Microlife Ateş Ölçer

Microlife Ateş Ölçer Fiyatları

3 farklı Microlife Ateş Ölçer için fiyatlar listeleniyor.

Braun Ateş Ölçer Jumper Ateş Ölçer Wee Baby Ateş Ölçer Omron Ateş Ölçer Kanz Ateş Ölçer Xiaomi Ateş Ölçer

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

AlındanKulaktanAlından-Kulaktan0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL TemassızTabanca0.5 cm1 cmSatıcı Marka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Microlife Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Microlife Özellikler Türü Ölçüm Mesafesi Kayıt Sayısı Ölçüm Süresi Tipi SatıcıToplam 92 satıcı.

KolajenTansiyon AletiBaskülProbiyotikGlukozaminHijyenik PedSerum FizyolojikMasaj AletiTermometreBraun Ateş ÖlçerJumper Ateş ÖlçerOmron Ateş Ölçer

En Popüler Microlife Ateş Ölçerler
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Microlife Ateş Ölçer Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Microlife Ateş Ölçer hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 3 farklı Microlife Ateş Ölçer:
  1. Microlife IR 200 Kulaktan Ateş Ölçer
  2. Microlife MT 60 Dijital Ateş Ölçer
  3. Microlife MT 60 Dijital Ateş Ölçer 20'li

Microlife Ateş Ölçer

Sağlık kuruluşlarının yanı sıra evlerde de birtakım medikal sağlık cihazlarının kullanılması mümkündür. Gereken kontrolleri yapmak ve önlemleri almak adına medikal cihazların faydası büyüktür. Microlife ateş ölçer, vücut sıcaklığını ölçmek amacıyla üretilir. Bedeninizde meydana gelen ateşi anında fark edebilirsiniz. Ateş ölçerler sayesinde sıcaklık değişimi tespit edilir. Vücut sıcaklığının olması gerekenden yüksek çıktığı durumlarda kişilerin en yakın sağlık kuruluşuna danışması önerilir. Enfeksiyon gibi hastalıkların bir sonucu olan ateşin düzenli aralıklarla kontrol edilmesi önem arz eder. Yüksek ateş kişilerin sağlığında ciddi problemlere yol açabilir. Bu nedenle her evde bulundurulması gereken medikal cihazlar arasında ifade edilir. Microlife, kalitesi ve dayanıklılığı ile kullanıcıların beğenisini kazanır.

Microlife Ateş Ölçer Özellikleri

Ateş ölçme cihazının farklı çeşitlerini görmeniz mümkündür. Microlife dijital ateş ölçer, hızlı bir şekilde ateşinizi ölçer. Hız konusunda dikkat çeken dijital termometrelerin ölçüm teknikleri de değişiklik gösterir. Alından ölçen modeller kolay kullanım sunar. Vücut ısısını ölçmenin dışında nesnelerin ve ortamın da sıcaklığını kontrol edebilirsiniz. Farklı altyapıların kullanıldığı Microlife ateş ölçerler sayesinde bebeğinize hazırladığınız yiyeceklerin de sıcaklıklarını ölçebilirsiniz. Birçok açıdan kullanıcıya fayda sağlayan bu tarz medikal cihazların boyutu da oldukça uygundur. Cihazı, dilediğiniz her yere taşıma imkanınız vardır. Seçim yaparken Microlife ateş ölçer özellikleri ve ihtiyaçlarınızın uyumlu olmasına özen gösterebilirsiniz. Alın bölgesinin dışında kulaktan da ateş ölçümü yapılabilir. Microlife kulaktan ateş ölçer, kulak sıcaklığını anında ölçer. 1 saniyede ölçüm yapan cihazın doğru ve güvenilir sonucu kullanıcıları memnun eder. Microlife yenilikçi tasarımıyla kulaktan ölçüm yapan cihazlar işlevsel özelliklere sahip olur. Kulaktan ölçüm yaparken doğru konumlandırma için özel bir teknolojiye sahip olan cihaz, kullanıcıyı yönlendirir. Ses kontrolünü ve LCD ekrana sahip ürünün, veri hafızası da dikkat çeker. Son 30 ölçümünüzü tarih ve saatiyle birlikte kaydedebilirsiniz. Kullanım alanına ve sıklığına göre Microlife ateş ölçer modeline karar verebilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı Sunan Microlife Ateş Ölçer

