Yatak Koruyucu Örtü

Yatak Koruyucu Örtü Fiyatları

483 farklı Yatak Koruyucu Örtü için fiyatlar listeleniyor.

Freshlife Yatak Koruyucu Örtü Sleepy Yatak Koruyucu Örtü Canped Yatak Koruyucu Örtü Flexi Yatak Koruyucu Örtü Actual Yatak Koruyucu Örtü Puremed Yatak Koruyucu Örtü

Aktüel Broşürlerden Yatak Koruyucu Örtüleri

  • Carrefour Yatak Koruyucu Örtü 10'luCarrefourSA
  • Çok Amaçlı Örtü 130x170 cmKoçtaş

Fiyatı Düşen Yatak Koruyucu ÖrtüleriTümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 21Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş Ürün Puanı
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

MaskeEldivenHasta Temizlik Ürünleriİlaç KutusuGaloşTabla ÖrtüsüAbeslangSaç BonesiGaloş MakinesiFreshlife Yatak Koruyucu ÖrtüSleepy Yatak Koruyucu ÖrtüCanped Yatak Koruyucu Örtü

En Çok İlgi Gören Yatak Koruyucu Örtüleri

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Yatak Koruyucu Örtü Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Yatak Koruyucu Örtü Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Yatak Koruyucu Örtüleri hangileri?

Bugün Akakçe'de 483 farklı model arasında

En çok satan Yatak Koruyucu Örtüleri hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Yatak Koruyucu Örtü:
  1. Freshlife 60x90 cm 30'lu 4 Paket
  2. Sleepy Sensitive 60x90 cm 30 Adet
  3. Freshlife 90x180 cm 30 Adet
  4. Sleepy Sensitive 60x90 cm 30'lu 4 Paket Yatak Koruyucu
  5. Canped 60x90 cm 10'lu

Yatak Koruyucu Örtü

Kazara oluşan idrar sızdırmalarına karşı koruyucu işlev gören yatak koruyucu örtü, hasta bakımında sıkça kullanılır. İdrar, önlem alınmadığı takdirde yatağa anında geçebilen, hızlı dağılan bir sıvıdır. Güçlü emicilik sağlayan yatak koruyucu örtü çeşitleri, sızdırma riskini azaltarak sizi çarşaf yıkama zahmetinden kurtarır, ayrıca hastanızın her durumda kuru ve temiz hissetmesini sağlar. Sleepy, Canped, Freshlife gibi markalar tarafından yüksek sıvı emme kapasitesi ile üretilen yatak koruyucu ürün, halk arasında alez olarak bilinen muşambalı yatak koruyucu yerine geçer. Nefes alan tekstil yüzey, kaydırmaz bantlar, yırtılma önleyici esneklik gibi öne çıkan özellikleriyle yatak, kanepe, tekerlekli sandalye, araba koltuğu gibi yüzeylerde ıslaklığın ve istenmeyen kokuların önüne geçer.
Yatak koruyucu örtü alez, sadece hasta bakımında değil bebek ve evcil hayvan bakımında da tercih edilen bir üründür. Bebeklerin alt değişimi sırasında gündelik olarak ya da tuvalet eğitimi döneminde koruyucu olarak kullanılabilir. Ürün, evcil hayvanların tuvalet ihtiyacı sırasında etrafın temiz kalmasını sağlar. Hastanız, bebeğiniz ya da evcil hayvanınız için güvenle kullanabileceğiniz uygun fiyatlı yatak koruyucu bez seçeneklerini Akakçe’de bulabilirsiniz.

Yatak Koruyucu Örtü Özellikleri

Hasta altı örtüsü denildiğinde akla ilk önce sızdırmazlık özelliği gelir. Ancak yatak koruyucu ürün seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken başka önemli özellikler de vardır. Hasta yakınlarına, küçük bebeği olan annelere veya evcil hayvan sahiplerine günün her saati rahatlık ve pratik temizlik imkanı sunan ideal yatak koruyucu bez aşağıdaki özelliklere sahip olmalıdır.

