Ağırlık Eldiveni, Ağırlık Kemeri

Ağırlık Eldiveni, Ağırlık Kemeri Fiyatları

1.293 farklı Ağırlık Eldiveni, Ağırlık Kemeri için fiyatlar listeleniyor.

Delta Ağırlık Eldiveni, Ağırlık Kemeri Voit Ağırlık Eldiveni, Ağırlık Kemeri MuscleCloth Ağırlık Eldiveni, Ağırlık Kemeri Domyos Ağırlık Eldiveni, Ağırlık Kemeri Harbinger Ağırlık Eldiveni, Ağırlık Kemeri Nike Ağırlık Eldiveni, Ağırlık Kemeri

Aktüel Broşürlerden Ağırlık Eldivenleri, Ağırlık Kemerleri

  • Max Fit Fitness EldiveniBim69,00 TL
  • Dynamic Ağırlık EldiveniBim59,00 TL

Fiyatı Düşen Ağırlık Eldivenleri, Ağırlık Kemerleri

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ErkekMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Cinsiyet Ürün Puanı Renk

DambılAğırlık SehpasıAyak AğırlığıAğırlık BarıÇalışma İstasyonuAğırlık PlakasıKoşu BandıKondisyon BisikletiYoga MatıDelta Ağırlık EldiveniVoit Ağırlık EldiveniExcalibur Ağırlık Eldiveni

En Çok Karşılaştırılan Ağırlık Eldivenleri, Ağırlık Kemerleri

Ağırlık Eldiveni, Ağırlık Kemeri Yorumları ve Önerileri

Ağırlık Eldiveni, Ağırlık Kemeri Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Ağırlık Eldivenleri, Ağırlık Kemerleri hangileri?

Bugün Akakçe'de 1.293 farklı model arasında

En çok satan Ağırlık Eldivenleri, Ağırlık Kemerleri hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Ağırlık Eldiveni, Ağırlık Kemeri:
  1. Delta DS 680 Deri Ağırlık Body Dambıl Halter Fitness Eldiveni
  2. Delta FGL 9015 Deluxe Ağırlık Eldiveni
  3. Voit 8211 Ağırlık Eldiveni
  4. Delta Arwen Ağırlık Body Dambıl Halter Fitness Eldiveni
  5. Delta Gees Bilek Bandajlı Ağırlık Body Dambıl Fitness Eldiveni

Ağırlık Eldiveni

Her sporu yapmak için özel ekipmanlara ihtiyaç duyulur. Spor giyim ürünleri ve spor aletleri bunların başında gelir. Ağırlık eldiveni de fitness için gerekli olan ekipmanlardan biridir. Sporcuların sağlığını korumaya yardımcı olduğu ve spor esnasında maksimum verim sağladığı için oldukça önemli bir ekipmandır. Özellikle fitness çalışırken ellere ve bileklere çok fazla yük baskı yapar. Fitness çalışması yapan sporculara ağırlık eldiveni tavsiye edilir. Bu ürünlerin kullanımı sayesinde el ve bilek sağlığının korunması mümkündür. Kullanıldığı zaman bilek bölgesini destekleyen ve aynı zamanda daha iyi bir kavrayış yapmanızı sağlayan ağırlık eldiveni, fitness için büyük öneme sahiptir. Kancalı ağırlık eldiveni ve çok daha farklı modelleri mevcuttur. Erkek ve kadın spor eldiveni modelleri ürün çeşitliliğiyle kullanıcılara sunulur. Ağırlık eldiveni ucuz fiyat seçenekleriyle her kullanıcıya hitap eder. Spor yaparken kullanabileceğiniz olimpik bar ve diğer ürün fiyatlarına Akakçe’den ulaşabilirsiniz.