Microlife ateş ölçer çeşitleri, kullanım sıklığı ve alanına göre farklı şekillerde üretilir. Teknik özellikleri değişen cihazların kullanım detayları da farklılık arz eder. Civalı, alkollü ve dijital olmak üzere 3 temel ateş ölçer modeli bulunur. Microlife ürün yelpazesindeki çeşitlilik sayesinde sektörde öne çıkar. Farklı modelleri üreten marka değişik altyapı sistemlerini de kullanılır. Microlife temassız ateş ölçer dijital modeller arasında karşınıza çıkar. Temassız ölçme özelliğine sahip cihazın 3 saniyede sonuç vermesi dikkat çeker. Markanın temassız ateş ölçen cihazları son 30 ölçümü belleğine kaydetme sistemine sahiptir. Bu sayede son ölçümlerinize bakarak karşılaştırma yapabilirsiniz. Kızılötesi altyapısına sahip temassız ateş ölçerler, hijyenik kullanımıyla da ilgi çeker. Uzaktan ölçüm özelliği sayesinde uyuyan bebeklerin ateşleri de kolay bir şekilde öğrenilir. Ateş kontrolünün yanı sıra temassız cihazla farklı sıcaklıkları da ölçebilirsiniz. Oda sıcaklığı, bebek maması veya banyo suyunu bu cihaz yardımıyla ölçebilirsiniz.

Microlife Ateş Ölçer Seçiminde Dikkat Etmeniz Gerekenler

Alışveriş sırasında kullanım alanına uygun seçenekleri satın almak önemli bir konudur. Ürünün teknik ve estetik özelliklerinin yanında kullanıcının ihtiyaçlarına göre üretim süreçleri de çeşitlilik gösterir. Birçok farklı ürünüyle dikkat çeken Microlife, medikal cihazlar sektöründe öncü markalar arasında yer alır. Ateş ölçer, otomatik tansiyon aleti veya nebulizatör gibi farklı cihazları satın alabilir, evinizde ihtiyaç duyduğunuz kontrolleri kolayca yapabilirsiniz. Microlife alından ateş ölçer özelliğine sahip dijital modeller hijyenik olmasıyla sıklıkla tercih edilir. Pandemi süreciyle birlikte birtakım kontrollerin zorunlu olduğu kamusal mekânlarda da uzaktan ölçüm yapan dijital cihazların kullanıldığını görebilirsiniz. Temassız şekilde ölçüm yapan cihazı belirtilen mesafede tutarak alından sıcaklığınızı ölçebilirsiniz. Uzaktan ölçüm yapan cihazlar, hijyenik kullanımıyla uzmanlar tarafından da önerilir. Microlife alından ateş ölçer cihazlar bebekler uyurken büyük kolaylık sağlar. Markanın bu seçeneği ebeveynlerin ilgisiyle karşılaşır. Sizler de seçim yaparken kullanım detaylarınıza uygun bir ürünü satın alabilirsiniz. Bebekli ailelerin temassız veya kulaktan ölçüm yapan cihazları satın alması önerilir. Kulak veya alın gibi bölgelerin yanı sıra koltuk altından ölçüm yapan cihazlar da mevcuttur. Uygun fiyatlarıyla dikkat çeken bu tarz ürünler de dijital modeller arasında karşınıza çıkar. Su geçirmez özelliğine sahip koltuk altı ölçüm cihazlarının rengarenk tasarımlarını görmeniz mümkündür. Yeşil, sarı, pembe veya mavi renklerde üretilen dijital ateş ölçerler, her türlü ortamda kullanıma uygundur. Ateş ölçerken kullanım rahatlığı sunan markanın ürün çeşitlerini tercih etmeye özen gösterebilirsiniz. Çocuk veya yetişkinlerde kullanılmasına bağlı olarak da farklı seçenekleri inceleyebilirsiniz. Ateş ölçer Microlife markasının yorum ve önerilerini değerlendirerek size uygun içeriklerin tamamına ulaşabilirsiniz.

