Blender Seti

Blender Seti Fiyatları

871 farklı Blender Seti için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • TürüSet
 • Güç1000 W
 • Güç1500 W
 • Güç1700 W
 • TürüEl
 • Doğrayıcı Hazne Kapasitesi1500 ml
 • Doğrayıcı Hazne Kapasitesi2000 ml
 • Fiyatı0 - 500 TL
 • Fiyatı500 - 750 TL
 • ÖzelliklerBuz Kırma

Önceki Sayfa: 1 / 37 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • TürüSet
Fiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüGüçSeriHız KademesiDoğrayıcı Hazne KapasitesiÖlçü Kabı KapasitesiBıçak SayısıÜrün PuanıSatıcıRenk
Temizle Ürünleri Gör (871)

1500 W Blender 1000 Watt Blender 1700 W Blender El Blender Buz Kırıcı Blender Sürahi Blender Smoothie Blender 4 Bıçaklı Blender Şarjlı Blender Antrasit Blender Arzum Prostick Blender Bakır Blender

En Çok Karşılaştırılan Blender'lar

Blender Seti Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Blender Seti hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Blender Seti:
 1. Grundig RHB 4050 1500 W Blender Seti
 2. Arzum AR1167 Starblend 1500 W Multi Blender Seti
 3. Philips Viva Collection HR2653/90 ProMix 800 W Blender Seti
 4. Fakir Mr.Chef Quadro 1000 W Blender Seti
 5. Tefal Easyblend HB1811TR 1000 W 0.7 lt Blender Seti

Blender Seti

Mutfaklardaki en büyük yardımcılardan biri olan blender çeşitleri yiyecek ve içecek hazırlama işlemlerini çok daha kolay bir hale getirir. Özellikle kısıtlı zamanı olanlar için kurtarıcı olan blenderlar yemek hazırlarken pek çok işi kısa sürede bitirmenize yardımcı olur. Çırpıcı ya da karıştırıcı anlamına gelen blender; kesme, karıştırma ve çırpma işlemlerini gerçekleştirerek zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Markaların mutfakseverlerin işini kolaylaştırmak için tasarladığı blender seti çeşitleri ise çok fonksiyonlu yapıları ile hazırlama işlemlerine yardımcı olur. Yemek hazırlarken her aşamada kullanılabilen blender setleri el blenderının yanı sıra farklı işlevlere sahip pek çok parçadan oluşur. Mikser ve rondo haznesi gibi parçaları da içeren bu setler yalnızca karıştırma ve çırpma işlemleri için değil dilimleme, rendeleme, doğrama ve buz gibi katı maddelerin kırılmasında da kullanılabilir. Özellikle işlemden geçmesi daha yorucu ve zor olan katı gıdaların kesilmesi ve dilimlenmesi gibi işlemler el blender seti sayesinde çok daha kolay olur. Özelliklerine, tasarımlarına ve işlevlerine göre çeşitlenen setlerin fiyatları bu faktörlere göre değişiklik gösterir. Buradan blender seti en ucuz çeşitlerini inceleyerek bütçenize uygun seti kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Blender Seti Çeşitleri ve Özellikleri

Markalar, kullanıcıların mutfaktaki farklı ihtiyaçlarına uygun olarak blender setlerini çeşitli teknik özellikler ve işlevsel fonksiyonlarla donatır. Setler, 400 W motor gücüyle çalışan blenderlardan 1500 W yüksek güçle çalışan modellere kadar geniş bir skalada çeşitlilik gösterir. Özellikle sürekli kullanımlarda çok daha yüksek performanstan yararlanmak amacıyla blender seti 1500 Watt çeşitleri tercih edilebilir. Çırpma, karıştırma ve doğrama gibi işlemleri gerçekleştiren setler kullanım kolaylığı sağlayan bazı fonksiyonlara sahiptir. Kablolu ve kablosuz kullanım imkanı tanıyan modeller kullanıcılara alternatif yaratır. El blenderı ile birlikte çeşitli parçalardan oluşan 3’lü blender seti çeşitleri ise yiyecek ve içecek hazırlarken farklı amaçlar için kullanılabilir. Bu setler genel olarak çeşitli materyallerle üretilen farklı genişlikteki sürahiler, mikser ve işlemler için farklı başlıklara sahiptir. Genellikle paslanmaz çelikten üretilen doğrayıcı bıçaklar ve çırpıcı uçlar etkin çözümler sunar. 4 bıçaklı blender seti çeşitleri kesme ve çırpma işlemlerini çok daha kısa sürede ve yüksek performansla gerçekleştirir. Farklı işlemler için kullanılan büyük ve küçük bıçakların yanı sıra kaplar da setler içinde bulunur. Çelik, cam ya da plastik gibi materyallerle üretilen sürahiler farklı hacimlere sahiptir. Özellikle içecek hazırlarken yapılan işlemlerde blender seti cam hazneli modeller tercih edilir. Bu sayede, yapılan işlem ve gıdaların miktarı dışarıdan da görülebilir. İşlevsel özelliklerinin yanı sıra tasarımlarıyla da öne çıkan blender setleri estetik ve minimal görünüme sahiptir. Farklı tarzlara sahip olan kullanıcılar için çeşitlendirilen blender seti pembe, siyah, kırmızı gibi renk seçenekleriyle sunulur. Setlerin özelliklerini ve tasarımlarını buradan detaylıca inceleyebilirsiniz.

