Oyuncu Kulaklığı

Oyuncu Kulaklığı Fiyatları

4.798 farklı Oyuncu Kulaklığı için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

KablosuzKabloluKulak İçiKulak Üstü150 - 250 TL 250 TL üstüMikrofonluMikrofonsuz5.17.1Satıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler: Oyuncu Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Tipi Bağlantı Türü Mikrofon Seçeneği Bluetooth Versiyonu Frekans Aralığı Kablo Uzunluğu Ağırlık Empedans Değeri Maksimum Ses Seviyesi Kanal Sayısı Bağlantı Tipi SatıcıToplam 168 satıcı. Ürün Puanı Renk

Gaming AnakartGaming LaptopGaming MouseOyuncu KoltuğuOyuncu MasasıOyuncu KasasıOyuncu MonitörüOyuncu MikrofonuOyuncu TabletiOyuncu TelefonuOyuncu DireksiyonuGaming PCAirpods Pro 2Akıllı Saat SmartbellMonster NotebookAirpods Fiyatı

En Çok Karşılaştırılan Kulaklıklar

Oyuncu Kulaklığı Sıkça Sorulan Sorular

Gaming Oyuncu Kulaklığı

Oyuncu kulaklığı çeşitleri net, zengin ve gerçek ses için oyunlara özel tasarlanır. Temel olarak mikrofonlu, mikrofonsuz, kablolu ve kablosuz olmak üzere 4 ana ürün kategorisine sahiptir. Ek özellikler açısından, oyun stillerine bağlı olarak farklı oyunlar farklı ses özellikleri gerektirir. Rekabetçi oyunlarda doğru ve çok yönlü ses özelliği oyunculara büyük bir avantaj sağlar. Örneğin Battlegrounds ve Fortnite gibi oyunlarda doğru ses ipuçları oyuncuların hem bireysel hem de takım başarısı için kritik öneme sahiptir. Bu nedenle 7.1 oyuncu kulaklığı gibi surround sesle desteklenen oyun kulaklığı çeşitleri profesyonel oyuncular arasında yaygın bir seçimdir. Ses teknolojilerinin yanı sıra titreşimli oyuncu kulaklığı gibi ses türüne göre titreşim özelliği ile oyun deneyimini geliştiren ürünler de bulunur. İster oyun bilgisayarı ister oyun konsolu olsun, tüm oyun ihtiyaçları için aradığınız en iyi fiyat performans oyuncu kulaklığı modelleri indirimli fiyatlarla Akakçe’de!

Mikrofonlu ve Mikrofonsuz Oyuncu Kulaklığı Modelleri

Gaming kulaklığı çeşitleri mikrofonlu ya da mikrofonsuz olabilir. Mikrofonsuz oyuncu kulaklığı ya da audiophile modeller, geleneksel olarak müzik keyfi için kullanılan kulaklıklardır. 100, 150, 200, 250, 300 tl gaming kulaklık modellerinden farklı olarak, yüksek ses kalitesi sunan bu ürünler hem müzik hem de bilgisayar oyuncu kulaklığı olarak eşsiz niteliklere sahiptir. Gerçek ve sürükleyici ses deneyimi gibi odyofil özellikler, bu modelleri oyun kulaklığı olarak ideal kılar. Çoğu audiophile kulaklıkta mikrofon ve mikrofon bağlantı yuvaları yoktur. İletişim desteği için harici bir mikrofon satın almanız gerekir. Bununla birlikte daha geniş bir ürün seçeneği sunduğundan, detaylara önem veren, hem mikrofondan hem de kulaklıktan en iyisini isteyen oyun tutkunları için maksimum özgürlük sunar. Mikrofonlu gaming kulaklık çeşitleri çıkarılabilir veya geri çekilebilir yerleşik bir mikrofona sahiptir. Marka ve modele göre değişmekle birlikte mikrofonlu oyuncu kulaklığı çeşitlerinde gürültü engelleme, sanal surround ses, anında oyun yapılandırması için dokunsal kulaklık üstü düğme vb. gibi oyun performansını artırmaya yönelik ek özellikler bulunur.