Microlife Ateş Ölçerle Sağlığınıza Özen Gösterin

Evlerde, pratik bir çözüm alternatifi olan dijital termometreler; vücut ısısı, sıvı veya sert nesnelerin sıcaklıklarını ölçmek için kullanılır. Microlife ateş ölçer kullanımı açısından beğeni toplar. Kolay kullanım imkanıyla dikkat çeken dijital cihazlar, rehberlik sistemi gibi teknolojik özelliklere sahiptir. Rehberlik sistemi, kulaktan ölçüm yaparken uygun yeri bulmak için kullanıcıyı yönlendirir. Kullanım detaylarına göre çeşitlilik gösteren medikal cihazlarla gereken kontrollerinizi rahatça yapabilirsiniz. Ateşin neden olduğu rahatsızlıklardan korunmak amacıyla ateş ölçere sahip olmak önemlidir. Ayrıca bebeklerin diş çıkarma döneminde de markanın fonksiyonel ürünlerinden birisini kullanabilirsiniz. Böylece düzenli olarak bebeğinizin vücut ısısını kontrol edebilirsiniz. Bebeklerin vücut ısısını kontrol etmek için uzaktan ölçüm yapan temassız cihazlar önerilir. Microlife temassız ateş ölçme seçenekleri sayesinde aileler, bebeklerini uyurken veya oyun oynarken rahatsız etmeden vücut ısısını ölçme imkanına sahip olur. Sağlığınıza gereken önemi göstermek için ihtiyacınız olan medikal cihazları satın alabilirsiniz. Microlife ateş ölçer en ucuz fiyatları incelemek için Akakçe’yi takip edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Microlife Ateş Ölçer Çeşitleri Akakçe’de

Nitelik ve model bakımından farklılık gösteren Microlife ateş ölçer çeşitleri, geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Her yaştan kişinin ateşini kolaylıkla ölçme imkanı tanıyan ürünler, değişik ihtiyaç ve talepleri karşılamaya çalışır. Microlife ateş ölçer fiyat ve fonksiyonlarına bağlı olarak farklı şekillerde satışa sunulur. Ürünün teknolojik özellikleri, kullanım kolaylığı açısından dikkat çeker. Kulaktan ve alından ölçüm yapma seçeneği sunan markanın yenilikçi tasarımları da mevcuttur. Microlife uzaktan ateş ölçer, hijyenik kullanım detayıyla öncelikli tercihleriniz arasında yer alabilir. Anında ölçüm yapan cihaz sayesinde sizler de gereken adımları hızlıca izleyebilirsiniz. Sesli ve görüntülü yüksek ateş uyarısı veren ürünler büyük kolaylık sağlar. Teknik özellikleriyle kullanıcıların işlerini büyük ölçüde kolaylaştırır. Seçenekleri incelerken ölçüm hızı, kullanım konforu gibi detaylara dikkat etmeniz önerilir. Vücut, nesne ve ortam sıcaklığını kontrol edebilen farklı işlevlere sahip Microlife ateş ölçer çeşitlerini satın alabilirsiniz. Böylelikle birden fazla işinizi tek bir cihaz üzerinden halledebilirsiniz. Hem bebeğinizin ateşini ölçebilir hem de hazırladığınız mamanın sıcaklığını kontrol edebilirsiniz. Microlife güvencesi sayesinde birtakım sağlık kontrollerinizi evde tek başınıza halledebilirsiniz. Ecza dolabı fiyat ve modellerini inceleyerek tıbbi malzemelerinize evde özel bir yer ayırabilirsiniz. Duvara monte edilen ecza dolapları sayesinde eşyalarınızın güvenliğini kolayca sağlayabilirsiniz. Sizler de Microlife ateş ölçer kullananlar tarafından yapılan yorumları okuyabilir, ihtiyacınız olan medikal cihazları evinizde kullanabilirsiniz.