Ecza Dolabı

Ecza Dolabı Fiyatları

271 farklı Ecza Dolabı için fiyatlar listeleniyor.

Arama Takip Listem Sepetim
Primanova Ecza Dolabı Selena Ecza Dolabı Ece Ecza Dolabı İpekel Ecza Dolabı Hiper Ecza Dolabı Artımed Ecza Dolabı

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

150 - 250 TL Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 12Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Ürün Puanı Renk

BandajYara BandıFlasterGazlı BezSıcak KompresPamukSoğutucu SpreyDeprem ÇantasıVitamin ve MineralPrimanova Ecza DolabıSelena Ecza DolabıEce Ecza Dolabı

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Ecza Dolabı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Ecza Dolabı Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Ecza Dolapları hangileri?

Bugün Akakçe'de 271 farklı model arasında

En çok satan Ecza Dolapları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Ecza Dolabı:
  1. Primanova M-09501 Kilitli Ecza Dolabı
  2. Aksan 158 Plastik Ecza Dolabı Çelik Ayna
  3. Selena Kilitli Ahşap Ecza Dolabı
  4. ECE ECZA DOLABI METAL KASA KIRILMAZ POLİKARBON KAPAKLI
  5. Ipekel Ecza Dolabı

Ecza Dolabı

Ecza dolabı nedir sorusu; ev, iş yeri ve okul gibi yaşam alanlarında bulundurulması zorunlu olan, ilaç ve sağlık malzemelerini koruyan önemli bir eşyadır şeklinde cevaplandırılabilir. Herhangi bir yaralanma durumda veya diğer bir sağlık sorununda ihtiyaç duyulan ilk yardım malzemeleri ve ilaçlara, ecza dolapları sayesinde kolayca ulaşılabilir. Primanova, İpekel, Ece, Panda ve Modatools markaları; farklı ebat, renk ve işlevsellikte onlarca ecza dolabı ile her ihtiyaca uygun ürünler sunar. İlk yardım faaliyetleri genellikle kısıtlı bir zaman diliminde ve çoğunlukla stresli bir ortamda yapıldığından, ilk yardım dolapları kolay görülebilir ve içindeki malzemelere kolay ulaşılabilir şekilde konumlandırılmalıdır. Ancak bu konumlandırma işleminin aynı zamanda küçük çocukların ulaşamayacakları şekilde yapılması önemlidir. İçerisinde sağlık malzemeleri ve ilaçları bulunan dolaplar belli yaş altındaki çocuklar için tehlikeli olabilir. Yaşam alanlarınızda ihtiyacınız olan ucuz ecza dolabı Akakçe ayrıcalıkları ile kolayca sizin olabilir.

Ecza Dolabı Özellikleri ve Kullanılan Malzemeler

Kullanılacak alanın özelliklerine göre çeşitli şekil, renk ve fonksiyona sahip ecza dolabı seti bulabilirsiniz. Kullanım zamanları yaralanmalar başta olmak üzere diğer sağlık sorunları olduğu için kolay açılabilir, içindeki sağlık malzemelerine kolay ulaşılabilir olması, ecza dolabı modellerinde aranan özelliklerin başında gelir. Dekoratif özellikler ve renk gibi faktörler bu ürünlerin seçiminde genelde ikinci plandadır. Buna rağmen, evlerinizde veya iş yerlerinizdeki dekorasyona uyum sağlayacak çelik, ahşap veya plastikten üretilmiş çeşitli renk ve ebatlarda bir ecza dolabı seçebilirsiniz.
Metal malzemeler ile üretilen ecza dolabı modelleri, dayanıklılık arayanların ilk tercihleri arasında yer alır. Benzer şekilde ecza dolabı plastik modelleri de hafiflik ve kolay kullanım arayanların ilk seçimidir. Ecza dolabı nerede satılır sorusuna yanıt arıyorsanız; Akakçe’nin ilk yardım ürünleri sayfasını ziyaret edebilir, ihtiyacınıza uygun bir dolaba, her bütçeye uygun ecza dolabı fiyat seçenekleri ile hemen sahip olabilirsiniz.

Ecza Dolabı İçinde Olması Gerekenler Nelerdir?

