Çalışma İstasyonu

Çalışma İstasyonu Fiyatları

207 farklı Çalışma İstasyonu için fiyatlar listeleniyor.

Akakçe ile çok sesli alışveriş! Keşfet
Proforce Çalışma İstasyonu Voit Çalışma İstasyonu Dynamic Çalışma İstasyonu Tunturi Çalışma İstasyonu Tem Çalışma İstasyonu Altis Çalışma İstasyonu

Fiyatı Düşen Çalışma İstasyonlarıTümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 9Sonraki

Filtrele
Markası Ürün Puanı
Fiyatı0 - 3.000 TL3.000 - 4.500 TL4.500 - 6.000 TL6.000 - 7.500 TL7.500 TL üstü

DambılAğırlık EldiveniAyak AğırlığıAğırlık BarıAğırlık SehpasıAğırlık PlakasıKoşu BandıYoga MatıAerobikProforce Çalışma İstasyonuVoit Çalışma İstasyonuDynamic Çalışma İstasyonu

En Çok İlgi Gören Çalışma İstasyonları

Çalışma İstasyonu Sıkça Sorulan Sorular

Ağırlık İstasyonu, Çalışma İstasyonu

Pek çok kişi, farklı amaçlarla spor yapar. Sağlıklı yaşam ve fit bir vücudun anahtar noktası olarak spor, birbirinden değişik ekipmanlar yardımıyla gerçekleştirilir. Vücuttaki farklı bölgelerin çalıştırılmasında rol oynayan ağırlık istasyonu, spor yapmayı sevenlerin ilgisini çeken bir spor ekipmanıdır. Özellikle kas geliştirme egzersizlerinde önemli bir görev üstlenen bu aletler, dayanıklı yapılarıyla kullanıcıların beğenisini kazanır. 1. sınıf kalitedeki materyallerin işlenmesiyle elde edilen bu parçalar, yıllar boyu ilk günkü kalitesini korumayı başarır. Bu sayede tek bir ekipmanla uzun süre spor yapma şansına erişebilirsiniz. Hareket koordinasyonuna da yardımcı olan spor çalışma istasyonu, her türlü darbeye direnç gösterir. Her kullanışta kalitesini hissettiren bu aletler ile spor salonu, ev ve park gibi farklı alanlarda karşılaşabilirsiniz. Vücudunu güçlendirmek isteyenlerin vazgeçilmezi haline gelen bu ekipmanlar, başlangıç seviyesinden profesyonel sporculara kadar herkesin kullanımına uygundur. Vücut sağlığı için en iyi spor ekipmanları arasında sayılan bu parçalar, sporunuzu güvenli bir biçimde tamamlamanıza aracılık eder. Her kullanıcının kendi seviyesine göre ağırlık ekleyerek çalışabileceği bu istasyonlar, ayarlanabilir dambıl, halter gibi farklı parçaların dahil olmasıyla kullanıcı istek ve ihtiyaçlarına uyum sağlar. Kullanımı kolay bir spor ekipmanı arayışındaysanız gym çalışma istasyonu seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Çalışma İstasyonu Çeşitleri

