Bekleme Koltuğu

Bekleme Koltuğu Fiyatları

1.244 farklı Bekleme Koltuğu için fiyatlar listeleniyor.

Uzay Ofis Bekleme Koltuğu Uzay Bekleme Koltuğu Sedef Bekleme Koltuğu Yurdakul Bekleme Koltuğu Bürocci Bekleme Koltuğu Türksit Bekleme Koltuğu

Fiyatı Düşen Bekleme KoltuklarıTümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 TL üstü

Oyuncu KoltuğuÇalışma KoltuğuYönetici KoltuğuOfis TaburesiYazı TahtasıPara KasasıOfis MasasıOfis Çöp KovasıKesonUzay Ofis Bekleme KoltuğuUzay Bekleme KoltuğuSedef Bekleme Koltuğu

En Çok İlgi Gören Bekleme Koltukları

Bekleme Koltuğu Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Bekleme Koltuğu Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Bekleme Koltukları hangileri?

Bugün Akakçe'de 1.244 farklı model arasında

En çok satan Bekleme Koltukları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Bekleme Koltuğu:

  1. Uzay Ofis First Fileli Misafir Koltuğu
  2. Emba mobilya Çay Seti Koltuk Takımı Oturma Grubu Balkon Ofis
  3. OFİS BÜRO MİSAFİR BEKLEME TOPLANTI ÇALIŞMA KOLTUK FORM SANDALYE
  4. Uzay Ofis Riva Misafir Koltuğu - SİYAH
  5. Fileli Ofis Misafir Koltuğu Büro Koltuğu Misafir Kırmızı

Bekleme Koltuğu

İşletmenize gelen bir müşterinin zihninde olumlu etki bırakmak, müşterinin tekrar sizi tercih etmesi açısından gereklidir. Ortamın havası da kişilerin ruh halini olumlu ya da olumsuz yönde etkileyebileceği için, iş yeri dekorasyonuna ayrıca önem vermelisiniz. Ortamın ambiyansını etkileyen en önemli eşyalardan biri, bekleme alanı koltuklarıdır. Müşteriler için beklemek çoğu zaman sıkıcı olabilir. Şık ve konforlu ofis misafir koltuklarıyla dizayn edilmiş bekleme salonları, müşterilerinizin beklerken keyifli vakit geçirmesini sağlarken işletmenizin kalitesi hakkında da birtakım mesajlar verebilir. İyi bir iş yeri dekorasyonunun kilit noktası, kaliteli ve işletmenize uygun mobilya seçimidir. Mekanda kullanacağınız modern bekleme koltukları ve dekorasyona uygun ışıklandırma sayesinde müşterileriniz iş yerinizde rahatça vakit geçirebilir. Şirket, ajans, dükkan, hastane, ofis gibi farklı ortamlara ve hitap edeceğiniz kitleye göre farklı seçenekler sunan bekleme koltuklarından birini seçerek müşterilerinize verdiğiniz değeri gösterebilirsiniz. Bekleme salonlarında sadece müşterilerinizi değil, kurumunuz hakkında iyi izlenim vermek istediğiniz önemli misafirleri de ağırlayabileceğinizi göz önünde bulundurarak uygun bir seçim yapabilirsiniz. Farklı bekleme koltuğu ölçüleriyle salonunuza en uygun bekleme koltuk takımı modelini internet üzerinden küçük bir araştırma yaparak bulabilirsiniz.

Bekleme Koltuğu Seçimi Neden Önemli?

