Salcano Bisiklet

Salcano Bisiklet Fiyatları

409 farklı Salcano Bisiklet için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Salcano Bisikletler

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıSalcano
 • Jant26 Jant
 • Jant28 Jant
 • TürüDağ
 • TürüŞehir
 • Fren TipiHidrolik Disk
 • Fren TipiMekanik Disk
 • CinsiyetKadın
 • CinsiyetErkek
 • Vites sayısı21 Vites
 • Vites sayısı24 Vites
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 18 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıSalcano
Fiyatı 0 - 3.000 TL 3.000 - 4.500 TL 4.500 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüFren TipiJantTümünü GösterVites sayısıTümünü GösterAğırlıkYaş AralığıKadro MalzemesiLastik KalınlığıSeriCinsiyetÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (409)

Salcano Elektrikli Bisiklet Salcano Bisiklet Lastiği Salcano Bisiklet Kaskı Salcano Bisiklet Pedalı Salcano Bisiklet Duvar Askısı Salcano Bisiklet Kadrosu Salcano Bisiklet Zili Salcano Bisiklet Kadro Koruyucu

En Popüler Salcano Bisikletler

Salcano Bisiklet Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Salcano Bisiklet Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Salcano Bisiklet hangileri?

Bugün Akakçe'de 409 farklı model arasında

En çok satan Salcano Bisiklet hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Salcano Bisiklet:
 1. Salcano Hector V 26 Jant 21 Vites Erkek Dağ Bisikleti
 2. Salcano Lion MD 27.5 Jant 21 Vites Erkek Dağ Bisikleti
 3. Salcano NG650 HD 29 Jant 21 Vites Erkek Dağ Bisikleti
 4. Salcano Attack 20 Jant Çocuk Bisikleti
 5. Salcano Astro HD 29 Jant Dağ Bisikleti

Salcano Bisiklet

Hem hobi hem spor için tercih edilen bisiklet farklı özelliklerde çeşitlenir. Kalori yakma hızını artıran, kasları çalıştıran bisiklet aynı zamanda şehir hayatında trafiğe girmek istemeyenler tarafından da tercih edilir. Sektörün ileri gelen isimlerinden Salcano, bisiklet kullanıcılarına, kalitesiyle ön plana çıkan modeller sunar. Pek çok çeşitliliğe sahip olan Salcano bisiklet farklı özellik ve renk seçenekleriyle piyasada bulunur. Şehrin koşuşturmacasından sıkılanlar, trafik sorunu yaşamak istemeyenler veya şehri gezerek işlerini halletmek isteyenler Salcano amortisörlü, sepetli vitessiz bisiklet seçenekleri arasından seçim yapabilir. Eğer kendiniz gibi çocuğunuza da erken yaşta bisiklet sürme alışkanlığını kazandırmak istiyorsanız Salcano çocuk bisikleti çeşitleri bulunur. Seçim aşamasında alacağınız modele karar veremiyorsanız Salcano bisiklet yorum ve tavsiyeleri sizlere yardımcı olabilir. Markanın ürünleri arasından sevdiğiniz modeli daha uygun fiyatlarla satın almak isterseniz de efsane kasım indirimleri döneminde Akakçe'ye göz atabilirsiniz.

