Yatak Odası Çeyiz Seti

Yatak Odası Çeyiz Seti Fiyatları

1.204 farklı Yatak Odası Çeyiz Seti için fiyatlar listeleniyor.

Karaca Home Yatak Odası Çeyiz Seti Özdilek Yatak Odası Çeyiz Seti Elart Yatak Odası Çeyiz Seti Anna Yatak Odası Çeyiz Seti Bernardo Yatak Odası Çeyiz Seti Taç Yatak Odası Çeyiz Seti

Fiyatı Düşen Yatak Odası Çeyiz Setleri

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Yatak Odası Çeyiz Setleri

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

  • Parça Sayısı11 Parça
  • Parça Sayısı16 Parça
  • Parça Sayısı20 Parça
  • Parça Sayısı51 Parça
  • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterParça SayısıTümünü GösterKumaş TürüRenk
Temizle Ürünleri Gör (1.204)

Çarşaf Uyku Seti Pike Yatak Pedi Dört Mevsim Set Yastık Kılıfı Cibinlik Nevresim Takımı Battaniye Karaca Home Yatak Odası Çeyiz Seti Özdilek Yatak Odası Çeyiz Seti Elart Yatak Odası Çeyiz Seti

En Çok Karşılaştırılan Yatak Odası Çeyiz Setleri

Yatak Odası Çeyiz Seti Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Yatak Odası Çeyiz Setleri hangileri?

Bugün Akakçe'de 1.204 farklı model arasında

En çok satan Yatak Odası Çeyiz Setleri hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Yatak Odası Çeyiz Seti:
  1. Karaca Home Valeria Best 8 Parça Çeyiz Seti
  2. Karaca Home Valeria Best 8 Parça Çeyiz Seti Gold
  3. Özdilek Victory Çift Kişilik 20 Parça Çeyiz Seti
  4. Karaca Home Valeria Best 8 Parça Çeyiz Seti Mürdüm
  5. Karaca Home Volante 11 Parça Private Çeyiz Takımı

Yatak Odası Çeyiz Seti

Çarşaf, nevresim, yastık kılıfı, yatak örtüsü, battaniye gibi yatak odası tekstil ürünlerine tek seferde sahip olma ayrıcalığı sağlayan yatak odası çeyiz seti modelleri, zengin bir tasarım seçkisine sahiptir. Sadeden gösterişliye farklı tasarımlarla kullanıcıların beğenisine sunulan yatak odası çeyiz setleri, çeyizini oluşturanlar, yeni evliler, yeni bir eve çıkanlar ve yatak odası tekstillerini yenilemek isteyenlere hitap eder. Ağırlıklı olarak evlenme aşamasındaki kullanıcılar tarafından tercih edilen yatak odası çeyiz seti modelleri, titizlikle tasarlanan ürünlerden meydana gelir. Tamamı görsel bütünlük sağlayan parçaların yer aldığı çeyiz setlerinde kumaş olarak saten, ipek, polyester, kadife, bambu, pamuk, keten gibi pek çok farklı malzeme kullanılır. hemen her renk tonunda üretilen yatak odası çeyiz seti çeşitleri arasında baskılılar, çift renkliler, dantelliler ve güpürlü ve fırfırlılar da bulunur. Hemen her tarza ve dekorasyon stiline uygun yatak örtüsü, battaniye, yastık kılıfı, çarşaf bulma ayrıcalık sağlayan çeyiz setleri, tüm bu ürünlere uygun fiyat sahip olma olanağı da tanır. Siz de yatak odası çeyiz seti satın almayı planlıyorsanız Akakçe’den yardım alarak online satış alternatiflerini görüntüleyebilirsiniz.

Yatak Odası Çeyiz Seti Özellikleri

Çift kişilik, king - queen size ve battal boy seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulan yatak odası çeyiz setleri arasında hemen her yatak ölçüsüne uygun modeller yer alır. Ortalama 200x220 cm nevresim, 240x260 cm çarşaf, 50x70 cm yastık kılıfı, 230x240 cm yatak örtüsü, 220x240 cm battaniye içeren çeyiz seti yatak odası çeşitleri arasında çok daha büyük ölçekli olanları da bulmak mümkündür. Çeyizlik olduğu için daha çok güpür, fırfır, dantel, nakış detaylarına yer verilen yatak odası çeyiz seti modelleri, gösterişli tasarımları ile dikkat çeker. Yatak odalarında şıklığa önem veren ve klasik dekorasyon stilleri tercih edenler için ideal olan çeyiz setlerinin nadir olsa da minimalizm temalı ve modern tasarımlı olanları vardır. Eksiksiz bir set halinde kullanıcıların beğenisine sunulan yatak odası çeyiz seti çeşitleri, aynı veya benzer renklerdeki parçalardan oluşur. Çeyiz setlerinde parça sayısı ise konsepte göre değişebilir. Bununla birlikte setler genellikle 3 ila 11 arasında değişen üründen meydana gelir. 11 parçalı gibi büyük ölçekli setlerde daha çok yastık kılıfı bulunur.