Tüm bu özellikleri taşıyan bir hasta altı örtüsü, özellikle yatan hastalara ihtiyaç duydukları kuruluğu ve konforu sağlarken hasta bakımı verenlerin de gündelik hayatını kolaylaştırır. Zaman alan temizlik işlemlerini minimuma indirir. Kozmetik, kişisel bakım ana kategorisinde bulunan, sağlık ürünleri kategorisi altında yer alan yatak koruyucu örtüleri inceleyerek kendinize en uygun özellik ve boyuttaki ürünü seçebilirsiniz.

Yatak Koruyucu Örtü Boyutu Ne Olmalı?

Hasta altı örtüsü çeşitli boyutlarda satışa sunulmaktadır. Seçeceğiniz hasta altı örtü ebatı, ihtiyacınıza ve kullanacağınız yüzeyin boyutuna göre değişiklik gösterir. Doğru boyuttaki ürünü seçmeniz, hastanızın veya bebeğinizin konforunu artırır. Kanepe, tek kişilik yatak, tekerlekli sandalye, araba koltuğu gibi yüzeylerde yatak koruyucu örtü 60x90 tercih edebilirsiniz. Büyük boy yatak, geniş kanepe gibi daha büyük yüzeylerde ise yatak koruyucu örtü çift kişilik daha uygun bir seçim olabilir. Hastane yatakları tek kişilik olduğu için daha çok 60x90 boyutlu örtüler kullanılmaktadır. Çift kişilik seçenekler ise yatak koruyucu örtü 90x180 veya yatak koruyucu örtü 80x180 olarak sunulmaktadır.
Yatak koruyucu örtü alez ürünleri, ideal boyutları ve geniş yüzeyi sayesinde alta doğru kıvrılarak örtünün hastanın veya bebeğin altında sabit kalmasını sağlar. Böylece hareket edildiğinde rahatsızlık verici potların oluşmasını ve tek bir tarafa toplanmaları engeller. Kaymayan koruyucu dış yüzeyi ve esneyen yapısı sayesinde yırtılmalara karşı da dayanıklıdır. Dolayısıyla çok sık değiştirilmesine gerek kalmaz. Hasta bezi yatak koruyucu örtü özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyebilir, yatak koruyucu örtü fiyatlarını karşılaştırabilir, ihtiyacınıza en uygun seçimi yapabilirsiniz.

Kaydırmaz Bantlı Yatak Koruyucu Örtü

Hasta yatak koruyucu örtü seçimi yaparken en çok aranan özelliklerin başında kaydırmaz olması gelir. İdeal bir hasta altı örtüsünün hasta hareket ettiğinde kaymaması ve toplanmaması gerekir. Aksi halde sıvı sızdırmazlık özelliği azalır, yüzeyin çeşitli bölgeleri ıslanabilir. Bu da hem hastanın konforunu bozar, hem de nem kaynaklı cilt rahatsızlıklarına sebep olabilir.Muşambalı yatak koruyucuürünleri kaydırmaz bant özelliğine sahiptir. Bu bantlar sayesinde örtü yüzeye sıkıca sabitlenir, hareket edilmesi durumunda kaymaz ve toplanmaz. Hasta çekinmeden, güvenle hareket edebilir.
Kaydırmaz bantlı yatak koruyucu örtü, küçük bebeği olan annelere ve evcil hayvan sahiplerine de avantaj sağlar. Çok hareketli olan küçük bebeklerin alt değişimi sırasında kaymayan bir yatak koruyucu örtü kullanmak, idrar kazalarını önleyebilir. Benzer şekilde kedi ve köpekler de hareketli varlıklar olduğundan, ayrıca tuvalete çıktıkları sırada içgüdüsel olarak kum örtme hareketi yaptıkları için yatak koruyucu fileyi buruşturabilir, sıvının etrafa yayılmasına sebep olabilirler. Kaydırmaz bantlar bu gibi istenmeyen durumların önüne geçer.

