Yol Bisikleti & Yarış Bisikleti

Yol Bisikleti & Yarış Bisikleti Fiyatları

161 farklı Yol Bisikleti & Yarış Bisikleti için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • TürüYol / Yarış
 • Jant26 Jant
 • Jant28 Jant
 • TürüDağ
 • TürüŞehir
 • Fren TipiHidrolik Disk
 • Fren TipiMekanik Disk
 • CinsiyetKadın
 • CinsiyetErkek
 • Vites sayısı21 Vites
 • Vites sayısı24 Vites
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 7 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • TürüYol / Yarış
Fiyatı 0 - 3.000 TL 3.000 - 4.500 TL 4.500 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüFren TipiJantTümünü GösterVites sayısıTümünü GösterAğırlıkYaş AralığıKadro MalzemesiLastik KalınlığıSeriCinsiyetÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (161)

26 Jant Bisiklet 26 Jant Dağ Bisikleti 28 Jant Bisiklet 26 Jant Şehir Bisikleti 28 Jant Şehir Bisikleti Hidrolik Disk Fren Bisiklet Dağ Bisikleti Scott Dağ Bisikleti Vertech Dağ Bisikleti Erkek Şehir Bisikleti Şehir Bisikleti Erkek Bisiklet

En Çok Karşılaştırılan Bisikletler

Yol Bisikleti & Yarış Bisikleti Sıkça Sorulan Sorular

En Ucuz Yol Bisikleti Fiyatları Akakçe'de!

Bisikletler doğayla baş başa fiziksel aktiviteler yapmayı ve sağlıklı bir yaşam sürmeyi mümkün kılar. 7’den 70’e her yaştan kullanıcının keyifle gerçekleştirdiği bir aktivite olan bisiklet sürmek şehir yaşamanın handikaplarından biri olan trafik sorununun da çözümleri arasında görülür. Bisiklet sporunun en güzel yanlarından biri de ulaşılabilir bir spor dalı olmasıdır. Yerli ve yabancı birçok firma geniş bir ürün ve fiyat yelpazesinde bisiklet modelleri sunarken bu sporu profesyonelce ele alanların tercihi yol ya da yarış bisikletleri olur. Yol bisikleti fiyatları ürünün teknik ve tasarım özelliklerine göre değişiklik gösterir. Pek çok farklı model ve seçenekle kullanıcıların beğenisine sunulan yol bisikleti fiyatı itibariyle de geniş bir aralıkta sıralanır. Pek çok farklı kritere göre yapacağınız yol bisikleti fiyatı aramalarında üst düzey bir performans ürününü uygun bir fiyatla edinmeniz mümkün olur. Dünyaca ünlü bisiklet markalarının en yeni ürünlerini, fren, jant ve vites sayısı gibi farklı özelliklerine göre sıralayıp kıyaslama yapabileceğiniz akakce.com alışveriş sayfaları hem pratik hem de güvenli bir alışveriş deneyimi vadeder.

Yol Bisikleti Modelleri

Yol bisikleti modelleri farklı beklentilere cevap sunan ürünlerle öne çıkar. Performans üstünlüğü sunan yol bisikleti modelleri özellikleri itibariyle pek çok farklı detayı bünyesinde barındırır. Yarış bisikletlerinin her şeyden önce hafif ve seri olması beklenir. Bu özellik üst düzey bir performans ve hız için anahtar konumundadır. Bisiklet sporuyla ilgilenenlerin tercih sebebi olan bu özellik yokuş gibi zorlu şartlarda da rahat bir kullanımı mümkün kılar. Bisikletlerin sürücünün fiziksel özellikleriyle uyumlu olması da son derece önem arz eden bir konu. Yol bisikletlerinde boynuz ya da drop bar gidon modelleri en çok bilinen ve tercih edilen alternatifler olarak öne çıkar. Yol bisikleti modelleri aerodinamik yapılarıyla yüksek hızlara çıkmayı mümkün kılar. Düz gidona sahip ürünler de kullanıcıların beğenisine sunulan modeller arasında bulunur. Bu ürün grupları daha çok hobi veya spor amaçlı kullanımlar için tercih edilir.

