Kız Bisiklet

Kız Bisiklet Fiyatları

45 farklı Kız Bisiklet için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • CinsiyetKız
 • Jant26 Jant
 • Jant28 Jant
 • TürüDağ
 • TürüŞehir
 • Fren TipiHidrolik Disk
 • Fren TipiMekanik Disk
 • CinsiyetKadın
 • CinsiyetErkek
 • Vites sayısı21 Vites
 • Vites sayısı24 Vites
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • CinsiyetKız
Fiyatı 0 - 3.000 TL 3.000 - 4.500 TL 4.500 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüFren TipiJantTümünü GösterVites sayısıTümünü GösterAğırlıkYaş AralığıKadro MalzemesiLastik KalınlığıSeriCinsiyetÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (45)

26 Jant Bisiklet 26 Jant Dağ Bisikleti 28 Jant Bisiklet 26 Jant Şehir Bisikleti 28 Jant Şehir Bisikleti Hidrolik Disk Fren Bisiklet Dağ Bisikleti Scott Dağ Bisikleti Vertech Dağ Bisikleti Erkek Şehir Bisikleti Şehir Bisikleti Erkek Bisiklet

En Çok Karşılaştırılan Bisikletler

Kız Bisiklet Sıkça Sorulan Sorular

Kız Bisiklet

Güvenli sürüş deneyimi için geliştirilen kız bisiklet ürünleri, denge sağlamayı kolaylaştıran özelliklere sahiptir. Kullanışlı tekerlekleri bulunan kız bisiklet çeşitleri, iki ya da dört tekerlekli alternatiflerden meydana gelir. Bu sayede kız bisikleti kullanarak çocuğunuza bisiklet sürmeyi kolayca öğretebilirsiniz. Çocuğunuzun denge kurmayı öğrenmesinin ardından dört tekerlekli kız bisiklet modellerinin arka kısmında yer alan destekleri çıkarmanız, pratik bir kullanım için gerekli avantajı sağlar. Kullanıcı dostu kız bisikletleri sayesinde emniyeti ön plana alarak çocuğunuzu korumanız mümkün hale gelir. Ön ve arka frenleri son derece güçlü olan kız bisiklet seçenekleri, yavaşlama ve ani şekilde durma gibi konularda kullanıcılarına yardımcı olur. Kız bisikleti çeşitlerinin kolları yumuşak ve ergonomik olarak tasarlandığı için çocuğunuz bu kolları kolayca kavrayabilir. Parklarda ve bahçelerde kullanılmaya uygun kız bisiklet modelleri, ebeveyn kontrolünde güvenle çocuğunuzun yararlanabileceği opsiyonlar arasında yer alır. Alternatiflere göz atarak kız bisikletleri arasında bulunan özel seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Kız Bisikleti Çeşitlerinin Özellikleri Nelerdir?

Taşıma kapasitesi yüksek olan kız bisiklet modelleri, çocuğunuzun ağırlığını kolayca kaldırarak ona konfor sağlar. Kız bisikletleri ağırlığı dengeli bir biçimde dağıttıkları için sürüş güvenliğini artırır. Sele kısmının yüksekliği ayarlanabilen kız bisiklet ürünleri de seçebileceğiniz modeller arasında yer alır. Böylece kız çocuk bisiklet çeşitlerinin yüksekliğini çocuğunuzun boyu uzadıkça değiştirebilirsiniz. Yumuşak yüzeye sahip sele detayı bulunan kız bisiklet alternatifleri, sarsıntılara karşı koruma yaratır. Öte yandan farklı sorunlara karşı etkili çözümler elde etmek için de kız çocuk bisiklet seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Yolculuk boyunca sarsıntıları hissetmemeniz için geliştirilen ve amortisör bölümü bulunan kız bisiklet modelleri, keyifli bir kullanım için uygun tasarıma sahiptir. Esneme payı yüksek olan kız bisikletleri, engebeli arazilerde yol almayı kolaylaştırır. Çok sayıda alternatiften oluşan ve kısa sürede ulaşabileceğiniz kız bisiklet çeşitleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki maddelere göz atabilirsiniz:

Kullanımı Kolay Kız Bisikleti Modelleri

Gidon bölümü ergonomik özelliklerle geliştirilen bisiklet kız ürünleri, kullanımı kolay modeller arasında yer alır. Gidon kısmını kavramaya yardımcı tutacakları bulunan kız bisiklet alternatifleri, yolculuk boyunca güvenliği üst düzeye çıkarır. Vitesli kız bisiklet çeşitlerinin hızlı şekilde vites değiştirmeye imkân tanıması, pratik bir kullanım için gerekli desteği yaratır. Bu ürünleri kız bisiklet fiyatları açısından incelemeniz, bütçenize göre seçim yapmanızı kolaylaştırır. Kız bisikletleri arasında yer alan çeşitleri aynı zamanda renk tonları açısından da inceleyebilir, çocuğunuzun beğeneceği ürünleri tercih edebilirsiniz. Kız bisiklet seçenekleri arasında korna özelliği bulunan modeller de önemli bir yere sahiptir. Korna desteğine sahip kızlar için bisiklet seçenekleri, çevredeki kişileri kolayca uyarmayı sağlar. Emniyetli bir yolculuk için ideal olan kız bisiklet seçenekleri, kullanım kolaylığı yaratır. Güvenliği arttırmak için kız bisiklet çeşitleri ile uyumlu kilitleri de kullanabilirsiniz. Bisiklet kilidi fiyatları ve kız çocuk bisiklet fiyatları açısından size uygun olan ürünleri incelemeniz, bütçenizi aşmayacak seçimler yapmanızı mümkün hale getirir.

