18 Vites Bisiklet

18 Vites Bisiklet Fiyatları

84 farklı 18 Vites Bisiklet için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Vites sayısı18 Vites
 • Jant26 Jant
 • Jant28 Jant
 • TürüDağ
 • TürüŞehir
 • Fren TipiHidrolik Disk
 • Fren TipiMekanik Disk
 • CinsiyetKadın
 • CinsiyetErkek
 • Vites sayısı21 Vites
 • Vites sayısı24 Vites
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 4 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Vites sayısı18 Vites
Fiyatı 0 - 3.000 TL 3.000 - 4.500 TL 4.500 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüFren TipiJantTümünü GösterVites sayısıTümünü GösterAğırlıkYaş AralığıKadro MalzemesiLastik KalınlığıSeriCinsiyetÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (84)

26 Jant Bisiklet 26 Jant Dağ Bisikleti 28 Jant Bisiklet 26 Jant Şehir Bisikleti 28 Jant Şehir Bisikleti Hidrolik Disk Fren Bisiklet Dağ Bisikleti Ghost Dağ Bisikleti Vertech Dağ Bisikleti Erkek Şehir Bisikleti Şehir Bisikleti Erkek Bisiklet

En Çok Karşılaştırılan Bisikletler

18 Vites Bisiklet Sıkça Sorulan Sorular

18 Vites Bisiklet

Eğlence ve adrenalin sevenlerin tercih ettiği 18 vites bisiklet çeşitleri farklı alanlarda kullanılabilir. Özgün tasarımlarıyla öne çıkan modeller zorlu şartlarda, farklı alanlarda tercih edilebilir. Kullanım yerine ve maksadına göre birçok 18 vites bisiklet çeşitleri piyasaya sürülür. Güvenli sürüş sağlayan, eğlenceli vakit geçirmenize olanak tanıyan 18 vites bisikletler farklı fiyat aralıklarıyla dikkat çeker. Fiyatları belirleyen pek çok etken olduğundan ihtiyacınıza, zevkinize uygun modelleri araştırmanız gerekir. Uzun ve kısa mesafeler için 18 vites bisiklet türleri sıkça tercih edilir. Özellikle; şehir içi ulaşımda, eve, işe ve okula giderken 18 vites bisiklet çeşitleri yardımınıza koşar. Güncel hayatın trafik sıkıntısından kurtulmanıza yardımcı olan araçlar ile hem ulaşım sağlanır, hem de eğlenceli vakit geçirilir. Vites sistemi hakkında yeterli bilgiye sahipseniz 18 vites bisiklet modelleri sizi zorlamaz.

18 Vites Bisiklet Modelleri

Keyifli ve hareketli yaşam imkânı sunan 18 vites bisiklet türleri birçok özellikleri ile dikkat çeker. 18 vites bisiklet en ucuz fiyatlarla piyasaya sürülür. Farklı renkleri ve şık tasarımları ile çocukların, aynı zamanda yetişkinlerin dikkatini çeken 18 vites bisikletler farklı boyutlara sahiptir. 18 vites bisiklet kaç jant olur sorusunun cevabı bu sebeple oldukça çeşitlidir. 20 jant tekerlek ölçüsüne sahip olan kız çocuk bisikletlerinin yanı sıra her yaş grubuna uygun olan 18 vites bisiklet çeşitleri kullanıcıların hizmetine sunulur. Her ölçüde karşınıza çıkan 18 vites bisiklet çeşitlerini herkes kullanabilir. Şehir içi kullanımlarda çok tercih edilen 29 jant 18 vites bisiklet türleri kolay ulaşım sağlar.

Aynı zamanda, sportif hayatı sevenlerin, hareketli tempoda kalmak isteyenlerin tercih ettiği 18 vites bisikletlerin diğer modellerine de göz atabilirsiniz. Dayanıklı gövde yapısı, kaliteli fren sistemi ile dikkat çeken 18 vites bisiklet modelleri piyasada öne çıkar. Genellikle dağlık alanlarda kullanılan 18 vites bisiklet modelleri, 28 inç trekking ürünleri disk frene ve V-frene sahiptir. Bundan başka 27.5 jant ve 28 jant 18 vites bisiklet türleri de mevcuttur. 20 jant 18 vites çocuk bisikletleri farklı renklerde tasarlanır. Çocukların tercih ettiği pembe, mavi, kırmızı, mor renkli 18 vites bisiklet türlerinin yanı sıra, siyah, lacivert ve daha birçok renkte kaliteli ürünler dikkat çeker. İstenilen model 18 vites bisikletler ve bisiklet aksesuarları, bisiklet süsleri Akakçe üzerinden karşılaştırılarak satın alınır.