Hasta Bakımında Yatak Koruyucu Örtü Konforu

Gerek evde, gerek hastanede bakım gören yatan hastalar tuvalete çıkamadıkları için özellikle geceleri kuru kalmaları önemlidir. Hasta yatak koruyucu örtü, hastaların idrar kaçırması durumunda üstün emiciliği sayesinde sürekli kuruluk sağlar. Dermatolojik olarak test edildiği için alerjiye yatkın ciltlerde de güvenle kullanılabilir. Dışarıya istenmeyen herhangi bir koku sızdırmaz. Böylece hastalar hem fiziksel hem psikolojik açıdan kendilerini güvende hissederler. Hasta altı örtüsünün kaydırmaz bantları sayesinde, hasta yatağında rahatça hareket edebilir, çekinmeden sağına ve soluna dönebilir. Bu bantlar yüzeye sıkıca tutunarak yatak koruyucu filenin hareket esnasında buruşmasını veya bir kenara toplanmasını engeller. Böylece dengeli sıvı dağılımı özelliğini daima korur.
Hasta altı örtüsü, hem evde, hem hastane ekipmanı olarak hastanelerde yatak, tekerlekli sandalye, kanepe gibi yüzeylerde güvenle kullanılabilir. Çok uzun süre yatarak tedavi gören hastalarda bile maksimum konfor sağlayarak bakım sürecinin daha rahat geçmesine yardımcı olur. Hasta yatak koruyucu örtü en ucuz fiyat ve çeşitleri için hastane ekipmanı kategorisine göz atabilirsiniz.

Yatak Koruyucu Örtü Annelerin de Yardımcısı

Yatak koruyucu örtü alez, bebek yatağında da koruma sağlar. Özellikle tuvalet eğitimi döneminde, geçişi kolaylaştırmak için çocuk doktorları tarafından bebeklerin bezlerinin çıkarılması önerilir. Bu dönemde yüzeylerin korunması için yatak koruyucu ürünkullanmak kolaylık sağlar. Geceleri bezsiz uyuyan bebek idrarını yaptığında, yatak koruyucu örtünün üstün emiciliği sayesinde ıslaklık hissetmez, böylece huzursuzluk duymaz ve uykusu bölünmez. Mavi beyaz yatak koruyucu örtü kolayca atılıp yenisiyle değiştirilebildiği için çarşaf ve yatak temizliğine gerek kalmaz.
Bezlenmeyen bebekler sadece yatakta değil, kanepe, araba koltuğu, halı, parke gibi yüzeylerde de idrar kaçırabilirler. Yoğun ıslaklığı görüp hisseden bebek huzursuzlanabilir, korkabilir ve ağlayabilir. Kaydırmaz yatak koruyucu örtü böyle durumlarda ıslaklığın ve istenmeyen kokuların önüne geçer, bebeğe ve anneye konfor ve rahatlık sunar. Kaydırmazlık özelliği ile bebeklerin kayıp düşmesini engellediği için onları yaralanmalara karşı da korur. Bazı bebekler tuvalet eğitimine anaokulunda başlar. Yatak koruyucu örtüsü, böyle durumlarda annelerin olduğu kadar anaokulu çalışanlarının da yardımcısıdır. Özellikle öğlen uykusu sırasında bebeğin rahatsızlık duyup uyanmasını engeller, ortamı kuru ve temiz tutar.
Siz de yatağınızı ve kanepe, araba koltuğu gibi yüzeylerinizi sıvı sızıntılarına karşı korumak istiyorsanız “Yatak koruyucu örtü nerede satılır, yatak koruyucu örtü en ucuz nerede bulunur?” diye fazla düşünmeden Akakçe’deki seçeneklere göz atabilir, size en uygun ürüne fiyat avantajı ve kalite güvencesi ile sahip olabilirsiniz.