Plafonyer Avize

Plafonyer Avize Fiyatları

2.407 farklı Plafonyer Avize için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • ÖzelliklerPlafonyer
 • Kullanım YeriGenç Odası
 • Kullanım YeriMutfak
 • Kullanım YeriSalon
 • Fiyatı0 - 500 TL
 • Fiyatı1.000 - 1.500 TL
 • Kol Sayısı2'li
 • Kol Sayısı3'lü
 • ÖzelliklerLED
 • BoyutBüyük
 • BoyutOrta
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • ÖzelliklerPlafonyer
Fiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterKullanım YeriTürüGövde MalzemesiBoyutKol SayısıTasarımKelime ile FiltreleŞekliÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (2.407)

Salon Avize Mutfak Avize Genç Odası Avize LED Avize 3'lü Avize Büyük Avize Cam Avize İkili Avize Krom Avize Metal Avize 5'li Avize 4'lü Avize

En Çok Karşılaştırılan Avizeler

Plafonyer Avize Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Plafonyer Avize hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Plafonyer Avize:
 1. Eray Aydınlatma 9253 Plafonyer Siyah Led Avize
 2. Apliqa Brian Mat Siyah Boyalı 3000k 36 Watt Plafonyer Salon Oturma Odası Ledli Avize
 3. Apliqa Vetto Eskitme Modern Plafonyer LED Avize
 4. Sabrina 3 Lü Yuvarlak Eskitme Plafonyer Kristalli Taşlı Modern Tasarım Kristal Salon Avize
 5. Siyah Tepsi 3'Lü Kristal Taşlı Plafonyer Sarı Şeritli Kare Aşağı Bakan Lüks Avize

Plafonyer Avize

LED aydınlatma ürünleri arasında yer alan plafonyer avize, ışığı tavandan yansıtması ile benzerlerinden ayrılır. Özel bir aydınlatma gereci olan plafonyer avizeler daha çok salon, oturma odası ve yatak odası kullanımına uygundur. Bununla birlikte modern tasarımlar arasında çocuk ve bebek odaları için üretilen eğlenceli figürlere sahip plafonyer avize çeşitleri de bulmak mümkündür. Kullanım alanı fark etmeksizin pek çok plafonyer avize, ışık yoğunluğunu ayarlayabilme olanağı tanır. Loş ve az yoğun ışık üretmesi ile öne çıkan bu lambalar, büyük metrekareli odalarda ve mekanlarda birden fazla sayıda kullanılır. Camdan metale, akrilikten plastiğe pek çok farklı malzemeden üretilen plafonyer avize modelleri arasında çok yönlü modern tasarımlar öne çıkar. Tavandan sarkan aydınlatma ürünlerini tercih etmeyenlere alternatif çözüm sunan söz konusu lambalar, daha ferah görünüm için de sık kullanılır. Siz de yeni bir plafonyer avize sahibi olmak istiyorsanız, Akakçe yardımıyla ürünleri görüntüleyebilir, en uygun fiyatlı olanlara ulaşabilirsiniz.

Plafonyer Avize Özellikleri

İç mekan aydınlatmasında sık tercih edilen gereçlerden biri olan plafonyer avizeler, tavana yansıyan ışıkları nedeniyle görsel açıdan hoş ambiyans oluşturur. Bu nedenle tavandan yansıyacak ışık dikkate alınarak özel tasarımlarla kullanıcıların beğenisine sunulur. Söz konusu avize türünün özelliklerini sıralamadan önce “Plafonyer avize ne demek?” ve “Plafonyer avize nedir?” sorularına yanıt vermek gerekir. Plafonyer, LED ampul kullanımına uygun bir çeşit avizedir. Modern tasarımları ile öne çıkan bu avizeler arasında vintage dekorasyon tarzına uygun farklı tasarımlar da yer alır. Modern plafonyer avize ürünleri arasında tavana oldukça yakın şekilde monte edilen lambalar ile tavandan uzak duranlar yer alır. Tamamen kullanıcılarının alışkanlıklar ve beklentilerine göre tercih debileceği bu tasarım seçenekleri, farklı beklentilere yanıt verecek niteliktedir. Plafonyer avize özelliklerinden biri de ışık yoğunluğunu ayarlamaya olanak tanımasıdır. Dim etme veya dimmerleme olarak da bilinen özellik plafonyer avize modellerinde her zaman yer alır.

Plafonyer Avize Modelleri

Benzersiz tasarımlarıyla öne çıkan plafonyer avize modelleri, kullanıcılara alışılmışın dışında bir lambaya sahip olma olanağı tanır. Tam anlamıyla tavan aydınlatması ürünü olan plafonyer avizeler, bulunduğu odayı aydınlatmakla kalmaz aynı zamanda dekoratif obje kadar şık görünüm de sağlar. Geleneksel lambalar, avizeler ve sarkıtlarda olduğu gibi göz alma problemi bulunmayan plafonyer avize gereçlerinin bir kısmında LED ampuller lamba içinde yer alır. Bunun gibi tasarımlarda birden fazla ampul kullanılabileceği gibi şerit LED de kullanılır. Fiyonk görünümünde olan plafonyer avize modelleri, şerit LED kullanılanlar arasındadır. Power LED plafonyer avize olarak da adlandırılan lambalar, tavan dekorasyonuna önem verenler için idealdir. En yoğun ilgi gören modeller arasında geometrik şekillerden oluşan ve tavana konumlandırılmış gibi görünenler yer alır.

Sade görünümlü olanların yanı sıra gösterişli plafonyer avize modelleri de vardır. Klasik dekorasyon tarzını tamamlamak için tercih edilen bu tasarımlarda genellikle gümüş, altın ve bakır detayların yanı sıra kristal taşlara yer verilir. Işıklar açıldığında parıldayan görünüm sunan kristal taşlı tasarımlar arasında altın işlemeli olanlar her zaman yoğun ilgi görür. Çocuk odaları için tasarlanan plafonyer avize çeşitleri ise klasik tasarımların aksine pek çok renk tonu içerir. Çocuk odası avizeleri arasında gökkuşağı, bulut, güneş, aydede, ayıcık, uğur böceği gibi farklı figürlere yer verilen soft renkli modeller bulunur. Işıklar açıldığında genellikle soft gün ışığı yayan söz konusu tasarımlar, renkli kasalara sahip olsalar da ortama renkli ışık vermezler. Ancak RGB teknolojisini destekleyen plafonyer avize modelleri de vardır.

Plafonyer Avize Kullanımı

Şık görünümler ile dikkat çeken plafonyer avizeler, kurulum ve kullanım süreçlerinde oldukça zahmetsizdir. Ancak tıpkı klasik lambaların montajında olduğu gibi daha önce bu tarz bir çalışma tecrübesi olmayanların profesyonel yardım almasında fayda vardır. Tecrübeli kullanıcılar ise klasik avizelerde olduğu gibi dakikalar içinde kurulumu tamamlayabilir. Çünkü plafonyer avize montajı, klasik aydınlatma gereçleri ile neredeyse aynıdır. Plafonyer avize kurulum ve kullanımında dikkat edilmesi gerekenler ise şu şekilde sıralanır:

Plafonyer Avize Fiyatları

Hem yerli hem de yabancı markalar tarafından eşsiz tasarım detayları ile kullanıcıların beğenisine sunulan plafonyer avizeler, yeni nesil aydınlatma gereçleri arasında yer alır. Modern tasarımlar sayesinde yüksek tavanlı iç mekanlarda da kullanıma uygun hale gelen LED plafonyer avize çeşitleri, genel olarak ulaşılabilir fiyatlara sahiptir. Oldukça zengin bir ürün yelpazesine sahip olan plafonyer avize ürünleri, hemen herkesin kendi bütçesine uygun bir modelini bulmasına olanak tanır. Genel olarak uygun düzeyde olan plafonyer avize fiyatları, kullanılan LED ampul sayısı, üretim malzemesi, montaj türü, ölçüler, etki alanı, dim etme özelliği, tasarım, marka farkı ve diğer fonksiyonlara göre belirlenir. Böylece plafonyer avize çeşitleri arasında fiyat farklılıkları bulunur. Ayrıca kampanya dönemlerinde tıpkı ucuz projektör, abajur, LED şerit gibi ürünler bulunabileceği gibi ucuz plafonyer lamba bulmak da mümkündür. Siz de bu tarz bir plafonyer avize arayışındaysanız Akakçe sayesinde fiyat sıralaması yaparak bütçe dostu koşullarda sipariş oluşturabilirsiniz.