Çift Kapılı Buzdolabı

Çift Kapılı Buzdolabı Fiyatları

715 farklı Çift Kapılı Buzdolabı için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

505 lt682 ltA+++A++70 cm75 cm500 lt641 lt0 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL Satıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 30Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Kapı Sayısı: Çift Kapılı Kaydet

Fiyatı
- 0 - 6.000 TL6.000 - 8.000 TL8.000 - 10.000 TL10.000 - 12.000 TL12.000 TL üstü
Markası Özellikler Kullanım Türü Tipi Boyut Kapı Sayısı Çift Kapılı Kontrol Paneli Dondurucu Özelliği Toplam Brüt Hacim Toplam Net Hacim Soğutucu Net Hacim Dondurucu Net Hacim Genişlik Derinlik Yükseklik Yıllık Enerji Tüketimi Ses Seviyesi Dondurucu Bölmesi Ağırlık Günlük Dondurma Kapasitesi SatıcıToplam 141 satıcı. Ürün Puanı Renk Enerji Sınıfı

Siemens No Frost BuzdolabıSamsung No Frost BuzdolabıSamsung XXL BuzdolabıVestel 640 lt BuzdolabıVestel Çift Kapılı BuzdolabıBosch Çift Kapılı BuzdolabıBeko XXL BuzdolabıSamsung Çift Kapılı BuzdolabıArçelik 630 lt BuzdolabıArçelik 560 lt Buzdolabı682 lt BuzdolabıA+++ Buzdolabı

En Çok Karşılaştırılan Buzdolapları

Çift Kapılı Buzdolabı Sıkça Sorulan Sorular

Çift Kapılı Buzdolabı

Yaşam alanları için gerekli en önemli elektronik eşyalardan biri, buzdolabıdır. Günümüzde birçok marka tarafından farklı özelliklere sahip buzdolabı çeşitleri üretilir. Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ile birlikte buzdolabı modelleri de farklılık gösterir. Buzdolaplarının gelişen teknoloji ile birlikte değişen çalışma prensiplerinin yanında, ürünlerin tasarımında kullanılan renkler de değişir. Genellikle beyaz renkte üretilen çift kapılı buzdolabı modelleri dışında siyah ve gri modeller de günümüzde oldukça kullanılır. Buzdolabı modelleri tek ve çift kapılı olmak üzere iki farklı türde üretilir. Çift kapılı buzdolabı modelleri fonksiyonel tasarımlarıyla her zaman popülerliğini korur. Aynı zamanda geniş iç hacimleri sayesinde oldukça kullanışlıdır. Buzdolabı içerisinde ve üzerinde birçok farklı simge yer alır. Bu simgelerin hepsinin anlamı farklıdır. En alt kısımda ses simgesine benzer ikonlar yer alır. Bu ikonlar buzdolabı modelinin gürültü seviyesini belirtir. Aynı alandaki buz ikonu ise dolapta yer alan derin dondurucunun hacmini gösterir. Aynı zamanda ürünlerin özelliklerinden KW yani yıllık elektrik tüketimini görebilirsiniz. Çift kapılı buzdolabı modelleri arasında önemli olan bir diğer özellik de A, A+, A++ ve A+++ gibi farklı enerji sınıflarına ait olmalarıdır. Bu sınıflar arasında en az elektrik harcayanlar A+++ modellerdir. A’dan G’ye doğru gidildiğinde cihazın tükettiği enerji seviyesi artar. Buzdolabının harcadığı enerji elektrik faturanızı doğrudan etkiler. Bu tarz özellikler, satın alacağınız buzdolabına karar verirken dikkat etmeniz gereken kriterlerdir. Yenilikçi teknolojiye sahip olan modeller ile uzun süre boyunca buzdolabı modelinizi ilk günkü kalitesinde kullanabilirsiniz. Kapaklarında bulunan silikonlarında uzun süre boyunca herhangi bir hasar meydana gelmez. Kapak kısmında ekran bulunan modellerde ise dolabın içindeki ısı derecesine ve kullanılan enerji miktarına kolayca ulaşabilir ve kontrol edebilirsiniz.