18 Vites Bisiklet Nasıl Kullanılır?

Dağ bisikletleri kategorisinde de sıkça tercih edilen 18 vites bisiklet çeşitleri zorlu şartlarda ve engelli yollarda yardımcınız olur. 18 vites bisiklet nasıl kullanılır diye soranların genel olarak vites sistemini iyi bilmeleri gerekir. Tüm vitesli bisikletlerde olduğu gibi bisiklet 18 vites olduğunda da ön ve arka dişlerin uyumuna dikkat edilir. Ön dişli en küçük konumda olurken zincir arkadaki ilk dişlerde olmalıdır. Zincir önden orta konuma getirildiğinde arka konumdaki 3 ve 5. dişlerin kullanılması uygun görülür. Zinciri önden en büyük konuma getirirseniz arka taraftaki en son dişleri kullanmanız gerekir. Böyle olduğunda, zincir düz bir çizgi oluşturur, böylece doğru konumda olur. Diğer türlü bisiklet dişleri yıpranarak zincirin çıkmasına veya kopmasına yol açar, vites donanımı zarar görür. Bisikletin geçiş gücü verimsiz olmakla birlikte, dişlerin ve zincirin sesli çalışmasına sebep olur. Bu sebepten, vites kullanımını ve vites geçitlerini yol şartlarına uygun olarak doğru şekilde ayarlamanız gerekir. 18 vites bisiklet seçerken bazı hususlarda dikkatli olmanız gerekir. Öncelikle, ihtiyacınızı belirlemeniz gerekir. Aşağıdaki hususları göz önünde bulundurarak ihtiyacınıza uygun olan modeli satın alabilirsiniz.

18 Vites Bisiklet Kullanım Alanları

18 vites bisiklet çeşitleri farklı alanlarda kullanılır. İhtiyacınıza uygun türü seçerek istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Bunun için öncelikle, ihtiyacınızı belirlemeniz gerekir. Satın alacağınız bisiklet ile ne yapacaksınız? Öncelikle bu sorunun cevabı bulunur. Daha sonra gerekli detaylar araştırılır ve satın alacağınız 18 vites bisiklet fiyatları gözden geçirilir. Kullanım alanına uygun olarak satın alınan model ile hayat standardınızı yükseltebilirsiniz. 18 vites şehir bisikletleri trafiğin akışınına uygun olarak rahat bir kullanım imkânı sunar. Kalabalık içinde bisiklet kullanırken 18 vites bisikletlerin sunduğu imkânlardan yararlanabilirsiniz. 18 vites yol bisikletleri ile eğlenceli ve hızlı bir kullanım deneyimi yaşamak mümkündür. Daha kalın tekerlekleri ve sağlam gövdeleri ile dikkat çeken 18 vites dağ bisikleti modelleri ile zorlu koşullara karşı güvenli sürüş deneyimi yaşarsınız. Tüm bunların yanı sıra, 18 vites bisikletler ile sahil yollarında, parkta ve koşu yollarında spor yapabilirsiniz.

Kullanışlı 18 Vites Bisiklet Çeşitleri

18 vites bisiklet modellerinde sürüş kalitesini artıran bazı önemli parçalar yer alır. Vites ayarı, pedal teknolojisi, fren sistemi, bunun yanı sıra, amortisörler bisikletlerin olmazsa olmaz parçalarıdır. Özellikle, dağ koşullarında, bozuk yollarda 18 vites bisiklet türleri tercih edilir. 18 vites bisiklet modelinin önemli kısımlarından biri olan amortisörler, zorlu koşullarda aracın rahat şekilde kullanılmasını sağlar. Bisikletin ön tekerini taşıyan bu parçalar özellikle dağ bisikletleri için önemlidir. Çukur yollarda, bozuk, taşlı arazilerde, doğada kullanılan 18 vites bisiklet çeşitleri için çift amortisör uygun görülür. Çift amasörlü 18 vites bisiklet fiyatları tek ön amortisörlü ürünlere göre değişiklik gösterir.

18 vites amasörlü bisiklet fiyatları modelin teknik özelliklerine uygun olarak belirlenir. Daha dayanıklı, daha kaliteli doğa bisikletleri tasarlamak adına amortisör sistemine özen gösterilir. Bisikletin daha rahat kullanımına olanak sağlayan çift amortisör dağ daha çok söz konusu ürünleride görülür. Çocukların kullanımı için tasarlanan ürünlerde genellikle bu parça önde olur. Şehir bisikletlerinde ve günlük yaşam için kullanılan 18 vites bisiklet çeşitleri tek amortisörlü tercih edilir. Bundan başka, 18 vites bisiklet için önem taşıyan parçalardan biri de fren sistemidir. İster V-fren teknolojisini tercih eder ister disk fren kullanımına öncelik verebilirsiniz. Dilediğiniz çeşit bisiklet parçaları, bisiklet zili gibi onlarca aksesuar ve en ucuz 18 vites bisiklet fiyatları Akakçe’de sizi bekler.

18 Vites Bisiklet Fiyatları

Bazı teknik ayrıntılar 18 vites bisiklet fiyatlarının belirlenmesinde etki gösterir. 18 vites bisiklet ne kadar diye merak edenler ürünün teknik özelliklerine ve tasarımına dikkat etmelidir. 18 vites bisiklet fiyatları ucuz olduğu kadar ürünün teknik donanımı üst seviyededir. Ergonomik tasarımları ile dikkat çeken modeller erkekler ve kadınlar için özel olarak tasarlanır. 18 vites bisiklet ölçüsünün, 20, 24, 27.5, 28 veya 29 jant olması da fiyatları etkiler. Bununla birlikte, kadran boyu, pedal ölçüsü, fren sistemi, tek veya çift amortisörlü olması 18 vites bisikletlerin fiyatını belirler. En ucuz modelleri ve en şık tasarımları ile hayatınızı kolaylaştıran seçenekleri inceleyerek ihtiyacınıza uygun modeli satın alabilirsiniz.