Ecza dolabı ev için önemli bir ihtiyaçtır ancak okullarda, spor tesislerinde, iş yerlerinde ve askeri tesisler gibi yerlerde de bulundurulması gerekir. Çoğu zaman önemi göz ardı edilse de yaralanma türünden basit sağlık problemlerine ilk müdahale önemlidir ve bu konuda ecza dolabı yardımınıza koşar. Ecza dolabı içindeki malzemelerin sık sık kontrol edilmesi, eksilen malzemelerin yenilenmesi, kullanım süresi dolmuş ilaçların tazelenmesi gerekir. Özellikle ilaç ve krem gibi malzemelerin son kullanma tarihlerine dikkat edilmesi, hatta dolap içeriğinin listelenerek dolap yüzeyine asılması, dolabınızın sağlıklı kullanılmasına yardımcı olacaktır. Ecza dolaplarında bulunması gerekenler aşağıdaki gibi sıralanabilir:

Ecza dolabı içerisindeki alet, ilaç ve malzemelerin kullanımları konusunda hassas davranılması, mümkünse ilk yardım eğitimi almış kişilerce kullanılması önemlidir.

Okul ve İş Yerleri için Ecza Dolabı Çeşitleri

İş yerleri ve okul gibi insan sayısının fazla olduğu ortamlarda kullanılacak ecza dolaplarının ihtiyacı karşılayacak boyutlarda olması gerekir. Bu tür ortamlarda dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli konu da güvenlik konusudur. Ecza dolabı metal malzemeler ile üretildiğinde daha sağlam ve korunaklıdır. İçerisinde ilaçların ve sağlık ürünlerinin bulunduğu dolaplar, özellikle okullarda iyi korunmalı, içerisindeki malzemelere sadece yetkili kişilerin ulaşabilmesi sağlanmalıdır. Bu tür lokasyonlarda çelik ecza dolabı modelleri uygun bir seçenek olarak öne çıkar. Kilitlenebilir olma özelliği de dolapların ve içerisindeki malzemelerin korunmasına yardımcı olacak ve bilinçsiz kullanımı engelleyecektir.
Çalışan sayısının fazla olduğu mekânlarda büyük boyutlu olan işyeri için ecza dolabı modelleri arasından seçim yapılmalıdır. Ayrıca bu dolaplar birden fazla noktada bulundurulmalıdır. Özellikle imalathane veya fabrika gibi ortamlarda dolu ecza dolabı bulundurulması olası kazalara kısa zamanda ve eksiksiz müdahale şansını artıracaktır. İş yerleriniz için uygun boyutlara sahip, güvenli ve kullanışlı bir ecza dolabı, en ucuz fiyat seçenekleri ile Akakçe’de! Hemen bütçenize uygun bir ecza dolabı alabilir, çalışma ortamınızı daha güvenli bir hâle getirebilirsiniz.

Ecza Dolabı Ölçüleri

Plastik, metal ya da ahşap gibi malzemeler ile üretilen ecza dolapları, farklı ebatları ile evlerde veya işyerlerinde, uygun olan her yere kolayca kurulabilir. Evlerin banyosuna veya oturma odasına, plastik veya metal dolap modelleri arasından seçim yapılabilir. Salon veya oturma odaları gibi mekânlarda kullanılacak ecza dolabı ahşap malzemeler ile yapılmış modeller arasından seçilebilir. Böylece bu mekânlardaki mobilyalar ile ecza dolabının dekoratif bütünlüğü de sağlanmış olacaktır.
Ev veya personel sayısı az olan ofislerde küçük ecza dolabı çeşitleri uygun bir seçimdir. Herkesin kolayca görüp ulaşabileceği dolaplar ofislerin uygun duvarlarına sabitlenerek kullanılabilir. Ecza dolaplarını sadece ev veya ofis kullanımı için düşünmemek gerekir. Her ne kadar araçlar için özel tasarlanmış ilk yardım çantaları olsa da mini ecza dolabı çeşitleri iç hacmi geniş minibüs, otobüs, kamyon veya kamyonetlerde uygun yerlere sabitlenerek kullanılabilir. İhtiyaç duyulan her ortama uygun kullanışlı bir ecza dolabı ucuz fiyat seçenekleri ile kolayca temin edilebilir. Siz de cazip fiyatlı ecza dolapları içinden zevkinize ve kullanım amacınıza uygun bir tanesini hemen sipariş verebilirsiniz.

Ecza Dolabı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ecza dolabı nereden alınır sorusu, doğru ürüne ulaşmak için ne kadar önemliyse ecza dolabı seçimi nasıl olmalıdır sorusu da bir o kadar önemlidir. Uzun yıllar kullanılacak dolapların kullanım amacına uygun olması yanında konumlandırılacağı yere uygun görsellikte olması da beklenir. Ecza dolaplarında aranan özelliklerden bazıları şöyle sıralanabilir: