Toner

Toner Fiyatları

216.141 farklı Toner için fiyatlar listeleniyor.

Brother Toner HP Toner Xerox Toner Canon Toner Pantum Toner Samsung Toner

Fiyatı Düşen Tonerler

Tümü

Fiyat/Performans (F/P) Tonerler

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • TürüOrijinal
 • TürüMuadil
 • Muadil MarkaCanon Uyumlu
 • Muadil MarkaHP Uyumlu
 • Muadil MarkaSamsung Uyumlu
 • RenkSiyah
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterTürüMuadil MarkaBaskı TürüÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (216.141)

Kartuş Kartuş Mürekkebi Filament Drum Toner Tozu Yazıcı Şeridi Ribon Toner Çipi Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Brother Toner HP Toner Xerox Toner

En Çok Karşılaştırılan Tonerler

Toner Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Toner Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Tonerler hangileri?

Bugün Akakçe'de 216.141 farklı model arasında

En çok satan Tonerler hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Toner:
 1. Brother TN-1040 Siyah Toner
 2. HP 106A W1106A Siyah Toner
 3. Hp 106A-W1106A Muadil Toner / Çipli
 4. HP 103A W1103A Neverstop Siyah Toner
 5. HP 12A Q2612A Siyah Toner

Toner

Lazerli yazıcılar ve fotokopi cihazları için geliştirilen toner modelleri, tek seferde çok sayıda baskı alabilme imkânı tanır. Farklı kapasitelerde kullanıma sunulur, sizi sık sık kartuş değiştirme zahmetinden kurtarır. Pek çok yazıcı çeşidine uygun olarak tasarlanan yazıcı parçaları, dokümanlarınızı karbon ve polimer gibi kromoforik maddeler ile basabilmenizi sağlar. Genellikle ofis, kırtasiye, okul gibi yoğun çıktı alınan alanlarda kullanılan yazıcılarda tercih edilir. Yeniden doldurulabilir yapılarıyla uzun süreli bir deneyim sunan tonerler, kısa bir süre içinde baskı alabilme olanağı tanır. Birkaç adımda takıp çıkarabileceğiniz tasarımları ile kolaylık sağlar, zaman kaybetmeden çalışabilme fırsatı verir. Yazıcıların özellikleri dikkate alınarak geliştirilen parçalar hem siyah hem de renkli çıktı alabileceğiniz alternatiflere sahiptir. Kısa bir süre içinde net baskılar alabilmenize yardımcı olan birçok toner çeşidini Akakçe’de bulabilirsiniz.

Toner Nedir?

Peki detaylı olarak aktarmak gerekirse “Toner nedir?” ve “Toner ne işe yarar?” Tonerler, ince tanecikli toz parçacıklarının depolandığı kartuşlardır. Dolu ya da boş olarak kullanıma sunulan ürünler, toner kartuşu ile çalışan lazer yazıcılar ve fotokopi cihazları için üretilir. Baskı işlemlerini toz ile yaptığı için belgeleriniz üzerinde damlama ve akma gibi problemlerle karşılaşmanızın önüne geçer. Kesintisiz ve seri bir baskı hizmeti için geliştirilen toner çeşitleri hem yazıcı hem de fotokopi makinelerinin boyutları göz önünde bulundurularak tasarlanır. İleri teknolojiler kullanılarak üretilir, renkli ve siyah çıktı alabilmenize imkân tanır. Baskı cihazlarının teknik özellikleri dikkate alınarak tasarlanan malzemeler, geniş ürün yelpazesi sayesinde seçim yaparken kolaylık sağlar. Yedek olarak da kullanabileceğiniz yazıcı parçalarının fonksiyonları ise modelden modele farklılık gösterir.

Toner Özellikleri

Her yazıcı ve fotokopi cihazına uygun seçeneklere sahip olan tonerlerin dış kasaları plastik materyaller kullanılarak üretilir. Tek seferde 1000, 2000 ve 2500 gibi çeşitli sayılarda çıktı alabilmenizi sağlayarak beklentilerinizi karşılar. Yoğun çalışma temposuna uygun olarak geliştirilen toner özellikleri, cihazlarınızı etkili bir şekilde kullanabilme imkânı verir. Sürtünme probleminin önüne geçen mürekkep çıkış hazneleriyle dikkat çeken ürünler, belgelerinizin deforme olmasını önler, mürekkep dağılması gibi problemlerle karşılaşmanızın önüne geçer. A0, A2, A4, A5 gibi kâğıt boyutlarıyla uyumlu pek çok alternatif sunarak ihtiyacınıza en uygun toneri seçebilmenizi kolaylaştırır. Metin ve görsellerinizi yüksek pigmentli basabilme imkânı veren toner çeşitleri, renk tonlarını belirlediğiniz oranda kâğıda aktararak daha net görünmesini sağlar.

Baskı cihazlarının drum ünitelerine uygun yapılarda tasarlanan parçalar, herhangi bir temizliğe ve bakıma ihtiyaç duymaz. Birkaç adımda doldurabileceğiniz hazneleriyle kolaylık sağlar, kaliteli bir deneyim sunar. 10 mikrondan küçük tozlar ile yazılarınızı, resimlerinizi ya da grafiklerinizi basabilme imkânı veren yazıcı parçaları, sessiz alternatifleriyle çalışırken daha iyi odaklanabilmenize yardımcı olur. Özenle hazırladığınız ödevlerinizi, belgelerinizi ya da sunumlarınızı istediğiniz gibi çıkarabilmenize olanak tanır. Tasarruflu modelleriyle de öne çıkan pek çok toner, bütçenizi koruyarak ofis masraflarını en aza indirir. Baskı işlemlerini saniyeler içerisinde yaparak vakit kazandırır. Birbirinden farklı çalışma mekanizmalarına sahip olan ürünler, çift taraflı çıktı alabilme imkânı tanıyan alternatifler de sunar. Toner fiyat listesi, bu özellikler göz önünde bulundurularak belirlenir.