Çift Kapılı Buzdolabı Modelleri

Çift kapılı buzdolabı modelleri geniş bir iç hacme sahiptir. Geniş hacimleri sayesinde çok daha fazla miktarda yiyecek ve içecek depolama imkanı sunar. Çift kapılı dolaplarda yer alan bir kapakta soğutucu kısmı yer alırken diğer kapakta derin dondurucu kısmı yer alır. Klasik buzdolabı modellerinde derin dondurucu üst kısımda yer alır. Yeni nesil buzdolabı modellerinde ise genellikle derin dondurucu kısmı altta yer alır ve üst kısımda normal soğutucu bölümü bulunur. Derin dondurucunun aşağıda yer alan modellerde dondurulmuş ürünleri almak için eğilmeniz gerekir. Model seçiminde bu noktaya dikkat etmeniz önerilir. Çift kapılı buzdolabı, buzlanma karşıtı (No-Frost) buzdolabı modellerinin çalışma prensibine sahiptir. Eski tip buzdolabı modellerindeki statik dondurma prensibinden farklı bir şekilde çalışır. Eski tip buzdolaplarının derin dondurucu kısımlarında zaman içerisinde kararmalar meydana gelebilir. No-Frost özelliğe sahip olan buzdolaplarının derin dondurucu bölümlerinde ise böyle bir durum yaşanmaz. No-Frost buzdolabı modelleri içerisinde hava dolaşımı sağlanır. Bu sayede buzdolabının içi hava alır ve kararma meydana gelmez. No-Frost buzdolabı çok daha hızlı soğutma ve dondurma özelliğine sahiptir. Buzdolabı çift kapılı özelliği ile geniş ailelerin ihtiyaçlarını karşılayabilir. Çift kapılı ürünler estetik ve zarif dizaynlarının yanı sıra her zevke uygun renk alternatiflerine de sahiptir. Modellerin iç hacimleri marka ve modele bağlı olarak değişkenlik gösterir. Görünüşlerinden dolayı gardırop tipi buzdolabı olarak adlandırılan buzdolapları diğer dolaplara nazaran daha büyüktür. Modeller arasında tercih yaparken markalar arasında kıyaslama yapmak mümkündür.

Çift Kapılı Buzdolabı Seçimi Nasıl Yapılır?

Her ürün kategorisinde olduğu gibi ev içerisinde kullanacağınız teknolojik ürünlerden biri olan buzdolabı seçiminde de dikkat etmeniz gereken çeşitli noktalar vardır. İhtiyacınıza uygun çift kapılı buzdolabı modelini seçerken şu adımları izleyebilirsiniz:

Sayfamızda yer alan çift kapılı buzdolabı kullananlar tarafından yapılan yorumları okuyabilirsiniz. Buzdolabı satın almayı düşündüğünüz markanın farklı ürünleriyle ilgili yorumlara, mesela bulaşık makinesi tavsiye yazılarına da göz atabilirsiniz. Marka tercihini yaptıktan sonra sizin için en uygun çift kapılı buzdolabı fiyatlarına bakarak bütçenize uygun modeli tercih edebilirsiniz.

Çift Kapılı Buzdolabında Yenilikçi Teknolojiler

Teknolojik gelişmeler ile birlikte iki kapılı buzdolabı modellerinin özellikleri de farklılaşır. Teknolojiyi takip eden ve yenilikçi teknolojiyi hayatında kullanmayı seven müşteriler için üretilen çift kapılı buzdolabı modellerinde tatil modu bulunur. Uzun ya da kısa süreli olarak çıktığınız tatillerde buzdolabınızı tatil modunda çalıştırabilirsiniz. Buzdolabı tatil modundayken düşük enerji tüketimi yapar. Düşük enerji tüketiminde dondurucunuzda yer alan ürünler bozulmaz. Buzdolabı koku yapmaması için ortalama 12°C’de tatil modu kapatılana kadar çalışır. Satın almayı düşündüğünüz buzdolabı inox özelliğine sahipse modelde inox teknolojisi kullanılmış demektir. Bu modellerin yüzeyleri diğer modellere nazaran çok daha az leke problemi yaşatır. Inox özelliğine sahip cihazları temizlemek için kullanılan özel solüsyonlardan satın alarak buzdolabınızın dış yüzeyini temizleyebilirsiniz. Gelişen teknoloji ile birlikte teknolojik ürünlerin harcadığı enerji azalır ve bu durum çok daha sessiz çalışmalarını sağlar. Buzdolabı modellerinin bazıları sessiz çalışırken bazılarında ortaya çıkan çalışma sesi sizi rahatsız edebilir. Ses seviyesi son derece düşük olan en ucuz çift kapılı buzdolabı modelini satın alarak konforlu bir kullanım sağlayabilirsiniz. Çift kapılı buzdolabı seçiminde kararsızlık yaşıyorsanız, ürün sayfalarındaki kullanıcı yorumlarını inceleyerek markaların yenilikçi teknolojileri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Çift Kapılı Buzdolabı Modellerinin Enerji Tüketimi