Spor kişisel amaçlar doğrultusunda gerçekleştirilen bir aktivite olduğundan ekipman seçiminde de kişisel tercihler ön plana çıkar. Her ihtiyaca yönelik seçeneklerin göze çarptığı ağırlık çalışma istasyonu çeşitleri, spor ile ilgilenenlerin dikkatini çeker. İstediğiniz özelliklere sahip modeli geniş ürün yelpazesinden kısa sürede bulabilirsiniz. Sporunu evde yapanların ortak tercihi ev tipi ağırlık istasyonu, kullanıcılar tarafından oldukça beğenilir. Güvenli tasarımlara sahip ev tipi modeller, amatör sporculara dahi pratik bir kullanım imkanı sunar. Gövdesi son derece sağlam olacak şekilde üretilen bu parçalar, sağa sola sallanma yapmaz. Böylece ekipmanın üzerindeyken kendinizi güvende hissedersiniz. Bütün vücudu çalıştıran bu aletler, aynı anda birden çok egzersiz yapmanıza olanak tanır. Evin istediğiniz odasına yerleştirebileceğiniz bu ürünler, spor antrenmanlarını eğlenceli bir sürece dönüştürür. Salona gitmeniz gerekmeden düzenli spor yapabilmenize aracılık eden ev tipi çalışma istasyonu, farklı seviye seçenekleri ile alıcılara tanıtılır. Spordaki profesyonellik derecenizi göz önünde bulundurarak başlangıç, orta ve ileri seviyedeki modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Ev tipi modellerin tercihinde en önemli konu, ekipmanın boyutudur. Ürünü evin hangi alanına koyacağınızı belirledikten sonra bu alanın genişliğine uygun modellere yönelmeniz önerilir. Bir yerden başka bir yere hareket ettirilmesi zor olan aletleri satın almadan önce evinizdeki yerini seçmeniz rahatça kullanmanıza olanak sağlar.

Ağırlık İstasyonu Seçenekleri

Pek çok spor ekipmanının spor salonları için özel üretilen modelleri mevcuttur. Bu nedenle spor ekipmanlarının farklı modelleri ile spor salonlarında karşılaşabilirsiniz. Fitness salonlarının zemin şartları düşünülerek tasarlanan fitness çalışma istasyonu, Türkiye ve dünya genelinde oldukça yaygın biçimde kullanılır. Spor salonu profesyonelliğini görebileceğiniz bu aletler, salondaki düz ve geniş zemine uygun bir tasarıma sahiptir. Fitness salonlarına üye olan kişilerin kullanımına sunulan bu ekipmanlar, gün içerisinde pek çok kez çalıştırılır. Ancak buna rağmen uzun süre hiçbir hasar ya da bozulma olmadan işlevlerini sürdürmeyi başarır. Çok sayıda kişi tarafından kullanılan fitness ağırlık istasyonu, maksimum ağırlık limiti açısından kullanıcıları kısıtlamaz. Böylece salonda istediğiniz ağırlık ile çalışabilirsiniz. Özel çelik kabloların kullanıldığı modeller, antrenman sırasında kullanıcılara güven verir. Belirli bir çalışma programına uymanızı sağlayan fitness salonundaki istasyonları bir uzman yardımıyla nasıl kullanmanız gerektiğini tam anlamıyla öğrenebilirsiniz. Salondaki uzman spor eğitmenleri sayesinde ekipmanların doğru kullanımı kısa sürede kavranır. Böylece ilerleyen süreçte kendi başınıza çalışmanız mümkün olur. Hem kadın hem de erkeklerin faydalanabileceği bu modeller, fitness salonlarına gidilmesindeki en büyük etkenler arasındadır. Evde kendinizi spor ile ilgili motive edemiyorsanız fitness salonuna yönelik hazırlanan seçeneklerden yardım alabilirsiniz.

Çalışma İstasyonu Özellikleri

Çalışma istasyonu arayışındaki kişiler, farklı özelliklere sahip pek çok modelin tasarlandığını görür. Spor severlerin işine yarayan bu ürünler, sağlıklı yaşama geçiş sürecinde önemli bir görev üstlenir. Tek kişinin kullanımına yönelik hazırlanan tekli ağırlık istasyonu, daha çok ev gibi kişisel spor alanlarında tercih edilir. Spor antrenmanları sırasında yalnız olmayı seviyorsanız bu modellere yönelebilirsiniz. Tek bir işlevsel makinenin bulunduğu bu ekipmanlar, bir dizi spor aletine yer verir. Sert hareketlerde dahi zemindeki yerini koruyan bu aletler, kendinizi güvende hissetmenize katkıda bulunur. Birden fazla egzersizi yapmanıza olanak tanıyan tek kişilik çalışma istasyonu, ağırlık plakaları ile set halinde satılır. Böylece setin parçalarını ayrı ayrı satın almanız gerekmez. Spor ve vücut geliştirme alanında kullanışlı özellikleriyle öne çıkan bu modeller, farklı kullanım amaçlarına uyum sağlar. Sırt kaslarını aktifleştiren sırt çalışma istasyonu, özellikle vücut geliştirmek isteyenlerin işine yarar. Kürek kaslarını çalıştıran bu aletler sayesinde vücudunuza güç katabilirsiniz. Bacak kaslarına yönelik kullanılan bacak çalışma istasyonu, daha genç ve dinç bir vücuda sahip olmanızı kolaylaştırır. İhtiyacınıza göre sırt, omuz, bacak, kol ve karın bölgelerini çalıştıran çok amaçlı ağırlık istasyonu seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Ağırlık İstasyonu Faydaları

