Sepetli Bisiklet

Sepetli Bisiklet Fiyatları

164 farklı Sepetli Bisiklet için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • ÖzelliklerSepetli
 • Jant26 Jant
 • Jant28 Jant
 • TürüDağ
 • TürüŞehir
 • Fren TipiHidrolik Disk
 • Fren TipiMekanik Disk
 • CinsiyetKadın
 • CinsiyetErkek
 • Vites sayısı21 Vites
 • Vites sayısı24 Vites
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 7 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • ÖzelliklerSepetli
Fiyatı 0 - 3.000 TL 3.000 - 4.500 TL 4.500 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüFren TipiJantTümünü GösterVites sayısıTümünü GösterAğırlıkYaş AralığıKadro MalzemesiLastik KalınlığıSeriCinsiyetÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (164)

26 Jant Bisiklet 26 Jant Dağ Bisikleti 28 Jant Bisiklet 26 Jant Şehir Bisikleti 28 Jant Şehir Bisikleti Dağ Bisikleti Scott Dağ Bisikleti Vertech Dağ Bisikleti Hidrolik Disk Fren Bisiklet Erkek Şehir Bisikleti Şehir Bisikleti Erkek Bisiklet

En Çok Karşılaştırılan Bisikletler

Sepetli Bisiklet Sıkça Sorulan Sorular

Sepetli Bisiklet

Sürüş esnasında eşya taşımaya imkân tanıyan sepetli bisiklet çeşitleri, konforlu bir yolculuk yaşamanız için tasarlanmış ürünleri içerir. Farklı yaş grupları için uygun özelliklere sahip sepetli bisiklet alternatiflerinin bulunması, kendiniz ve çocuğunuz için en elverişli seçimleri yapmanızı kolaylaştırır. Taşıma kapasiteleri farklılık gösteren sepetli bisikletler, eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz uygun alanları size sağlar. Böylece uzun mesafeli yolculuklarda yanınızda sepetli bisiklet ile suyunuzu ya da diğer eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Genellikle vitesli olarak tasarlanan sepetli bisiklet çeşitleri de yolculuklarınızda konforunuzu artırır. Vites sayıları farklılık gösteren sepetli bisikletler, ihtiyaçlarınızla uyumlu seçimler yapmanıza yardımcı olur. Eğimli yollarda sürüş yaparken daha az yorulmak için sepetli bisiklet modellerini düşük viteslerle kullanabilirsiniz. Yüksek hızlarda sürüş gerçekleştirirken ise yüksek vites seviyelerini kullanmanız, pedalları daha kolay yönetmenize yardımcı olur. Sepetli bisikletler Akakçe’de birçok alternatifle birlikte yer aldığı için bütçenize ve beklentilerinize en uygun bisikletleri seçmeniz de kolaylaşır.

Sepetli Bisiklet Modelleri

Tasarımına göre birçok farklı ürün seçeneği yer alır. Sele yüksekliği ayarlanabilen sepetli bisiklet modelleri, boyunuzla uyumlu şekilde kullanabileceğiniz ürünlerden oluşur. Yumuşak yüzeye sahip seleleri ile dikkat çeken sepetli bisikletler, yolculuk boyunca oturma konforunuzu korur. Diğer yandan vitesli ya da vitessiz olarak üretilmiş sepetli bisiklet çeşitleri de size sunulan ürünler arasında bulunur. Sele özelliklerine ya da vites detayına bağlı olarak sepetli bisikletler arasından seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Gidon bölümü rahatça yönetilebilen sepetli bisiklet çeşitleri, sürüş esnasında işlerinizi kolaylaştırır. Aynı zamanda dayanıklı lastiklere sahip olan sepetli bisiklet seçenekleri, yol tutuşunu artırarak sürüş kalitesini üst düzeye çıkarır. Şehir bisikleti ya da dağ bisikleti olarak üretilen birçok alternatifin bulunması, sürüş yapmak istediğiniz alanların özelliklerine uygun seçimler gerçekleştirmenize yardımcı olur. Sepetli bisikletler arasında çocuk ve yetişkin bisikleti modelleri de önemli bir yere sahiptir. Sepetli bisiklet çeşitlerini daha uzun ömürlü ve sorunsuz şekilde kullanmak için yararlanabileceğiniz aksesuarlar da vardır. Bunlar arasında öne çıkan bisiklet yedek parçaları herhangi bir sorun yaşadığınızda bunu gidermenizi kolaylaştırır.

Sepetli Bisiklet Çeşitleri Avantajları

Fosil yakıt tüketimi yapmayı engelleyen sepetli elektrikli bisiklet modelleri, doğa dostu bir kullanım için elverişlidir. Elektrik enerjisi ile sessiz bir şekilde çalışan bu ürünler, sepetli bisiklet kullanmak isteyen kişilerin beğenisini kazanır. Sepet genişliği ve sepet derinliği gibi detayları göz önünde bulundurarak da en özel alternatifleri değerlendirebilirsiniz. 3, 4 tekerlekli sepetli bisiklet alternatifleri de size sunulan opsiyonlar arasında önemli bir yer tutan ürünlerdendir. Tekerlek sayılarına bağlı olarak kendiniz ya da çocuğunuz için 3 veya 4 tekerlekli alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Önü ya da arkası sepetli bisiklet seçenekleri de tercih edebileceğiniz birçok opsiyonu barındırır. Eşyalarınızı sepetli bisiklet ile nerede taşımak istediğinize bağlı olarak bu ürünler arasından farklı seçimler yapabilirsiniz. Sarsıntılara karşı dayanıklı şekilde üretilen üç tekerlekli sepetli bisiklet, engebeli yollarda eşyalarınızı koruyarak seyahat etmeniz için idealdir. Yolculuklarınızı daha güvenli şekilde gerçekleştirmek için kullanmanız gereken bazı ekipmanlara da göz atabilirsiniz. Bunlardan biri olan bisiklet kaskı, başınızı darbelere karşı koruma altına almanız için üretilir. Bisiklet kaskı fiyatları açısından aksesuarlara göz atarak dilediğiniz seçimi yapabilirsiniz.

