Ahtapot Avize

Ahtapot Avize Fiyatları

95 farklı Ahtapot Avize için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • TürüAhtapot
 • Kullanım YeriGenç Odası
 • Kullanım YeriMutfak
 • Kullanım YeriSalon
 • Fiyatı0 - 500 TL
 • Fiyatı500 - 750 TL
 • Kol Sayısı2'li
 • Kol Sayısı3'lü
 • ÖzelliklerLED
 • Gövde MalzemesiKrom
 • Gövde MalzemesiMetal
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 4 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • TürüAhtapot
Fiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterKullanım YeriTürüGövde MalzemesiBoyutKol SayısıTasarımKelime ile FiltreleŞekliÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (95)

Salon Avize Mutfak Avize LED Avize Genç Odası Avize 3'lü Avize Büyük Avize İkili Avize Cam Avize Metal Avize 4'lü Avize Krom Avize 5'li Avize

En Çok Karşılaştırılan Avizeler

Ahtapot Avize Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Ahtapot Avize hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Ahtapot Avize:
 1. Biotronik Akrep Ahtapot Kollu Siyah Renk Salon Mutfak Yatak Odası 4 Lü Avize
 2. AKREP AHTAPOT KOLLU BEYAZ RENK Salon - Mutfak - Yatak Odası 4 LÜ AVİZE
 3. Avize Halatlı Ahtapot Örümcek 6 Li Avize
 4. BAHAR AVİZE Glob Ahtapot 6'Lı
 5. Ahtapot 4.lü Modern Siyah Avize

Ahtapot Avize

İç mekanların aydınlanma gereksinimlerine cevap veren avizeler, farklı şekil ve ölçülerde çeşitlenir. Ev, ofis ve diğer yaşam alanlarında avize seçimi, dekorasyonun temelini oluşturur. Dekorasyonların daha modern ve uyumlu görünmesine yardımcı olan avizeler, komplike tasarımlarıyla öne çıkar. Son dönemlerin trend ürünü olan ahtapot avize modelleriyle dikkat çekici bir görünüm elde edebilirsiniz. Şık, modern ve gösterişli tasarıma sahip modellerin iç içe tasarımı, mekanın havasına çarpıcı bir görünüm kazandırır. Çoklu duy seçimleri, yaşam alanlarının etkin bir şekilde aydınlanmasına yardımcı olur. Hem dekor hem de aydınlatma unsuru olarak işlevsellik kazanan tasarımlar, yenilikçi çizgisiyle her mekana uyum sağlar. Farklı materyallerden üretilen ahtapot tasarımlı avizeler, birbirinden özgün ve ihtişamlı modellere ev sahipliği yapar. Renk, ölçü ve aplik adedine göre çeşitlenen bu modeller, yaşam alanlarının havasını baştan aşağı yeniler. İç mekanların dekorasyonlarını mükemmel bir şekilde tamamlayan ögelerle evinizde dilediğiniz görünüme sahip olabilirsiniz. Minimalist, çağdaş ve sade çizgilerle dekorasyonlara farklılık kazandıran modellerle yaşam alanınızda fark yaratabilirsiniz. Ortamların etkin bir şekilde aydınlanmasına yardımcı olan ahtapot Led avize, evinizdeki diğer eşyalarla uyumlu bir görüntü yaratır. Kişisel zevklerinize ve mekan dekorasyonlarına göre modern, bohem veya endüstriyel tarzdaki aydınlatmaları tercih edebilirsiniz. Salon, mutfak, yemek odası veya yatak odasının dekorasyonuna değer katacak modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Kollu olarak da bilinen ahtapot tipi avizeler, birden çok ampulle etkin aydınlatma sağlar. İç ve dış mekanlarda duvarları süsleyen aplik modelleri ile yaşam alanlarınızın şıklığını ön plana çıkarabilirsiniz.