Ergonomik Tasarımları ile Ağırlık Eldiveni

Fitness eldiveni kullanımı antrenmanlar sırasında oldukça önemlidir. Bu ürünlerin kullanımının ana amacı, sağlığını korumak ve güvenliğinizi sağlamaktır. Ağırlık kaldırma eldiveni olarak tasarlanan bu ürünler, özellikle fitness antrenmanlarında iyi bir tutuş yapmanızı sağlar. Antrenmanlar sırasında kullanılan fitness ağırlık eldiveni üretildiği malzemeler itibarıyla ellerinizin kaymasını önler. Bu ürünleri seçerken ilk olarak kullanılan malzemelerin nefes alan özellikte olup olmadığına dikkat etmeniz önerilir. Nefes alabilen, gözenekli yapıya sahip olan ağırlık çalışma eldiveni modelleri sayesinde fitness antrenmanları yaparken avuç içlerinin terlemesi önlenir. Ağırlık eldiveni çeşitlerinin avuç içine gelen kısımlarında kaymayı engelleyecek kumaşlar tercih edilir. Bunun yanı sıra yük kaldırırken bileğin zarar görmemesi amacıyla da bileği destekleyici cırt bandı mevcuttur. Ağırlık eldiveni önerilerinde bulunan kullanıcılara göre; bu ürünler kadifemsi yumuşak dokusu ve bileği kavrayan ergonomik tasarımı sayesinde fitness sırasında en büyük destekçiniz olabilir. Kas geliştirme eldiveni modelleri ergonomik tasarımı sayesinde bileğinizi çok iyi bir şekilde kavrar. Bu sayede de antrenman yaparken oluşabilecek kazaların, yaralanmaların ve incinmelerin önüne geçebilirsiniz. Ağırlık eldiveni fiyatları oldukça geniş bir yelpazede sıralanır. Her kullanıcı bütçe dostu seçimler yaparak antrenmanlar sırasında sağlığını koruyabilir. Buna ek olarak yine formunuzu korumak için kullanabileceğiniz mekik aleti fiyatlarını da inceleyebilirsiniz.

Ağırlık Eldiveni Kullanımının Önemi

Ağırlık eldiveni ne işe yarar diye merak edebilirsiniz. Spor eldiveni kullanımı hem sağlık açısından hem de doğru antrenmanlar yapmak için çok önemlidir. Spor ağırlık eldiveni kullanarak ellerinizi, avuç içlerinizi ve bileklerinizi olası incinmelere karşı koruyabilirsiniz. İyi tasarlanmış bir ürün sayesinde fitness çalışması yaparken, kaldırdığınız halterin ya da dambıl tarzı bir ürünün elinizden kaymasını engellersiniz. Kumaş, deri ağırlık eldiveni gibi farklı materyaller kullanılarak üretilen modeller mevcuttur. Deri spor eldiveni modelleri özellikle kaymayı önleyen yapısı sayesinde tercih edilir. Bu farklı materyallerden üretilen ağırlık eldiveni modelleri arasından kendinize ve kullanım alanınıza uygun olanları tercih etmeniz mümkündür. Özellikle fitness antrenmanı yapan kişilerin zamanla avuç içinde soyulmalar, yaralar ve nasırlar meydana gelebilir. Uzun parmaklı ağırlık eldiveni tercih ederek, oluşabilecek bu tarz sorunların önüne geçebilirsiniz. Dambıl eldiveni olarak da bilinen bu ürünler her türlü fitness antrenmanı sırasında size üstün koruma sağlar. En iyi ağırlık eldiveni modeli elinizle tam uyum sağlayan forma sahip olandır. Spor eldiveni fiyatları ve modelleri çok geniş bir yelpazede sunulur.

Ağırlık Eldiveni ile Bileklerinizi Koruyabilirsiniz

Ağırlık eldiveni bilek destekli özellikte olmalıdır. Ağırlık eldiveni nasıl olmalıdır sorusuna verilebilecek en net cevap, ergonomik tasarıma sahip olması gerektiğidir. Ergonomik anlamda bileği tam kavrayan ve cırt bandı ya da var olan kayışları sayesinde sabitleyen ağırlık eldiveni çeşitleri bileklerin korunmasına yardımcı olur. Bileklikli ağırlık eldiveni özellikle fitness sırasında bileğinizi sarar. Fitness eldiveni kullanımının temel amacı bileği ve kasları korumak olsa da bu ürün bileği desteklediği için daha fazla yük kaldırmanız mümkündür. Bilek destekli ağırlık eldiveni seçeneklerinin parmakları kaplayan modelleri de mevcuttur. Bu modeller sayesinde parmaklarda ve eklemlerde de koruma sağlayabilirsiniz. Bilek destekli fitness eldiveni modelleri aynı zamanda performansınızı artırmanıza ve yüksek verimlilik almanıza da destek olur. Bilek destekli spor eldiveni seçenekleri motivasyonunuzu da yükseltir. Buna ek olarak sporcuların antrenmanlar için teknik geliştirmelerine de yardımcı olur. Spor eldiveni bayan ve baylara özgüven sağlar. Bu ürünleri kullandıkları için olası sakatlanmalardan korunacaklarını bilen sporcular daha rahat çalışır. Bayan ağırlık eldiveni modelleri el yapısına bağlı olarak daha küçük forma sahipken erkekler için üretilen modeller daha geniş ve büyüktür. Fitness eldiveni ucuz fiyat alternatifleriyle farklı bütçelere hitap edebilir.

