20 Jant Bisiklet

20 Jant Bisiklet Fiyatları

655 farklı 20 Jant Bisiklet için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Jant20 Jant
 • Jant26 Jant
 • Jant28 Jant
 • TürüDağ
 • TürüŞehir
 • Fren TipiHidrolik Disk
 • Fren TipiMekanik Disk
 • CinsiyetKadın
 • CinsiyetErkek
 • Vites sayısı21 Vites
 • Vites sayısı24 Vites
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 28 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Jant20 Jant
Fiyatı 0 - 3.000 TL 3.000 - 4.500 TL 4.500 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüFren TipiJantTümünü GösterVites sayısıTümünü GösterAğırlıkYaş AralığıKadro MalzemesiLastik KalınlığıSeriCinsiyetÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (655)

26 Jant Bisiklet 26 Jant Dağ Bisikleti 28 Jant Bisiklet 26 Jant Şehir Bisikleti 28 Jant Şehir Bisikleti Hidrolik Disk Fren Bisiklet Dağ Bisikleti Ghost Dağ Bisikleti Vertech Dağ Bisikleti Erkek Şehir Bisikleti Şehir Bisikleti Erkek Bisiklet

En Çok Karşılaştırılan Bisikletler

20 Jant Bisiklet Sıkça Sorulan Sorular

20 Jant Vitesli Bisiklet

Bisikletler jantların boyutuna göre birden fazla alternatife sahiptir. 20 jant vitesli bisiklet çeşitleri, tekerleğin takıldığı çemberin 20 inçlik bir boyuta sahip olduğunu belirtir. 20 jant bisiklet manevra kabiliyetinden dolayı birçok kullanıcı tarafından tercih edilen bir modeldir. Bisiklet 20 jant boyutunda olduğun virajları daha rahat bir şekilde almanızı sağlar. Bundan dolayı hız yapmak için 20 jant bisiklet en uygun alternatifler arasında bulunur. Yarış bisikleti arayanlar için 20 jant bisiklet tavsiye edilir. Bisiklet modelleri 20 jant olduğunda yağışlı havalar için de kullanışlı hale gelir. Yere yakın olduğu için bu ebatlara sahip olan bisikletler ile her türlü hava koşulunda konforlu bir sürüş deneyimi elde edebilirsiniz. Bisiklet 20 jant en ucuz seçenekleri arasından bütçenize uygun rahat bir bisiklete anında sahip olabilirsiniz.

20 Jant Vitesli Bisiklet Yaş Grupları

20 jant bisiklet yaş grubu bakımından geniş bir aralığa sahiptir. “20 jant bisiklet kaç yaş için uygundur?” diye merak ediyorsanız her yaş kategorisi için uygun olduğunu bilmek sizi mutlu edebilir. 20'lik jant bisiklet modelleri yaş ve cinsiyet bakımından her kullanıcıya hitap eden seçeneklere sahiptir. 20 jant bisiklet boyutları 105 ile 120 cm aralığındadır. Günlük hayatta daha küçük yaştaki kullanıcılar için tasarlansa da hız bisikleti arıyorsanız ideal bir seçenek haline gelir. 20 jant bisiklet boyutu ile yere yakın olmasından dolayı atik hareket edilmesini sağlar. Hız yapmak için bir model arayışında olanlara genellikle 20 jant bisiklet tavsiyesi verilir. Yol değişimlerine kısa sürede tepki vermek en iyi 20 jant bisiklet modelleri ile mümkündür. Kısa olması sayesinde taşlı yollarda yaşanabilecek problemlerin önüne geçer.

20 jant bisiklet büyüklüğü modelden modele farklılık gösterebilir. Kadro boyu, bisikletin hangi yaş ya da cinsiyet için üretildiğini gösterir. Bisikletin ana parçalarından biri olan kadro, bisikletin tüm bileşenlerini birbirine bağlar. Bu sayede kadro, bisiklete güç veren bir parçadır. Kadro, genel olarak bisikletin selesinin altında bulunan borudur. Pedal göbeği ile sele arasındaki parçadır. 20 jant bisiklet kaç yaş için uygun olduğunu kadro boyuna bakarak kolaylıkla anlayabilirsiniz. Ayrıca 20 jant bisiklet ebatları içinde ürünün hangi yaş grubuna hitap ettiğini belirleyen unsurlar arasında bulunur. Kendiniz için en uygun 20 jant bisiklet modelini seçerken kadro boyunu göz önünde bulundurmanız gerekir. “20 jant bisiklet kaç kilo taşır?” sorusunun da cevabını kadro boyu verir. Bisiklet 20 jant vitesli modellerinin boyut seçeneklerini inceleyerek kendinize uygun olanı bulabilirsiniz.

Farklı Kategorilerdeki 20 Jant Vitesli Bisiklet Modelleri

20 jant vitesli bisikletler kendi içinde dağ bisikleti, katlanabilir bisiklet, şehir bisikleti ve çocuk bisikleti gibi farklı kategorilere ayrılır. Şehir kategorisindeki vitesli 20 jant bisiklet modelleri ince lastikleri ile tanımlanır. Aşağı doğru kıvrımlı gidonları genellikle bisikletin hafif bir yapıya bürünmesini sağlar. Bu sayede şehir içinde oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Katlanabilir modeller de şehir içinde kullanabileceğiniz en uygun 20 jant bisiklet türleri arasında yer alır. Kolaylıkla katlanabilen vitesli bisiklet 20 jant çeşitleri, iç mekanlara girerken çanta gibi taşıyabileceğiniz boyutlara küçültülebilir. “Katlanabilen 20 jant bisiklet kaç yaş için uygundur?” diye merak ediyorsanız daha çok yetişkinlere hitap ettiğini bilmeniz gerekir. Çocuklar için bu tip 20 jant bisiklet önerisi verilmez çünkü küçük yaştakiler bu tipteki ürünleri taşırken zorlanabilir.

