Braun Tansiyon Aleti

Braun Tansiyon Aleti Fiyatları

22 farklı Braun Tansiyon Aleti için fiyatlar listeleniyor.

Omron Tansiyon Aleti Braun Tansiyon Aleti F.Bosch Tansiyon Aleti Acura Tansiyon Aleti Beurer Tansiyon Aleti Life Net Tansiyon Aleti
Satıcı Marka (1)BilektenKoldanManuelOtomatik

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

Filtrele

Seçili Özellikler:KaydetMarkası: Braun

Markası Braun Kolay Sipariş SatıcıToplam 72 satıcı. Türü Ölçüm Yeri Ürün Puanı
Fiyatı0 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 TL üstü

Braun Ateş ÖlçerBraun Pulse OksimetreBraun Saç Kesme MakinesiBraun Tıraş MakinesiBraun Erkek Bakım SetiBraun Epilasyon AletiBraun Saç DüzleştiriciBraun Saç MaşasıBraun Kişisel Bakım Yedek ParçaBraun Saç Düzleştirici TarakBraun Kulak-Burun Tüy Kesme MakinesiBraun Ağız Duşu

En Popüler Braun Tansiyon Aletleri

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Braun Tansiyon Aleti Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Braun Tansiyon Aleti Sıkça Sorulan Sorular

Braun Tansiyon Aleti

Braun; tıraş makineleri, epilatörler ve elektrikli diş fırçaları dahil olmak üzere küçük elektrikli cihazlar konusunda uluslararası üne sahip bir markadır. Şirket faaliyetlerine Max Braun'un radyo parçaları üretmek için küçük bir atölye kurmasıyla 1921'de Almanya'da başlamıştır. Genel sağlık ürünleriyle pazarda tanınan Braun tansiyon aleti modelleri profesyonel ve ev kullanımlarına uygundur. Kolay ve hızlı okuma sağlaması için büyük bir kadrana sahip olan parçalar, 300 mmHg manometre hassasiyete ulaşabilir. Bu sayede kendinizin ya da başkalarının genel sağlık durumunu rahatça ölçebilirsiniz. Aşınmaya, kimyasallara ve neme dayanıklı manşetleri zorlanmadan kullanabilirsiniz. Ürünlerin dikişsiz şişirme torbası çatlamaya ve yapışmaya dayanıklıdır, hipoalerjenik lateks içermeyen PVC'den üretilir. Braun adaptörlü tansiyon aleti geniş bataryası sayesinde kablosuz olarak kullanılabilir. Hafıza özelliği sayesinde 300 ölçüm öncesine kadar kaydedebilirsiniz. 10 ve 16 inçlik değerlere kadar genişleyebilen manşet, standart yetişkin kollarına uyacak şekilde tasarlanır. Braun tansiyon aleti kullananlar hem profesyonel hem de günlük kullanıcılardan oluşabilir. Tüm tıbbi ihtiyaçlarınız için genel sağlık kontrolü sağlayan bu modeller, tek parmakla kolayca çalıştırılabilir. Kan basıncını 20 mmHg ile 300 mmHg arasında ölçebilen önceden kalibre edilmiş manşeti kolayca kullanabilirsiniz. Şişirme sistemi, lateks iç lastiğe ve kolayca sönmesi için hava tahliye kanalına sahiptir. İhtiyacınıza uygun sağlık aksesuarlarını en ucuz fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Braun Tansiyon Aleti Özellikleri