Her işletmenin bir kurumsal kimliği vardır; bu kimliğin izlerini logo tasarımından iş yeri dekorasyonuna kadar her alanda görmek mümkündür. İş yeri dekorasyonunun tamamlayıcı unsurlarından biri de misafirlerin karşılandığı bekleme salonudur. Bu bağlamda, bekleme salonlarının olmazsa olmaz mobilyaları arasında misafir bekleme koltuğu çeşitleri yer alır. Öyle ki bekleme alanları, misafirlerinize ya da müşterilerinize işletmeniz hakkında verebileceğiniz ilk izlenimleri içerir. Bekleme koltuğu sadece tasarım olarak değil; rahatlık, konfor ve işlevleri açısından da oldukça önemlidir. Ortopedik özellikteki bekleme koltuğu modelleri insanları beklerken rahatlatır ve streslerinin azalmasında rol oynar. Bekleme koltuklarının temizliği de göz ardı edilmemesi gereken bir noktadır. Bekleme salonu koltuğu seçimi yaparken leke tutmayan, kolay silinebilir ve hızlı kuruyan modellerin tercih edilmesi istenmeyen görünümlerin önüne geçilmesine yardımcı olur. Sizin ve çalışanlarınızın kullanacağı ofis koltuklarıyla aynı konseptte tasarlanmış olan ofis bekleme grubu iş yerinde uyumlu bir görünüm sergileyecektir.

Bekleme Koltuğu Nerelerde Kullanılır?

Misafir koltukları çoğu iş yerinde görebileceğiniz türden mobilyalardır. İşletmenin imajını doğrudan etkileyen bu koltuklar sanılanın aksine çok geniş kullanım alanlarına sahiptir. Kadınların günlük hayatlarında sıkça uğradıkları kuaförlerde kullanılan kuaför bekleme koltuğu, aynı şekilde erkeklerin de gittikleri berberlerde, sıra beklerken kullanılan ve üzerinde hoş sohbetlerin yapıldığı berber bekleme koltuğu farklı kullanım alanlarına bir örnektir. Bununla birlikte kadın erkek, genç yaşlı herkesin gidebileceği özel klinik ve hastanelerde; hasta ve hasta yakınlarının muayene sırası beklerken dinlenmesi için hastane bekleme koltuğu tercih edilir. Adli işlemleriniz hakkında yardım almak için ya da iş görüşmesi yapmak için gidebileceğiniz hukuk bürolarında da farklı büro bekleme koltuğu modellerine rastlayabilirsiniz. Özel ya da devlet kurumlarında yer alan tekli bekleme koltuğu, ikili bekleme koltuğu ve üçlü bekleme koltuğu çeşitleri çok sayıda kişinin sıra beklerken rahatça oturup dinlenebilmesini sağlar. Müşterilerini ya da misafirlerini ofislerinde ağırlamayı tercih eden işletmelerin şık ve konforlu bir ofis bekleme takımı seçmeleri gerekir. Yıl içinde yoğun çalışma temposuyla işlerini yürüten insanların yılın belirli günlerinde kendilerine verdikleri izni değerlendirmek için ya da sevdikleriyle güzel zamanlar geçirip hem eğlenmek hem de stres atmak için gittikleri tatillerde, konaklamak amacıyla gidilen otellerin lobilerinde lobi bekleme koltuğu görülebilir. Çoğunlukla tekli olarak görülen bekleme koltuğu çeşitleri, kullanım yerine ve amacına bağlı olarak farklı boyutlarda da seçilmiş olabilir. Klasik bekleme koltuğu 3’lü modeliyle aynı anda daha çok kişinin ağırlanmasını sağladığı için tercih sebebidir.

