Gravel Bisiklet

Gravel Bisiklet Fiyatları

21 farklı Gravel Bisiklet için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • ÖzelliklerGravel
 • Jant26 Jant
 • Jant28 Jant
 • TürüDağ
 • TürüŞehir
 • Fren TipiHidrolik Disk
 • Fren TipiMekanik Disk
 • CinsiyetKadın
 • CinsiyetErkek
 • Vites sayısı21 Vites
 • Vites sayısı24 Vites
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • ÖzelliklerGravel
Fiyatı 0 - 3.000 TL 3.000 - 4.500 TL 4.500 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüFren TipiJantTümünü GösterVites sayısıTümünü GösterAğırlıkYaş AralığıKadro MalzemesiLastik KalınlığıSeriCinsiyetÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (21)

26 Jant Bisiklet 26 Jant Dağ Bisikleti 28 Jant Bisiklet 26 Jant Şehir Bisikleti 28 Jant Şehir Bisikleti Hidrolik Disk Fren Bisiklet Dağ Bisikleti Scott Dağ Bisikleti Vertech Dağ Bisikleti Erkek Şehir Bisikleti Şehir Bisikleti Erkek Bisiklet

En Çok Karşılaştırılan Bisikletler

Gravel Bisiklet Sıkça Sorulan Sorular

Gravel Bisiklet

Keyifli bir sürüş deneyimi için uygun olan gravel bisiklet şehirde ya da dağ yollarında kullanabileceğiniz birçok modeli içerir. Ağırlığı dengeli bir biçimde dağıtan gravel bisiklet, güvenli ve keyifli bir yolculuk yaşamanızı sağlar. Hafif malzemelerle imal edilen gravel bisikletler, manevra kabiliyetini Gidon bölümü kavraması kolay şekilde üretilir. Sürüş sırasında manevralarınızı başarılı bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Gravel bisiklet modellerinin sele kısmı da kullanıcıların konforunu koruyacak şekilde dizayn edilmiştir. Esnek ve yumuşak sele bölümüne sahip gravel bisiklet, yolculuk sırasında kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlar. Sele yüksekliği geniş bir aralıkta değiştirilebilen gravel bisikletler, boyunuza en uygun şekilde kullanım gerçekleştirmeniz için elverişlidir. Gravel bisiklet çeşitleri, vitesli olarak tasarlanmış birçok modeli içerir. Vites sayıları farklılık gösteren birçok seçenek bulunduğu için ihtiyaçlarınıza çözüm üretecek ürünleri seçmeniz kolaylaşır. Yokuş tırmanırken ya da yokuş inerken vitesleri ayaklarınıza en uygun şekilde ayarlayabilirsiniz. Akakçe ile göz atabileceğiniz vitesli gravel bisikletler, farklı markaların ürünlerini bir arada görmenize olanak tanır. Bu sayede seçimlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Gravel Bisiklet Çeşitleri

Kadro açıları sürücü konforunu artırmak için özel olarak tasarlanan gravel bisiklet modelleri, kendinizi daha rahat hissederek toprak ya da çakıllı yollarda ilerleyebilmenizi sağlar. Aks mesafesi geniş olan gravel bisikletler aynı zamanda kısa üst boru bölümüne de sahiptir. Gravel bisiklet nedir diye merak ediyorsanız bu ürünlerin konforlu yol bisikletleri olduğunu bilmeniz gerekir. Arazi koşullarına, farklı yol şartlarına uyum göstermek üzere tasarlanan gravel bisiklet, dağ, orman yollarında kullanabileceğiniz ürünler arasında yer alır. Zorlu zemin koşullarına uyumlu lastiklere sahip gravel bisiklet çeşitleri ıslak, kaygan alanların yanı sıra taşlı ve çakıllı yollara da adapte olur. Yol tutuşunu artıran lastikleriyle beğeni toplayan gravel bisiklet, son derece güvenli bir yolculuk deneyimi için idealdir. Lastiklerin delinme ve patlama gibi sorunlara karşı dayanıklı üretilmesi, emniyetinizi korumanız için idealdir. Sürüş esnasında emniyetinizi artırmak için bisiklet kaskı kullanmaya da özen göstermeniz gerekir.

Gravel Bisiklet Özellikleri

Hidrolik fren sistemiyle ya da disk fren teknolojisiyle imal edilen gravel bisikletler kısa mesafeler için de güvenli şekilde durmanızı sağlar. Böylece yolculuk esnasında karşınıza çıkabilecek engellere karşı hızlı bir şekilde aksiyon alarak gravel bisikletler ile sürüş gerçekleştirebilirsiniz. Pedalları ergonomik olarak tasarlananlar ayaklarınızı güvenli, sorunsuz bir biçimde kullanarak sürüş yapmanıza yardımcı olur. Tırtıklı pedal yüzeyi sayesinde yağışlı havalarda da kullanıcılarının güvenliğini koruyan gravel bisiklet, emniyeti ön plana tutan kişilerin tercihidir. Gravel bisiklet seçenekleri arasında lambalı ürünler de önemli bir konuma sahiptir. Lambaları sayesinde karanlık yollarda da güvenli bir biçimde yol almayı sağlar, farklı koşullara uyum göstermeyi kolaylaştırır. Bu ürünlerle birlikte kullanabileceğiniz birçok ekipman da işlerinizi daha kolay hale getirir. Bunlar arasında öne çıkan bisiklet kilitleri, iki tekerlekli taşıtınızın güvenliğini korumanız için geliştirilmiştir. Bisiklet kilidi fiyatları arasında da hesaplı seçenekler yer aldığı için dilediğiniz aksesuara kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Gravel Bisiklet Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Vites sayılarına ve yükseklik seviyelerine dikkat ederek bisiklet gravel ürünleri arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz. Kadro uzunluğu, jant sayısı ve renk tonu gibi ayrıntılar seçimlerinize şekil vererek gravel bisiklet alternatifleri arasından tercihlerinizi yapmanızı kolaylaştırır. Gravel bisiklet modelleri süspansiyon sistemine sahip ürünlere ulaşmanıza da imkân tanır. Amortisör, yay gibi ayrıntıları içeren gravel bisiklet çeşitleri, sarsıntılara karşı çözüm üreterek daha konforlu bir yolculuk yaşamanızı sağlar. Ön ve arka vites kısımlarının hangi markalar tarafından üretildiklerini de kontrol ettikten sonra yorum kısımlarında dikkat çekilen modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Alternatiflere göz atarken ürünleri ekonomik açıdan incelemeniz de bir diğer önemli noktayı oluşturur. Bütçe dostu gravel bisiklet fiyatları sayesinde bütçenizi aşmayacak seçimler yapabilmeniz mümkün hale gelir. Gravel bisiklet özellikleri, ürünlerin fiyatlarını etkileyen en önemli faktörler arasında yer alır. Özellikleri ve teknik detayları açısından gravel bisiklet çeşitlerine göz atmak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri okuyabilirsiniz:

Gravel Bisiklet Nasıl Kullanılır?

Yol durumuna göre seçebileceğiniz gravel bisikletler, farklı koşullara rahatlıkla adapte olur. Sürüş esnasında vites seviyesini yol özelliklerine ve hızınıza bağlı olarak değiştirmeniz, daha az yorulmanızı sağlar. Engebeli ya da kaygan yollarda ilerlerken hızınızı düşük tutmanız, sürüş konforunuzu ve güvenliğinizi korumanıza yardımcı olur. Fren hassasiyeti yüksek olan gravel bisiklet modelleri, acil durumlarda kolayca yavaşlamanızı sağlar. Yolculuklarınızda kullanacağınız ekipmanlara dikkat ederek bisiklet sürerken güvenliğinizi artırabilirsiniz. Bisikletçilere özel olarak tasarlanan mayolar, eldivenler ve dizlikler, emniyetli bir yolculuk için gereklidir. Sürüş esnasında dengenizi korumak ve pedalları daha kolay kullanmak için bisiklet ayakkabılarından yararlanabilirsiniz. Kolay ulaşışabilir pedallara ve vites kollarına sahip olan bu bisikletler, virajlı yollarda rahatça sürüş gerçekleştirmeniz için elverişlidir. Eğer dağ yollarında ve engebeli arazilerde sürüş yapmak istiyorsanız amortisörlü gravel bisiklet kullanmaya özen göstermelisiniz. Yaylı gravel bisikletler de zorlu yol koşullarına uyum göstermeniz için idealdir. Lamba ve vites korumalığı gibi kullanıcı dostu ayrıntıları içeren bisikletleri tercih ederek farklı zorluklara karşı önlem alabilirsiniz.

Gravel Bisiklet Fiyatları

Son derece geniş bir fiyat aralığına sahip olan gravel bisiklet çeşitleri, farklı bütçe seviyeleri için uygundur. Bütçenizi göz önünde bulundurarak gravel bisiklet fiyat seviyesi bakımından size uygun seçenekleri incelemeye özen göstermeniz önemlidir. Bu sayede ekonomik açıdan avantaj elde edebilir, hesaplı ve ucuz gravel bisiklet alternatiflerini gözden geçirebilirsiniz. Opsiyonlara göz atarken en ucuz modelleri incelemeniz, bütçenizi verimli ve tasarruflu kullanmanıza yardımcı olur. Öte yandan uygun fiyat avantajı yaratmalarının yanı sıra kullanıcı dostudur. Tüm ayrıntıları dikkatle incelemeniz, beklentilerinize işlevsel açıdan da uyum gösterenlere ulaşmanızı kolaylaştırır. Fiyat listesi aracılığıyla çok sayıdaki seçeneği fiyat karşılaştırması yaparak gözden geçirmeniz mümkündür. Böylece gravel bisiklet alternatiflerinin hem teknik özelliklerine hem de ekonomik detaylarına hakim olarak inceleme yapabilirsiniz. Boyutları, markaları, vitesleri ve yay sistemleri açısından farklı gravel bisiklet opsiyonları size bir arada sunulur. Bu sayede birçok açıdan beklentilerinizi karşılamayı başaracak gravel bisiklet çeşitlerine kısa bir sürede erişmeniz sağlanır. Lastik ebatları ve jant sayıları dışında sele ve sepet özellikleri bakımından da gravel bisiklet alternatiflerini inceleyebilirsiniz. Akakçe desteğiyle toplu olarak erişebileceğiniz gravel bisikletler, zevklerinizle ve bütçenizle uyumlu tercihler yapmanıza yardımcı olur.