Pamuk, bambu, keten, polyester, kadife, saten, ipek, yün gibi malzemelerden üretilen yatak odası çeyiz seti tekstillerinde genellikle nefes alabilen bir yapı söz konusudur Böylece mevsime uygun malzemelerden üretilenler tercih edildiğinde kullanıcıların uyku sırasında terlemesi veya üşümesi mümkün değildir. Öte yandan pike olarak kullanılabilen yatak örtüsü ve battaniye de içeren setler, mevsime uygun tekstili kullanma ayrıcalığı sağlar. Üstelik kullanıcıların ekstra pike veya battaniye satın alma ihtiyaçlarını da ortadan kaldırır. Battaniye ve güpürlü pike fiyatları dikkate alındığında avantajlı olduğu görülen yatak odası çeyiz seti çeşitleri, sıfırdan bir yatak odası kurulumunda uyku - dinlenme tekstillerinin tamamını tek başına karşılar. Bu sebeple çeyiz biriktiren kullanıcılarla birlikte hemen herkese hitap eder. Genellikle şık ve zarif tasarımlara yer verilen çeyizlik setler arasında konseptli olanlar da bulunur. En çok tercih edilen konsept ise yılbaşıdır. Yılbaşı konseptli olan çeyizlik yatak odası setlerinde çam ağacından kar tanelerine, geyiklerden ökse otuna pek çok figüre yer verilir.

Yatak Odası Çeyiz Seti Çeşitleri

Yazlık ve kışlık özel kumaşlardan üretilen versiyonları dahi bulunan yatak odası çeyiz setleri genellikle dört mevsim kullanıma uygun malzemeler içerir. Bununla birlikte sıcak ve soğuk havalarda konforlu bir kullanım sağlaması için hemen her sette hem battaniye hem de pike bulunur. Öte yandan çeyizlik nevresim seti olarak da bilinen minimal setlerde sadece yastık kılıflar, nevresim ve çarşaf vardır. Harici olarak yatak örtüsü, battaniye ve pike satın alan kullanıcılar için ideal olan küçük setler, nevresim takımı yedeği edinmek isteyen kullanıcılar için de idealdir. Bununla birlikte yoğun ilgi gören çok parçalı yatak odası takımı çeyiz seti modellerinde ise klasik parçaların yanı sıra Oxford yastık kılıfları, kırlent kılıfları da bulunur. Yastık kılıfı sayısının çok olması nedeniyle 11’e varan sayıda parça bulunan büyük yatak odası çeyiz seti modellerinde şıklık ön plandadır. İçerdiği parçaların türü ve sayısı fark etmeksizin hemen her yatak odası çeyiz seti güpür, dantel ve nakışlarla süslü olarak kullanıcılara sunulur.

Yatak odalarında masalsı ve özenli bir görünüm oluşturma avantajı sağlayan setler, yaşam alanının her odasının şık olmasını isteyenler için idealdir. Modern ve sade parçalara sahip yatak odası çeyiz seti çeşitleri de üretilir. Battaniyesinden nevresim kılıfına tek renkli veya küçük desenli olarak tasarlanan çeyiz setleri arasında keten ve kadife kumaştan üretilenler yoğun ilgi görür. Kadife kumaşlılar kendiliğinden desenli veya fitilli olurken keten kumaşlılar ise yıkanmış keten olarak kullanıcıların beğenisine sunulur. Yıkanmış ketenden üretilen yatak odası çeyiz seti çeşitleri, terletmeyen özel yapısı ile benzerlerinden ayrılır. Dolayısıyla çok sıcak iklime sahip bölgelerde dahi uyum sürecinin konforlu olmasına yardımcı olur. Kadife kumaşlı çeyizlik yatak odası setleri ise çok soğuk havalarda dahi kullanıcıların vücut ısısını kaybetmesini önler. Uzun ömürlü malzemeler kullanılarak tasarlanan yatak odası çeyiz seti çeşitlerinin büyük bir kısmının temizliği oldukça pratiktir. Çamaşır makinesinde hassas çamaşırlara uygun programda temizlenebilen tekstiller, elde yıkamaya da uygundur.

Yatak Odası Çeyiz Seti Avantajları

Pratik bir şekilde birçok yatak odası tekstiline sahip olma avantajı sağlayan yatak odası çeyiz setleri, kullanıcılara sağladığı avantajlarla dikkat çeker. Çeyiz setlerinin en önemli avantajlarını ise şu şekilde sıralamak mümkündür:

Yatak Odası Çeyiz Seti Fiyatları

Yabancı - yerli markaların zengin tasarım seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunduğu yatak odası çeyiz setleri, ulaşılabilir fiyatlı olmasıyla öne çıkar. İçindeki her bir parçaya mümkün olan en uygun fiyatlarla sahip olma olanağı tanıyan yatak odası çeyiz seti modelleri, yatak odası tekstilinde görsel bütünlük arayanlara da kolaylık sağlar. Böylece kullanıcılar yatak örtüsünden yastık kılıfına, nevresimden battaniyeye kullanacağı tekstillerin birbirleri ile uyumlu olanlarını arayarak zaman kaybetmesi gerekmez. Yatak odası çeyiz seti fiyatları belirlenirken içerdiği parçalara, kullanılan kumaşlara, tasarıma, konsepte, ölçülere ve markaya dikkat edilir. Örneğin, Fransız dantelli parçalar içeren saten yatak odası çeyiz seti ile fırfırlı keten yatak odası çeyiz seti fiyatları tamamen farklıdır. İçinde battaniye ile yatak örtüsü bulunan setlerde de fiyatlar aynı düzeyde değildir. Öte yandan çeyizlik bornoz takımı fiyatları gibi kampanya dönemlerinde ucuzlayan yatak odası çeyiz seti fiyatları, herkesin dilediği sete daha kolay koşullarda sahip olmasını sağlar. Böyle avantajlı kampanyalardan yatak odası tekstilleri yenilemek isteyenler de faydalanabilir. Siz de uygun fiyatlı yatak odası çeyiz seti çeşitlerine ulaşmak istiyorsanız Akakçe’nin fiyat sıralaması özelliğini kullanabilir, ayrıcalıklı koşullarda sipariş oluşturabilirsiniz.