Salon Avize

Salon Avize Fiyatları

1.657 farklı Salon Avize için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 100 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL MutfakSalon1'li3'lüKromMetalLEDMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Kullanım Yeri: Salon Kaydet

Fiyatı
- 0 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 TL üstü
Markası Özellikler Kullanım Yeri Salon Türü Gövde Malzemesi Boyut Kol Sayısı Tasarım Kelime ile Filtrele Şekli Renk

LED Avize Krom Avize Mutfak Avize 3'lü Avize Büyük Avize Metal Avize Modern Avize Cam Avize Genç Odası Avize 4'lü Avize 5'li Avize 6'lı Avize

En Çok Karşılaştırılan Avizeler

Salon Avize Sıkça Sorulan Sorular

Salon Avize

Yaşam alanlarına şık ve modern bir görünüm kazandıran salon avize çeşitleri, farklı renk ve tasarımları ile dikkatleri üzerine çeker. Farklı markalar tarafından tasarlanan salon avizeleri, geniş bir ürün yelpazesi içerisinde satışa sunulduğundan kulllanıcılar seçim yaparken zorlanır. Odanın içerisinde kullanılan ışık kaynağını daha estetik hale getirmeye olanak sağlayan modern avize modelleri salon seçenekleri, birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Salon için avize önerileri konusunda araştırma yaptığınızda salon sarkıt, spot avize gibi farklı çalışma ve kullanım prensiplerine sahip ürünler karşınıza çıkar. Salon tipi avizeler, genel olarak diğer odalara göre daha büyük hacme sahip tasarımlardır. Odanın genelinde eşit bir aydınlatmadan yararlanmak için direkt salon için tasarlanan seçenekler değerlendirilmesi önerilir.

Retro, spor, klasik, taşlı, vintage, halat ve modern Led stilde hazırlanan salon avize seçenekleri, farklı zevklere hitap eder. Oldukça fazla salon avize çeşidinin olması, karar vermeyi zorlaştırırken aynı zamanda daha geniş bir ürün skalası içerisinde seçim yapma imkânı da sunar. Yükseklik, ebat, tarz, kullanım amacı ve renklere göre farklı kategorilere ayrılan salon avize çeşitleri, zengin bir ürün yelpazesi ile satışa sunulur. Farklı aydınlatma firmaları tarafından tasarlanan salon avizeleri, üretiminde kullanılan materyal kalitesine, detaylarına ve hacimlerine göre farklı fiyatlarla satışa sunulur. İhtiyaç dahilinde dilerseniz salon aydınlatma avize modellerini inceleyerek bütçenize uygun olan salon avize çeşitlerini sipariş edebilirsiniz. En uygun fiyatlar ile seçeneklere sahip olmak için indirim dönemleri takip edilebilir.

Yaşam Alanlarına Işıltı Katan Salon Avize Modelleri

Aydınlatma ve aksesuar sektörünün en önemli parçalarından biri olan salon avize çeşitleri, farklı stillere hitap eden tasarımları ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Hem ergonomik hem de şık görünüme sahip olan salon avize çeşitleri, tasarruflu ve konforlu kullanım vadeder. Yaşam alanlarına farklı ve estetik görünüm kazandıran salon avize seçenekleri arasında led, ahtapot, örümcek, sarkıt, balon, kristal, üfleme cam ve halatlı gibi pek çok farklı model yer alır. Salona avize düşünen kullanıcıların genel bir uyum yakalamak adına odada yer alan diğer eşyaların stilini de göz önünde bulundurmasında fayda görülür. Modern tarza sahip olan alanlar için salon avize modelleri beyaz renkli seçenekler mükemmel uyum yakalamanıza imkân verir.