Salcano Bisiklet Modelleri

Söz konusu bisiklet olduğunda şehir, dağ, yarış gibi farklı alanlarda kullanmak amacıyla tasarlanan farklı modellere rastlamak mümkündür. Günlük yaşamı kolaylaştırmak ve sporla desteklemek için uygun özelliklerle donatılan Salcano yol bisikleti, şehir içerisinde kullanılabilir. Salcano yarış bisikleti de şehir veya düz yollar için üretilir. Pedal çevirmek istemeyenler için ise Salcano elektrikli bisiklet tercih etmek, zamandan tasarruf etmenin yanı sıra kullanımıyla da konforludur. Bunların aksine aksiyon tutkusunu zirvede yaşamak için de eşsiz modeller bulunur. Salcano dağ bisikleti seçenekleri, zorlu dağ koşullarında eşsiz bir performans sergiler. Engebeli orman yollarında veya stabilize gibi zorlu güzergahlarda sürüşe uygun olan Salcano bisiklet 27.5 jant, 28 jant, 29 jant, 30 jant olmak üzere farklı seviyelerdeki kullanıcılara yöneliktir. Son dönemde öne çıkan modellerden biri de Salcano katlanır bisiklet seçenekleridir. Hafif yapısı ve kolay katlanma özelliği sayesinde bu modeller hem yerden tasarruf sağlar hem de toplu taşımada yanınızda olabilir. Marka kadın ve erkek anatomisine uygun modeller üretirken çocukları unutmaz. Salcano çocuk bisikleti modelleri farklı tekerlek sayılarına sahiptir. Çocuğunuza bisiklet sürme alışkanlığı edindirmek istiyorsanız Salcano 3 tekerlekli, 4 tekerlekli bisiklet modelleri arasından uygun olanı satın alabilirsiniz.

Salcano Bisiklet Özellikleri

Bisiklet kullanmayı alışkanlık haline getirmek, insan sağlığı açısından önemlidir. Hem spor hem de hobi olarak tercih edilen Salcano bisiklet modelleri, sürülecek alana, amaca, yaşa göre değişir. Günlük spor ihtiyacını karşılamak için Salcano 20 jant, 24 jant, 26 jant bisiklet, konfor ve performansı yüksek ürünlerdir. Kondisyon artırmak için dağ yollarında bisiklet sürmeyi tercih edenler için Salcano MTB bisiklet, dağcılık yolları için özel olarak tasarlanır. Vites özelliği 1 ile 30 arası değişirken jantlar ise 26, 27,5, 28 olarak farklılaşır. Salcano 18 vites, 21 vites bisiklet ya da diğer modeller arasından seçim yaparken, ihtiyacınızı karşılayacak özelliklere sahip olup olmadığına bakabilirsiniz. Yetişkinler için işlevsel detaylar ön plana çıkarken küçük yaşta sürücüler için güven ve görsellik daha önemli olabilir. Salcano küçük bisiklet araştırması yaparken, renkleriyle bisiklet çantası gibi aksesuarlarıyla dikkat çeken modeller değerlendirilebilir. Trafiğe girmeden gezinmek için yürümenin yanı sıra uygun görülen alternatiflerin başında Salcano tur, gezi bisikleti gelir. Bu ürünler genellikle 14-15 kilo ağırlığında olup şehir içerisinde toplu taşıma kullanmak istemeyenler için hayatı kolaylaştırır. Uzun saatler konforla kullanabileceğiniz bu ürünler sürüş zevkinizi artıracak detaylara sahiptir. Bunun yerine zorlu yokuşları çıkmayı kolaylaştırmak için de Salcano elektrikli bisiklet fiyatları incelemesi yapmak uygun bir adım olur. Salcano yarış bisikleti ucuz seçenekler için ürünleri özellik ve türüne göre detaylandırarak daha kolay seçim yapabilirsiniz.

