Balon

Balon Fiyatları

40.167 farklı Balon için fiyatlar listeleniyor.

Yıldız Balon

Fiyatı Düşen Balonlar

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Balonlar

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Adet25'li
 • Adet30'lu
 • Adet100'lü
 • TürüUçan
 • ÖzelliklerRenkli
 • Renk TürüKrom

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstü MarkasıÖzelliklerŞekilHarf SeçeneğiYaş SeçeneğiTürüBoyutKelime ile FiltreleAdetTemaMalzeme TürüRenk TürüKarakterlerRenk
Temizle Ürünleri Gör (40.167)

Yılbaşı Ağacı Fiyatları Kostüm Parti Seti Köpük Balon Meşale Sis Bombası Parti Maskesi Asa Volkan Maytap Parti Gözlüğü Yıldız Balon

Balon Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Balonlar hangileri?

Bugün Akakçe'de 40.167 farklı model arasında

En çok satan Balonlar hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Balon:
 1. Baskısız Karışık Pastel Renk 100 Adet 10 inch Balon
 2. Beysüs Krom Gold Derin Okyanus Fırtına Mavisi Ve Sütlü Kahve Balon Zinciri 100 Adet
 3. TATLI GÜNLER Karışık Renkli Minik Makaron Balon 100 Adet 15 Cm 6" Kalisan
 4. Gemar Balon 100'LÜ
 5. Gökkuşağı Konsepti 1 Yaş Doğum Günü Parti Kutlama Seti; Rakam ve Yıldız Folyo, Banner ve Makaron Balon

Balon

Organizasyonların mihenk taşlarından olan balon, bulunduğu ortamı şık veya eğlenceli göstermeye yardımcı olur. Yıl boyunca yapılan düğün, tören veya etkinliklerde sıklıkla kullanılan balon modelleri, birbirinden farklı renk, desen ve görünüşleriyle her bir kullanıcıyı ayrı ayrı memnun eder. Süslenmek istenilen yerde benzersiz dekorların açığa çıkmasını sağlar. Son derece göz alıcı ve dikkat çekici olan ürün, eğlenceli ve kaliteli vakit geçirmek isteyenlerin en büyük destekçilerindendir. Kendi içlerinde çeşitli alternatifler sunan balonlar; lateks, helyum dolu, metalik gibi birtakım özelliklerden meydan gelir. Parti organizasyonlarında diğer parti ekipmanlarıyla uyumlu kombinasyonların oluşmasına yardımcıdır. Herkesin zevkini ve tarzını yansıtabilecek yüzlerce seçenek bulunur.

Günlük yaşamda sıklıkla karşılaşılan balon, çocukluktan itibaren hem oyun hem de eğlence aracı olarak görülür. Dolayısıyla “Balon nedir?” sorusu için; hafif gazla dolumu gerçekleştirilen ve atmosferde uçma kapasitesine sahip bir üründür, cevabı verilebilir. Şekil, boyut ve renk bakımından çeşitlilik arz eden tasarımların yanı sıra içindeki havayla da farklılık gösteren ürün, içi dolduktan sonra bir yaklaşık haftaya kadar şiş pozisyonunda kalabilme kapasitesine sahiptir. Helyum ile şişirilen balon, 20 saate kadar etkisini gösterebilir. Uzun süreli dekorasyonlar için havayla şişirilebilen modeller tercih edilebilir. Aklınızdaki organizasyonun tamamlanmasını sağlayan dekor süsleri, pek çok değişik renk ve tasarımlarda üretilir. İçlerinden seçim yapabileceğiniz yüzlerce balon paket setleri mevcuttur. Siz de özel günlerinizi unutulmaz kılmak için birbirinden şık balon modellerini keşfedebilirsiniz.

Balon Çeşitleri

Özel günlere eşlik eden birbirinden şık görünümlü balonlar, hem çocukların hem de yetişkinlerin tercih edebilecekleri ürünlerdir. Doğum günlerinde, etkinliklerde, açılışlarda, parti ve benzeri organizasyonlarda eğlenceli mekânların tamamlayıcı süsleridir. Çeşit bakımından kullanıcısına birçok yönden alternatif sunan balonların arasında düz renk lateks, harfli, 1 yaş, baby shower, rakamlı folyo gibi bir dizi seçenek yer alır. Kendi aralarında patlayan patlamayan balon diye de gruplara ayrılır. Çoklu veya tekli balon setlerini inceleyerek etkinliklerinizi taçlandırabilir ve unutulmaz anlara tanıklık edebilirsiniz. Siz de insan sağlığını riske atmayan, kullanımı ve şişirilmesi kolay olan modelleri tercih ederek organizasyonunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

“Balon ne demek?” sorusuna cevap olarak balon, çok ince kauçuk malzemeden yapılmış bir oyuncak türüdür. Özellikle lateks balonların yaygın olarak kullanılmasıyla birlikte birçok değişik türü bulunur. Bunlar; baskılı, baskısız, düz veya desenli renklerden oluşarak hedef kitlenin beğenisine sunulur. Farklı temalara uygun olacak şekilde üretilen küçük balon modellerinin üzerinde; “1 Yaş”, “Happy Birthday”, “I Love You” gibi yazı basılan çeşitleri de mevcuttur. Siz de çocuğunuz için doğum günü gibi konseptlere uygun olabilecek oyuncak kutusu çeşitlerine ve oyuncak figürlü balonlara Akakçe üzerinden sahip olabilirsiniz.