Minimalist ve modern stil için tercih edilebilecek açık renkli salon avize tasarımları, ortamın daha ferah görünmesinde etkin rol oynar. Led aydınlatmaların kullanıldığı geometrik şekilli ürünler, salon için modern avize çeşitleri arasında yer alır. Sade salon avize modelleri arasında yer alan sarkıt ve yapışık formlu seçenekler oldukça şık görünüm sunar. Kalabalık görüntüden hoşlanmayan kullanıcılar için tavana yapışık salon avize çeşitleri, ideal alternatiflerdir. Tavana sıfır olan avizeler, kullanılan alanın daha geniş görünmesine de olanak sağlar. Vintage ve retro stillere kusursuz uyum sağlayan eskitme salon avize seçenekleri, özellikle seçimini geleneksel dekoratif ürünlerden yapan bireyler tarafından tercih edilir. Avize kullanımında önemli yere sahip olan ampul çeşitleri için Akakçe’yi inceleyebilir ve ihtiyacınız olan ampulleri hızlıca sipariş verebilirsiniz.

Salon Avizelerinin Özellikleri Nelerdir?

Salon avize modelleri, tasarım olarak birbirinden farklı olduğu gibi aynı zamanda özellik ve çalışma prensipleriyle de birbirinden ayrılır. “Salon avize seçimi nasıl yapılır?” diye araştırdığınızda karşınıza salon avize modellerinin hem avantaj hem de dezavantajları çıkar. Dekoratif görünüme ek olarak kullanım konforunu da destekleyen salon avize alternatifleri daha uzun ömürlü kullanma imkânı sağlar. En güzel salon avize seçenekleri arasında yer alan tavana yapışık seçenekler, güçlü aydınlatma sistemleri sayesinde odanın her noktasına eşit şekilde ışık saçar. Genel olarak Led ışıkların kullanıldığı salon avize ürünlerinde aydınlatmanın seviyesi de uzaktan kumanda sistemi ile istenilen şekilde ayarlanabilir. Siyah, beyaz, antrasit ve gri salon avize renkleri, tavana yapışık tasarımlarda yoğun ilgi gören ürünlerdendir.

Salon için sıkça tercih edilen bir diğer seçenek ise sarkıt forma sahip modellerdir. Sarkıt görünüme sahip olan salon avize takımları, özellikle geniş metrekareye sahip alanlar için idealdir. iki ya da üç adetten oluşan takımlar, odanın her alanına eşit ışık yaymaya ve şık görünüm sergilemeye yardımcı olur. Salona avize seçimi sırasında odanın boyutunu göz önünde bulundurabilirsiniz. Büyük salon avize türleri arasında dikkatleri çekerek öne çıkan bir diğer alternatif ise taşlı avizelerdir. Gösterişli mobilyalara ve dekorasyona sahip olan kullanıcılar, salona uyum sağlayacak olan taşlı avizeleri seçenekler arasında değerlendirebilir. Taşlı salon avize çeşitleri içinde hem sarkıt hem de tavana yapışık alternatifler bulunur.

Salon Avize Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Salon avize seçimi kolay bir işlem gibi görünse de seçim sırasında pek çok ayrıntının göz önünde bulundurulması gerekir. Renk, kullanım alanı, tasarım ve ebatlar verimli kullanım için büyük önem taşıyan detaylardır. Dış görünümün yanı sıra enerji tüketimi de salon avize seçiminde dikkat edilmesi gereken unsurlar arasında yer alır. “Salona avize seçerken nelere dikkat edilmeli?” diye merak ediyorsanız şu detayları göz önünde bulundurabilirsiniz:

Salon Avize Fiyatları

Salon avize fiyatları konusunda araştırma yaptığınızda karşınıza onlarca farklı fiyat seçeneği çıkar. Salon için avize çeşitleri, birbirinden farklı tasarımlara ve detaylara sahiptir. Ürünlerde kullanılan her bir detay ya da teknolojik sistem, fiyatının değişmesinde etkin rol oynar. Klasik, şık salon avize modelleri, daha fazla ince detaya ve aksesuara sahip olduğundan sade çeşitlere göre farklı fiyatlarla satışa sunulur. Özel tasarımlar arasında yer alan salon taşlı avizeler, tasarımlarda kullanılan taşlar ve teknolojik aydınlatma sistemleri nedeniyle daha pahalı aralıklar ile satılır. Pek çok avizede kullanılan duy çeşitleri, aydınlatma sektörünün olmazsa olmazları arasında yer alır. Siz de avizelerde ya da diğer yaşam alanlarında kullanmak için beklentilerinizi karşılayacak duy çeşitlerini Akakçe üzerinden en uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz.