Pudrasız Eldiven

Pudrasız Eldiven Fiyatları

738 farklı Pudrasız Eldiven için fiyatlar listeleniyor.

Çok Satanlaradet En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

Küçük BoyOrta BoyBüyük BoyPudrasızLateksNitrilVinilBeyazMaviPudralıMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 31Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler: Pudrasız Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Boyut Türü Ürün Puanı Renk

Nitril EldivenLateks EldivenBeyaz EldivenKrem EldivenMavi EldivenPembe EldivenPudralı EldivenSiyah EldivenVinil Eldiven

En Çok Karşılaştırılan Eldivenler

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Pudrasız Eldiven Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Pudrasız Eldiven hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Pudrasız Eldiven:
  1. Dolphin Nitril M Pudrasız 100 lü Muayene Eldiveni
  2. Reflex Glove Flex Pudrasız Hibrit Siyah Orta Boy (M) 100'lü Eldiven
  3. Dolphin Pudrasız Çok Amaçlı Siyah Nitril Büyük Boy (L) 100'lü Eldiven
  4. Reflex Glove Winlyex Pudrasız L-XL 100'lü Vinil Eldiven
  5. BRP Nitril Mavi Pudrasız Eldiven Medium

Pudrasız Eldiven

1800’lü yılların sonuna doğru cerrahi eldiven kullanımının yaygınlaşmaya başlamasıyla birlikte eldivenlerin rahatlıkla giyilip çıkarılması adına eldivenlerin içerisinde pudra kullanılmaya başlanır. Bu amaç için kullanılan pudranın pek çok tehlikesi vardır. Eldivenlerde kullanılan aerosolize pudrası protein içerdiğinden dolayı pek çok alerjik tepkiye sebep olabilir. Bu alerjik reaksiyonların ortaya çıkmasını engellemek adına pudrasız eldiven seçeneği yaygın hale gelmiştir. Pudra içermeyen eldivenler cildi kurutmaz; çatlaklara, tahrişlere, kızarıklıklara ve kabarmalara neden olmaz. Hastanelerde ve çeşitli sağlık kuruluşlarında, güzellik merkezlerinde, gıda üretim merkezlerinde ve çeşitli temizlik işlerinde kullan at eldiven pudrasız kullanılabilir. Temizlik, sağlık ve hijyen gerektiren pek çok sektörde gönül rahatlığıyla pudra içermeyen eldivenleri kullanabilirsiniz. Pudrasız eldiven çeşitleri içerisinde lateks, vinil, nitril ve şeffaf gibi pek çok seçenek bulunur. Naylon eldiven olarak da adlandırılan şeffaf pudrasız eldiven, oldukça yüksek yoğunluğa sahip polietilen maddesi kullanılarak üretilir. Pudra içermeyen bu eldiven türü tek beden olarak üretilir ve her elin kullanımı için uygundur. Takıldığı elin şeklini alarak daha kolay bir şekilde hareketi sağlar ve terleme gibi problemlerin ortadan kalkmasını yardımcı olur. En ucuz pudrasız eldiven seçenekleri için Akakçe’yi ziyaret edebilirsiniz. Pudrasız eldivenlerin yanı sıra yüz koruyucu siperlik gibi sağlık ürünlerine de Akakçe’den ulaşabilirsiniz.

Pudrasız Eldiven Ne İşe Yarar?

Pudrasız lateks eldiven ürünleri, genellikle ellerde oluşan alerjik reaksiyonların önüne geçmek için tercih edilir. Pudra içeren bu ürün çeşitleri alerjisi olan kişilere kızarıklık ve şişme gibi alerjik tepkiler yaratabilir. Ortaya çıkabilecek olan bu alerjik reaksiyonların engellenmesi için ise pudrasız eldivenler kullanılır. Bu ürün çeşidi kadın doğum merkezleri, tüp bebek merkezleri gibi pudra kullanımının tercih edilmediği ortamlarda kullanılmak için üretilmiştir. Bu ürünler pudrasız doktor eldiveni olarak da adlandırılır. Tek kullanımlık pudrasız eldiven çeşitleri hastane, tıp merkezleri, sağlık ocakları gibi her türlü sağlık kuruluşlarında tercih edilir. Hastaneden sağlık çalışanlarına, sağlık çalışanlarından da hastalara bulaşması muhtemel olan mikropların ve zararlı virüslerin önüne geçilmesi için bu ürün çeşitleri kullanılır. Sağlık kurumlarının dışında bu ürünler gıda üretim merkezlerinde de gıdaya temas ederek çalışan kişilerin ellerinden gıdalara bulaşabilecek virüs, kir ve mikrop gibi her türlü hastalık yapıcı maddelerin önüne geçmek için kullanılır. Aynı zamanda pandemi dönemlerinde de kişiler korunmak için pudrasız eldiven tercih edebilir. Alışveriş, toplu taşıma gibi ortamlarda bu ürünler kullanılarak önlem alınabilir. Pudrasız eldiven en ucuz seçenekleri Akakçe’den inceleyerek ihtiyaçlarınız için satın alma işlemini yapabilirsiniz.

