve ihtiyaç duyduğunuz özelliklere göre tercihte bulunabilir ve beğendiğiniz ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz. Bunun yanında evinizin termostat ihtiyacı için en ucuz termostat fiyatları ve modellerini inceleyebilir ve ihtiyacınıza uygun olan modele sahip olabilirsiniz.

Baymak Termosifon Çeşitleri

Baymak termosifon çeşitleri kapasite, ısıtma gücü, gösterge tipi ve enerji sınıfı özelinde farklılık gösteren alternatifler sunar. Marka termosifon modelleriyle hem doğa dostu hem de kullanıcı dostu çözümler sunar. Baymak termosifon modelleri her türden ihtiyaç özelinde çözümler yaratır. Bunlardan biri olan Baymak titanyum plus termosifon, titanyum malzeme rezistansı ile en etkili ısıtma işlemini gerçekleştirir. İstenilen su sıcaklığını kısa sürede ayarlayan titanyum plus ile hem konfor yaşayabilir hem de elektrik tasarrufu yapabilirsiniz. Baymak prizmatik termosifon modeli diğer modellere göre 2 kat daha hızlı ısıtma uygulayan teknolojiye sahiptir. Böylelikle zamandan tasarruf sağlar. Programlama özelliğine sahip olan cihaz ile düşük enerji sarfiyatı mümkün olur. Özel emaye kaplaması sayesinde uzun yıllar kullanılabilir. 4 farklı emniyet sistemine sahip olan model son derece güvenlidir. Korozyona karşı korumaya sahip olan model, anti-lejyoner fonksiyonu ile hijyenik su konforu yaşatır. Baymak su ısıtıcı termosifon çeşitleri ile siz de konforlu ve pratik sıcak su deneyimini yaşayabilirsiniz.

Baymak Termosifon Seçiminde Önemli Noktalar

Baymak termosifon satış noktaları ve online platformlardan termosifon satın alırken bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Öncelikle ihtiyaç duyduğunuz konuda emin olmalı ve bu doğrultuda da sıcak su üretimi yapacak bir model arayışına girmelisiniz. Seçilen modelde izolasyon sisteminin olması son derece önemlidir. İzolasyon sistemi sayesinde termosifonlar ayarlanan sıcaklığın derecesini korur ve yüksek enerji tasarrufu sağlar. Bunun yanında Baymak termosifonun konumlandırılacağı alan belirlenmeli ve model bu doğrultuda seçilmelidir. Modeller arasında duvara monte edilerek kullanılabilen alternatifler ve bunlara ek olarak da tezgah altı modeller de bulunur. Bu nedenle Baymak termosifon ölçüleri bu kullanım alanına karar verilerek belirlenmelidir. Tüm bunların yanı sıra termosifonlarda su ısıtma kapasitesinin artması ile birlikte kullanılan enerji miktarı da artar. Bu yüzden su ısıtma kapasitesi yüksek bir model tercihinde bulunacaksanız A sınıfı veya A+++ sınıfı gibi oldukça düşük enerji kullanımı ile yüksek verimi sağlayan modelleri tercih edebilirsiniz. Alınan Baymak termosifonun kurulacağı alanın güvenlik özelliklerine uygun niteliklerde olması da önemlidir. Aksi takdirde istenmeyen sorunlar ve hasarlar yaşanabilir. Bunun yanında klima, ısıtıcı soğutucu çeşitleri arasında yer alan çok sayıda ürün seçeneği arasından kapasite, ısıtma gücü, gösterge tipi ve enerji sınıfı özelinde seçim yapabilirsiniz.

Baymak Termosifon Nasıl Kullanılır?

“Baymak termosifon nasıl kullanılır?” sorusu kullanıcılar tarafından merak edilebilir. Baymak termosifon kullanımı son derece kolaydır. Ekran üzerindeki yönlendirmeler sizi nasıl ayarlayacağınız konusunda bilgilendirir. Bu yönlendirmeleri izleyerek ısıtma ayarında bulunabilirsiniz. İstediğiniz sıcaklığı ayarladıktan sonra ek bir işlem yapmaya gerek duymadan suyu kullanmaya başlayabilirsiniz. Bazı durumlarda ayarlanan sıcaklık derecesi istenen değerin altına düşebilir ancak bu tür durumlarda herhangi bir işlem yapmanıza gerek olmaz çünkü Baymak termosifon sistemlerinde bu tür durumlar özelinde çalışan otomatik devre teknolojisi bulunur. Uzun süre evde bulunmayacaksanız cihazı sigortadan kapatabilirsiniz. Markanın termosifonları, yapıları gereği izolasyonlu malzemeden oluşur. Sistem mevcut suyun sıcaklığını 24 saat boyunca muhafaza edebilir.

