3'lü Avize

3'lü Avize Fiyatları

2.405 farklı 3'lü Avize için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Kol Sayısı3'lü
 • Kullanım YeriGenç Odası
 • Kullanım YeriMutfak
 • Kullanım YeriSalon
 • Kol Sayısı2'li
 • Fiyatı0 - 500 TL
 • Fiyatı500 - 750 TL
 • TasarımEskitme
 • TasarımModern
 • ÖzelliklerLED

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Kol Sayısı3'lü
Fiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterKullanım YeriTürüGövde MalzemesiBoyutKol SayısıTasarımKelime ile FiltreleŞekliÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (2.405)

Salon Avize Mutfak Avize LED Avize Genç Odası Avize Modern Avize Büyük Avize İkili Avize Kumandalı Avize Eskitme Avize Krom Avize 4'lü Avize 5'li Avize

En Çok Karşılaştırılan Avizeler

3'lü Avize Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan 3'lü Avize hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı 3'lü Avize:
 1. YÜZÜK 3'LÜ ESKİTME SARKIT LED AVİZE Beyaz Işık - Oturma Odası - Salon - Yatak Odası - Hol
 2. Amir 3 Kollu Eskitme Kristalli Taşlı Modern Tasarım Kristal Salon Avize
 3. RANSOM Orjinal Imza 3'lü Modern Gümüş Kasa Beyaz Işık Led Avize Imza 3'lü Ledli Avize
 4. Papatya 3'lü Gold Modern Avize
 5. İstanbul Avize Lara 3'lü Gümüş Beyaz Opak Camlı Avize

3'lü Avize

Klasik ve modern tasarımlarla kullanıcıların beğenisine sunulan 3'lü avize modelleri, 3 adet ampulle çalışır. Genellikle 3 adet farklı başlık bulunan üçlü avize çeşitleri arasında tek bir başlığa sahip olanlar da vardır. Salon başta olmak üzere oturma odası, yatak odası, genç odası, mutfak ve ofiste kullanılan 3'lü avizeler, daha çok büyük metrekareli kapalı alanları aydınlatması için tercih edilir. Akkor ampuller ve LED ampullerle kullanıma uygun olan 3'lü avize ürünleri arasında sarkıt formunda olanlar ile tavana monte edilenler bulunur. Görünüm, üretim malzemesi ve konsept açısından çok fazla seçenek sunan 3'lü avize modelleri, kullanıcılara yaşam alanı dekorasyon stiline en uygun olan ürünü bulabilme kolaylığı sunar. Birçok markanın 3’lü avize gereçlerini bulabileceğiniz Akakçe sayesinde ürünleri yakından inceleyebilir, fiyatlarını karşılaştırarak en ucuz 3'lü avize modellerine ulaşabilirsiniz.

3'lü Avize Özellikleri

En sık tercih edilen aydınlatma gereçleri arasında yer alan 3'lü avizeler, iki farklı formda sunulur. İlkinde tek bir başlık içinde üç ayrı duy bulunur. İkincisinde ise her birinin içinde bir adet duy bulunan 3 başlık yer alır. 3'lü avize başlıkları akrilik, kumaş, cam, ahşap, plastik, metal ve hasır gibi farklı malzemelerden yapılır. Özellikle sarkıt modelleri gibi tavandan sarkan 3'lü avizeler arasında dantelli, boncuklu kumaşlardan yapılan klasik tasarımlar bulmak mümkündür. Bunlar arasında en çok tercih edilenler, mekanizması modern teknolojilerle üretilmiş olsa da retro görünüm sunan 3'lü eskitme avize gereçleridir. Öte yandan LED teknolojisiyle çalışan 3'lü modern avize çeşitleri, daha modern dekorasyon tarzlarına sahip alanlarda kullanıma uygundur. Modern tasarımlar arasında 3'lü top, tel avize ve ferforjeden yapılan siyah, beyaz 3'lü avize gibi alternatifler bulunur.

