Semaver

Semaver Fiyatları

621 farklı Semaver için fiyatlar listeleniyor.

Sobapark Semaver Metehan Semaver Cemre Semaver Menzir Semaver Nergiz Semaver Eminox Semaver

Fiyatı Düşen SemaverlerTümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÇelikKromBakır0 - 100 TL 150 - 250 TL Tek Musluklu5 ltMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 26Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 TL üstü
Markası Özellikler Kelime ile Filtrele Kapasite Materyal Musluk Sayısı

MangalPürmüzMangal AksesuarıKömürKöz MakinesiReşo YakıtıPiknik SepetiPiknik SetiAğaç Kesme MakinesiSobapark SemaverMetehan SemaverCemre Semaver

En Çok Karşılaştırılan Semaverler

En Çok İlgi Gören Semaverler

Semaver Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Semaverler hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Semaver:
  1. Sözenler Krom Odunlu Kömürlü Piknik 4,5 lt
  2. Zarifiş J-87 Çift Musluklu Odunlu Kömürlü Köz i
  3. Bulkap Isıser li Mangal Büyük Boy Kömürlü Mangal
  4. sobapark Çift Musluklu Demlik Paslanmaz Odunlu Kömürlü
  5. Sözenler 4 Lt

Semaver

Rus kökeninden gelerek çay keyfini her an her yerde yaşamak isteyenler için son derece işlevsel bir ürün olarak değerlendirilen odunlu semaver, kömür veya odun yardımıyla suyun ısıtılmasına yardımcı olan bir gereçtir. Söz konusu bu ürün özellikle de odun ateşinde hazırlanan çayın lezzetini tatmak isteyenler için yardımcı olur. Boş zamanlarında zevklerinden ödün vermeden balkonda, bahçede ya da doğada vakit geçirmek isteyenler için başlıca ürünler arasında semaver ve mangal malzemeleri gelir. Katlanır mangal ve odunlu semaver satın alarak, hafta sonu tatillerini keyifli hale getirebilirsiniz. Odunlu semaver ve katlanır mangal çeşitlerinin kalabalık aileler için hacmi yüksek olanlarının yanı sıra çekirdek aileler için de küçük boyutları bulunur. Bunun yanı sıra semaverlerin materyal, musluk, baca gibi farklı özellikleri vardır. Odun ateşinde hazırlanan çayın tadını çıkarmak için tasarlanan küçük ancak işlevsel odunlu çay semaveri, kolaylıkla yakılır ve hazırlıklara başlanır. Geniş seçenekler arasında odunlu semaver demlikli olanlar, istenilen miktarda demleme yapmak konusunda faydalıdır. Odunlu semaver nasıl kullanılır sorusuna yanıt olarak; iç haznesine yerleştirilen odunların yakılması sonucunda ısıtılan su ile demleme işleminin gerçekleşmesi verilebilir.

Odunlu Semaver Modelleri

Çayseverler için işlevsel ürünlerin başında gelen küçük boy, büyük boy odunlu semaver kullanımının kolay olması ve lezzetli demleme imkanı sunmasıyla ön plana çıkar. Geniş ürün çeşitliliğinin olması sayesinde her zevke uygun model bulunur. Odunlu modellerin yanı sıra kömürlü semaver de kullanım açısından oldukça kolaydır. Odunlu semaver modelleri genel olarak çift ve tek musluklu, bakır veya alüminyum olarak farklılık gösterir. Sadece üretim materyali ile musluğu değil aynı zamanda odunlu semaver 5 lt, 10 lt, 15 lt, 20 lt olmak üzere farklı su alma kapasitesi, baca şekli ve tasarımlarıyla da değişiklik gösterir. Üretim materyali krom, paslanmaz çelik odunlu semaver şeklinde tasarlanan, sağlamlığı ve uzun ömürlü olması ile dikkat çeker. Modellerin iç ızgarası kömür veya odun kullanımı için özel olarak tasarlanır. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar yapısında bozulma olmadan kullanmaya uygun olan ürünlerden yana tercih yapılabilir. Kaynayan suyu almak için tek veya iki adet musluğu bulunan bu çaydanlıklar, odun ya da kömür koymak için de sürgülü kapağa sahiptir.

Semaver Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sık sık açık alanda çay keyfi yapmak isteyenler için üretilen semaverler, özellikle kalabalık aileler tarafından tercih ediliyor olsa da, çekirdek aileler için de kullanışlıdır. Çay semaveri odunlu modeller, odun ateşinde lezzetli bir içim sunar. Öncelikle kişi sayısı ile kullanım alanına bakılarak seçim yapılması gereken çelik semaver odunlu ürünler; üretim materyaline, su hacmine, musluk ile demlik sayısına göre farklılaşır. Ürünler genellikle piknik gibi organizasyonlar için tercih ediliyor olsa da her alanda rahatlıkla kullanılır. Organizasyona katılacak kişilerin sayısı fazla olduğunda su hacmi yüksek olan modeller kolaylık sağlar. Büyük semaverlerin yanı sıra 2-3 litrelik mini semaver odunlu modeller de geniş ürün yelpazesinde mevcuttur. Taşıma kolaylığı, sağlıklı materyallerden üretilmiş olması, ihtiyacı karşılaması gibi unsurlara dikkat ederek uygun odunlu semaver çeşitleri arasından doğru seçim yapılabilir. Bunun yanı sıra kömürlü çay semaveri de, kusursuz çay keyfi sunmak konusunda başarılı performans sergiler. Özellikle su alma kapasitesi ve musluk sayısıyla farklılık gösteren çaycılar arasından belirlediğiniz kriterlere hitap edeni seçerek uzun yıllar sağlıkla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda daha uygun fiyatlı bir semaver arıyorsanız muhteşem cuma indirimlerinden yararlanarak bütçe dostu bir alışveriş yapabilirsiniz.