Dekorasyonlara Derinlik Katan Ahtapot Avize Modelleri

Kapalı alanlarda aydınlatma ürünleri oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu sebeple farklı tipteki avize modelleriyle mekana derinlik kazandırılabilir. Her ortamın genişliğine, tarzına ve havasına göre çeşitlenen avizelerle yaşam alanınızda arzu ettiğiniz estetik görünümü elde edebilirsiniz. Farklı boyut ve tasarımlardaki ahtapot avize modelleri; halat örgü, ahşap ve metal görünümlü materyallerden üretilir. Estetik açıdan yaşam alanlarında yaygın olarak tercih edilen avizeler, kollara ayrılan tasarımı dolayısıyla ahtapot olarak adlandırılır. Sarkık veya tavana dikey şekilde konumlandırılan avizeler, mekanın yüksekliğine göre farklı tarzda seçimler sunar. Ahtapot kollu avize seçenekleri, alçak tavanlı ortamlara derinlik kazandırır. Sarkık modeller, tavan yüksekliğinin fazla olduğu mekanlarda endüstriyel bir görünüm yaratır. Simetrik görünüme sahip ahtapot örümcek avize, aşağı sarkık tasarımıyla aydınlatma amacına çarpıcı bir boyut kazandırır. Işığın yönüne, kullanım alanına ve gövde malzemesinin kalitesine göre farklılık gösteren modellerle iç mekanlarda bütünlük yakalayabilirsiniz. Sade, hareketli ve endüstriyel stillerdeki avizelerle yaşam alanınızda fark yaratarak dekorasyon trendlerine ayak uydurabilirsiniz. Birden fazla kollu olan modeller, ortamların aydınlatma ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olur. Mekanın ışıltısını ortaya çıkaran şık avizelerin kullanım alanlarına göre uygun modeli tercih edebilirsiniz. Aksesuar unsuru olarak dikkatleri üzerine çeken avizeler, ortamlarda gösterişli bir hava yaratır. Yemek masası veya koltukların arasına konumlandırılan avizeler, simetrik yapıları sayesinde mekanın eşit aydınlanmasına yardımcı olur. Yaşam alanlarını otantik bir havaya büründüren halat ahtapot avize ile bohem tarzının sadeliğini dekorasyonlarınıza taşıyabilirsiniz. Jüt halat iplerinin kullanıldığı modellerin klas görünümü, yaşam alanlarına sıcak bir hava kazandırır. Rustik çizgilerin hakim olduğu ahtapot halat avize seçimleriyle ev ve ofislerde aydınlatma ihtiyacına çözüm bulabilirsiniz. Farklı renk alternatifleri ve stiller arasından mekanın ruhunu yansıtan modelleri tercih edebilirsiniz.

Ahtapot Avize Seçiminde Nelere Dikkat Edilir?

Çoklu ahtapot tipi avizeleri tercih ederken dikkat edilmesi gereken bazı detaylar bulunur. Öncelikli olarak tavan yüksekliğine göre ideal ölçülere sahip modelin seçilmesi gerekir. Alçak tavanlarda sarkıt avizelerin kullanımı, mekanın olduğundan daha dar görünmesine neden olur. Tavanı yüksek mekanlarda duvara dikey olan ahtapot avizeler, aydınlatmanın yetersiz kalmasına sebebiyet verebilir. Bu sebeple model seçimlerinde mekanın genişliği, tavan yüksekliği ve aydınlatma gereksinimleri önemli bir rol oynar. Hem aydınlatma hem de dekor açısından bütünlük yakalamak adına mekanın koşullarına uygun özelliklerdeki modelleri tercih edebilirsiniz. Renk, doku ve boyut kriterlerine göre aradığınız modeli kolayca bulabilirsiniz. Yaşam alanlarında sade ve minimalist bir görünüm elde etmek isteyenlerin tercihlerinde beyaz ahtapot avize seçenekleri ön plana çıkar. İç mekan dekorasyonlarında beyaz renk, daha sade bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur. Klas görünüme sahip siyah ahtapot avize modelleriyle dekorasyonlara çarpıcı bir hava kazandırabilirsiniz. Yaşam alanlarının aydınlatma ihtiyacına göre ampul sayısına karar verebilirsiniz. Klasik veya modern çizgilerle zenginleştirilen avizeler, her kullanıma özel seçeneklere yer verir.