Blender Seti Fiyatları

Genel olarak karıştırma ve çırpma işlemleri için kullanılan blender setleri farklı özelliklere ve tasarımlara sahiptir. Blender seti fiyatları üzerinde bu farklı özelliklerin büyük etkisi vardır. Özellikle motor gücü ve setlerdeki parça sayısı fiyatlar üzerinde doğrudan etkilidir. Markalar, farklı ihtiyaçlar doğrultusunda farklı güçlerle çalışan blender setlerine imza atar. 400 W ya da 500 W gibi düşük motor gücüyle çalışan setler ve 1500 W güçle çalışan yüksek performanslı setler kullanıcılara alternatif yaratır. Fiyatları değişen bu setler basit işlemler ya da profesyonel ve daha zorlu işlemlerde kullanıma uygundur. Hız ayarı da fiyatlar üzerinde etkilidir. Blender setleri işlevlerine göre farklı hız kademeleriyle sunulur. Bazı modeller iki farklı hız kademesine sahipken bazıları ise çok daha yüksek ya da düşük ayarlarda çalışabilir. Blender seti en iyisi araştırması yapanlar setlerdeki parça sayısının da farklılaştığını görür. Yalnızca el blenderı ve sürahiden oluşan setler ve mikser, bıçaklar, sürahilerden oluşan setler farklı fiyatlara sahiptir. Tasarım ve renk alternatiflerinin de sunulduğu blender seti siyah, kırmızı, mor gibi tonlarda üretilir. Fiyat karşılaştırması yaparak bütçenize uygun seti daha kolay belirleyebilirsiniz.

Blender Seti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yiyecek ve içecek hazırlarken mutfakseverlere yardımcı olan blender setlerinin seçiminde bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Blenderların gücü, parça sayısı, işlevsel özellikleri, tasarımları, renkleri ve fiyatları dikkat edilecek noktalar arasında bulunur. Özellikle çok katı gıdaların kesilmesi, karıştırılması ve dilimlenmesi gibi işlemleri için yüksek güçle çalışan bir blender seti tercih edebilirsiniz. Blender seti 1000 Watt ve üzeri modeller çok yüksek performansla çalışarak işlemleri hızlı ve kolay hale getirir. Hız ayarı da önemli noktalardan biridir. İşlemler sırasında farklı hız ayarlarını seçerek katı ya da sıvı gıdaları istediğiniz kıvama getirebilirsiniz. Blender seti seçiminde bıçaklar da önemli bir noktadır. Genellikle paslanmaz çelik kullanılarak üretilen bıçakların kaliteli olması katı gıdaların daha doğru kesilmesini sağlar. Aynı zamanda, bıçak sayısına da dikkat etmek gerekir. Markalar 2 bıçaklı modellerden 6 bıçaklı blender setlerine kadar üreterek alternatif yaratır. Blender seti çift bıçaklı modeller basit işlemler için idealdir. Farklı renk seçeneklerine ve tasarım özelliklerine sahip olan setler arasından ister blender seti kırmızı modelleri isterseniz de siyah modelleri tercih edebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza en uygun seti seçerken blender seti yorum ve kullanıcı deneyimlerinden de yararlanabilirsiniz.

Blender Seti İndirim ve Kampanyaları

Yemek hazırlarken kullanıcılara yardımcı olan blender seti kampanya ve indirim dönemlerinde çok daha uygun fiyatlara sahip olur. Markalar, kullanıcıların farklı bütçelerini düşünerek belli dönemlerde setlerin fiyatlarını düşürür. Yiyecek hazırlarken katı ve sıvı gıdaların çok daha hızlı ve zahmetsiz bir şekilde kesilmesini, doğranmasını ve karıştırılmasını sağlayan en ucuz Fakir blender modelleri zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Yüksek güçle çalışan motorları sayesinde üstün performans gösteren setler farklı hız ayarlarında kullanılabilir. Mikser, sürahi ve kesici bıçak parçalarından oluşan blender setleri çok fonksiyonlu yapılarıyla işlevsel olarak kullanıcıları memnun eder. Fonksiyonlarına ve tasarımlarına göre fiyatları değişen blender seti indirim zamanlarında avantajlı fiyatlarla sunulur. Siz de bütçenizi zorlamadan ihtiyaçlarınıza uygun blender setine sahip olabilmek için kampanya dönemlerini takip edebilirsiniz.

İşlevsel ve Estetik Blender Seti Çeşitleri Akakce.com’da!

Keklerden çorbalara, smoothieden pürelere kadar farklı yiyecek ve içeceklerin hazırlanmasında kullanılan blender setleri katı ve sıvı gıdaları zahmetsizce işlemden geçirir. Kesme, doğrama, karıştırma, çırpma gibi işlemlerde kullanılan farklı blender seti parçaları ve bıçakları kaliteli yapılarıyla yorulmadan ve hızlı bir şekilde lezzetli yiyecekler hazırlamanıza yardımcı olur. Çok fonksiyonlu blender setleri sayesinde ister tahılları öğüterek küçük parçalar haline getirebilir isterseniz de bebeğinizin severek tüketeceği sağlıklı püreler hazırlayabilirsiniz. Dondurulmuş gıdaları da hızlı bir şekilde parçalayan setlerle birbirinden farklı karışımlar hazırlamak mümkündür. Blender seti tavsiye ve kullanıcı yorumları da farklı tarifleri görerek deneyebilmenizi sağlar. İşlevsel özellikleriyle öne çıkan setler ergonomik tasarımları ve temizliği kolaylaştıran çıkarılabilir parçalarıyla da tercih edilir. Pratik bir şekilde atıştırmalıklar, ana yemekler ve içecekler hazırlamanıza yardımcı olan blender seti mor ve kırmızı gibi canlı renklerin yanı sıra daha modern bir görünüme sahip olan siyah renkte de sunulur. Akakce.com üzerinden tüm blender setlerini inceleyebilir ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.