Ev, ofis gibi yaşam alanlarında yer alan ve elektrikle çalışan birçok farklı cihaz vardır. Çift kapılı buzdolabı bu ürünlerden sadece biridir. Teknolojik gelişmeler sayesinde son dönemde üretilen buzdolapları çok daha az enerji tüketir. A, A+, A++ ve A+++ sınıfı buzdolabı modellerinin gün boyunca harcadığı enerji değerlerine bakıldığında; ortalama olarak mini buzdolaplarının 450-500 W, orta boy buzdolaplarının 600-650 W, büyük boy buzdolabı modellerinin ise 950-1000 W enerji harcadığı görülür. Buzdolabı modellerinin minimum enerji harcaması için teknolojilerinin yanında kullanım koşulları da oldukça önemlidir. Buzdolabı modelleri kapalı ortamlarda ve doğrudan güneş almayan alanlarda konumlandırılmalıdır. Buzdolabı içerisinde saklayacağınız ürünleri poşet ya da paketlerinden çıkarmanız gerekir. Düzenli olarak buzdolabınızın bakımını yaptırmanız önemlidir. Yapılan bakımlar sonrasında sistem daha iyi bir şekilde çalışır. Bu tarz bakımlar ve doğru kullanımlar ile birlikte buzdolabınızı çok daha uzun süre boyunca ilk günkü kalitesinde kullanabilirsiniz.

Çift Kapılı Buzdolabı Nasıl Temizlenir?

Beğenerek satın aldığınız buzdolabını düzenli olarak temizlemek ve rutin bakımlarını yaptırmak, cihazın ilk günkü performansıyla çalışması için önemlidir. Cihazın bakımlarını yetkili servislerine yaptırabilir ve çift kapılı buzdolabınızı kullanım kılavuzunda belirtildiği şekilde temizleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler şunlardır:

Fark Yaratan Çift Kapılı Buzdolabı Tasarımları

Buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, ocak, ankastre aspiratör ve fırın gibi beyaz eşya olarak adlandırılan teknolojik ürünler günümüzde birçok farklı renkte ve modelde tasarlanır. Beyaz çift kapılı buzdolapları en klasik ve en yaygın olarak kullanılan modellerdir, çoğu mutfakta görmek mümkündür. Siyah modeller de modern duruşları ile kullanıcıların beğenisini kazanır, beyaz ağırlıklı mutfaklarda şık bir kontrast oluşturabilir. Gri çift kapılı modeller ise ahşap görünümlü mutfaklar ile oldukça uyumlu ürünlerdir. Buzdolabı üreticileri bazı özel koleksiyonlarında görmeye alışık olmadığınız kırmızı, bordo, mavi, turuncu gibi farklı renk alternatiflerine de yer verir. Retro tarzı sevenlere hitap eden bu tasarımlar mutfağınızda bambaşka bir hava yaratır. Çift kapılı buzdolabı modellerinin görünümleri gardırop şeklindedir. Tek kapılı modellere göre daha büyük ölçülere sahip olan çift kapılı modellerin geniş mutfaklarda kullanılması önerilir. Çift kapılı buzdolabı ölçülerini inceleyerek mutfağınız için uygun olan modeli kolayca bulabilirsiniz. Derin dondurucu bölmelerinin dolap içerisinde saklı olduğu modellerde, dışarıdan bakıldığında ekstra bir kapak daha görünmez. Bu tasarım detayı çok daha estetik bir görünüm elde edilmesini sağlar. İç bölmeleri çeşitli sepet ve çekmecelere sahiptir. Geniş iç hacminin yanında içinde yer alan materyaller ile iç kısmı da son derece estetik ve işlevseldir. Ürün bilgilerini ve çift kapılı buzdolabı yorumlarını okuyarak modellerin teknik özellikleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Akakçe’de Çift Kapılı Buzdolabı Fiyatları

Akakçe’de yer alan çift kapılı buzdolabı fiyatları markalara ve ürünlerin özelliklerine göre değişiklik gösterir. Belirli bir bütçeniz varsa ürünleri istediğiniz fiyat aralığına göre filtreleyebilirsiniz. Fiyat, renk, büyüklük, enerji sınıfı gibi birçok farklı kriter doğrultusunda yapacağınız filtreleme sayesinde hızlı ve pratik bir şekilde aradığınız ürün ya da ürünleri bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürün sıralamasını dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Böylece çift kapılı buzdolabı en ucuz fiyatlı modellere kolayca ulaşabilirsiniz. Ucuz çift kapılı buzdolabı modelleri sayesinde bütçenizi sarsmadan son teknoloji ürünlere sahip olabilirsiniz. İki kapılı buzdolabı fiyatlarını dilerseniz farklı markalar ve modeller üzerinden kıyaslayabilir ve ihtiyacınız olan ürünü bularak uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Çift kapılı buzdolabı ucuz fiyat etiketleri sayesinde eski buzdolabınızı hemen yenisiyle değiştirebilir ya da yeni eviniz için mutfağınızın dekorasyonuna uygun renkte son model bir ürün seçebilirsiniz. Beğendiğiniz çift kapılı buzdolabı modellerinin indirim kampanyalarını takip ederek dönemsel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.