Braun tansiyon ölçme aleti modelleri hem manuel hem de otomatik modlara sahip olan cihazlardır. Manometreye bağlı şişirilebilir bir manşet aracılığıyla kan basıncını ölçer ve manşete hava pompalamak için bir pompaya takılır. Dijital olan ürünler ise aynı işlevlere sahip elektronik cihazlardır. Bu aksesuarlar, hipertansiyon ve benzeri sorunları teşhis etmek için kullanılabilir. Kardiyovasküler rahatsızlıkları olan hastaları izlemek için de faydalı olabilir. Ayrıca stetoskopla birlikte rutin muayeneler sırasında tercih edilebilir. Braun manuel tansiyon aleti profesyonel bir kullanım için geniş aralıklı manşete yer verir. Aşırı şişmeye karşı koruma sağlayan pompa sistemine sahiptir. Manuel olarak şişirilebilir ve bir taşıma çantasına sahiptir. 200 gr ve üstü ağırlıkta olan ürünleri, çantası sayesinde istediğiniz her yere götürebilirsiniz. 40 ila 260 mmHg ölçüm aralığına ve 0 ila 300 mmHg basınç aralığına sahip olmasıyla detaylı bir sonuç sağlayabilir. Braun tansiyon aleti en ucuz fiyat etiketleriyle satışa sunulur ve model çeşitliliği sayesinde tüm kullanıcıların ihtiyaçlarına çözüm sunabilir. Her evde bulunması gereken bu genel sağlık ürünlerine cazip kampanyalarıyla sahip olabilirsiniz.

Braun Tansiyon Aleti Modelleri

Braun tansiyon aleti bilekten ölçüm yapan cihazları pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Bilek etrafına sarılan şişirilebilir bir lastik manşetten oluşan bu ölçüm cihazları ile kan basıncını görebilirsiniz. Elle ölçüm yapmanıza olanak tanıyan cırt cırtlı şerit, kalp ritmini öğrenebilmeniz için sonuçları net bir şekilde gösterebilir. Kan basıncınızı takip etmenize izin veren ve dayanıklı naylondan üretilen bu cihazlar ile evde tek başınıza kolayca ölçüm yapabilirsiniz. İdeal boyutlara sahip ürünleri istediğiniz yere götürebilirsiniz. Profesyonel manşet setini taşıma kutusu sayesinde elde taşıyabilirsiniz. Braun tansiyon aleti modelleri üst ve alt basıncın doğru şekilde okunmasını sağlayabilir. Bu sayede hem bireysel hem de profesyonel kullanım için kullanılabilir. Ürünlerin basınç göstergesi, yüksek kaliteli çinko alaşımından yapılır. Cırt cırtlı tutturucu rahatça kolunuza sabitlenir ve bu sayede uzun süreli kullanımlar için uygundur. Manşet ayarı için paslanmaz çelik halkayı kullanabilir ve kolunuza istediğiniz seviyede sıkıştırarak tutturabilirsiniz. Başta Braun ateş ölçer olmak üzere markanın tüm sağlık ürünlerine Akakçe'den ulaşabilir ve ihtiyacınıza uygun parçaları satın alabilirsiniz.

Akıllı Braun Tansiyon Aleti

PVC şişirme torbası, hassas ve hızlı şişirme için iki tip hava tahliye vanasına sahiptir. Hasta tanılama ve değerlendirmelerine yardımcı olmak için tasarlanan bu ürünler, hem profesyonel hem de evde kullanım için ideal bir çözüm olabilir. Tıbbi alanda uzman kişiler, yüksek kaliteli Braun marka tansiyon aleti ürünlerini rahatlıkla kullanabilir. Kullanım kolaylığı ve kalitesi ile evde değerlerin takibinin yapılması mümkündür. Kol sarım manşonu, küçük ölçülerden farklı büyüklüklere kadar tüm yetişkin kollarına uyum sağlayabilir. Hem evde hem de profesyonel ortamlarda kullanım için ideal bu cihazlar, tek elle kolayca kullanılabilir. Braun dijital tansiyon aleti aritmi hastalarına bile üstün doğruluk sağlamak için kan basıncını art arda ölçen SmartCheck teknolojisine sahiptir. Kan basıncını ölçmek için pahalı bir stetoskop veya sağlık ürünlerini kullanmanıza gerek olmadan değerlerinizi kontrol edebilirsiniz. Ürünlerin kan basıncı monitörü, düzensiz nabız atımını uyarabilir. Bu hafif ve taşınabilir ölçüm cihazları, her yere götürebilmeniz için taşıma çantasıyla birlikte gelir. Braun tansiyon aleti fiyatları en cazip kampanyalarıyla satışa sunulur.