Salcano Bisiklet Seçimi

Farklı kullanım alanlarına uygun geniş bir seçenek sunan Salcano, her cinsiyete ve zemine uygun bisikletiyle beğeni toplar. Salcano bisiklet alışverişi öncesi bazı detaylara öncelik vererek doğru bir seçim yapabilirsiniz. Şehir hayatının karmaşasından sıyrılmak ve ulaşımı daha konforlu hale getirmek için Salcano şehir bisiklet seçenekleri öne çıkar. Konforlu ve performansı yüksek olan bu ürünler zorlu araziler için ise uygun değildir. Salcano vitesli, katlanabilir, çift amortisörlü olan modeller de günlük hayatta kullanımlar için uygundur. Dayanıklı jant yapısı ve vücut anatomisine uygun bu modeller hafif yapılarıyla da konfor sunar. Aksiyon tutkunuzu yaşamak için hızıyla ön plana çıkan Salcano bisiklet 20 jant, 24 jant, 26 jant özelliğine sahip araçlara göz atabilirsiniz. Jant özelliğinin yüksek olması zorlu arazilerde kullanılmaya uygundur. Salcano amortisörlü, diskli bisiklet incelemesi yaparken kadro boyunun size uygun olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Teker, koltuk, pedallar ve sele arasındaki dörtgen alan kadro boyunu belirler. Erkek ve kadın vücut oranlarının farklılaşması sebebiyle seçim yaparken bu detaya da önem vermelisiniz. Salcano kız bisikleti ve erkek bisikletlerinin fiyatları da seçim sırasında bir etkendir. Salcano erkek bisiklet fiyatları ile kadınlara yönelik tasarlanan ürünler arasından büyük farklılıklar yoktur. Markanın ürünlerinin özellikleriyle modellerine göre belirlenen fiyatları incelemeniz karar aşamasında yardımcı olur.

Salcano Bisiklet Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Salcano bisikletlerin fiyatı, özelliklerine, işlevine, amacına, boyuna, jantına, vites sayısına göre göre değişir. Örneğin şehir ve dağ bisikleti aynı fiyatta bulunmayabilir. Salcano şehir bisikleti fiyatları üretiminde kullanılan materyallerine ve özelliklerine göre değişebilir. Yine aynı şekilde zemin koşullarının zorlayıcı olması sebebiyle dağda sürmeye yönelik ürünlerin özellikleri de farklı olduğu için Salcano dağ bisikleti fiyatları diğer modellere göre bir üst segmentten satışa sunulabilir. Salcano ucuz bisiklet arayışınız varsa bütçenizi ve kullanacağınız zemini belirleyerek modeller arasında seçim karşılaştırma yapabilirsiniz. Eğer çocuklarınız için model arayışınız varsa Salcano 12 jant, 16 jant, 19 jant bisiklet seçenekleri de farklı fiyatlardan piyasada bulunur. Marka çocuklar, kadınlar ve erkekler için ürettiği modellerde hem canlı hem de klasik renkleri kullanır. Salcano siyah, gri, kırmızı modeller, kadın ve erkekler için uygun detaylara sahiptir. Aynı zamanda Salcano yeşil, pembe bisiklet modelleri de renk anlamında çocukların zevklerine hitap eder. Hem kendinize hem de çocuğunuza uygun Salcano bisiklet en ucuz seçenekleri için indirimleri takip edebilirsiniz.

Salcano Bisiklet Seçenekleri Akakçe’de

İnsan sağlığı açısından oldukça faydalı olan bisikletleri sürmek için amacınıza uygun seçim yapmak uzun süreli kullanımda etkilidir. Salcano bisiklet ne kadar donanımlı özelliklere sahip olursa kullanımı da bir o kadar konforlu olur. Sürüş sırasında rahat şekilde oturmak için ise Salcano sele seçenekleri de uygun bir tercihtir. Sürüş becerilerinizi geliştirmek, kondisyonu artırmak ve verimli sonuçlar elde etmek için Salcano bisiklet fiyatları incelemesinin yanı sıra özelliklerini de değerlendirebilirsiniz. Salcano hidrolik frenli, ince teker, karbon bisiklet gibi özellikteki modeller kullanımda yüksek performans sağlar. Özel yarışlar için üretilen modeller günlük kullanım için üretilen modellere göre fren, vites, kadro boyu gibi detaylarıyla çok daha farklıdır. Bu detayların yanında Salcano bisiklet fiyatları ucuz seçenekleri değerlendirerek keyifli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Salcano bisiklet ucuz modelleri için Akakçe’yi takip ederek indirim ve kampanyaları yakalamak da bütçenize uygun ürün bulmanızda size yardımcı olabilir.