Toner Modelleri

Belirli bir ısıyla tozları mürekkep haline getirerek baskı alabilme imkânı tanıyan ürünler, toner markaları tarafından hem tasarımlarına hem de özelliklerine göre sınıflandırılır. Orijinal, muadil, sıvı, siyah, renkli gibi seçenekler sunarak cihazınıza en uygun modeli bulabilmenizi kolaylaştırır. Orijinal toner çeşitleri, yazıcı markaları tarafından her cihaza özel olarak üretilir. Ürünlerin genişlik, yükseklik ile derinlik değerleri farklıdır. Geliştirilen parlaklık özellikleri ile çıktılarınızı canlı ve yoğun renklerle basabilmenize olanak tanır. Kuruma ya da tıkanma gibi herhangi bir soruna karşı test edilen pek çok toner orijinal, tekli ve set olarak da kullanıma sunulur. İçerisinde 2 ve 3 adet toner olan setler, baskı işlemlerini kesintisiz yapabilmenize yardımcı olur.

Muadil olanlar orijinaller ile eşdeğer yapılarda tasarlanır. Düşük maliyetle kaliteli baskılar alabilme imkânı tanıyarak beklentilerinizi karşılar. Çipli ve çipsiz seçeneklere sahip olan parçalar, aradığınız ürüne ulaşabilmenize yardımcı olur. Çipli ürünler, bilgisayar modelleri ve çeşitli dijital sistemler tarafından gönderilen verileri direkt olarak tonere aktararak çalışır. Ayrıca baskı sayısını sınırlandırabilme olanağı tanıyarak işinizi kolaylaştırır. Her yazıcıya özel geliştirilen parçaların dolum işlemleri biraz daha zordur. Çipsiz üretilen lazer tonerler ise farklı baskı cihazlarında da kullanılabileceğiniz tasarımları ile çok yönlü bir deneyim sunar. Çipli olanlara göre daha kolay doldurulabilir yapılarıyla dikkat çeker. Sıvı toner çeşitleri ise küçük lazerli yazıcılar için üretilir. Çalışma mekanizmaları diğerlerinden farklı olan parçalar, küçük yapıları sayesinde barkod cihazlarında da tercih edilir.

Toner satıcıları tarafından renklerine göre de sınıflandırılan ürünler, seçim yaparken kolaylık sağlar. Siyah renkli olarak kullanıma sunulan modeller, genellikle fotokopi merkezlerinde ya da kırtasiyelerdeki baskı cihazlarında tercih edilir. Siyah, mavi, kırmızı, sarı renklerin yer aldığı renkli toner çeşitleri ise fotoğraf, grafik ve çizimlerinizi en iyi şekilde basabilmenize olanak tanır. Özenle tasarlanan toner hazneleri, contaları, atık kutuları ile pek çok problemin önüne geçerek deneyiminizi farklı bir noktaya taşır. RGB, CMYK, HSL ve HSV gibi farklı renk modellerini istediğiniz yoğunlukta yazdırabilmenizi sağlayarak beklentilerinize cevap verir. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan parçalar, lazer yazıcınız ya da fotokopi cihazınız için en iyi toneri bulabilmenize yardımcı olur.

Toner Nasıl Seçilir?

Daha verimli bir deneyim için toner satın alırken baskı makinenizin hem markasını hem de modelini dikkate almalısınız. Seçim yaparken kullanacağınız alanı da önceden belirlemeniz gerekir. Örneğin; baskı merkezi için bir ürün arıyorsanız yüksek baskı kapasitesine sahip olanları tercih edebilirsiniz. Aşağıda bulunan bilgileri de göz önünde bulundurarak dokümanlarınızı kaliteli bir şekilde yazdırabilirsiniz.

Toner Fiyat Seçenekleri

Toner fiyatları, boyut ve özellik gibi farklı unsurlara göre değişiklik gösterir. Baskı sayısı ve baskı rengi gibi kriterlere göre de birçok alternatif sunarak kullanıcıların bütçesine en uygun modele ulaşabilmesini kolaylaştırır. Çipli yazıcı parçaları, her cihaza özel olarak geliştirildiği için üst segmentte yer alabilir. Siyah beyaz toner fiyat ile renkli toner fiyatları ise kapasiteleri doğrultusunda pek çok seçeneği beraberinde getirir. Örneğin; tek seferde 2500 çıktı alabilmenizi sağlayan modellerin fiyatları, 1000 ya da 1500 baskı yapanlara göre daha farklı olabilir. Fiyatların belirlenmesinde kullanıcı beklentisi, kalite ve marka gibi faktörler de önemli rol oynar. Siz de “Toner nerede satılır?” sorusuna cevap arıyor, toner sipariş etmek istiyorsanız Akakçe’ye göz atabilirsiniz. Ayrıca yazıcı fiyatları ile yazıcı yedek parça fiyatlarını da inceleyebilir, ihtiyacınız olan en ucuz toner ürününe ve daha pek çok çeşide kolaylıkla ulaşabilirsiniz.