3'lü Avize Modelleri

Farklı kullanım alanları için özelleştirilmiş seçenekler sunan 3'lü avize modelleri arasında en yoğun ilgi görenlerden biri 3'lü sarkıt avize tasarımlarıdır. 3'lü krom, cam, metal avize şeklinde tasarlananlar daha çok minimalist, modern ve endüstriyel dekorasyon tarzına göre düzenlenmiş yaşam alanlarına uygundur. Üçlü krom, metal avize modelleri çalışma alanları, ofisler ve atölyelerde de sık tercih edilir. Metal başlıklı siyah ve beyaz üçlü avize tasarımlarına ise mutfaklarda ve yemek masası üzerinde yer verilir. Metalin yanı sıra ahşap, hasır, kumaş malzemelerden yapılan üçlü avize modelleri dikkat çekici tasarım seçenekleri sunar. Söz konusu 3'lü avizeler arasında aşağı ve yukarı yönlü ışık yayan alternatifler bulmak mümkündür.

Büyük alanlı antre, banyo ve kapalı balkonlarda ise cam küre şeklindeki 3'lü avize ürünleri tercih edilir. Küçük ve dar alanlarda ortamında daha basık görünmesini önlemek için tamamen beyaz ve tavana bitişik 3'lü avize seti gereçlerinden faydalanılır. Görünüm açısından çok fazla alternatif sunan 3'lü avize seçkisinde çocuk ve bebek odalarında kullanılan uygun alanlar da vardır. Belirli konseptlere göre tasarlanan ve genellikle pudra pembe, bebek mavisi gibi soft renklerde üretilen bu 3'lü avize, görünüm açısından miniklerin hayal gücünü destekleyen niteliktedir. Miniklere hitap eden 3'lü avize seçenekleri arasında ay ve yıldızlar gibi gökyüzü konseptine sahip olan pek çok tasarım bulmak mümkündür. Tüm bunların yanı sıra şerit LED’ler sayesinde ışık yayan 3'lü avize gibi ilginç ürünler de vardır.

3'lü Avize Kullanımı

Genel olarak üçlü avize seti olarak da bilinen bu aydınlatma ürünleri, kullanıcılara istediği kadar ampulü açma/kapama olanağı tanır. Başka bir ifadeyle, 3'lü avize sayesinde sırasıyla 1, 2 ve 3 adet ampulü ayrı ayrı açmak mümkündür. Bu da ışık yoğunluğunu ayarlama imkânı tanır. Kullanıcıların bu işlemi doğru bir şekilde yapabilmesi için üçlü avize kurulumu doğru şekilde yapılmış olmalıdır. Daha önce lamba bağlantıları yapmamış olan kullanıcılar için “Üçlü avize nasıl bağlanır?” ve “Üçlü avize nasıl takılır?” sorularının yanıtları kafa karıştırıcı olabilir. Bu sebeple tecrübesiz kullanıcıların profesyonel yardım almalarında fayda vardır. Bununla birlikte bu tarz montajlar konusunda tecrübesi olan kullanıcılar birkaç püf noktasına dikkat ederek doğru bağlantıyı sağlayabilir. “3'lü avize nasıl takılır?” ve “3'lü avize nasıl bağlanır?” sorularının da yanıtı niteliğinde olan 3'lü avize kurulum aşamaları şu şekilde sıralanır:

3'lü Avize Fiyatları

Yerli ve yabancı markaların birbirinden farklı tasarımlarla kullanıcılara sunduğu 3'lü avizeler, geniş bir ürün seçkisine sahiptir. Bu sebeple üçlü avize fiyatları hemen her bütçeye hitap edecek kadar geniş bir aralık sunar. Genel olarak uygun seviyede olan 3'lü avize fiyatları, tıpkı masa lambası fiyatları gibi avize bazında değişiklik gösterir. Örneğin, modern tasarımlı avize 3'lü modeller ile retro tasarımlılar arasında fiyat farkları bulunur. Aynı şekilde farklı malzemelerden üretilen 3'lü avize çeşitleri de farklı şekilde fiyatlandırılır. İki adet 3’lü avize benzer özelliklere sahip olsa da sadece farklı markaların ürünleri olduğu için de fiyatları aynı olmayabilir. Ancak, markası ve tasarımı ne olursa olsun pek çok 3'lü avize, kampanya dönemlerinden olduğundan çok daha uygun fiyatlarla kullanıcıların beğenisine sunulur. Siz de yaşam alanınız için bu tarz bir aydınlatma gereci arayışındaysanız Akakçe yardımıyla kampanyalı fiyatları görüntüleyebilir, 3'lü avize ucuz modeller arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.