Ofis Dolabı

Ofis Dolabı Fiyatları

1.587 farklı Ofis Dolabı için fiyatlar listeleniyor.

Jessan Ofis Ofis Dolabı Tama Ofis Dolabı Kenzlife Ofis Dolabı Robin Ofis Dolabı Bahar Ofis Dolabı Brio Ofis Dolabı

Fiyatı Düşen Ofis Dolapları

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Ofis Dolapları

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

  • Fiyatı4.000 - 7.000 TL
  • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 2.000 TL 2.000 - 3.000 TL 3.000 - 4.000 TL 4.000 - 7.000 TL 7.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterRenk
Temizle Ürünleri Gör (1.587)

Yazı Tahtası Ofis Masası Geri Dönüşüm Kutusu Bekleme Koltuğu Keson Berber Koltuğu Ofis Taburesi Çizim Masası Ofis Çöp Kovası Jessan Ofis Ofis Dolabı Tama Ofis Dolabı Kenzlife Ofis Dolabı

Ofis Dolabı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Ofis Dolabı Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Ofis Dolapları hangileri?

Bugün Akakçe'de 1.587 farklı model arasında

En çok satan Ofis Dolapları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Ofis Dolabı:
  1. Jessan Ofis Öğrenci / Öğretmen Dolabı 15'li
  2. Çelik Büyük Boy Metal Malzeme Dosya Dolabı
  3. Gökerler Çelik Temizlik ve Soyunma Dolabı
  4. Jessan Ofis 15 Gözlü Gri Öğretmen Öğrenci Dolabı
  5. Tam Boy Açık Gri Dosya Dolabı Metal 198cm (Klasör Dolabı)

Ofis Dolabı

Dosya dolabından kesona, temizlik dolabından soyunma dolabına kadar pek çok seçeneğe sahip olan ofis dolabı, genellikle çalışma alanlarında depolama alanı ihtiyacını karşılamak amacıyla kullanılır. Ofis dolap ürünleri paslanmaz çelik, alüminyum ve özel plastiklerden üretildiğinden ev dolaplarına kıyasla oldukça dayanıklıdır. Sık kullanılan eşyalar, önemli evraklar, iş dosyaları, malzemelerin muhafaza edilmesi amacıyla tasarlanan ofis dolapları, kilitlenebilir olmasıyla dikkat çeker. Ofis kilitli dolap modelleri arasında klasik kilitlere sahip olanların aynı sıra elektronik veya mekanik kilitliler de vardır. Farklı kullanım amaçları içi tasarlanan ofis dolabı ürünleri arasında kapaklı, kapaksız, tam boy, mini, kilitli, ince, çekmeceli gibi tasarımlar bulmak mümkündür. Ofis dolabı olarak adlandırılsa da okullardan şantiyelere kadar pek çok alanda kullanıma uygun olan mobilyalar, evlerde çalışma odasında veya bireysel atölyelerde de kullanılabilir. Büyük, küçük ofis dolabı ürünleri, hemen her ortamın dekorasyon stiline uyum sağlayabilmeleri için tek renkli ve sade tasarımlarla kullanıcıların beğenisine sunulur. Siz de ofis dolabı edinmek istiyorsanız Akakçe’den yardım alarak online satış seçeneklerine ulaşabilir, en iyi ofis dolabı tasarımları arasından uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Kullanışlı ve Dekoratif Ofis Dolabı Özellikleri

Ofisler, atölyeler, okullar, çeşitli işletmeler, spor salonlarında kullanılan ofis dolapları, önemli belgeler, eşyalar ve malzemelerin güvenli bir şekilde muhafaza edilmesini sağlar. Büro dolapları olarak da bilinen ofis dolabı modelleri, farklı kullanım alanlarına ve ihtiyaçlara uygun şekilde tasarlanır. Dolayısıyla zengin bir tasarım seçkisinde kullanıcıların beğenisine sunulur. Ofis düzenini sağlamak ve önemli evrakları koruma altına almak gibi faydaları bulunan ofis dolabı ürünleri kapaklı veya kapaksız olabilir. Kapaklı olanların büyük bir kısmında ise kilit mekanizması yer alır. Soyunma dolabı, dosya dolabı gibi çok bölmeli olanlardaysa her bir kullanıcı veya klasöre özel bir bölme bulunduğundan anahtar sayısı oldukça fazladır. Ofis dolabı ölçüleri ise tamamen dolabın konseptine göre değişiklik gösterir. Örneğin, yatay ve dikey dolaplarda yükseklik ve en ölüleri tamamen farklıdır. Yüksek olmasıyla bilinen ofis masa arkası dolap ürünlerinde yükseklik 150 cm ila 190 cm arasında değişirken masa altında kullanım için tasarlanan keson konseptli çekmeceli ofis dolaplarında ise yükseklik maksimum 80 cm olur.

Özelleştirilmiş ofis dolabı ürünlerinin yanı sıra çok yönlü olanlar da sık tercih edilir. Hemen her türlü eşya ve belgenin muhafaza edilebileceği nitelikte olan çok amaçlı ofis dolabı modelleri, fotokopi kağıdı, yazıcı mürekkebi, dosyalar, çizim kalemleri, post-it ve zımba telleri gibi ofis malzeme çeşitleri için ideal depolama alanlarıdır. Kapaksız çelik ofis dolabı ürünleri açık sistemli olarak tasarlandığından sık kullanılan ve kolay erişilmesi gereken eşyaların konumlandırılmasında kullanılır. Bununla birlikte mal sevkiyatı veya stoklama yapılan çalışma alanlarında ürünleri kategorize edebilmek amacıyla da tercih edilir. Ofis kapaklı dolap tasarımlarında ise kapak sayısı ve formu birbirinden farklıdır. Bu noktada yüksek ofis dolabı tasarımlarında klasik uzun ince kapaklar tercih edilirken bölmeli dolaplarda ise her bir bölmenin özel kapağı vardır. Tamamı kilitli olan kapaklar ve bölmeler hem eşyaları veya evrakları kategorize etme hem de her çalışana özel depolama alanı olanağı tanır.