Çevre Dostu Baymak Termosifon

Su ısıtma çözümleri sunmak için tasarlanan cihazlar, çevre dostu özelliklere de sahiptir. Kullanıcılar tarafından da beğeni toplayan çevre dostu Baymak termosifonlar, elektrik tasarrufu ile bütçeye de katkı sağlar. Baymak termosifon yorum ve değerlendirmelerde de öne çıkan çevre dostu özellikli termosifonlar, malzeme kalitesi ile uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Termosifonların enerji sınıfı elde edilecek tasarrufu artırır ve bütçeye katkıda bulunur. Günlük hayatı rahat hale getiren, çevreye duyarlı çözümler sunan modelleri seçerek siz de sıcak su ihtiyacınızı kolayca sağlayabilirsiniz. Ürünlerin fiyat aralıklarını enerji sınıfı, markası, modeli ve özellikleri büyük oranda etkiler. Baymak konfor termosifon fiyat aralıkları ürünün farklı özelliklerine göre değişiklik gösterebilir ve bu nedenle de bütçenize en uygun ürünü bulmanız için pek çok farklı kriteri göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir. Böylelikle bütçeniz ve ihtiyacınız özelinde seçimde bulunabilirsiniz. Bunun yanında sıcak su çözümünde daha pratik bir çözüm arıyorsanız şofben modellerine de göz atabilir ve aradığınız özellikler doğrultusunda seçimde bulunabilirsiniz. Şofbenler anlık ısıtma özelliğine sahiptir ve bu özelliği sayesinde sürekli olarak sıcak su üretimi yapar. Siz de klima, ısıtıcı, soğutucu kategorisinde yer alan markanın ürünlerine göz atarak aradığınız ürünü kolayca bulabilirsiniz.

Baymak Termosifon Fiyatlarını Akakçe’den İnceleyin

Suyun istenilen sıcaklığa getirilmesi için özel olarak tasarlanan modeller, ideal fiyat seçenekleriyle kullanıcıların beğenisini kazanır. Baymak termosifon fiyatları modelin kapasitesine, ısıtma gücüne, gösterge tipine ve enerji sınıfına göre değişebilir. Baymak termosifonların fiyat aralıkları ürünlerin yıllar boyunca kullanılabilecek nitelikte olması sayesinde son derece caziptir. Bu bakımdan değerlendirildiğinde de her bütçe özelinde seçeneklere sahiptir. Bunun yanında Baymak küçük termosifon modelleri de farklı fiyat aralıkları sunar. Boyutları gereği fazla yer kaplamadan pratik bir su ısıtma çözümü sunan küçük termosifon modelleri çok sayıda seçeneğe sahiptir. Markanın termosifon modellerinin tümü kullanıcılara son derece ucuz fiyat aralıkları sunar. Ucuz alternatifleri yakalayabilmeniz için, kampanyaları takip etmenizde de yarar bulunur. Kampanya fırsatları, benzersiz ürünlere son derece cazip fiyatlarla ulaşabilmenizi mümkün kılar. Ucuz alternatifleri Akakçe ile kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Bu sistem tüm markaları ve fiyat alternatiflerini sizin için tek bir sayfada listeler ve kolay bir şekilde incelemenizi mümkün kılar. En ucuz termosifon seçeneklerini inceleyerek en yüksek kaliteye kolayca ulaşabilir ve ihtiyacınız olan modeli satın alabilirsiniz. Sunulan fiyat listesi ve fiyat karşılaştırma avantajları ile çok sayıda modeli tek seferde inceleyebilir ve bu sayede sizin için en cazip modeli rahatlıkla tespit edebilirsiniz. Tespit ettiğiniz elektrikli termosifon Baymak modeli sayesinde su sıcaklığını en ideal aralıklarda tutabilir ve aynı zamanda elektrik tasarrufu yaparak bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.