Sepetli Bisiklet Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Alternatifler arasında sepetli bisiklet 16, 26 jant dahil olmak üzere pek çok ürün mevcuttur. Bu sebeple ürünler arasından beklentilerinize uygun olan modeli seçmeniz gerekir. Farklı jant ve vites seviyeleri ile dikkat çeken arka sepetli bisiklet çeşitleri en popüler alternatifleri kullanıcılarına sunar. Frenleme özellikleri de sepetli bisiklet alternatiflerini incelerken dikkate almanız gereken noktalardandır. Disk fren ya da V fren özelliği ile geliştirilmiş bisiklet sepetli ürünler sayesinde güvenli bir şekilde yolculuk edebilirsiniz. Kısa mesafelerde kolaylıkla durmaya yardımcı frenlere ve lastiklere sahip olan sepetli bisiklet çeşitleri, güvenli bir yolculuk için elverişli niteliklere sahip alternatifleri içerir. Çocuklu aileler için ideal olan bebek sepetli bisiklet seçenekleri de farklı yaş grupları için geliştirilmiş opsiyonlardan meydana gelir. Bebeklerin kullanımı için özel olarak dizayn edilen kırmızı, mor, mavi, pembe sepetli bisiklet çeşitleri, hem sevimli görünümleriyle hem de kullanışlı yapılarıyla beğeni toplar. Sepetli bisiklet bayan ve erkek kullanıcılar için geliştirilmiş farklı alternatiflerden oluşur. Aşağıdaki açıklayıcı maddeler, sepetli bisiklet seçeneklerine dair daha fazla bilgiye erişmenizi sağlar:

Sepetli Bisiklet Nasıl Kullanılır?

İki ya da üç tekerlekli olarak üretilen sepetli bisiklet modelleri, denge kurmayı kolaylaştıran yapılarıyla beğeni toplar. Bisiklet sürmeyi bilmeyen kişilerin denge kurmasına yardımcı dört tekerlekli sepetli bisiklet seçenekleri de bulunur. Ayaklık bölümü ile de dikkat çeken sepetli bisiklet opsiyonları, park etme işlemlerini daha kolay hale getirir. Kullanım öncesinde sele yüksekliğini ve gidon açısını vücudunuza uygun şekilde ayarlamanız gereken büyük, küçük sepetli bisiklet, güvenli bir yolculuk yaşamanız için elverişlidir. Diğer yandan sepetli beyaz bisiklet ve siyah, yeşil sepetli bisiklet opsiyonları da kullanımı son derece kolay seçenekler arasındadır. Renk tonlarına göre tercih edebileceğiniz sepetli bisiklet çocuk, yetişkin ürünleri, estetik açıdan beklentilerinize uygun seçimler yapmanızı daha kolay hale getirir. Kullanım esnasında yararlanacağınız ayakkabıların bisiklet pedallarına uygun olmasına dikkat etmeniz de önemlidir. Benzer şekilde, arkadan ya da önden sepetli bisiklet kullanırken eşyalarınızın sepetlere dengeli şekilde yerleştirilmiş olmasına da dikkat etmeniz gerekir. Hasır sepetli bisiklet opsiyonlarının yanı sıra plastik ya da metal sepet ayrıntısına sahip yandan sepetli bisiklet de size sunulur. En ucuz sepetli bisiklet seçeneklerini gözden geçirip dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Sepetli Bisiklet Fiyatları

Bütçe dostu olan önü sepetli bisiklet fiyatları hem ekonomik hem de kaliteli seçim yapmak isteyen kullanıcıların beğenisini kazanır. Sepetli bayan bisiklet fiyatları dışında erkek ve çocuk modelleri de en ucuz opsiyonlara kolayca ulaşmanıza yardımcı olur. Markalarına ve kapasitelerine göre sepetli elektrikli bisiklet fiyatları da değişiklik gösterir. Böylece hem teknik özellikleri açısından hem de bütçenize uygunlukları bakımından bisikletler arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Önü ya da arkası sepetli bisiklet fiyatları da bütçenizi doğru kullanmanız ve ekonomik avantaj kazanmanız konusunda size yardımcı olur. Sepetli bisiklet fiyatları açısından hesaplı olan birçok opsiyonu içeren tasarımlar, bütçenizi aşmayacak seçimler gerçekleştirmenizi daha kolay hale getirir. Uygun fiyat avantajlarına rahatça erişebilmek için bisikletleri, fiyat listesi yardımıyla gözden geçirmeniz önemlidir. Böylece farklı markaların farklı teknik özelliklere sahip alternatiflerini ayrıntılı olarak inceleme şansı elde edebilirsiniz. Sepetli bisikletlere Akakçe ile göz atmanız, fiyatları ve teknik detayları açısından ihtiyaçlarınıza uyum sağlayacak ürünleri kısa bir sürede seçmenize yardımcı olur.