Odunlu Semaver Temizliği Nasıl Yapılır?

Düzenli aralıklarla temizlenen ürünler, hem daha uzun ömürlü hem de daha sağlıklı olur. Semaver odunlu modelleri temizlemek oldukça kolaydır. Alttan yakılan bu ürünler, kullanılmasının ardından içindeki köz ve küller temizlenerek işe başlanabilir. Lezzetli çay demlemek için en iyi odunlu semaver tercih edilerek düzenli bir şekilde temizlemek gerekir. Genellikle bakır ve çelikten üretilen tek musluklu, çift musluklu odunlu semaver kullanımın ardından rutin bir şekilde temizlenmelidir. Su ve deterjan yardımıyla temizleme işlemi yapılabilir. Bu şekilde uzun yıllar ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Su almayı kolaylaştırmak için tasarlanan musluklar, kolaylıkla açılır. Muslukların içinin kireçlenmemesi ve temiz olması için düzenli olarak bol suyla temizlenmesi faydalı olur. Çayseverler için pek çok kolaylık sağlayan semaver çaycı odunlu modeller, küçük odun yardımıyla kolaylıkla yakılır. Su alma kapasitesi, musluk sayısı, demlikli oluşu ve buna benzer daha pek çok özelliği modeline göre değişen bu ürünler, açık havada etkinlik yapmak isteyenler için kolaylık sağlar. Ürünlerin basit bir şekilde temizleniyor olması uzun süreli kullanım için önemlidir.

Çay Keyfinizi Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Semaverlerle Çıkarın

Odunlu semaver fiyatları model, kalite ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Geniş kullanıcı kitlesine sahip olan bu araçlar sayesinde dilediğiniz yerde çay hazırlayabilirsiniz. Odunlu semaver çeşitleri, pek çok kişiye hitap etmek adına farklı modeller ile sunulur. Bu sayede her bütçeye uygun ürün bulmak mümkün hale gelir. Geniş kullanıcı kitlesine sahip olan bakır semaver fiyatları da farklı bütçelere hitap eder. Buna karşılık odunlu semaver en ucuz kategorisinde yer alan seçenekler de bulunur. Ürün seçimi sırasında, ihtiyacınızı karşılaması ve kalitesinin doğru orantılı olmasına dikkat ederek uygun olanlardan yana seçim yapabilirsiniz. Odunlu semaver fiyatları en ucuz sıralaması ile kendinize uygun bir filtre oluşturmanız mümkündür. Odun semaver fiyat etiketlerinde küçük değişiklikler ile birbirinden ayrılan bu araçlarda, özelliklerin ihtiyacı karşılaması son derece önemlidir. Sık sık kullandığınız ürünler arasında yer alıyorsa, dayanıklı malzemelerden üretilenleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede hem uzun süre hem de sorun yaşamadan kullanmak mümkün hale gelir.

Her Bütçeye Uygun Odunlu Semaverler Akakçe’de

Küçük detaylarla farklılaşan ancak işlevi aynı olan odunlu semaverler, temel olarak lezzetli çay demleme mantığı ile tasarlanır. Bu sebeple kaliteli malzemelerin tercih edilmesi gerekir. Odunlu semaver tavsiye değerlendirmesi yaparak beğendiğiniz ürünü daha önce deneyimlemiş olan kişilerin düşüncelerini öğrenebilirsiniz. Her bütçeye uyacak şekilde belirlenen odun semaveri fiyatları, küçük detaylar sebebiyle farklılaşır. Çay tiryakileri günün pek çok anında çay tüketmek isterler. Bu sebeple, özellikle de tatil günlerinde veya piknik, mangal gibi etkinlikler sırasında çay hazırlamayı kolaylaştıran semavere ihtiyaç duyarlar. Bu gibi durumlarda faydalanmak için odunlu semaver çeşitleri ve fiyatları Akakçe üzerinden kolaylıkla incelenebilir. Sık sık açık alanda vakit geçirmekten keyif alanlar için kaliteli odunlu semaver tercih etmek, bütçeden tasarruf etmek konusunda yardımcı olur. İşlevsel özellikleri sayesinde kişilere hem lezzet hem de zamandan tasarruf sağlayan bu araçlar, çeşitliliği ile seçim hakkı tanır. Keyfinizi sorunsuz bir şekilde yaşayacağınız uygun bir semaverle saatlerce çay tüketebilirsiniz.