Ofis Dolabı Modelleri

Klasör, evrak, soyunma, öğrenci-öğretmen, anahtar dolabı gibi çeşitleri bulunan ofis dolapları arasında açık, kapaklı, kilitli, çekmeceli, çok bölmeli, yüksek, alçak, tam boy ve mini tasarımlar da bulmak mümkündür. Ofis dolap modelleri arasında en çok tercih edilenlerden biri çekmeceli ofis dolabı çeşitleridir. Keson adıyla bilinen ve metalden yapılan çekmeceli ofis dolapları, kilitli olarak tasarlanır. Çekmeceli dolaplarda her bir çekmecenin ayrı kilidi olduğundan önemli evrakları saklamak için idealdir. Kilitli ofis dolabı tasarımları arasında az ve çok kapalı olanlar da yoğun ilgi görür. Öğrenci-öğretmen, klasör-dosya ve soyunma dolaplarını kapsayan mobilyalar, ağırlıklı olarak metalden üretilir. Öte yandan keson formunda olan ve ahşap ofis dolapları dahi bulmak mümkündür. Kapak mekanizması açısından birbirinden farklı ofis dolabı çeşitleri de vardır. Bunlardan biri sürgülü ofis dolabı çeşitleridir. Kapakların yana doğru itilerek açıldığı dolaplar, klasik kapaklı mobilyalara yeterli alan bulunmayan ofisler için idealdir.

Ahşap ve metalin yanı sıra camlı ofis dolabı çeşitleri de sık tercih edilir. Avukatlık büroları ve mimarlık ofislerinde pratik kullanım sağlayan cam kapaklı ofis dolabı modelleri hem dolap içindeki klasörleri veya eşyaları görme avantajı sağlar hem kilitli kapaklı sayesinde güvenli kullanımı destekler. Cam kapaklı ofis klasör dolabı modelleri doktorların muayenehaneleri ile sağlık merkezlerinde de sık kullanılan mobilyalar arasındadır. Ofis dolabı olarak tasarlanan mobilyalar genellikle beyaz veya siyah renkte üretilir. Bunun nedeni ofis dolabı modellerinin hemen her ortama kolayca uyum sağlamasıdır. Öte yandan siyah, beyaz ofis dolabı tasarımlarının yanı sıra modern ofislere özel sarı, yeşil, kırmızı, pas rengi, turuncu, yeşil, mor gibi renklerde dolaplar da üretilir. Ayrıca renkli ofis dolabı modelleri, genç odalarında home ofislerde de kullanıma uygundur.

Ofis Dolabı Seçerken ve Kullanırken Göz Önünde Bulundurulması Gerekenler?

Dayanıklı mobilyalar oldukları için yoğun kullanıma uygun ola ofis dolapları, kolay deforme olmayan yapıları ile öne çıkar. Genellikle metal, sertleştirilmiş plastik veya ham ahşaptan üretilen ofis dolabı çeşitleri, bazı püf noktalarına dikkat edildiğinde mevcut görünümünü çok daha uzun süre koruyabilir. Ofis dolabı seçiminde ve kullanımında dikkate alınması gerekenleri ise şöyle sıralamak mümkündür:

Ofis Dolabı Fiyatları

Ofis mobilyası üreticileri tarafından tasarlanarak kullanıcıların beğenisine sunulan ofis dolapları, uygun fiyatlı mobilyalardır. Ofis mobilyaları kategorisinde kullanıcıların beğenisine sunulan dikey ve yatay ofis dolabı modellerinde fiyatlar malzeme, kapasite, kapak ya da kilit varlığı, kullanım alanı hatta rengine göre belirlenir. Dolayısıyla, plastik ofis dolabı ile demir ofis dolabı fiyatları birbirinden farklıdır. Ahşap ofis evrak dolabı ile paslanmaz çelik ofis dosya dolapları fiyatları da tamamen farklı şekilde belirlenir. Mini anahtar dolabı formundaki ofis dolap fiyatları ile soyunma dolabı konseptli kapaklı ofis dolabı fiyatları arasında da epey fark vardır. Yatay ofis dolabı ile dikey olanlarda ise aynı fiyat düzeyinde değildir. Öte yandan kırmızı renkteki metalden üretilen ofis dolabı fiyatları beyaz renkli olanlara kıyasla farklıdır. Kaliteli ve ucuz ofis dolapları ise kampanya dönemlerinde görülür. Çünkü kampanya dönemlerinde ofis elektroniği fiyatları gibi ofis mobilyaları fiyatları da indirime girebilir. Böylece ofis dolabı satın almak çok daha kolay olur. Siz de bütçe dostu koşullarda yeni ofis dolabı edinmek istiyorsanız Akakçe’nin fiyat sıralaması özelliğini kullanabilir, en uygun fiyatlı ofis dolabı çeşitlerine zahmetsizce ulaşabilirsiniz.