Ağırlık Eldiveni Özellikleri

Ağırlık eldiveni nasıl olmalı derseniz, bu ürün her şeyden önce işlevsel olmalıdır. Seçeceğiniz modellerin kaliteli materyallerden üretilmesi ve kullanım amacına hizmet etmesi dikkat etmeniz gereken özelliklerin başında gösterilebilir. Parmaksız spor eldiveni en yaygın kullanım alanına sahip modeller arasındadır. Buna ek olarak parmak kısmını örten modeller de vardır. Yarım spor eldiveni olarak bilinen bu modeller direkt olarak avuç içini, parmakların yarısına kadar olan kısmı ve bilekleri korur. Bu modellerde parmakların yarısı açık kaldığı için cilt nefes alır ve terleme gibi sorunların önüne geçilir. Avuç içi ağırlık eldiveni de fitness çalışan kişiler için önerilen modellerden biridir. Avuç içi modeller fitness sırasında tam koruma sağlar. Bunun yanı sıra ağırlık eldiveni seçimi yaparken tasarımından ziyade farklı özelliklerine dikkat etmeniz gerekir. Ağırlık eldiveni erkek ve kadınlar için farklı formlarda tasarlanır. Rahat bir kullanım şekline sahip olan bu modeller ter emici kumaş yapısı sayesinde, antrenman sırasında kontrollü hareket etmenizi sağlar. Üretim sırasında kullanılan materyaller kullanım konforu açısından belirleyici rol oynar. Ağırlık eldiveni beden seçimi de yüksek performans almanız açısından önemlidir. Erkek ve kadın ağırlık eldiveni seçimi yapılırken ilk olarak ayak ölçüsü göz önünde bulundurulur. Ürünler S, M, L, XL gibi farklı beden ölçülerine sahiptir. Halter eldiveni olarak da bilinen bu ürünlerin seçimi yapılırken ayak ölçüsü ön planda tutulsa da asıl önemli olan hissettiğiniz rahatlıktır.

Her Antrenmana Özel Ağırlık Eldiveni

Her antrenman sırasında ağırlık eldivenlerinin kullanılması gerektiği gibi ağırlık kemeri kullanımı da önerilir. Ağırlık kemeri ne işe yarar diye merak ediyorsanız, olası sakatlanmaları büyük ölçüde engellediğini bilmeniz gerekir. Ağırlık kemeri kullanımı sayesinde antrenman sırasında belinize yüklenecek yükü en aza indirebilirsiniz. Ağırlık kemeri önerisi özellikle halter gibi yüksek kilolarda yük kaldıran kişilere yapılır. Bu kişiler tercih edecekleri profesyonel ağırlık kemeri sayesinde bellerine çok fazla yüklenmezler. Zincirli ağırlık kemeri ve daha pek çok farklı türü bulunan bu ürünler arasından ihtiyacınıza uygun olanları satın alabilirsiniz. Ağırlık kemeri nasıl takılır diye düşünüyorsanız, normal bir kemerden farkı olmadığı söylenebilir. Normal bir kemer gibi klipslerinden geçirerek giyilen fitness ağırlık kemeri modelleri pratik kullanım sunar. Sporcu ağırlık kemeri kullanımı sayesinde belin fazla bir açıda eğilmesi engellenmiş olur. Omurganın aktif olduğu her türlü kaldırma sırasında spor ağırlık kemeri sayesinde beliniz korunur. Barfiks ağırlık kemeri modelleri de yine barfiks çekerken belinizin yüksek oranda korunmasına destek sağlar. Belinize yüklenmenizi engelleyen ağırlık kaldırma kemeri sayesinde yaptığınız sporda yüksek performans sağlayabilirsiniz. Ağırlık kemeri fiyatları her kullanıcının bütçesine hitap eden bir şekilde sıralanır. Bu sayede her kullanıcı spor yaparken sağlığını koruyabilir ve aynı zamanda yüksek verimli bir antrenman deneyimi yaşayabilir. Ağırlık kemeri satın almak amacıyla yapacağınız aramalar sonucunda ihtiyacınıza uygun ürünleri bulabilirsiniz.