Çoklu Platform Desteği Sunan Kablolu ve Kablosuz Gaming Kulaklıkları

Gamer kulaklığı söz konusu olduğunda oyun stilinize uygun, doğru bağlantı tipini seçmek oyun performansını büyük ölçüde etkiler. Hem kablolu hem de kablosuz kulaklık oyuncu için bazı avantajlara ve dezavantajlara sahiptir. Kablolu oyuncu kulaklığı modellerinde en yaygın bağlantı seçenekleri 3,5 mm jak veya USB bağlantı noktasıdır. Günümüzde en popüler oyun platformları olan Windows, Mac, Xbox, PlayStation ve Nintendo Switch genel olarak, 3,5 mm bağlantılı kulaklıklarla çalışır. Ancak, yazılıma bağlı belirli özellikler nedeniyle belirli bir konsol, belirli bir oyun kulaklığının tüm işlevlerini desteklemeyebilir. Kablosuz muadillerine kıyasla en uygun oyuncu kulaklığı olarak kablolu kulaklık kullanmanın en önemli avantajı şarj veya pil konusunda endişelenmenize gerek olmamasıdır. Kablosuz oyun kulaklığı kullanımı ve kurulumu kolaydır. Hemen hemen tüm ürünler tak ve çalıştır rahatlığı sunar. Kablolu oyun kulaklıkları kablosuz kulaklıklara göre daha hafiftir. Bununla birlikte kablolu modeller tasarımı gereği bazı dezavantajlara sahiptir. Kablolar dolaşma ve yıpranmaya karşı hassas olduğundan, zaman içinde kablo hasarına daha yatkındır. Örneğin kulaklığın kablosu TV'nizde oyun oynarken hareket alanınızı kısıtlayabilir. Kablosuz kullanım avantajı sunan kablosuz oyuncu kulaklığı modelleri ses kaynağı ve alıcı arasında kablolu bağlantı gerektirmez. Bağlantı için Bluetooth teknolojisi veya kablosuz USB dongle kullanılır. Kabloların olmaması oyunlarda hareket kolaylığı sağlar. Kablosuz kulaklıklar, genellikle kablosuz standartları destekleyen herhangi bir konsol veya cihazla çalıştıkları için platformlar arası uyumluluğu daha iyidir. Ayrıca son birkaç yılda önemli ölçüde iyileştirilen pil ömrü, özellikle premium modellerde iki şarj arasındaki süreyi maksimuma çıkarır.

Ses Özellikleri Açısından En iyi Gaming Oyuncu Kulaklığı Modelleri

Oyuncu kulaklığı satın alırken surround ses desteği önemli bir faktördür. Bazı oyun konsolları yalnızca 7.1 surround ses sağlayabilen bazı gaming kulaklık 7.1 modellerini destekler. Bu donanımlarda üreticinin desteklenmediği bir 7.1 surround oyun kulaklığı kullandığınızda kulaklık çalışır ancak, 7.1 surround ses yerine 2.0 stereo kalitesinde olur. Virtual Surround kulaklık aynı sesi değiştirerek sesin çok yönlü hoparlörlerden veya kanallardan geliyormuş gibi duyulmasını sağlar. 3D Sound teknolojisi ise sesin istenilen etki için manipüle edilmesidir. Virtual Surround ve 3D Sound aynı gibi görünse de oldukça farklıdır. Virtual Surround kulaklıklar, önce sesi işleyerek beyninizi sesin birden fazla kaynaktan ve kanaldan geldiğini düşünmesi için manipüle eder. Profesyonel oyuncu kulaklığı modellerinde bulunan 3D Sound özelliğinde ise ses, Windows Sonic ve Dolby Atmos gibi teknolojiler aracılığıyla daha fazla işlenir. Daha kesin ve gerçekçi bir dinleme deneyimi için ses, ayrı kanallara karıştırmak yerine özel olarak kalibre edilmiş hoparlörler ile sanal 3B konumlarına eşleştirilir. Ek özellikler açısından hem konsol hem de PC oyuncu kulaklığında diğer önemli özellikler gürültü azaltma ve filtreleme teknolojileridir. Kötü ses yalıtımı, olumsuz bir ses kalitesi etkisine sahip olabilir. Bu durum özellikle Counter - Strike gibi oyunlar için geçerlidir. Genellikle sadece gürültü yalıtımı olarak adlandırılan pasif gürültü izolasyonu, dış kaynaklardan gelen sesin kulaklığın fiziksel özellikleri ile engellenmesidir. Aktif gürültü engelleme (ANC) ise daha net ses kalitesi için arka plan gürültüsünün, yazılım tabanlı bir teknoloji ile aktif olarak filtrelenmesidir. Gaming kulaklık çeşitlerinde gürültü yalıtımı, daha yüksek perdeli sesleri izole etmede çok daha etkiliyken, gürültü engelleme ortam gürültüsü ve trafik sesi gibi daha düşük aralıklardaki sesleri filtrelemede daha iyidir. Oyuncu kulaklığı tavsiye ve yorumlarını okuyarak oyun stilinize uygun modellerin özelliklerini karşılaştırabilir, en iyi ürünü daha kolay seçebilirsiniz.