Yol Bisikleti Tavsiyeleri

Bisiklet seçerken kullanım amacı ve alanı önceden belirlenmiş olmalı. Yol bisikleti tavsiyeleri sunanlar pek çok farklı özelliği ön plana çıkarır. Bir yol bisikleti alınırken farklı beklentiler söz konusu olur. Yarışmalara katılmanın yanı sıra spor ya da hobi amaçlı kullanımlar için de bu ürün grupları tercih edilebilir. Bisikletler kent yaşamının olumsuz getirilerinden olan trafik keşmekeşine alternatif bir ulaşım aracı olarak da öne çıkar. Kullanım amacı belirlendikten sonra ürün seçiminde dikkat edilecek bir diğer husus kullanıcının fiziksel özellikleri ile uyumlu olması gerekliliğidir. Yol bisikleti tavsiyeleri arasında öne çıkan bir husus kadro tasarımı ve ağırlığının kullanım amacına uygun olması gerekliliğidir. Yol bisikleti tavsiyeleri için en büyük yardımcılarınızdan biri de kullanıcı yorumları olur. Kişisel kullanım deneyimlerine dayanan yorumlar kafanızdaki pek çok soruya yanıt bulmanızı mümkün kılar. Jant ve kadro boyutları ürünlerin sağlıklı ve verimli kullanımı için büyük öneme sahip. Tasarım özelliklerine göre dik ya da zemine paralel bir sürüş imkânı sunan bisikletler, bu noktada kullanım amacına uygun çözümler sunar. Şehir içinde ve trafikte sürüş yaparken dik sürüşler güvenli bir alternatif olarak öne çıkar.

Yarış Bisikletlerinin Özellikleri Nelerdir?

Yarış bisikletleri ilk bakışta birbirine benzetilebilir. Fakat teknik donanım ve tasarım anlamında pek çok farklı özellik bulunur. Peki, yarış bisikletlerinin özellikleri nelerdir? Ürünlerdeki tasarım özellikleri performans ve ergonomik kullanım üzerinde doğrudan bir etki yapar. Spor ve eğlence amacıyla kullanılacak ürünler dik pozisyonda kullanım imkânı sunan modellerden seçilmeli. Bu modeller çok sık olmayan ve çok uzun olmayan mesafeler için uygundur. Üst düzey bir performans için tasarlanan ürünler ise geometrik yapıları itibariyle sürücülerin hareketlerine anında tepki vermesi ile göz doldurur. Yarış bisikletleri sürücünün gücünü pedala tam olarak iletmek ve dış etkenlerin etkisini en aza indirmek için tasarlanır. Hız ve adrenalin tutkunu bireyler için harika çözümler sunan yarış bisikletleri üstün performanslar sunmasıyla göz doldurur. Profesyonel yarışlarda da kullanılan yarış bisiklet modelleri en üstün performansı mümkün kılarak kullanıcıların rakiplerine sütünlük kurmasına yardımcı olur. Hız ve performans odaklı ürünler güvenlik önlemleri ile de göz doldurur. Yüksek hızlara ulaşmasıyla fark yaratan ürünler güvenli bir sürüş için gereken tüm özellikleri de bünyesinde toplar.

Uzun Yol Bisikleti Nasıl Olmalı?

Bisikletler doğayla baş başa vakit geçirmenin en güzel yollarından birini sunar. Peki, uzun yol bisikleti nasıl olmalı? Öncelikle hem tasarım hem de kullanılan malzeme açısından sağlam bisikletler tercih etmek son derece önemlidir. Zemine paralel bir kullanım imkânı sunan yol bisikletleri rüzgâr mukavemetini de aza indirerek daha uzun süreli kullanımları mümkün kılar. Bisiklet sporuyla uğraşan bireylerin en çok yanıt aradığı konulardan olan uzun yol bisikleti nasıl olmalı? sorusuna pek çok farklı yanıt verilebilir. Bu alanda kullanıcı yorumları en büyük yardımcılarınızdan biri olur. Pek çok farklı marka ve modelle akakce.com üzerinden kullanıcılara sunulan ürünler arasında ucuz Mosso yol bisikletleri ve modelleri de yer alır. Bisiklet kilitleri ise günlük yaşamda bisikletinizin güvenliğini sağlamak için olmazsa olmaz aksesuarlar arasında yer alır. Pek çok farklı tasarım özelliği sunan bisiklet kilitleri uygun fiyat alternatifleriyle kullanıcıların beğenisine sunulur. Uygun Yol Bisikleti Fiyatları ile hayalinizdeki ürüne ulaşmak akakce.com ile hem güvenli hem de çok pratik!