Braun Tansiyon Aleti Fiyatları

Özellikle kalbin arter damarlarındaki kan basıncını ölçmek için kullanılan Braun tansiyon aleti fiyatları en ucuz etiketleriyle kullanıcılara sunulur. Günümüzde en sık kullanılan dijital ürünler, üst kolun etrafına sarılan ve damarları daraltmak için şişirilen kolluğa sahip olanlar ve bilekten ölçüm yapan cihazlardır. Kolluk için dayanıklı ve lateks olmayan naylon çeşitleri kullanılabilir. Tek elle uygulanabilen bu parçalar, teknolojiden uzak kullanıcıların bile kolayca kullanabilmesi için tasarlanır. Cihazlar ölçüm alırken kullanıcılara nazik ve rahat bir deneyim sağlamak için otomatik algılayıcı sensörle donatılır. Bu sayede hamile, yaralı, yaşlı veya düzenli kan basıncı takibi gerektiren tüm yetişkinler için kullanılabilir. Braun koldan tansiyon aleti modelleri sayesinde kalp atışını takip edebilir ve tansiyonunuzu kolayca ölçebilirsiniz. Kan basıncının çok yüksek olup olmadığını belirtmek ve kullanışlı bir ekran sağlamak için renkli arka ışık rahat görmenizi sağlayabilir. Otomatik kan basıncı manşonu ve hareket sensörleri, kullanıcıların doğru bir ölçüm almasına yardımcı olabilir. Cihazlar gittiğiniz her yere götürebilmeniz için olabildiğince hafiftir ve bataryalı modeller 4 adet pil ile kullanılabilir. İdeal etiketlere sahip genel sağlık ürünleri arasından tens cihazı fiyatlarını inceleyebilir, farklı ihtiyaçlarınıza uygun parçaları en ucuz fiyatlarıyla Akakçe'den satın alabilirsiniz.

Braun Tansiyon Aleti Akakçe'de

Kan basıncınızı günlük olarak kontrol etmek, sağlıklı bir yaşam tarzını yönetmenize ve sürdürmenize yardımcı olur. Braun konuşan tansiyon aleti, kan basıncınız ve kalp atış hızınızın doğru ve tutarlı bir şekilde izlenmesine olanak sağlar. Klinik çalışmalarla test edilmiş ve kanıtlanmış olan bu cihazlar, özellikle tıbbi kullanımlar için tavsiye edilen cihazlar arasında yer alır. Patentli algoritması, otomatik şişirme sırasında ağrısız bir deneyime izin verir. Basit dokunuş özellikleri, üst kol kan basıncı monitörünün kullanımını kolaylaştırabilir. Dijital parçalar otomatik ölçüm yapabilir. Yani başka birisinin manşonu çalıştırmasına veya kan akışı seslerini dinlemesine gerek kalmadan basıncı ölçebilir. Pek çok kullanıcı Braun tansiyon aleti nasıl kullanılır diye merak etmektedir ancak bu pratik modellerin kullanımı oldukça kolaydır. Cihazın manşonunu kolunuzdan geçirmeli ve üst kolunuzun etrafına sarmalısınız. Bilekli modellerde ise cihazı bileğinize sararak ölçümünüzü yapabilirsiniz. Dijital ürünlerde makinenin çalıştırılması ile birlikte manşon şişecek ve ölçüm yapılmaya başlayacaktır. Manuel parçalarda ise şişirme topunu sıkarak gerekli basıncı elle yapmanız gerekmektedir. Yüksek çözünürlüklü renkli LCD ekran ve farklı dillerde kullanılabilen dijital cihazlar tam otomatik kan basıncı ölçümü yapabilir. Başta yetişkin kişiler olmak üzere genç ve hatta çocuklar için ideal modellerdir. Braun tansiyon aleti yorum kısmını okuyarak diğer müşterilerin deneyimlerine göz atabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun modellere en ucuz fiyatlarıyla sahip olabilir ve tasarruflu alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.