21 Vites Bisiklet

21 Vites Bisiklet Fiyatları

1.664 farklı 21 Vites Bisiklet için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Vites sayısı21 Vites
 • Jant26 Jant
 • Jant28 Jant
 • TürüDağ
 • TürüŞehir
 • Fren TipiHidrolik Disk
 • Fren TipiMekanik Disk
 • CinsiyetKadın
 • CinsiyetErkek
 • Vites sayısı24 Vites
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Vites sayısı21 Vites
Fiyatı 0 - 3.000 TL 3.000 - 4.500 TL 4.500 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüFren TipiJantTümünü GösterVites sayısıTümünü GösterAğırlıkYaş AralığıKadro MalzemesiLastik KalınlığıSeriCinsiyetÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (1.664)

26 Jant Bisiklet 26 Jant Dağ Bisikleti 28 Jant Bisiklet 26 Jant Şehir Bisikleti 28 Jant Şehir Bisikleti Hidrolik Disk Fren Bisiklet Dağ Bisikleti Vertech Dağ Bisikleti Erkek Şehir Bisikleti Şehir Bisikleti Erkek Bisiklet Salcano Dağ Bisikleti

En Çok Karşılaştırılan Bisikletler

21 Vites Bisiklet Sıkça Sorulan Sorular

21 Vites Bisiklet

Amatör ve profesyonel kullanıcılar için birçok farklı özellik ve tasarım seçeneği sunan bisiklet modelleri geliştirilir. Kullanım alanına ve amacına bağlı olarak geliştirilen bu seçenekler arasında öne çıkanlardan biri 21 vites bisiklet modelleridir. Ürünlerin dayanıklı yapıları ve pratik kullanımları eğlenceli vakitler geçirmenize yardımcı olur. 21 vites modelleri genel olarak yetişkin kullanıcılar tarafından tercih edilse de çocuklar için ideal olan seçenekler de mevcuttur. Siz de pek çok kullanıcı gibi “21 vites bisiklet ne kadar?” diye merak ediyor olabilirsiniz. Bisikletlerin fiyatları ürünlerin özelliklerine, kalitelerine ve tasarımlarına bağlı olarak şekillenir. 21 vites bisiklet markaları oldukça geniş ürün gamı ile birlikte her bütçe için ideal seçenekler sunar. En ucuz bisiklet fiyatları 21 vites için Akakçe’de yer alan ürünler arasında kıyaslama yapabilirsiniz.

21 Vites Bisiklet Modelleri

Yol konumu ve anlık hızı belirleme konusunda en önemli parçalardan bir tanesi olan vites sayısının doğru tercih edilmesi oldukça önemlidir. 21 vites bisiklet modelleri kullanıcıların fiziksel özellikleri, kişisel tercihleri, kullanım alanları gibi kriterlere bağlı olarak tasarlanır. Tasarımlar arasındaki en temel farklardan bir tanesi kullanıcıların cinsiyetleri ve yaş gruplarıdır. Erkek, kadın, unisex, çocuk 21 vites bisikletler her kullanıcının kendisi için en ideal ürünü bulmasını kolaylaştırır. Bununla birlikte bisikletin parçaları ve özellikleri de modelleri birbirinden ayırır. Bisikletin jantı, fren sistemi veya amortisörü modelin kullanımı üzerinde oldukça etkilidir. Sürüş deneyimini belirleyen parçalar arasında tercih yaparken kullanım alanı ve amacına uygun ürünü belirlemek yüksek verim elde edilmesini sağlar. 21 vites bisiklet fiyatları amortisörlü ucuz seçenekleri konforlu sürüş deneyimi isteyen kullanıcılar için idealdir.

Bisikletler tasarlanırken ürünlerin hangi koşullarda kullanıldıkları da dikkate alınır. Modellerin parçaları ve yapıları kullanım alanına uygun özellikler ile donatılır. Dağ, şehir ya da yarışlarda kullanılan bisiklet yol tutuşları, dayanıklılıkları ve konfor seviyeleri farklılık gösterir. Son dönemlerde yoğun ilgi gören modellerden bir diğeri de katlanabilir yapıda olan bisikletlerdir. Katlanarak kompakt bir yapıya bürünen ürünler oldukça pratik bir şekilde taşınabilir. Böylece günlük hayatın her alanında rahatça kullanılabilir. Bu ürünlerin yanı sıra 21 vites bisiklet sepetli modelleri de avantajlı yapısıyla yoğun ilgi görür. Modellerin özelliklerine ek olarak renk seçenekleri de seçim yaparken dikkate alınan noktalardan bir tanesidir. 21 vites bisiklet siyah, beyaz, kırmızı, yeşil gibi renk seçenekleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. 21 vites erkek, kız bisikleti modelleriyle keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

21 Vites Bisiklet Özellikleri

Bisiklet kullanımında ürünlerin teknik özellikleri son derece etkilidir. Konfor, hız, dayanıklılık gibi özelliklerin ön plana çıkmasını sağlayan bisiklet parçaları kullanım alanlarının koşullarına uygun olarak tasarlanır. 21 vites bisiklet özellikleri de geniş ürün yelpazesiyle her alana uyum sağlayan seçenekler sunar. 21 vites bisiklet ne demek sorusunun cevabı olarak ise; ön ve arka dişlilerin toplam sayısını ifade eden ve yüksek devir gücü sunan 21 vites bisikletler, diğer parçaların yapılarına bağlı olarak dağ, şehir, yol ve hobi amaçlı kullanım için ideal modellere sahiptir denilebilir. Ürünlerin teknik özelliklerinde dikkat edilen en önemli noktalardan bir tanesi jant boyutlarıdır. Bisikletin yerden yüksekliği,hızı gibi noktalarda etkili olan jant seçimi fiziksel özelliklere ve kullanım amacına uygun olarak seçilmelidir. 12, 16, 20, 24 28 jant gibi birçok seçenek arasında tercihinizi yapabilirsiniz.

