12 Jant Bisiklet

12 Jant Bisiklet Fiyatları

89 farklı 12 Jant Bisiklet için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Jant12 Jant
 • Jant26 Jant
 • Jant28 Jant
 • TürüDağ
 • TürüŞehir
 • Fren TipiHidrolik Disk
 • Fren TipiMekanik Disk
 • CinsiyetKadın
 • CinsiyetErkek
 • Vites sayısı21 Vites
 • Vites sayısı24 Vites
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 4 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Jant12 Jant
Fiyatı 0 - 3.000 TL 3.000 - 4.500 TL 4.500 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüFren TipiJantTümünü GösterVites sayısıTümünü GösterAğırlıkYaş AralığıKadro MalzemesiLastik KalınlığıSeriCinsiyetÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (89)

26 Jant Bisiklet 26 Jant Dağ Bisikleti 28 Jant Bisiklet 26 Jant Şehir Bisikleti 28 Jant Şehir Bisikleti Dağ Bisikleti Scott Dağ Bisikleti Vertech Dağ Bisikleti Hidrolik Disk Fren Bisiklet Erkek Şehir Bisikleti Şehir Bisikleti Erkek Bisiklet

En Çok Karşılaştırılan Bisikletler

12 Jant Bisiklet Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan 12 Jant Bisiklet hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı 12 Jant Bisiklet:
 1. Falcon Rubi 12 Jant Çocuk Bisikleti
 2. Tunca Flash 12 Jant Çocuk Bisikleti
 3. Ümit 1208 Princes 12 Jant Çocuk Bisikleti
 4. Bisan Çocuk Kırmızı Falcon Rubi 12 Jant Bisikleti
 5. Tunca Flash 12 Jant Çocuk Bisikleti Mavi

12 Jant Bisiklet

Bisiklet hem eğlenceli hem de sağlık için yararlı olan ulaşım araçları arasında yer alır. Uzun yıllar boyunca insanlar tarafından ulaşım aracı olarak kullanılan bisikletler, günümüzde de hem eğlenceli vakit geçirmek hem de pratik bir ulaşım için sıklıkla tercih edilir. Bisikletler özellikle çocuklar tarafından yoğun ilgi görür. Eğlenceli bisiklet deneyimi ile çocuğunuzun kaliteli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzun hem zihinsel hem de fiziksel gelişimine destek olabilirsiniz. Pek çok modeli bulunan bisikletlerin seçiminde tekerlek yapısı oldukça önemli bir noktadır. Bisiklet lastikleri özel olarak tasarlanan jantlar üzerinde yer alır. Bu sebeple jantların ebatları sağlıklı bir sürüş için önemlidir. Doğru jant seçimi ile ideal bisiklet konforuna rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Çocuklar ve yetişkinler için ideal özelliklere sahip çok sayıda model alternatifi mevcuttur. 12 jant bisiklet modelleri 1-4 yaş arasındaki çocukların fiziksel yapısına uygun niteliklere sahiptir. Bu yaş aralığında olan çocuklar başlangıç olarak kask ya da dizlik gibi koruma sağlayan parçalarla sürmeye rahatça alışabilirler. 12 inç jant bisiklet küçük yaş grubu için uygun ve konforlu bir yapıdadır. Bunun yanı sıra 12 jant bisiklet modelleri arasında farklı renk ve tasarım özelliklerini de inceleyebilirsiniz. Çocukların dünyasına hitap edecek renk ve desenler arasında dilediğiniz seçimi yaparak çocuklara muhteşem bir hediye sunabilirsiniz. 12 inç bisiklet modellerini inceleyerek tercihinize uygun hem konforlu hem de kaliteli bir model seçimi yapabilirsiniz.

12 Jant Bisiklet Modelleri

Çocuklar için tasarlanan bisiklet modelleri birbirinden değişik tasarım ve özellikleri bulunan zengin model çeşitliliğine sahiptir. Bisiklet modelleri arasındaki temel farklılık jant özelliği ve boyutlarıdır. 12 jant bisikletler denge tekeri bulunduran ve bulundurmayan modellere sahiptir. 1-4 yaş arasındaki çocuklar için seçim yapılırken eğer çocuğunuz bisiklete yeni başlıyorsa denge tekerli modellere yönelebilirsiniz. Bu tekerlekler çocukların ideal dengeyi korumasını ve güvenli bir sürüş deneyimi yaşamasını mümkün kılar. 4 tekerlekli bisiklet 12 jant yapısı sayesinde öğrenme sürecini oldukça konforlu bir hale dönüştürür. Bunun yanı sıra modellerin tasarımında farklı detayları da inceleyebilirsiniz. Çocuk bisiklet modelleri 12 jant yapısı ile farklı renk, tasarım ve özellikler ile kişilere sunulur. Modellerde pek çok farklı unsur ile karşılaşabilirsiniz. Renk ve desen alternatiflerine ek olarak sele gibi detaylar da modellere farklı bir görünüm kazandırır. Sarıdan pembeye, maviden yeşile pek çok renk alternatifi mevcuttur. 12 jant kız çocuk bisiklet çeşitlerinde genellikle pembe tonları kullanılır. Bunun yanı sıra 12 jant bisiklet erkek çocukları için de mavi ve tonları tercih edilir. Seçim aşamasında çocuğunuzun sevdiği renklere yönelerek satın alma işlemini gerçekleştirebilir ve çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