Fitness istasyonu, kullanıcılara pek çok açıdan fayda sağlar. Kişinin daha sağlıklı görünmesine aracılık eden bu spor ekipmanları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 4 kişiye aynı anda aynı aletle çalışma imkanı sunan 4 lü çalışma istasyonu, piyasaya damgasını vurur. Özellikle spor salonu gibi kalabalık ortamlarda işe yarayan bu modeller, geniş bir alan kaplar. Her kullanıcı için ayrı tutma kollarının yer aldığı bu aletler aracılığıyla konforlu bir spor antrenmanı yapabilirsiniz. Toplam 350 kg a kadar ağırlığa çıkabilen ekipmanların ağırlık blokları arasında tamponlar yerleştirilir. Bunun amacı, antrenman esnasında hem sizin hem de yanınızdaki kişilerin sesten rahatsızlık duymamasıdır. 4 adet ağırlık direğine sahip 4 lü ağırlık istasyonu, yüksek kalitesiyle herkesin beğenisini kazanır. Birden çok kişiye hitap etmesinden dolayı bu modeller çoklu çalışma istasyonu olarak da bilinir. Duvara sabitlenerek kullanılan duvara monte ağırlık istasyonu ile evde spor yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. Çeşitli ve çok fonksiyonlu ağırlık istasyonu modellerinden size uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Ağırlık İstasyonu, Çalışma İstasyonu Fiyatları Akakçe’de

Uzun ömürlülük bakımından beklentilerin üzerinde performans sergileyen çalışma istasyonu fiyat seçenekleri ile dikkat çeker. Kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarına göre şekillendirilen bu modeller, alıcılara geniş fiyat aralığında sunulur. Bu şekilde aradığınız ekipmana kolayca ulaşabilirsiniz. Ürün modeli, seviyesi ve kalitesi; fiyatlandırma sırasında değerlendirilen kriterlerdir. Kaliteyle birlikte artış gösteren ağırlık istasyonu fiyatları; eliptik bisiklet fiyat seçenekleri gibi birçok çeşit Akakçe’de paylaşılır. Düşükten yükseğe birbirinden farklı fiyat imkanları, alıcılar ile buluşturulur. Çeşitli fiyat imkanları sayesinde ihtiyaç duyduğunuz alete kısa sürede sahip olabilirsiniz. Sporcuların performansını artıran ağırlık istasyonu tavsiye edilen spor ekipmanları arasında yer alır. Ürünler ile ilgili yeterli bilgisi bulunmayanlar, kullanıcı yorumlarını inceleyebilir. Aletleri daha önceden kullanan kişilerin paylaştığı yorumlar, alıcıların kafasındaki soru işaretlerini büyük oranda giderir. Olumlu ve olumsuz değerlendirmelerin göze çarptığı yorumlar aracılığıyla ekipmanlar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Vücut çalışma istasyonu özellikleri nelerdir, ne kadar süre kullanılabilir ve bakımı nasıl yapılır gibi sorular; yorumlarda cevaplarına kavuşur. Siz de fiyatıyla ve kullanıcı yorumlarıyla içinize sinen ağırlık istasyonunu Akakçe sayfasından görüntüleyebilirsiniz.