Her Mekana Özel Ahtapot Avize Ölçüleri

Farklı genişliklerdeki odaların aydınlatma ihtiyacı değişkenlik gösterir. Salon ve ebeveyn odalarının aydınlatmasında geniş ölçülü avizeler tercih edilir. Dar alanların aydınlatılmasında 3'lü ahtapot avize seçeneklerine göz atabilirsiniz. Avize aydınlatmasının mekan genişliği için yeterli olması önem taşır. Dekorasyona bütünlük kazandıran bu modeller, farklı adetlerde ampulün takılmasını sağlar. Aydınlatmanın önem taşıdığı alanlar için gösterişli ve modern seçenekler arasından tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Geometrik, sade ve ihtişamlı stillere sahip 4'lü, 5'li ahtapot avize, geniş ortamlarda aydınlatma ihtiyacının karşılanmasına yardımcı olur. Aydınlatmanın odanın genişliğine yeterli gelmesi, mekanın havasını doğrudan etkiler. Dikkat çekici, modern ve stil sahibi modellerle yaşam alanlarınızın ambiyansını açığa çıkarabilirsiniz. Yüksek tavanlı odalarda bütünlük yakalamak adına aydınlatması yeterli olacak modelleri tercih edebilirsiniz. Farklı stillerdeki seçeneklerle yaşam alanlarında istenilen havanın yaratılması mümkündür. Ölçü ve boyut bakımından kapsamlı donanıma sahip 6'lı, 8'li ahtapot avize modelleri, tavana dikey veya sarkıt olarak tercih edilir. Havalı görünüme sahip ahtapot tipi avizeler, yüksek aydınlatma gücü sayesinde mekanlara aydınlık kazandırır. Evinizin havasını baştan aşağı yenileyecek modeller, her tarza ve mekana uygun seçimler sunar.

Ahtapot Avize Kurulumu Nasıl Yapılır?

Demonte olarak satışa sunulan avizeler, fazla efor sarf etmeden kurulum sağlar. Modelin duy özelliğine uygun ampulleri tercih ederek tüm odayı aydınlatabilir, yaşam alanınızın enerjisini ortaya çıkarabilirsiniz. Her mekanda tercih edilen ahtapot avize kurulumu, modelden modele değişir. Ürünlerin kurulum aşamalarını takip ederek ortamın aydınlatma gereksinimlerini karşılayabilirsiniz. Hem şık hem de dekoratif görünümüyle ortamlara derinlik kazandıran avizeler, ortamın genişliğine göre farklı kol sayısına sahiptir. Basit kurulumu ve her mekana uyum sağlayan hoş görünümü sayesinde aydınlatmanın gerek duyulduğu alanlara değer katar. Şıklığın ön planda olduğu bu modeller, stil sahibi seçimler yapmanıza yardımcı olur. Avize ahtapot tasarımıyla ortamlara çarpıcı bir detay kazandırır. Jüt halat, metal ve ahşap görünümlü avizeler, farklı dekorasyonlara özel seçenekler sunar.

Ahtapot Avizeler Uygun Fiyat Alternatifleriyle Akakçe’de

Tasarım, ölçü ve fiyat bakımdan çeşitlilik gösteren yüzlerce avize modeli, yaşam alanlarınıza modern bir hava kazandırır. İç mekanlarda dekor unsuru ve aydınlatma ürünü olarak tercih edilen ahtapot avize fiyatları; tercih edeceğiniz modelin duy sayısına, tasarımına ve markasına bağlı olarak farklı aralıklardan satışa sunulur. Yaşam alanlarınıza hareketlilik kazandıracak modelleri, uygun fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Bütçeniz, mekan koşullarınız ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda kullanım amacınıza hitap edecek seçimlerde bulunabilirsiniz. Uygun fiyatlardan satışa sunulan avizeler, her kullanıma ve ihtiyaca yönelik modeller sunar. İhtişamlı ve modern ahtapot avize fiyatlarını kıyaslayarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz kullanıcı görüşlerini okuyarak model seçimlerinize hız kazandırabilirsiniz. Otantik görünüme sahip tuz lambası, doğal özelliği ve şık tasarımı sayesinde mekanlara derinlik kazandırır. Akakçe üzerinden ahtapot avize çeşitlerine istediğiniz her an kolayca ulaşabilir, alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.