Ahşap Avize

Ahşap Avize Fiyatları

3.904 farklı Ahşap Avize için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 100 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL MutfakSalon2'li3'lüLEDKromMetalMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Gövde Malzemesi: Ahşap Kaydet

Fiyatı
- 0 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 TL üstü
Markası Özellikler Kullanım Yeri Türü Gövde Malzemesi Ahşap Boyut Kol Sayısı Tasarım Kelime ile Filtrele Şekli

Salon AvizeLED AvizeMutfak Avize3'lü AvizeKrom AvizeYuvarlak AvizeBüyük Avizeİkili AvizeTekli Avize6'lı Avize4'lü Avize5'li Avize

En Çok Karşılaştırılan Avizeler

Ahşap Avize Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Ahşap Avize hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Ahşap Avize:
  1. RSCOLLECTIONS Ahşap Avize 3'lü 2'li Ve Tekli Halatlı Rustik Eskitme Ahşap Avize Set(3 AVİZE) Mutfak Avize
  2. Dekoratif Bambu Avize 6 Lı Rustik Halat Sarkıt Avize Ahşap Avize (529680888)
  3. WoodACT Tilia Ahşap Çocuk Odası Avize Bebek Odası Avize
  4. MediGlobe Modern Tasarım Model Doğal Ahşap MDF 3D Rustik Mutfak Avize
  5. Begüsa Enis 4Lü Siyah Ceviz Ahşap Detay Camlı Avize

Ahşap Avize

Ahşap avize, özgür tasarımları ve otantik çizgileriyle evlerden iş yerlerine kadar birçok yaşam alanını aydınlatır. Doğadan ilham alarak üretilir ve birçok parça ile uyum sağlar. Aydınlatma kategorisinde en popüler olan modeldir. Farklı dekorasyon stillerini kolayca tamamlar. Ahşap avizeler modern, klasik, retro gibi tarzlara adapte olacak şekilde detaylandırılır. Halat ipler, püsküller ve sarı ampuller ile dizayn edilen tasarımlar mekânın daha sıcak bir atmosfere sahip olmasını sağlar. İşlevsel detayları her alanda kullanımını kolaylaştırır. Sarkıt olanlardan tavana monte edilenlere kadar birçok çeşit ile karşınıza çıkar. Bu sayede evin genel havası ve mobilyalarınızın döşemesine en uygun ahşap avize çeşitlerini kolayca seçebilirsiniz. Ahşap avize tasarım farkları sayesinde her yönden estetik uyumu kolayca yakalar. Yaşam alanlarınız için doğal bir dokunuştur.

Ahşap avize çeşitleri farklı zevklere hitap eden çeşitli tasarımlara sahiptir. Bundan dolayı beğeniniz hangi doğrultuda olursa olsun kendinize göre bir aydınlatmayı rahatça bulabilirsiniz. Doğallığı ve zarafeti barındıran tasarımlar her dönem revaçta olmayı başarır. Saf kütük yerine daha işlemeli çeşitler de karşınıza çıkar. Metalin bolca kullanıldığı avizeler arasında bisiklet veya motorsiklet figürlü olanları da mevcuttur. Genç ruhlu insanların salon, oturma odası ya da yatak odalarında tercih edebilecekleri bu seçenekler birçok mobilyayı tamamlayıcı niteliktedir. Daha çağdaş ve işlevsel bir ürün arayışında olanlar ise ahşap LED avize tasarımına göz atabilir. LED, avize evlerin girişlerinde, mutfaklarda tercih edilebilir. Bazı tasarımların dallı, çiçekli motifleri olduğu görülebilir. Ayrıca teknoloji ile doğanın buluşması olan bu modeli uzaktan kumandayla kontrol etme şansına sahipsiniz.

Ahşap Avize Modelleri

Ahşap avize modelleri oldukça şık ve çeşitli bir ürün yelpazesine sahiptir. Ham maddesi kütük olanlar, dekoratif halat detaylı ve çerçeveli çeşitler, zincirli sarkıt şeklinde asılanlar başlıca modellerdir. Bunlar haricinde modern ahşap avize şıklığını da kullanabilirsiniz. Bu model tavana asmak suretiyle kullanılır ve genellikle çerçeve kısmı ahşap malzemeden yapılır. Ahşap tavan avize çeşitleri bununla sınırlı değildir. En klasik olanlar rustik tarzda üretilir, siyah metal detaylar ile tasarlanır ve jüt halatlarla tamamlanır. Bu tür avizeler taş ağırlıklı dekorlar, şömineli dağ evleri, konsept kafe ve restoranlar için idealdir. Eskitme kütüklerin farklı formlarla birleşimiyle oluşturulur. Aydınlatmak istediğiniz alanın büyüklüğü doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Ufak alanlar için 4’lü, 5’li ahşap avize, büyük alanlar için 6’lı ya da 8’li tercih edebilirsiniz.

Doğal ahşap avize modelleri İskandinav tarzı dekorasyonlarda da kullanılabilir. Açık renk tonların hâkim olduğu İskandinav stili için daha soft bir renge sahip olan ahşaplar tercih edilebilir. Yanık efekt yerine beyaz renklerin bulunduğu avizeler salonlarınızı estetik bir şekilde aydınlatabilir. Salon ahşap avize modelleri prizma teller ile detaylandırılıp cam kristallerle tasarlanır. Bu seçenekler ile çağdaş bir stil yakalayabilirsiniz. Kaliteli işçilik ile hazırlanan aydınlatmalara uzun süreler evinizde yer verebilirsiniz. Deformasyon olasılığı az olduğu ve sağlam yapıya sahip olduğu için ahşap malzeme, avizelerde de kendine yer bulur ve her alana girmeyi başarır. Bundan dolayı ahşap görünümlü avize modelleri, evlerini dekore edenler için ilk sıradaki tercih olabilir.