Hassas Ciltler İçin Pudrasız Eldiven

Pudralı vinil eldiven kullanan kişilerde, eldivenin içerisindeki pudra maddesinden dolayı alerjik reaksiyonlar oluşabilir. Bu alerjik tepkilerin engellenmesi adına pudrasız eldiven tercih edilir. Kısaltılmış hali PVC olan polivinil klorür maddesi kullanılarak üretilen ve pudra içermeyen bu eldivenler herhangi bir alerjik reaksiyona neden olabilecek madde içermemektedir. Bundan dolayı hassas cilde sahip olan ve pudraya alerjisi olan kullanıcılar pudrasız cerrahi eldiven seçeneklerini gönül rahatlığıyla değerlendirebilir. Pudrasız eldivenin dayanıklılığı fazladır, üstelik maliyetleri de daha düşüktür. Bu sebeple sık kullanan kişilere bütçe açısından avantaj sağlayabilir. Tek kullanımlık pudra içermeyen eldiven, hastane gibi diğer tüm sağlık kuruluşlarında hastaya ve sağlık çalışanlarına bulaşma ihtimali fazla mikropların olduğu yerlerde kullanılır. Pudrasız eldiven fiyat araştırması da sıklıkla yapılır. Bu ürünlerin markaları ve paketteki sayıya göre fiyatları değişebilir. Pudrasız eldiven 200’lü olarak satın alınabileceği gibi daha az sayıdaki paketler de tercih edilebilir. Ucuz pudrasız eldiven seçeneklerini Akakçe’den inceleyerek siz de güvenle satın alabilirsiniz.

Pudrasız Eldiven Çeşitleri

Pudra alerjisine sahip kişiler için alternatif eldiven seçenekleri üretilir. Pudra içermeyen nitril eldivenler de bu seçeneklerden biridir. Pudrasız eldiven 100’lü olarak veya 200’l olarak satın alınabilir. Renkli pudrasız eldiven seçenekleri bulunan nitril eldivenler, kullanım alanı olarak pudra bulunmaması gereken yerlerde gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Renk seçenekleri farklı olsa bile bu ürünlerde diğer özellikler değişkenlik göstermez. Pembe, mor ve beyaz pudrasız eldiven çeşitleri arasından seçim yapılabilir. Siyah pudrasız eldiven parmak uçlarındaki kısımlarda hafifçe pütür bulunması sebebiyle dokunma esnasında hassasiyeti güçlendirir. Mavi pudrasız eldiven genelde muayene işlemlerinde kullanılır ve önemli özelliklere sahiptir. Delinme ve yırtılma gibi darbelere karşı hem diğer eldiven çeşitlerine oranla yaklaşık 2-3 kat daha dayanıklıdır. Mor olan model ise çeşitli kimyasallara karşı daha dirençlidir. Kimyasallarla temas durumunda olan çalışma ortamlarında bulunan farklı içeriklere sahip eldivenlerden yeteri kadar memnun kalmayan kullanıcılara da alternatif bir seçenek sunar. İster temizlik için ister mikroplardan korunmak için isterseniz de çalıştığınız ortamda kullanmak için seçeceğiniz bu ürünleri Akakçe’den inceleyerek fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Siz de kullanım alanınıza göre seçim yaparak ürünleri güvenle kullanabilirsiniz.

Her Bedene Uygun Pudrasız Eldiven Modelleri

Pudrasız eldivenlerin çeşitli bedenleri de bulunur. Pudrasız eldiven m bedeni sıklıkla tercih edilen seçeneklerden biridir. Sahip olduğu yumuşak doku ve esneklik sayesinde her iki el için de uyumludur. Pudrasız eldiven l beden, parmakların uç kısımlarında fazla his kaybı durumuna neden olmaz. Tek kullanımlık oldukları için her türlü zararlı maddelerin bulaşmasının önlenmesi için kullanılan pudra içermeyen eldivenler pratik seçenekler sunar. Her tür beden ölçülü bulunan nitril muayene eldivenleri de alerjik bünyeye sahip kişilerin kullanımı için idealdir. Pudrasız eldiven large seçeneği de esneklik ve rahatlık sağlar. Her türlü temizlik işinde kullanabileceğiniz pudrasız eldiven s bedene de Akakçe’den ulaşabilirsiniz. Elinizi sıkmayan, rahat hareket imkanı tanıyan Pudrasız eldiven xl beden seçeneğiyle aynı zamanda mikroplardan korunabilirsiniz. Hastane, kozmetik ve veterinerlik gibi sektörlerde de her türlü beden seçeneği bulunan steril pudrasız eldiven çeşitlerine Akakçe’den ulaşabilirsiniz.

Pudrasız Eldiven Seçenekleri Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

Pudrasız eldiven nerede satılır sorusu özellikle alerji sorunu yaşayanlar tarafından merak edilir. Pudrasız eldiven çeşitlerini Akakçe’den uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Farklı markaların her türlü beden seçenekleri bulunan pudra içermeyen eldiven türlerini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Her türlü sağlık merkezi, estetik merkezleri, laboratuvarlar ve temizlik gibi alanlarda kullanmak için pudrasız plastik eldiven seçeneklerini inceleyerek sipariş verebilirsiniz. Pudra içermeyen eldiven fiyatları, ürünün yapıldığı maddeye göre değişkenlik gösterir. Pudrasız eldiven al seçeneğiyle ihtiyacınız olan her tür beden ve kategoride pudra içermeyen eldivenlere ulaşabilirsiniz. Çalıştığınız sektöre göre kullanmanız gereken maddeyi belirledikten sonra pudrasız eldiven sipariş seçeneğini oluşturabilirsiniz. Sipariş oluşturmadan önce almayı düşündüğünüz pudra içermeyen eldiven ürününün geçirgen olmamasına ve eldivenin çok dar veya çok gevşek olmamasına dikkat edilmelidir. Doğru beden seçimi yapmak oldukça önemlidir. Bu detayların dışında eldivenleri satın almayı düşündüğünüz yer de oldukça önemlidir. Satın almak istediğiniz ürünleri pudrasız eldiven akakçe sitesinden satın alabilir ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Pudrasız eldivenlerin yanı sıra, dezenfektan standı fiyatları ve modellerine de Akakçe’den ulaşabilirsiniz.