Seçim yaparken göz önünde bulundurulan özelliklerden bir diğeri fren sistemidir. Doğru fren seçimi yapmak güvenli bir sürüş için olmazsa olmazlardandır. Aynı zamanda sürüş deneyiminin konforlu olması da beklenir. Bu noktada sele ve amortisör gibi parçalar dikkate alınır. Yolculuk sırasında daha az yorulmanız ve daha konforlu bir sürüş elde etmeniz için geliştirilen modeller farklı sayıda amortisör seçeneği sunar. Ürünlerin teknik özellikleri fiyatlar üzerinde de oldukça etkilidir. Örneğin 21 vites çift amortisörlü bisiklet fiyatları ile tek amortisörlü ürünler arasında farklılıklar mevcuttur. Bisiklet kullanımında güvenlik, konfor ve kalite oldukça önemlidir. Sürüş sırasında çeşitli aksesuarlar kullanmak da gerekir. Kask, dizlik, eldiven gibi koruyucu ekipmanlar son derece önemlidir. En uygun 21 vites bisiklet seçenekleri ve bisiklet kask fiyatları arasından bütçenize uygun olanları belirleyebilirsiniz.

21 Vites Bisiklet Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

21 vites bisiklet seçiminde belirli noktalara dikkat etmek sürüş konforu ve güvenliği açısından oldukça önemlidir. Doğru modelin tercih edilmemesi hem efor hem de zaman kaybına neden olabilir. Bu nedenle kişisel özellikler ve tercihlere uygun bir bisikletin özelliklerinin detaylı bir şekilde incelenmesi gerekir. Pratik kullanımı ve her yaştan kullanıcı için ideal seçenekler sunması ile 21 vites bisikletler kullanıcıların yoğun ilgisini gören modeller arasında yer alır. Bununla birlikte bisiklet modellerinin donanımında yer alan parçalar kullanım türüne göre farklılık gösterir. 21 vites bisiklet kullanımı farklı alan ve amaçlar için ideal olduğundan kişisel ihtiyaç için ideal olan fren sistemi, jant, amortisör ve sele seçilmelidir. Aynı zamanda 21 vites bisiklet ucuz seçenekleri bütçe dostu bir alışveriş fırsatı sunar. Karar verirken dikkat edilecek hususlardan bazıları:

21 Vites Bisiklet Avantajları

21 vites bisikletlerin kullanışlı yapıları beraberinde pek çok avantaj getirir. Ürünlerin farklı kullanım koşulları için ideal oluşu beklentilerinizi karşılamayı başarır. Bununla birlikte 21 vites sistemi yüksek oranda kuvvet kazancı sağlar. Böylece çok daha az eforla yüksek mesafeler daha kolay bir şekilde kat edilebilir. Vites sisteminin kalitesine bağlı olarak farklılık gösterse de genel olarak kademeli yapılar sık bakıma ihtiyaç duymaz. Bu sayede oldukça konforlu bir kullanım sunar. 21 vites bisikletlerin bir diğer kazanımı uzun süre kullanılabilmesidir. Farklı yaş grupları için tasarlanan bisiklet modelleri farkını her kullanımda hissettirir. 21 vites çocuk bisikleti modelleri hem başlangıç seviyesinde hem de ilerleyen dönemlerde kullanım için idealdir. 21 vites bisiklet fiyatları ucuz seçenekleri de bütçe dostu yapılarıyla ön plana çıkar.

21 Vites Bisiklet Fiyatları

Birçok kullanışlı özelliğinin yanı sıra 21 vites bisiklet fiyatları da kullanıcılarının beğenisini toplamayı başarır. Farklı markaların geliştirdiği çok sayıda ürün seçeneği kullanıcıların bütçeleri için ideal alternatifleri bulmalarını kolaylaştırır. Modellerin fiyat aralıkları donanımlarına, tasarımlarına ve kalitelerine bağlı olarak şekillenir. Bu aşamada doğru özellik ve tür seçimi yaparak önemli oranda tasarruf etme fırsatı yakalanabilir. Amatör ve profesyonel seviyede kullanım için ideal olan bisiklet modellerinin fiyat farklılıkları da mevcuttur. Kullanım sıklığına ve hızına bağlı olarak belirlenen parçalar fiyat üzerinde etkilidir. Siz de Akakçe üzerinden birbirinden kaliteli modelleri inceleyebilir ve ucuz bisiklet fiyatları ile bütçe dostu bir alışveriş yapabilirsiniz. Dönemsel kampanyalardan yararlanarak en ucuz 21 vites bisikletler ile benzersiz deneyimler elde edebilirsiniz.