20 jant bisiklet ölçüleri daha küçük kadro boyuna ve seleye sahip olduğunda ise çocuklara hitap eder. En ucuz bisiklet 20 jant çeşitleri arasından çocuklarınız için ideal ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Çocuklar için üretilen bisiklet fiyatları 20 jant olduğunda diğerlerine göre daha uygun olabilir. 20 jant bisiklet ucuz alternatifleri arasından çocuklarınız için güzel bir hediye bulabilirsiniz. Ayrıca bu bisikletler hız yapmak için idealdir. 20 jant vitesli erkek bisiklet ve kadın bisiklet modelleri içinde atlayış yapmak için bir ürün arıyorsanız bu tip ürünlere göz atmanız gerekir. 20 jant bisiklet kaç cm boyutlarına sahip olduğunu inceleyerek hangi cinsiyet için üretildiklerini anlayabilirsiniz. Sele ve kadro boyu daha yüksek olanlar genellikle erkekler için tasarlanır. 20 jant en ucuz bisiklet seçenekleri arasından istediğiniz modele rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Farklı Fren Tipindeki 20 Jant Vitesli Bisiklet Çeşitleri

20 jant bisiklet vitesli modeller farklı fren tiplerinde tasarlanır. Frenler esas olarak jant, disk ve tambur olmak üzere üç farklı kategoriye ayrılır. Jant tipinde, fren balataları tekerleğin kenarına kuvvet uygulayarak bisikletin yavaşlamasını ve durmasını sağlar. Bu tip fren genellikle gidon üzerine yerleştirilmiş kol tarafından çalışır. Disk frene sahip olan 20 jant bisiklet çeşitleri, tekerleğin göbeğinde bulunan bir rotor ya da metal diskten oluşur. Yüksek güvenilirlik ve kısa mesafeli frenleme yeteneğine sahiptir. Jant aşınmasına neden olmaması ile de öne çıkar. Böylece ekstra bakım işlemlerini ortadan kaldırır. Ayrıca her türlü hava koşulunda iyi bir frenleme gücü sunar. Yağışlı havalarda daha iyi bir frenleme mesafesine sahiptir. Disk frene sahip olan 20 jant bisiklet fiyatları en ucuz seçenekleri ile günlük hayatınıza pratiklik katabilirsiniz.

Tambur tipindekiler ise gidonlarda bulunan bir kol yardımı ile çalışır. Dişliler genellikle arka göbeğe yerleştirilse de bazı modellerde ön tarafta da olduğunu görebilirsiniz. Disk frende olduğu gibi çeşitli hava koşullarında güvenilir frenleme avantajları sunar. 20 jant vitesli bisiklet fiyatları fren tipine göre değişkenlik gösterebilir. 20 jant vitesli bisiklet en ucuz seçeneklerini inceleyerek bütçenize uygun olan alternatifi kolaylıkla bulabilirsiniz. 20 jant bisiklet en ucuz seçenekleriyle ister kendinize ister çocuğunuza kaliteli bir model satın alabilirsiniz. Birbirinden farklı onlarca 20 jant bisiklet indirimli modelleri alıcısını bekler. Fren tipi, fiyat üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Kaliteli ve sağlam ürünlere 20 jant vitesli bisiklet fiyatları en ucuz alternatifleri arasından ulaşabilirsiniz. En uygun 20 jant bisiklet fiyatları arasından güvenli ve konforlu bir modele anında sahip olabilirsiniz.

20 Jant Vitesli Bisiklet Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fren tipi, bisiklet kategorisi ve yaş grubu haricinde ürünleri incelediğinizde pek çok farklı seçenek olduğunu görebilirsiniz. 20 jant bisiklet fiyatları vitesli olduğunda çeşitli renk ve tasarımlara sahiptir. Seçim yapmadan önce bazı kriterleri göz önünde bulundurmanız gerekir.

Nasıl bir model istediğinizi belirledikten sonra en ucuz 20 jant vitesli bisiklet fiyatları arasından kolaylıkla tercihte bulunabilirsiniz. En ucuz 20 jant bisiklet modelleri, herkesin aradığı tarzdaki bisikleti uygun fiyatlardan bulabileceği alternatifler içerir. Akakçe sayesinde ucuz 20 jant bisiklet modelleri ile konforlu bir sürüş deneyimi elde edebilirsiniz.

20 Jant Vitesli Bisiklet Fiyatları

“20 jant bisiklet ne demek?” sorusuna, temel anlamda tekerleğin sarıldığı çemberin boyutu, olarak yanıt verilebilir. Pek çok farklı seçeneğe sahip olduğu için bisiklet fiyatları büyük bir aralıkta dağılma özelliği gösterir. Model, renk, uzunluk, fren tipi ya da kullanım amacı fiyatı etkileyen faktörler arasında yer alır. Örneğin, 20 jant 6, 7, 21 vitesli bisiklet modelleri kendi içinde değişik fiyat seçeneklerine sahip olabilir. En ucuz 20 jant vitesli bisiklet modelini ararken kullanım amacınızı ve boyunuzu göz önünde bulundurarak araştırmanızı yapmanız gerekir. Kaliteli ve ucuz bisiklet 20 jant modellerine Akakçe üzerinden kısa sürede erişebilirsiniz. En ucuz 20 jant bisiklet fiyatları arasından bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun olan modeli anında bulabilirsiniz. Bisiklet kilidi ile beraber satın alarak ürününüzü daha güvenlikli hale getirebilirsiniz.