Konforlu Sürüş İçin 12 Jant Bisiklet Seçenekleri

Bisikletler hayatın her alanında kullanım imkanı bulunan ürünlerden biridir. Her yaş grubu bisikletler ulaşım, spor ya da eğlenceli vakit geçirmek amacıyla kullanılır. Özellikle çocuklar tarafından eğlence amaçlı tercih edilen 12 jant çocuk bisikleti modelleri ile konforlu özellikleri sayesinde güvenli kullanım imkanına sahip olabilirsiniz. 12 jant bisiklet kaç yaş için uygundur sorusunun cevabı değişiklik gösterir. Genellikle 1-4 yaş grubu tarafından tercih edilen çeşitler, farklı özellik ve tasarımları sayesinde farklı yaş grupları tarafından da tercih edilir. Çocuğunuzun boyuna ve yaşına uygun bir tercihte bulunarak ideal kullanım deneyimi imkanı sunabilirsiniz. Çocukların yaş grubu ve fiziksel yapısına uygun bir seçim yapmak güvenlik açısından da oldukça önemlidir. 12 jant bisiklet boyutları arasında bir değerlendirme yaparak sağlıklı bir seçim yapabilirsiniz. Çocukların yaş grubuna uygun 12 jant bisiklet ölçülerini inceleyerek seçiminizi gerçekleştirebilir ve çocuklara eğlenceli bir deneyim imkanı sunabilirsiniz. 12 jant bisiklet kaç cm sorusu modele göre değişiklik gösterebilir. Model araştırması sırasında inceleme yaparak çocuğunuzun boy ve kilosuna göre seçim yapabilirsiniz.

12 Jant Bisiklet Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

12 jant çocuk bisiklet modelleri düzenli kullanımda çocuk gelişimi üzerinde olumlu etkilere sahiptir. Bisiklet kullanımının gelişim üzerindeki faydaları arasından öne çıkanlar bu şekilde sıralanabilir:

Çocukların zihinsel, fiziksel ve ruhsal gelişimine katkıda bulunmak için farklı yaş grupları için özenle tasarlanan 12 jant yapısına sahip bisiklet modellerini inceleyebilirsiniz. Kullanım için gereken 12 jant bisiklet kurulumu ürün detaylarında yer alır. Detayları takip ederek ürün kurulumunu tamamlayabilirsiniz.

12 Jant Bisiklet Modellerinin Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bisikletler, eğlenceli vakit geçirmek ve fiziksel aktivite imkanına sahip olmak için çocuklar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Bisiklet modellerinin farklı özellikleri farklı yaş gruplarına hitap eder. Bu nedenle seçim aşamasında bazı noktalara dikkat etmek size kolaylık sağlar. Bisikleti kullanacak çocuğun fiziksel yapısı ve yaş grubu seçim aşamasını etkileyen en önemli faktördür. 12 jant bisikletler çocuklar için ideal tasarımdadır. Bu modeller 10 kg altında olur. Aynı zamanda frenler çocukların güvüne uygun V-brake özelliğinde tercih edilmelidir. Bunlarla birlikte yumuşak plastik veya lastikten yapılan modeller çocukları sürüş sırasında konforlu hissettirir. Bu özellikler beraberinde 12 jant bisiklet ne demek sorusuna da yanıt olabilir. 1-4 yaş aralığındaki çocuklara uygun tasarımdaki modellerin hepsi bu soruya yanıt olabilir. Teknik özelliklerin yanı sıra renk, desen ve tasarım farklılıkları da fiyatlandırma üzerinde etkilidir. Çocukların eğlenceli ve hareketli dünyasına hitap etmek için canlı renk tonları arasında seçim yapabilirsiniz. 12 jant pembe bisiklet canlı renk tonları ve parlak detayları ile çocukların beğenisini kazanan çeşitler arasında yer alır. Bunun yanı sıra 12 jant bisiklet tavsiye ve yorumlarını da değerlendirebilirsiniz. Beğendiğiniz model ile ilgili araştırmanızı yaptıktan sonra kullanıcı deneyimlerini merak ederseniz tavsiye ve yorumlar ihtiyacınız olan bilgiyi sağlar. Ayrıca seçim öncesinde farklı seçenekleri görmek isterseniz 12 jant şişme lastikli bisiklet gibi tüm modelleri inceleyebilirsiniz. 12 jant bisiklet satın al seçeneği ile ürüne kısa sürede ulaşabilirsiniz. Alışveriş sırasında olası kazalara karşı önlem almak için çeşitli aksesuarlara ihtiyaç vardır. Bunlar arasında yer alan bisiklet kıyafetleri modellerini inceleyerek güvenliğiniz için seçimler yapabilirsiniz.

Uygun Fiyat Aralıkları ile 12 Jant Bisiklet Modelleri Akakçe’de

Çocuklar için ideal 12 jant bisiklet Akakçe üzerinden kişilere sunulur. Modellere ait tüm özellikleri inceleyerek ideal bir seçim yapabilirsiniz. Seçim aşamasında fiyat aralıklarını da karşılaştırabilirsiniz. 12 jant çocuk bisikleti fiyatı hem tasarım özelliklerine hem de ürün boyutu ve ölçülerine göre belirlenir. Uygun aralıklarda seyreden 12 jant bisiklet fiyatları sayesinde hem konforlu ve kullanışlı hem de bütçenize uygun bir ürün seçimi yapabilirsiniz. Farklı markalar tarafından düzenlenen kampanya dönemlerine ait en ucuz 12 jant bisiklet fiyatları ile ek avantajlar da elde edebilirsiniz. 12 jant bisiklet en ucuz seçeneklerle her bütçeye hitap eder. Seçim aşamasında bisiklet freni gibi güvenli kullanım için gereken diğer ekipmanları da inceleyebilirsiniz. Bisiklet freni fiyatları arasında değerlendirme yaparak bütçenize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Bu sayede çocuklar için gereken güveni ve konforu rahatlıkla sağlayabilirsiniz.