Cam Avize

Cam Avize Fiyatları

13.271 farklı Cam Avize için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 100 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL MutfakSalon2'li3'lüLEDKromMetalMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler: Cam Kaydet

Fiyatı
- 0 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 TL üstü
Markası Özellikler Kullanım Yeri Türü Gövde Malzemesi Boyut Kol Sayısı Tasarım Kelime ile Filtrele Şekli Renk

Salon AvizeLED Avize3'lü AvizeKrom AvizeBüyük AvizeModern AvizeMutfak Avizeİkili AvizeMetal AvizeYuvarlak Avize4'lü Avize5'li Avize

En Çok Karşılaştırılan Avizeler

Cam Avize Sıkça Sorulan Sorular

Cam Avize

Camın zarafetini yaşam alanlarına taşıyan cam avize tasarımları, ışığı yansıtma şekli ve genel görünümü nedeniyle hoş bir ambiyans oluşturur. En sık tercih edilen aydınlatma gereçleri arasın yer alan cam avizeler modernden retroya farklı görsel tasarımlarıyla dikkat çeker. Evden ofise, restorandan alışveriş merkezine pek çok mekanda kullanıma uygun olan cam avize ürünleri LED ve akkor ampullerin kullanımına olanak tanır. Klasik tarzda dekore edilmiş yaşam alanlarında sarkıt formundaki cam avize çeşitleri tercih edilirken modern dekorasyon tarzlarının benimsendiği alanlarda ise tavana yakın konumlandırılan modern cam avize ürünleri kullanılır. Çocuk ve bebek odası kullanımına uygun şekilde tasarlanan sevimli cam avize çeşitleri de bulmak mümkündür. Çok fazla çeşit ve tasarım seçeneği bulunan cam avize ürünleri fiyat açısından da aynı çeşitliliğe sahiptir. Siz de yaşam alanınız için şık bir cam avize arayışındaysanız Akakçe yardımıyla tasarımları inceleyebilir, fiyat sıralaması yaparak en ucuz cam kollu avize ürününe ulaşabilirsiniz.

Dekorasyon Stilleriyle Uyumlu Cam Avize Özellikleri

Modern, rustik, otantik, loft, endüstriyel, vintage, İskandinav tarzlarında üretilen cam avizeler, yoğun miktarda cam içerdiği için bu şekilde adlandırılır. Bununla birlikte cam avize gereçlerinde kablo kanalları, kollar ve duy çerçeveleri metal olur. Alışveriş merkezi, otel, sanat galerisi gibi mekanlarda kullanılan cam kollu, taşlı avize ürünlerinde kollar ve kablo kanalları döküm olur. Günlük kullanım için tasarlanan cam avize ürünleri tıpkı cam lambader çeşitleri gibi farklı renk ve yapıdaki camlardan üretilir. Bunlar arasında en dikkat çekenlerden biri kırık cam avize olarak adlandırılan ve yapım aşamasında camın kırılması ile elde edilen özel ürünlerdir. Bu teknikle cam sarkıt, top, çubuk, şişe avize gibi birçok tasarım elde edilir. Genellikle şeffaf veya beyaz cam avize modelleri yoğun ilgi görse de füme, beyaz, siyah, gri cam avize gibi renkli cam avize çeşitleri de bulmak mümkündür. İlgi çeken cam avize çeşitleri arasında cam üfleme, kesme avize olarak adlandırılan çoklu ve tekli cam avize tasarımları bulunur.

Cam Avize Modelleri Nelerdir?

Markaların dekorasyon trendlerine göre güncellediği cam avize modelleri, modernden nostaljiye alternatifler sunar. Bunlardan biri olan cam kollu salon avize modelleri, zarif görünümleriyle dikkat çeker. Salon ve oturma odaları için üretilen cam kol avize modelleri, taşlı süslemeleri nedeniyle klasik tarzdaki yaşam alanlarına uygundur. Gösterişli mekanlar için tasarlanan ve genellikle siyah, altın, bakır, gümüş gibi metal detaylara yer verilen cam kollu kristal avize tasarımları, aydınlık bir ortam oluşturmasıyla öne çıkar. Bunlar arasında yoğun ilgi görenler ise 3 kollu cam avize veya 3'lü cam avize adıyla bilinen 3 lambalı tasarımlardır. Yuvarlak cam top avize, beyaz cam top avize ve renkli figürlerin yer aldığı cam avize tasarımları daha çok yatak odası, genç odası, oturma odası ve holde tercih edilir. Kapalı balkon, hol ve küçük odalara uygun olan kırık cam avize modelleri ise renkli ve motifli tasarımlarıyla otantik görünümler sunar. Bu tarz cam avizeler tıpkı spot modelleri gibi farklı renklerdeki ampullerle gece lambasına dönüştürülebilir.

Cam Avize Bakımı Nasıl Yapılır?

Dekoratif açıdan hem şık hem de aydınlık bir görünüm oluşturduğu için kullanıcıların öncelikli tercihleri arasında yer alan cam avizeler, uzun kullanım ömrüne sahiptir. Doğru montaj ve bakımla uzun yıllar ilk günkü formunu koruyabilen cam avize çeşitleri, kumaş, hasır ve metalik aydınlatma gereçlerine kıyasla farklı bir bakım süreci gerektirir. “Cam avize nasıl temizlenir?” ve “Cam avize temizliği nasıl yapılır?” sorularının da yanıtı olan cam avize bakımı ve kullanımı hakkında bilinmesi gerekenler şunlardır:

Cam Avize Fiyatları

Alanında başarılı markalar tarafından farklı tasarımlar ve ölçü seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunulan cam avizeler, oldukça zengin bir seçkiye sahiptir. Bu seçki ise hemen her kullanıcının kendi bütçesine, yaşam alanı dekorasyonuna ve zevkine uygun bir cam avize bulabilmesini sağlar. Cam avize fiyatları, kullanılan taş çeşitleri, aydınlatma elemanı sayısı, tasarım, ağırlık, ölçüler, varsa kol sayısı gibi etkenlere göre belirlenir. Dolayısıyla tamamen nostaljik görünüme sahip olan cam avize ile modern cam avize fiyatları birbirinden farklıdır. Aynı şekilde buzlu cam kullanılan kırık cam avize fiyatları ve cam kollu avize fiyatları da aynı düzeyde değildir. Modern renkli cam avize modelleri ile klasik tekli cam avize modelleri arasında da fiyat farklılıkları bulunur. Öte yandan bazı dönemlerde ürün bazında düzenlenen özel kampanyalar, cam avize fiyatlarının indirme girmesini sağlar. Siz de cam avize modelleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız Akakçe’den yardım alabilir, dilediğiniz cam avize için sipariş oluşturabilirsiniz.