Kız Bisikleti Kullanıcı Yorumları

Yol tutuşunu arttıran tekerlekleri ile olumlu geri dönüşler alan büyük, küçük kız bisikletleri, ebeveynlere güven vermeyi başarır. Kuru ya da ıslak zeminlerde kullanılmaya uygun kız bisiklet çeşitleri, oldukça işlevsel ve emniyetlidir. Dayanıklı gövdeleri bulunan kız bisiklet modelleri, ağırlığın eşit olarak dağıtılmasını mümkün hale getirir. Aynı zamanda sağlam jantlarıyla da güven veren kız bisiklet ürünleri, zorlu manevraları rahatça yerine getirmeyi sağlar. Kız bisiklet modellerinin renk opsiyonlarının zengin olması, farklı zevklere uygun alternatiflere erişmenizi kolaylaştırır. Bu seçenekler arasındaki pembe kız bisikleti, sevimli görünümü ile ön plana çıkar. Öte yandan 10, 11, 12, 13 yaş kız bisiklet seçenekleri arasında da farklı renklere sahip opsiyonlar yer alır. Böylece kız bisiklet opsiyonlarını detaylı şekilde inceleyebilir, seçimlerinizi yapabilirsiniz. Yolculuk konforunu arttıran sepetler de bisikletlerle beraber kullanılmaya elverişlidir. Bisiklet sepeti fiyatları ve bisiklet fiyatları bakımından bütçenizle uyumlu alternatifleri inceleyerek tercihinizi yapabilirsiniz.

Kız Bisikleti Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Çocuğunuzun yaş grubunu dikkate alarak 3, 4, 5, 6, 7, 8 yaş kız bisikleti alternatifleri arasından seçim yapabilirsiniz. Öte yandan vitesli kız bisikleti seçmeniz, eğimli yollarda çocuğunuzun rahatça sürüş gerçekleştirmesine yardımcı olur. Küçük boy seçeneklerine ek olarak orta boy kız bisikleti seçenekleri de bulunduğu için geniş bir seçki aracılığıyla vitesli bisikletler erişebilirsiniz. Dört tekerlekli bisikletleri tercih edebileceğiniz gibi aynı zamanda iki tekerlekli kız bisikletleri de seçebileceğiniz alternatifler arasında yer alır. Seçim yaparken bütçenizi verimli kullanmak istiyorsanız ucuz kız bisikletleri arasındaki opsiyonları incelemeniz gerekir. Ayarlanabilir selesi ve kullanışlı taşıma sepeti bulunan bisikletler, en güzel kız bisikletleri arasında bulunur. Böylece hem estetik hem de işlevsel özelliklere sahip sepetli kız bisikleti opsiyonlarına ulaşabilirsiniz. Büyük bisiklet kızlar için geliştirilen çok sayıdaki seçeneklerden biridir. Bu bisikletler arasında hem 2 tekerlekli hem de 4 tekerlekli bisiklet kız ürünleri yer alır. Birbirinden özel bisikletleri inceleyip kızınız için en uygun seçimleri yapabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan Kız Bisikletleri

Denge kurmayı kolaylaştıran tasarımları ile öne çıkan kız çocuk vitesli bisiklet, kullanım kolaylığı yaratmayı başarır. Vites değişimini çok kısa bir sürede gerçekleştirmeyi sağlayan bu bisikletler, hızlı ve güvenli bir yolculuk için idealdir. En iyi kız bisikleti opsiyonları arasında bulunan vitesli seçenekler, bayır aşağı ve bayır yukarı yolculuklarda avantaj yaratır. Yokuş aşağı inerken yüksek vitesleri kullanmak, pedalları daha kolay kontrol etmeyi sağlar. Yokuş yukarı çıkarken düşük vitesleri kullanmak, ayakların daha az yorulmasına yardımcı olur. Zincirleri ile kullanım kolaylığı yarata kız bisikletleri, sorunsuz şekilde sürüş yapmak isteyen kişilerin tercihidir. Düzenli olarak kızınızın bisikletini temizlemeye ve bisikletin zincirlerini yağlamaya dikkat etmeniz gerekir. Birbirinden kullanışlı en ucuz kız bisikletleri Akakçe seçkisi ile size sunulur. Bu bisikletleri şimdi incelemeye başlayıp kızınıza uygun sürprizler hazırlayabilirsiniz.

Kız Bisikleti Fiyatları

Oldukça geniş bir fiyat aralığına sahip kızlara özel bisikletler, bütçenizi verimli kullanmanız için üretilmiştir. Boyutlarına, markalarına ve vites sayılarına göre fiyatları değişen modeller, kızınız ve bütçeniz için uygun seçimler yapmanızı kolaylaştırır. Tasarım özellikleri bakımından göz atabileceğiniz bisikletler, kullanıcıları için birçok avantajı beraberinde getirir. Ön ve arka kısmında yük taşıma sepetleri bulunan kız bisikletleri de oldukça pratik özelliklere sahiptir. Çeşitli eşyaları bulundurmayı kolaylaştıran kız bisiklet ürünleri, işlevsel bir kullanım için idealdir. Tasarımlarında çamurluk detayına yer verilen bisikletler de kızınız için uygun seçenekler arasında bulunur. Yağışlı havalarda ve de ıslak zeminlerde kızınızın sürüş konforunu korumak için çamurluklu modelleri tercih edebilirsiniz. Çamurlukların açısının ayarlanabilmesi, konforlu ve emniyetli sürüşler için gerekli olan desteği sağlar. Şimdi Akakçe güvencesi ile kız bisikletleri arasında yer alan seçenekleri kısa sürede değerlendirebilir, çocuğunuz için uygun tercihte bulunabilirsiniz.