BMX Bisiklet

BMX Bisiklet Fiyatları

18 farklı BMX Bisiklet için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • TürüBMX
 • Jant26 Jant
 • Jant28 Jant
 • TürüDağ
 • TürüŞehir
 • Fren TipiHidrolik Disk
 • Fren TipiMekanik Disk
 • CinsiyetKadın
 • CinsiyetErkek
 • Vites sayısı21 Vites
 • Vites sayısı24 Vites
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • TürüBMX
Fiyatı 0 - 3.000 TL 3.000 - 4.500 TL 4.500 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüFren TipiJantTümünü GösterVites sayısıTümünü GösterAğırlıkYaş AralığıKadro MalzemesiLastik KalınlığıSeriCinsiyetÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (18)

26 Jant Bisiklet 26 Jant Dağ Bisikleti 28 Jant Bisiklet 26 Jant Şehir Bisikleti 28 Jant Şehir Bisikleti Hidrolik Disk Fren Bisiklet Dağ Bisikleti Vertech Dağ Bisikleti Erkek Şehir Bisikleti Şehir Bisikleti Erkek Bisiklet Salcano Dağ Bisikleti

En Çok Karşılaştırılan Bisikletler

BMX Bisiklet Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan BMX Bisiklet hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı BMX Bisiklet:
 1. Carraro Bandit HD 26 Jant 1 Vites Akrobasi Bisikleti
 2. Carraro Rave 20 Jant BMX Bisiklet
 3. Wethepeople Bmx Wethepeople Nova 20.5'' Mat Raw Akrobasi Bisikleti
 4. Zoid Bmx Zoid Crow Pro Freecoaster Akrobasi Bisikleti Siyah 20.75
 5. Carraro Rave Bmx 270h 20" 1-v Vb Mat Mor-laser Bmx Bisiklet

En Ucuz BMX Bisiklet Fiyatları Akakçe'de!

BMX bisikletler, Motokros yarışlarını sevenler için özel olarak üretilmiştir. Sokak stilinde ve serbest stil tekniklerini uygulayanlar için sembol olmuş bir bisiklet markasıdır. BMX bisiklet modelleri sokak, serbest, yol ve yarış gibi farklı stillerde ve sürüş tekniklerinde olan kullanımlar için uygundur. BMX bisikletleri farklı stiller ve kullanım amaçları göz önünde bulundurularak Free style ve Race (yarış tipi) olarak iki farklı çeşitte tasarlanmıştır. Özellikleri ve farklı tarzlara sahip olması dolayısıyla BMX bisiklet fiyatları değişkenlik gösterir.
Aksiyon sporları ile ilgilenenler için akakce.com’da uygun fiyatlı dağ bisikletleri için birçok alternatif vardır. Bisiklet sporunu yapanlar kendilerine ve ihtiyaçlarına uyan bisikleti satın almanın yanı sıra güvenlik önlemlerini de aksatmamak adına bisiklet aksesuarlarını satın alma ihtiyacı duyarlar. Bisiklet aksesuarlarında temel olarak ışıldak, diz ve dirsek koruması, gözlük, zil, ayna gibi temel aksesuar parçaları bulunur. Görüş kalitesinin düşmemesi ve ışık yansımalarından olumsuz etkilenmek istemeyen kişiler en kaliteli bisiklet gözlükleri akakce.com’da bulabilirler. BMX bisiklet indirimleri, BMX bisiklet fiyatı, aksesuar indirimleri ve bisiklet sporuyla ilgilenenler için farklı kampanyaları inceleyebilir, sizin için en uygun ürünü seçebilirsiniz.

BMX Bisiklet Modelleri

BMX bisiklet modelleri, iskelet malzemeleri, tekerlekleri ve diğer bileşenleri ile oldukça donanımlı, güçlü ve farklı yapıda bir tasarımdır. Serbest stil yani Freestyle olarak bilinen BMX bisikletler, çocuk, genç, yetişkin olarak 3 farklı yaş kategorisine de hitap eder. Manevra kabiliyeti oldukça kuvvetli olan bu bisikletler ağırlıklı olarak Chromo olarak bilinen çelik malzemeden imal edilir. Dayanıklı olan bu malzemenin onarımı da oldukça kolaydır. BMX bisiklet fiyatları bisikletin özelliklerine ve hangi yaş aralığı için üretildiğine göre değişir. Yetişkin bisikletlerinin fiyatları çocuk ve genç kategorisindeki bisikletlere göre daha yüksek olabilir.
BMX Race bisiklet olarak bilinen yarış tipi bisikletler ise profesyonel kullanım için uygundur. Bu türdeki bisikletler hız bisikleti olarak da tanımlanabilir. Tekerlek boyu dikkat çekici özelliklerinden biridir. Sürücünün sürüş stiline ve yüksekliğine uyacak şekilde yeniden yapılandırılabilir. Hız seviyesine uygun olması açısından oldukça hafif malzemeler kullanılarak üretilir. Yarışlarda kullanılan bisikletler uzun dingil aksanı sayesinde sürücüleri daha ileride pozisyon almasını sağlayarak sürücülere dengeli ve hızlı sürüş konforu sağlar.

BMX Bisiklet İndirimleri

Amatör ve profesyonel kullanıcıların bisiklet tercihlerinin en başında yer alan markalardan biridir. Sanal mağaza üzerinden farklı satıcılar ve çeşitli ürünlerin bir araya geldiği platformda kullanıcılar kendilerine en uygun ürünü tercih ederken zorlanmaz, ihtiyacına en uygun olan ürünü uygun fiyata satın alır.
Standart bisiklet tasarımları göz önüne alındığında birbirine benzer modeller arasında BMX bisikletler kolay ayırt edilebilir özelliktedir. Amatör ya da profesyonel olarak bisiklet ile spor dalı olarak ilgilenenler profesyonel ürünler tercih eder. Dönemsel olarak yapılan kampanya ve promosyonlarda BMX bisiklet indirimleri takip edilebilir. BMX bisiklet fiyatı ve aksesuar fiyatlarını karşılaştırabilir ve avantajlı ürünlerden faydalanabilirsiniz.

BMX Bisiklet nedir?

BMX bisiklet modelleri şasi, tekerlek ve gidon tasarımları diğer bisikletlere göre farklıdır. Standart cadde sürüşünün yanı sıra paten ya da kayak pistlerinde aksiyon hareketlerini yapma imkanı sunar. Freestyle bisiklet, çeşitli parkurlarda ya da yüksekliği fazla olan arazilerde yapılan spor için elverişlidir. Standart bisikletlerin aksine şehir içi kullanımının yanı sıra akrobasi hareketleri yapmak ve hız gerektiren bisiklet sporları için BMX bisikletler oldukça uygundur. BMX bisikletleri kullanıcılar için güç ve ağırlık dengesini kontrol altında alır. Yarışçılar ve akrobasi hareketlerine meraklı kişiler için oldukça uygun bisiklet gövdelerine sahip olmasının yanı sıra, sele düzeneği, jant tasarımı, tekerlek aksamı ve gidon tasarımıyla oldukça farklı tasarımlar içerir.
BMX bisikletler hem serbest stilde akrobatik hareketler yapmaya imkan sunarken aynı zamanda yarış kategorisine hitap eden modelleriyle hız yapmaya elverişli tasarımlar ortaya koyar.

BMX Bisiklet Nasıl Kullanılır?

Free ride olarak ele alından bisikletler serbest sürüş olarak da bilinir. Serbest olarak nitelendirilse de Free ride stili kendi içerisinde özel parkura sahip olan, çeşitli iniş, çıkış, tırmanma, atlama gibi aksiyonları içeren bir bisiklet sporu dalıdır. Free ride BMX bisiklet nasıl kullanılır sorusu bu spor dalıyla ilgilenenlerin cevap aradıkları sorulardan biridir. Bu tür bisikletlerin kullanımı normal modellere göre daha zor olsa da tasarımı dolayısıyla hızlı ve çevik kullanım imkanı sunar. Bu tür bisikletler kullanım esnasında daha fazla güç ve performans gerektirir. Genel olarak tek vites üretilen bu bisikletlerin selesi, pedalları ve jantları zorlu şartlara özel olarak hazırlanmıştır.
Free style, serbest stil olarak bilinen ve akrobasi hareketlerini barındıran dalda, bisikletle hem parkurda hem de havada hareketlerle performans tamamlanabilir. Bu tip bisikletlerin direksiyonu kullanıcıların hareket özgürlüğünü sağlaması için 360 derece dönebilir özellikte tasarlanır. Bisikletlerin frenleri ve gidon sistemi zorlu hareketler yapmaya elverişli olarak tasarlanmıştır.
Yarış tipi olan Race tipi bisikletler ise Chromo adlı özel hafif malzemeden üretilmiştir ve aynı zamanda tekerlek yapısı normale göre hayli incedir. Direksiyon aksamı normale göre kullanıcıların gövdesine göre aşağıda olduğundan, kullanıcının üst gövdesinin daha önde durmasına imkan tanır. Yarış bisikletlerinin daha randımanlı kullanılması ve bisikletin kullanıcıyı yormaması için diğer bisikletlerden oldukça farklı bir tasarım tercih edilmiştir.