Omron Ateş Ölçer

Omron Ateş Ölçer Fiyatları

10 farklı Omron Ateş Ölçer için fiyatlar listeleniyor.

Akakçe ile çok sesli alışveriş! Keşfet
Freely Ateş Ölçer Braun Ateş Ölçer Omron Ateş Ölçer Wee Baby Ateş Ölçer Bo Hui Ateş Ölçer Unaan Ateş Ölçer
AlındanKulaktanTemassızSatıcı Marka (1)

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

Filtrele

Seçili Özellikler:KaydetMarkası: Omron

Markası Omron Özellikler Türü SatıcıToplam 142 satıcı. Ürün Puanı
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

Omron Tansiyon AletiOmron BaskülOmron NebulizatörOmron Tens CihazıOmron Tansiyon Aleti Yedek Parça

En Popüler Omron Ateş Ölçerler

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Omron Ateş Ölçer Yorumları ve Önerileri

Omron Ateş Ölçer Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Omron Ateş Ölçer hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Omron Ateş Ölçer:
  1. Omron Gentle Temp 720 Alından Temassız
  2. Omron Gentle Temp MC-520-E Kulaktan
  3. Omron Gentle Temp MC-521-E Kulaktan
  4. Omron Eco Temp Basic MC-246-E Dijital
  5. Omron MC-343F-EB Flex Temp Smart

Omron Ateş Ölçer

Omron markası 1933 yılında Japonya'daki kurulmuş ve tıbbi cihaz üretimiyle günümüze kadar gelmiştir. Omron nebulizatör gibi çeşitli kategoriler marka tarafından kullanıcılara sunulur. İnsanlar bazı dönemlerde çeşitli sebeplerden dolayı hastalanabilir. Bu hastalık dönemlerinde önemli belirtilerden biri ateşin yükselmesi olabilir. Ateş yükselmesi, vücut ısısının normal seviyenin üzerine çıkması olarak tanımlanır. Vücut ısısının normal seviyenin üzerine çıkması insanlarda belli başlı rahatsızlıklara yol açar. Kısa süreli ve hafif yükselmeler sonucunda genellikle halsizlik gibi sonuçlar ortaya çıkar. Ancak uzun süreli yüksek ateş kalıcı hasarların görülmesine sebep olabilir. Bu durumları engellemek için hastayken düzenli olarak vücut ısısı kontrol edilir. Omron ateş ölçer çeşitleri her kullanıcıya hitap eden özellikleri ile piyasaya sunulur. Ürünler temelde 3 farklı modele sahiptir. Kulaktan ateş ölçer, temassız ateş ölçer ve dijital ateş ölçer kategorisinde yer alan modeller farklı alanlarda ölçüm yapmak için kullanılabilir. Omron temassız ateş ölçer hastane, klinik, AVM, restoran gibi ortamlarda gün içerisinde çok sayıda kişinin ateşinin ölçülmesini kolaylaştırır. Cihazların kalitesi kadar makul fiyatları da tatmin edicidir. Ürünler Omron markasının kalitesi ile kullanıcılara sunulur. Markanın ürünlerini ihtiyacınız olan her an güvenle kullanabilirsiniz.

Omron Ateş Ölçer Çeşitleri

Bazı hastalıklar ateşlenmeye sebep olabilir. Hastalık süresince vücut ısısını kontrol etmek oldukça önemlidir. Ani ısı yükselişleri insanları olumsuz yönde etkiler. Her yaştan insan belirli dönemlerde ateşli hastalıklara yakalanabilir. Özellikle bebeklerde ateşlenme durumu daha büyük sorunlara yol açabilir. Kulaktan ateş ölçer genellikle bebeklerin ateşini hızlı bir şekilde ölçmek için tercih edilir. Omron’un piyasaya sunduğu ateş ölçer çeşitleri sayesinde vücut ısısını evde bile kontrol altında tutmak mümkündür. Markanın ürünleri farklı seçenekler ile kullanıcılara sunulur. Yıllardır birçok evde kullanılan, koltuk altına yerleştirilen klasik dijital modeller markanın sıkça tercih edilen cihazları arasında yer alır. Bu modeller minimal tasarımı sayesinde çantanızda bile kolaylıkla taşınabilir. Koltuk altı Omron ateş ölçer olarak da adlandırılan bu ürünler farklı renk seçenekleri ve koruma çantaları ile satışa sunulur. Markanın kullanıcılara sunduğu çeşitlerden biri de Omron kızılötesi ateş ölçer modelleridir. Kızılötesi cihazlar kısa sürede vücut ısısını ölçerek dijital ekrana yansıtır. Kulaktan ateş ölçümü sağlayan Omron ateş ölçer kızılötesi teknolojisi sayesinde anlık sıcaklık değişikliklerini gözlemler ve bu sayede sağlıklı ölçüm sağlar. Temassız ölçüm cihazları ile kalabalık ortamlarda sosyal mesafeyi koruyarak çok sayıda kişinin ateşini ölçebilmek mümkündür. Temazsız Omron ateş ölçer fiyatları markanın diğer ürünlerine göre farklılık gösterir. Markanın ürünlerini inceleyerek bütçenize hitap eden seçeneği satın alabilirsiniz.