Bekleme Koltuğu Modelleri

Günümüzde farklı alanlara, amaçlara ve müşteri kitlelerine hitap eden sayısız firma görmek mümkündür. Firmaların faaliyet alanları farklı olsa da bazı ihtiyaçları benzer olabilir. Bekleme koltuğu piyasadaki sayısız işletmenin ortak ihtiyaçlarından biridir. Bekleme koltuğu modelleri araştırılırken firma imajınızı en iyi yansıtan ofis bekleme koltuğu çeşitlerine yönelmelidir. Bekleme salonunuzun büyüklüğüne ya da boş alanlarına göre 3’lü bekleme koltuğu modellerini tercih edebilirsiniz. Mobilyada her şeyden önce konfor arayanlar için deri bekleme koltuğu, sağlamlığı ve dayanıklılığı ön planda tutanlar için ise metal bekleme koltuğu ideal bir seçim olabilir. Misafirlerinizin rahatça sağa sola hareket edebilmesi amacıyla geniş oturma alanı sağlayan ve ortopedik özelliği sayesinde bel ve omurga bölgesini korumaya yardımcı olan fileli bekleme koltuğu ofislerde en sık tercih edilen modellerden biridir. İş yerlerinde bazı gereksiz eşyaları göz önünden kaldırmak için bir sandık veya dolaba ihtiyaç duyulabilir. Sandıklı bekleme koltuğu modeli, hem müşterilerinize konforlu bir oturma alanı hem de size yeterli bir depolama alanı sağlar. Böylelikle tek bir ürün ile ağırlama ve depolama sorununu çözmüş olursunuz. Ofislerde nostaljik bir köşe oluşturmak için kullanılabilecek en uygun malzeme ahşaptır. Eskitme görünüm verebileceğiniz ahşap bekleme koltuklarıyla ortama sıcak bir hava katabilirsiniz.

Bekleme Koltuğu Fiyatları

Oldukça geniş kullanım alanlarına sahip olan bekleme koltuklarının fiyatları da bu noktada akla gelen soru işaretlerinden biridir. İş yeri bekleme koltukları fiyatları ürünlerin modeline, malzeme kalitesine ve cinsine bağlı olarak değişebilir. Sıra dışı tasarımıyla yuvarlak bekleme koltuğu ortama farklı bir ambiyans katarak misafirlerinizin dikkatini çekebilir. Mekana ve ihtiyaca göre belirlenen bekleme koltuğu ölçüleri de bu mobilyalarda fiyat farkı yaratan unsurlardan biridir. Klinik bekleme koltukları gibi firmanızın faaliyet alanına özel tasarımlı koltuklar da yine farklı fiyatlandırılabilir. Ofisinizin büyüklüğüne ve boş alanlarına göre ofis bekleme koltuğu tekli, ikili ve üçlü çeşitleri arasından birini seçmeniz mümkündür. Bekleme koltuğu ile birlikte kullanacağınız ofis masası da ortama uygun olmalıdır. Ofis masası fiyatları üretici firmaların fiyat politikalarına göre farklılık gösterebilir. Kampanya ve indirim dönemlerinde, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun gördüğünüz bekleme koltuğu en ucuz fiyat avantajıyla sizin olabilir.

Bekleme Koltuğu Akakçe’den Alınır!

Piyasada bekleme koltuğu adı altında mobilya üreten birçok marka vardır. Bu markalar arasından işletmeniz için en uygun bekleme sandalyesini bulmak göründüğü kadar kolay olmayabilir. Sandalyenin yanı sıra büro misafir koltuğunda ağırladığınız misafirlerinize ikramda bulunurken misafirlerinizin kullanabileceği küçük bir sehpaya da ihtiyaç duyabilirsiniz. Böyle bir durumda, uygun fiyatlı sehpayı bulabilmek için uzunca bir araştırmaya girmeniz gerekebilir. Akakçe’nin ofis sehpası kategorisinde zevkinize ve ofis ortamınıza uygun ofis sehpası çeşitlerini kolayca bulabilirsiniz. Bekleme koltuğu fiyatları tercih edeceğiniz modele, malzeme türüne ve ölçülerine göre farklılık gösterebilir. Online alışveriş yapmadan önce ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeniz önemlidir. Müşteri bekleme koltuğu seçiminde kararsızlık yaşıyorsanız, bu ürünleri daha önceden satın almış kişilerin yorumlarına başvurabilirsiniz. Kullanıcı yorumları, görüş ve önerileri sayesinde almayı düşündüğünüz bekleme koltuğu hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve karar verme sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Beğendiğiniz modeller arasında fiyat karşılaştırmaları yapabilir, ürün fiyatlarını bütçenize uygun aralıkta sıralayabilirsiniz. Ekrana gelen fiyat listesini inceleyerek bütçe dostu modellerden birini seçebilir ve hesaplı alışveriş yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz.