Braun Ateş Ölçer

Braun Ateş Ölçer Fiyatları

14 farklı Braun Ateş Ölçer için fiyatlar listeleniyor.

Arama Takip Listem Sepetim
Omron Ateş Ölçer Braun Ateş Ölçer Wee Baby Ateş Ölçer Acura Ateş Ölçer Jumper Ateş Ölçer Xiaomi Ateş Ölçer

Fiyatı Düşen Braun Ateş Ölçerler

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

AlındanKulaktanAlından-KulaktanTemassız50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL Kulak İçiTabancaOtomatik KapanmaMarka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Braun Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Braun Özellikler Türü Ölçüm Mesafesi Kayıt Sayısı Ölçüm Süresi Tipi Ürün Puanı Renk

Braun Tansiyon AletiBraun Pulse OksimetreBraun Saç Kesme MakinesiBraun Tıraş MakinesiBraun Tıraş BıçağıBraun Erkek Bakım SetiBraun Epilasyon AletiBraun Saç DüzleştiriciBraun Kulak-Burun Tüy Kesme MakinesiBraun Saç MaşasıBraun Kişisel Bakım Yedek Parça

En Popüler Braun Ateş Ölçerler
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Braun Ateş Ölçer Yorumları ve Önerileri

 • 15 yorum
  59 beğeni
  BraunBraun ThermoScan 3 IRT 3030 Kulaktan Ateş ÖlçerYasemin Ç. 5 Nisan 2021
  Braun ThermoScan 3 IRT 3030 Kulaktan Ateş Ölçer
  Fena değil ancak fiyat çok pahalı :(
 • 1 yorum
  3 beğeni
  BraunBraun ThermoScan 7 IRT 6520 Kulaktan Ateş ÖlçerHakan Ö. 23 Mart 2021
  Braun ThermoScan 7 IRT 6520 Kulaktan Ateş Ölçer
  Yeni doğan bebeğim için aldım. Hiçbir kıpırdatma olmadan 3 kere ardarda ölçüm yaptım. 36-36.5 ve 37.1 çıktı. Sürekli farklı ölçümler yapıyor. Kardeşimin temassız ateş ölçeri ile aynı denemeyi yaptım. Hepsinde aynı sonucu verdi. O kadar paraya yazık
 • AD3 yorum
  34 beğeni
  BraunBraun ThermoScan 7 IRT 6520 Kulaktan Ateş ÖlçerAydın D. 5 Mart 2021
  Braun ThermoScan 7 IRT 6520 Kulaktan Ateş Ölçer
  almayın. bebek için en iyisi olsun dedin 9 ay önce aldık. o ekranda yanan ışık gecenin karanlığında gözümüzü kör ediyor. çocuğun kulak deliğini göremiyorsunuz. ışık kısılmıyor, kapatılmıyor. gece lambasından daha çok ışık veriyor. açtın ölçtüm yapamıyorsun çünkü her açtığında senden yaş sınırı seçmeni istiyor. o ara far görmüş tavşan gibi gözlerin kamaşıyor. o kadar pişmanım ki aldığıma. aldığımda 1.2 derece fazla ölçtüğü için geri istanbul servise gönderdik yenini gönderdiler. yani çok para vereyim iyi olsun mantığı bu alet için geçerli değil.
Tüm yorumları gör

Braun Ateş Ölçer Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Braun Ateş Ölçer hangileri?

Bugün Akakçe'de 14 farklı model arasında

En çok satan Braun Ateş Ölçer hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Braun Ateş Ölçer:
 1. Braun ThermoScan 3 IRT 3030 Kulaktan Ateş Ölçer
 2. Braun ThermoScan 7+ IRT 6525 Kulaktan Ateş Ölçer
 3. Braun Age Precision PRT 2000 Dijital Ateş Ölçer
 4. Braun ThermoScan 7 IRT 6520 Kulaktan Ateş Ölçer
 5. Braun BNT 400 Alından Temassız Ateş Ölçer

Braun Ateş Ölçer

Hastalık sebebiyle vücut sıcaklığında ani değişimler meydana gelebilir. Ölçülen değer, yaş ve fiziksel yapıya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Evlerde ve hastanelerde sıklıkla kullanılan ateş ölçer, ortalama vücut sıcaklığının artması sonucunda oluşabilecek rahatsızlıklara karşı önlem alınması için tercih edilir. Küçük ev aletleri alanında üretim gerçekleştiren Braun, hızlı ve pratik kullanıma sahip cihazlarıyla sektörde adından sıklıkla söz ettirir. Geniş kullanıma sahip sağlık ekipmanları, kişiselleştirilebilir fonksiyonları ve gelişmiş özellikleriyle her evde bulunması gereken cihazlar arasında yer alır. Hem çocukların hem de yetişkinlerin kullanımına uygun Braun ateş ölçer, ısı değişimlerinin takip edilmesi için ideal kullanıma imza atar. Portatif dizaynı ve hafifliğiyle fazla yer kaplamaz. Alman menşeili Braun ateş ölçer, saniyeler içinde ısı değişimlerini takip ederek anlık ölçüm gerçekleştirir. Doğru ve etkin ölçüm gerçekleştiren cihazlar, günlük hayatta hastaların ve ebeveynlerin sıklıkla ihtiyaç duyduğu sağlık ürünleri arasında yer alır. Braun ateş ölçer Akakçe ayrıcalığıyla ev ve ortak yaşam alanlarında ihtiyaç duyulan cihazlara kolayca ulaşmanızı sağlar. Teknik özellikleri ve hassas ölçüm seçenekleri kadar dış dizaynı da kullanım açısından kolaylık sağlar. Ateş ölçer Braun satış noktaları üzerinden satın almak istediğiniz modelin fiyatlarını ve özelliklerini kıyaslama fırsatına sahip olabilirsiniz. Dilerseniz evinizde hızlı ölçüm gerçekleştirebileceğiniz Braun tansiyon aleti ile de anlık değişimleri takip edebilir, düzenli olarak değerlerinizi kontrol edebilirsiniz. Markanın ürünleri son teknolojilerle desteklenir.

Braun Ateş Ölçer Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

Kullanım ve tasarım yönünden farklı cihazlara imza atan marka, kullanıcıların hayatlarını kolaylaştıran teknolojilerle ürünlerini satışa sunar. Vücut ısısını ölçmek için vücudun farklı noktalarından ölçüm gerçekleştiren cihazlar bulunur. Braun ateş ölçer modelleri sayesinde kulaktan, alından ve koltuk altından olmak üzere farklı noktalardan anlık ısı değişimleri takip edilebilir. Son dönemlerde dünyayı saran koronavirüs nedeniyle vücut sıcaklığı değişimi oldukça dikkat edilen semptomlar arasında yer alır. Çoğu virüs ve hastalığın başlıca belirtisi olan ateş, ortalama vücut ısının üzerine çıktığı durumlarda risk yaratabilir. Uzaktan ölçüm gerçekleştirmek için kullanılan Braun temassız ateş ölçer, hareket halinde bile ısı değişimlerinin takip edilmesine olanak tanır. Hijyen standartlarına uygun olan cihaz, arka arkaya ölçüm gerçekleştirilmesini sağlar. Kulaktan ve koltuk altından yapılan takiplerde uç değişimlerine dikkat edilmesi gerekir. Her ölçüm sonrasında cihaza uygun uçların yenilenmesi gerekir. Bireylerin kulak yapısına uygun olarak üretilen Braun timpanik ateş ölçer, beyin tarafından yayılan ısının kontrol merkezi aracılığıyla ölçülmesini sağlar. Kulak zarını zedelemeyen özel tasarımı, saniyeler içinde sonucu dijital ekrana yansıtır. Hassas ölçüme elverişli olan cihazlar sayesinde ateşi takip edilen kişiye rahatsızlık vermeden ısı değeri öğrenilebilir. ThermoScan serisinin özelliklerini karşılaştırarak kullanım amacınızı ve aradığınız nitelikleri karşılayan modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Kullanımı oldukça pratik olan Braun dijital ateş ölçer, kulak kanalı üzerinden sıcaklık değerini verir. Temaslı ve temassız ölçüm yapan cihazlar, dijital LED ekranla değerlerin bellek hafızasına kaydedilmesi ve kayıt altında tutulmasını sağlar. Kol altından kullanıma elverişli Braun çubuk ateş ölçer, çocukların bulundukları yaşa göre hassas ölçüm yapan teknolojiye sahiptir. Age Precision teknolojisiyle klinik olarak doğrulanmış takiplerin gerçekleştirilmesine imkân tanır. En iyi Braun ateş ölçer seçenekleri için kısa sürede ölçüm yapan modeller arasından inceleme yapabilirsiniz.

Braun Ateş Ölçer Ne İşe Yarar?

Markanın gelişmiş özellikteki termometreleri; Age Precision, ExacTemp ve Hygiene Caps teknolojileriyle çeşitlenerek kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmayı hedefler. Tene temas eden cihazlar, bireysel kullanımlar için daha elverişlidir. Kalabalık ortamlarda bireylerin ısı değişimlerini takip etmek adına tene temas etmeyen termometreler daha sık kullanılır. Dijital özellikli Braun kızılötesi ateş ölçer seçimleri, cam ve cıva içermeyen tasarımı sayesinde gelişmiş teknolojiler ışığında ölçüm gerçekleştirir. Kızılötesi sensörler aracılığıyla cilde temas etmeden kullanıma olanak tanır. Özellikle hareketli çocukların ateşini ölçmek için kızılötesi cihazlar oldukça işlevseldir. 5 cm uzaklıktaki mesafeden bireylerin vücut sıcaklığı ölçülebilir. Ortak yaşam alanlarında da tercih edilen Braun lazer ateş ölçer, arka arkaya sağlıklı ve hassas ölçüm gerçekleştirilmesine olanak tanır. Kolay kullanımının yanı sıra kompakt tasarımı sayesinde gün içerisinde ısı ölçeri yanınızda taşıyabilir, ani değişimleri takip edebilirsiniz. Yönlendirme sistemli Braun alından ateş ölçer, belli bir mesafeden uzaklaştığınızı hissederek uyarı verir. Aydınlatmalı ekranı sayesinde karanlıkta yapılan ölçümlerin kolayca okunmasını sağlar. Braun bebek ateş ölçer, vücut sıcaklığının yanı sıra çocukların mamasını veya banyo suyunun sıcaklığını ölçen ayara sahiptir.

Braun Ateş Ölçer Seçiminde Öne Çıkan Noktalar

Termometre seçiminde bireylerin dikkat ettiği bazı detaylar yer alır. Bebeklerin hassas cildine özel seçimler sunan Braun ateş ölçer modelleri, çağın gelişmeleri ışığında ebeveynlerin güvenini kazanmayı başarır. Sürekli hareket halinde olan bebekler için üretilen modeller, yumuşak uçları sayesinde cildi tahriş etmeden ölçüm yapar. Bebekler için etkin kullanım sağlayan Braun kulaktan ateş ölçer, hassas uç aparatı ve sessiz özelliğiyle günün her saati ölçüm yapmanıza imkan tanır. Çocuğunuzun yaşını dikkate alarak ölçüm yapan yeni teknolojiler sayesinde hassas bir kullanım sağlayabilirsiniz. Hijyenik kullanım sağlayan cihazlar, tek seferlik lens filtreleriyle dikkat çeker. Önceden ısıtılmış uçlar, hassas ölçüm için gerekli donanımları sunar. Braun ateş ölçer yorumları doğrultusunda satın almak istediğiniz ürüne karar verebilirsiniz. Dilerseniz Braun ateş ölçer tavsiye ve önerilerini dikkate alarak yenilikçi teknolojilere sahip cihazlara hayatınızda yer verebilirsiniz.

Braun Ateş Ölçer Nasıl Çalışır?

Hem bireysel hem de ortak kullanımlar için özel olarak geliştirilen cihazlar, sağlık standartlarına uygun ısı takibi yapılmasına olanak tanır. Braun ateş ölçer nasıl çalışır sorusu kullanıcıların merak ettiği konular arasında yer alır. Cihazın açma tuşuna bastıktan sonra anında ölçüm yapabilirsiniz. Vücutta hedef noktaya yerleştiren cihaz, kısa süre içerisinde sıcaklık değerini LED ekrana yansıtır. Dijital ekranlı Braun koltuk altı ateş ölçer, BPA içermeyen uç kısmıyla sağlıklı ölçüm yapar. Renk kodlu ekran, ölçülen değerlerin yorumlanmasını kolaylaştırır. Su geçirmez özelliği sayesinde kolayca temizlenerek hijyen koşullarının sağlanmasını sağlar. Hem temaslı hem de temassız ölçüm gerçekleştiren Braun uzaktan ateş ölçer, 2 saniye içerisinde sonuç verir. Yaş aralığına özel sonuçlandırma yaparak bireylerin ideal vücut sıcaklığına göre uyarı veren ürünler kolay kullanıma sahiptir.

Braun Ateş Ölçer Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

Pandemi döneminde oldukça rağbet gören termometreler, geniş kullanım alanlarının yanı sıra gelişmiş özellikleriyle her kullanıma hitap etmeyi başarır. Ateş ölçer modelleri arasından kullanım amacınız için ideal donanımlara hayatınızda yer verebilirsiniz. Her kesimden tarafından tercih edilen markanın ürünleri, ihtiyacınıza yönelik seçimler sunar. İşlevselliğiyle öne çıkan Braun dijital ateş ölçer fiyatları, temassız özellikleri ve gelişmiş teknolojiler ışığında her bütçeye uygun seçimler sunar. Her kullanıma ve bütçeye göre şekillenen Braun ateş ölçer fiyatları; tercih edeceğiniz cihazın hassasiyetine, ölçüm hızına, modeline ve teknolojilerine bağlı olarak değişken parametrelerde yer alır. Braun ateş ölçer nerede satılır sorusuna yanıt arayan kullanıcılar aradıkları tüm ürünlere sayfamız üzerinden ulaşabilir. Steril bir ortamda termometreyle ölçüm yapılması için takılması önemli olan pudrasız eldiven fiyatları ise kutunun içerisinde bulunan adede bağlı olarak değişir.