Balon Seçimi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Genellikle balon; dekorasyon, reklam, tanıtım, lansman veya benzeri özel etkinliklerde sıklıkla tercih edilir. Farklı renk, ebat veya şekilleriyle kullanıcıların beğenisine bırakılan balon modelleri, kauçuk veya alüminize malzemelerinden elde edilerek üretilir. İçerinde hava veya helyum gibi gazların doldurulmasıyla şişer ve özelliğine göre uzun süre havada asılı kalabilir. Balon içindeki gazın yoğunluğuna göre de uçma kapasitesi artırılabilir. Su balonları da içine su doldurulması ile şişen farklı oyuncak türlerindendir. Bununla birlikte günlük yaşamda sıkça kullanılan modeller hakkında birtakım detayların bilinmesi önemlidir. “Balon nasıl bağlanır?” sorusunun karşılığı olarak birkaç alternatif yöntem önerilir. Tasarımlar için özel olarak üretilen tutacak veya ipler tercih edilebilir. Aynı zamanda uç bölümünün döndürülüp içe doğru kıvrılmasıyla da kolayca bağlanabilir. Profesyonel dekorasyonlar için ürünün cinsine uygun olarak üretilen bağlama aparatları tercih edilmelidir. Bu sayede çok daha kalıcı bir kullanım söz konusudur. Bununla birlikte şu detaylara da dikkat edilmelidir:

Balon Tasarımları ve Şişirme Yöntemleri

Parti balonu şişirmek için gerekli olan aparatı veya makineyi ürünün uç kısmına yerleştirmeniz ve hava kaçırmaması için sıkı bir şekilde tutmanız gerekir. Kontrollü olarak balonun kendi formuna yakın şişliğe geldiğinde şişirme işlemini tamamlamanız yeterli olur. Balon çeşitleri, doğal ve geri dönüştürülmesi muhtemel olan malzemelerden elde edilir. Helyum ile doldurulan balon seti son dönmelerin trendleri arasında gösterilir. Küçük veya büyük boyutlarda beğeniye sunulan balonlar simetrik bir veya asimetrik görünümlere kolayca entegre edilebilir. Tasarımlar, isme özel veya farklı mesajlardan oluşan yazılarla desteklidir. Talebe göre düz veya desenli balon renkleri tercih edilebilir.

Helyum ile doldurulabilen tasarımlar uzun süreli olarak havada kalabilir. Bunlar harfli, figürlü veya isimli balonlar şeklinde çoğaltılabilen alternatifler arasında gösterilir. Boyut, görünüm ve özellik bakımından sonsuz esneklik sunan ürün; havada asılı kalabilen, iple tutturulan veya yere çöken alternatiflerden de oluşabilir. Helyumu içinde mükemmel oranda barındırabilen tasarım son derece hafiftir ve uzun süreli bir kullanım sunar. Tekli balonlar doğal olarak ağız yoluyla şişirilebilir. Bu sayede çok kısa bir sürede binlerce balonun şişirilmesi kolaylaştırılmış olur. Siz de dikkat çekici, soft, canlı, mat veya figürlü balon çeşitlerine veya dekorla uyumlu olabileceğini düşündüğünüz oyuncak top modellerine Akakçe’den kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

En Hesaplı Balon Fiyatları

Bütçe dostu olan ve kullanıcılarına birçok yönden avantaj sağlayan balon fiyatları, son derece değişkendir. Her bütçeye hitap eden balon, en pahalıdan en ucuza doğru geniş ürün portföye sahiptir. Balon fiyatlarının değişkenlik göstermesinin birtakım nedenleri vardır. Bu etkenlerin başında ünlü markalar yer alır. Markalar, kalite ve orijinallik bakımından kullanıcılarına en özgün tasarımlar sunar. Daha sonra ürün materyalinde kullanılan malzemeler yer alır. Helyum kullanımına uygun olan çeşitler ise diğerlerine oranla biraz daha pahalı olabilir. Hem ağız yolu ile hem de helyumun kullanılmasıyla şişirilen tasarımlar da mevcuttur. Bununla birlikte balon setleri de fiyatları doğrudan etkiler. 10’lu ve 12’li balon seçeneklerinin olduğu gibi 100 ve üzerinde paket sunan setler de fiyatı belirlemede etkilidir.

Her bütçeye hitap eden pek çok balon türü bulunur. İndirimli olarak satın alınabilecek harfli balon fiyatları en ucuz haliyle karşınıza çıkar ve bütçenizi korumanıza yardımcı olur. Dolayısıyla üretici firmalar tarafından yapılan dönemsel indirimleri yakından takip ederek cebinize uygun olan alternatiflere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bunun için balon sipariş onayından önce yapmanız gereken; yorumlar kısmını baz almanız ve açıklamaları okumanızdır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda beğenerek satın almayı düşündüğünüz ürün için balon satın al sekmesini tıklamanız yeterli olur. Siz de özel günlerinizde dekor amaçlı kullanabileceğiniz birçok balon seçenekleriyle yaşam alanlarınızı kendi zevkinize göre hazırlayabilirsiniz.