Ahşap Avize Kullanım Alanları

Ahşap avize, aydınlatma gereken her alanda tercih edilebilir. Şık detaylara sahip avizeler kullanıldığı alanın standardını yükseltecek bir etkiye sahiptir. Evinizin her odasına çarpıcı bir aksesuar olarak ahşap avize monte edebilirsiniz. Mobilyalar ve eşyalarınız ile aynı malzemeden alırsanız mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz. Mutfağınızda metal ağırlıklı avizeler, salonlarınızda ise cam ağırlıklı olanları tercih edebilirsiniz. Işığın kırılmasına neden olarak estetik bir görünüm yaratan doğal cam detaylı avizeler yemek masalarının üzerine denk gelecek şekilde yerleştirilebilir. Ayrıca koridor kenarları, balkon ve ev girişlerinde yer alan armatür aydınlatmaları desteklemek için de ahşap detaylı avize seçilebilir. Bu sayede eviniz için seçtiğiniz aydınlatmanın sunduğu otantik havadan yararlanarak dingin bir ambiyans yaratabilirsiniz.

Çocuk odaları için özel olarak tasarlanan neşeli baskılı etrafı çerçeveli ahşap yuvarlak avize son derece idealdir. Bu avizeler klasik beyaz, siyah ahşap avize görünümünün dışına çıkarak üretilir. Mor, mavi, pembe, yeşil gibi canlı renklerle boyanır. İçerisinde yer alan duylar ferah bir atmosfer oluşmak için beyaz renkte tercih edilse de ahşap LED avize olanları da bulunur. Ahşap avize kullanım alanı geniş bir ürün olarak ofislerin de vazgeçilmezi olabilir. İş yerleriniz için post modern avize çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Ahşap avizenin değişik kullanım alanlarından biri de gece mekânlarıdır. Loş ışık aydınlatması gerektiren mekanlarda dolayca dinginlik yaratabilirsiniz. Dış mekân aydınlatmasında farklı bir çizgi yakalamak için Akakçe ayrıcalığıyla ahşap avize satın alabilirsiniz.

Ahşap Avize Özellikleri

Markaların ürettiği çeşitler ahşabın cinsine göre de değişebilir. Birçok farklı ahşaptan avize imal edilir. Bunlar arasında en çok tercih edileni çam ağacıdır. Bazı ürünlerde masif bulunur ve bu durum ürünün daha dayanıklı olmasını sağlar. Dayanıklı ürünler uzun yıllar boyunca kullanım imkanını beraberinde getirir. Birçok marka ahşabı korumak için özel vernik uygular. Avizedeki duyların rengi göz sağlığını rahatsız etmeyecek tarzdadır. Gün ışığı ve beyaz ışık en sık tercih edilenler olsa da sarı ışıklar da ahşap avizeler ile oldukça şık bir bütünlük oluşturur. Ürün özelliklerinden bir diğeri de kullanılan ahşabın fırınlanmasıdır. Fırınlanan ahşap çatlama ve kırılmaya karşı direnç kazanır. Bu durum avizenin her iklim koşulunda sağlam kalmasına yardımcı olur.

Avize ahşap malzemenin ev içindeki duruşunu en estetik hale getiren objelerden biridir. Kullanımı zevkli olsa da temizliğinin de kolay olması gerekir. Bunun farkında olan markalar toz tutmayan ürünler üretir. Bu sayede avizenizi sıklıkla temizleme zahmetine katlanmadan uzun bir süre temiz olarak kullanabilirsiniz. Üreticilerin dikkat ettiği bir başka konu ise tasarruflu ampul kullanımına uygun olarak üretmektir. Böylece ahşap avize malzemeleri ile uyumlu ampuller takıp ekonomik açıdan rahat edebilirsiniz. Parlama yapmayan vernik sürmek bir başka özelliği oluşturur. Özel vernik ışığı yansıtmaz ve doğal bir görüntü sunar. Bu durumda yapmacık tahta görüntüsü değil, gerçek ahşabın ihtişamı fark edilir. Nemli iklimlerde kullanıldığı takdirde küflenme gibi bir problemle karşı karşıya kalmamanız için uygun malzemeden yapılır. Ahşabın ham rengini korumak için boya benzeri kimyasallar sürülmez.

Ahşap Avize Fiyatları

Ahşap avize fiyatları diğer avize çeşitlerinde olduğu gibi model, duy sayısı, malzeme kalitesi gibi benzeri faktörlerden dolayı değişir. Bunun haricinde her satıcının marka değeri ve sunduğu ürüne biçtiği değer farklıdır. Bütün bu unsurlar avize fiyatlarının değişmesine neden olur. Yaşam alanlarınız için avize tercih ederken öncelikle beğeninize uygun bir tarz belirleyebilirsiniz. Daha sonra seçtiğiniz ürünler arasında fiyat karşılaştırması yaparak favori olanları satın alabilirsiniz. Avize, demonte bir şekilde elinize geçer. Bu durumda ekstra olarak kullanacağınız malzemeler de olabilir. İhtiyaç duyabileceğiniz malzemenin başında kablo gelir. Bu durumda elektrik kablo fiyatları avizelerin fiyatlarından ayrı bir şekilde değerlendirilmelidir. Evlerinize kalite katacak tasarım harikası ahşap avizeleri Akakçe ayrıcalığı ve kolay sipariş imkânı ile satın alabilirsiniz.