Oyuncu Kulaklığı Nasıl Olmalı?

Oyuncu kulaklığı çeşitlerinde ses özelliklerinin yanı sıra yapı kalitesi, estetik, konfor ve dayanıklılık önemli özelliklerdir. Standart kulaklıklarla karşılaştırıldığında oyuncu kulaklıkları aşınmaya ve yıpranmaya daha fazla maruz kalabilir. Bunun nedeni donanımın genellikle uzun süreler boyunca kesintisiz kullanılmasıdır. Kaliteli oyuncu kulaklığı çeşitlerinde daha konfor sunan güçlü malzemeler kullanılır. Ayrıca kulaklığı uzun saatler boyunca oyun oynamaya uygun hale getirmek için özel tasarım özellikleri bulunur. Aşağıdaki özellikleri göz önünde bulundurarak dayanıklılığı ile öne çıkan ürünler arasından daha kolay seçim yapabilirsiniz.

Gaming Oyuncu Kulaklığı Fiyatları ve Kampanyaları

Oyuncu kulaklığı fiyatları, marka ve modele göre her bütçeye hitap eden geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Oyuncu kulaklığı ucuz ya da pahalı olabilir. Fiyat büyük ölçüde ürünün gövde malzemesine ve kullanılan donanımın kalitesine bağlıdır. Gaming kulaklık ucuz olduğunda, genellikle donanım giriş seviyesi özelliklerle desteklenir. Bağlantı teknolojisi açısından 3.5 mm oyuncu kulaklık modelleri gibi kablolu kulaklıklar kablosuz kulaklıklarla karşılaştırıldığında nispeten daha ucuzdur. Genellikle daha düşük bir fiyat noktasında daha fazla özellik sunan 50, 100, 150, 200, 300 TL oyuncu kulaklığı gibi modeller sınırlı bütçeye sahip oyuncular için idealdir. Üreticiler, kablosuz performansın yanı sıra ses kalitesini korumak zorunda olduklarından, kablosuz oyuncu kulaklık fiyatları, kablolu modellere kıyasla daha yüksek fiyatlarla satışa sunulur. Ucuz kablosuz oyuncu kulaklığı çeşitleri olmakla birlikte, bu modeller hem yapı kalitesi, hem de ses ve kablosuz performans açısından çok fazla taviz verme eğilimindedir. Bununla birliktte fiyat her zaman tek kalite göstergesi değildir. Bazı FP gaming kulaklık modelleri gerek ses gerek göve özellikleri ile bütçe dostu satın alma avantajı sunar. En iyi oyuncu kulaklığı hangisi gibi sorularınızın cevabı için ürün yorumlarını inceleyebilir, oyuncu kulaklığı önerisi için fikir edinebilirsiniz. Ayrıca oyuncu kulaklığı karşılaştırmalarını göz önünde bulundurabilirsiniz. Jak girişli, tek girişli, Type - C, USB girişli oyuncu kulaklığı gibi bağlantı özgürlüğü sunan modelleri inceleyebilir, en ucuz ve en pahalı gaming kulaklık modellerini elektronik kategorisindeki kulaklık sayfasında bulabilirsiniz. Oyun meraklılarının favorisi indirimli oyuncu kulaklık ve tarayıcı modellerini Akakçe ayrıcalıkları ile şimdi satın alabilirsiniz.