Omron Ateş Ölçer Özellikleri

Omron ateş ölçer kullanımı kolaylaştıran birçok fonksiyona sahiptir. Omron ateş ölçer modelleri farklı özelliklere sahiptir. Bunlar arasında ön plana çıkan özellik, ölçüm tipidir. Her ateş ölçer Omron markasının kalitesiyle kullanıcılara sunulur. Markanın sunduğu seçenekler arasında kulaktan, dijital ya da temassız ölçüm yapan cihazlar vardır. Kulaktan ateş ölçen ürünler dijital ekranda sonuçları gösterir. Kullanıcıya vücut ısısı ölçümünün ardından cihaz hafızasına kayıt olan değerlere dönüp bakma imkanı sunar. Ürün hafızası 9 ölçümü kaydeder. Bu sayede hastalık sürecinde vücudunuzun durumunu kontrol altında tutabilirsiniz. Markanın ürünleri enerji tasarrufu sağlaması açısından belli bir süre açık kaldıktan sonra otomatik olarak kapanır. Buna ek olarak değiştirilebilir pil olarak tasarlanan güç kaynağı sayesinde ürünler uzun süre kullanılabilir. Omron ateş ölçer prob kapak ve ürün kutulu seçenekler ile kullanıcılara sunulur. Omron ateş ölçer fiyat aralıkları belirlenirken ürün özellikleri de göz önünde bulundurulur.

Omron Ateş Ölçer Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Markanın birçok farklı özelliğe sahip ürünü yıllardır piyasada yer alır. Ateş ölçümü yapan cihazlar arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken konular vardır. İlk olarak, kullanım alanını dikkate alarak ürünün ölçüm tipine karar vermek gerekir. Markanın klasik dijital Omron ateş ölçer modelleri minimal tasarımı sayesinde her an yanınızda taşınabilir. Ancak ölçüm süresi diğer modellere kıyasla daha uzundur. Bu nedenle bebeklerde kullanım açısından bazı sorunlara yol açabilir. Kulaktan ateş ölçen ürünler ise kısa sürede az temas ile vücut ısısını kullanıcılara gösterir. Bebekli evlerde sıklıkla tercih edilen modelin tasarımı oldukça şıktır. Omron ateş ölçer kulaktan ölçüm yapan modeller hafif yapıları ve dayanıklı tasarımları sayesinde her yerde kullanılabilir. Halka açık ortamlarda ateş ölçümünün hızlı bir şekilde yapılması için Omron alından ateş ölçer modellerinden yararlanılır. Ürün seçimini doğrudan etkileyebilecek kriterlerden biri de cihazın hafıza özelliğidir. Markanın bazı modelleri belirli sayıda geçmiş ölçümü kaydetme özelliğine sahiptir. Omron marka ateş ölçer kullanıcılara online alışveriş imkanı ile de sunulur. Markanın ürünleri arasından seçim yaparken Omron ateş ölçer yorum bölümünde yer alan kullanıcı görüşlerinden faydalanabilirsiniz.

Omron Ateş Ölçer Kullanımı

Markanın ateş ölçümü için geliştirdiği cihazlar evlerde ve sağlık merkezlerinde sıkça kullanılır. Ürünlerin teknik özellikleri kullanım açısından da farklılığa sebep olur. Klasik dijital ateş ölçer koltuk altına yerleştirilerek çalışmaya başlatılır. Omron koltuk altı ateş ölçer modelleri kullanılırken metal uç kısmının koltuk altına gelmesi gerekir. Ölçüm tamamlandığında ise sesli uyarı verir. Kulaktan ölçen modellerin uç kısmı kulak içine tutulur ve ateş ölçme komutunu veren tuşa basılır. Diğer modele kıyasla daha kısa sürede sonuç ortaya çıkaran bu ürün, ek olarak 9 ölçüm kaydetme hafızasına da sahiptir. Eski ölçümleri görmek için ilgili tuşları kullanabilirsiniz. Omron kulak içi ateş ölçer modelleri kullanım sonrası kendini otomatik olarak kapatır. Temassız ölçüm yapan modeller ise alın ya da bilek içi gibi alanlara yaklaştırılarak çalıştırılır. Ölçüm yapılan başlığı alın bölgesine birkaç santimetre mesafede tutarak ölçümü gerçekleştirebilirsiniz. Kullanım farklılığına ek olarak Omron alından ateş ölçer fiyatları açısından da diğer modellerden ayrılır. Omron ateş ölçer kullananlar tarafından yapılan yorumları inceleyerek ihtiyacınıza uygun ürün seçimini yapabilirsiniz.

Akakçe’de Omron Ateş Ölçer Fiyatları

Omron ürünleri farklı özelliklere sahiptir ve bu farklılıklar fiyatlar üzerinde etkilidir. Fiyatı etkileyen ilk unsur, ateş ölçen cihazın modeli ve ölçüm tipidir. Omron’un bu kategoride 3 farklı modeli bulunur. Markanın imzasını taşıyan ürünlerin fiyatları özelliklerine göre çeşitlenir. Klasik dijital ateş ölçerler yıllardır kullanılan ürünler arasında yer alır. Omron lazer ateş ölçer kategorisinde yer alan ürünler ise son teknoloji imkanlarla üretilir. Lazer teknolojisi sayesinde temasa gerek kalmadan ölçüm yapılır. Lazer teknolojisinin kullanıldığı ürünler diğer seçeneklere kıyasla farklı fiyat aralıklarında değerlendirilir. Ürünlerde yer alan ekstra özellikler ve güç kaynağı da fiyat üzerinde etkili olan konular arasında yer alır. Omron ateş ölçer Akakçe'de uygun fiyat avantajlarıyla beğeninize sunulur. Online alışverişin getirdiği rahatlığı yaşamak isteyen kullanıcılar markanın ürünlerini sayfamızdan kolaylıkla sipariş verebilir. Siz de alışveriş öncesinde Omron ateş ölçer en ucuz fiyat seçeneklerini listeleyebilir, şeker ölçüm cihazı fiyatları incelemesi yapabilir ya da ihtiyacınız olan farklı kişisel bakım ürünlerine göz atabilirsiniz. Markanın ürünlerini düzenli olarak takip ederek kampanya ve indirim fırsatlarından yararlanmanız mümkündür.