Bosch XXL Buzdolabı

Bosch XXL Buzdolabı Fiyatları

60 farklı Bosch XXL Buzdolabı için fiyatlar listeleniyor.

Arama Takip Listem Sepetim

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

505 lt682 ltA+++A++70 cm75 cm500 lt641 lt0 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL Satıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 3Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Bosch Boyut: Büyük KaydetTemizle

Fiyatı
- 0 - 6.000 TL6.000 - 8.000 TL8.000 - 10.000 TL10.000 - 12.000 TL12.000 TL üstü
Markası Bosch Özellikler Kullanım Türü Tipi Boyut Büyük Kapı Sayısı Kontrol Paneli Ses Seviyesi Dondurucu Özelliği Toplam Brüt Hacim Toplam Net Hacim Soğutucu Net Hacim Dondurucu Net Hacim Yıllık Enerji Tüketimi Genişlik Derinlik Yükseklik SatıcıToplam 125 satıcı. Ürün Puanı Renk Enerji Sınıfı

A+++ Buzdolabı682 lt BuzdolabıA++ BuzdolabıArçelik Çift Kapılı BuzdolabıBosch 682 lt BuzdolabıArçelik 505 lt BuzdolabıÇift Kapılı Buzdolabı505 lt BuzdolabıArçelik No Frost BuzdolabıBosch Çift Kapılı BuzdolabıArçelik Kombi Tipi BuzdolabıArçelik XXL Buzdolabı

En Çok Karşılaştırılan Buzdolapları
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Bosch XXL Buzdolabı Sıkça Sorulan Sorular

Bosch XXL Buzdolabı

Bosch XXL buzdolabı, tüm yiyecek türlerinin besin değerlerini ve tazeliğini uzun süre korumak isteyenler için geniş bir saklama alanı sunar. Bosch buzdolabı XXL geniş net hacim sunan modelleri ile standart buzdolaplarına oranla 2 katı daha fazla yiyecek depolama imkânıyla öne çıkar. Ekstra büyük alan sağlamasının yanı sıra inovatif entegre teknolojisiyle de benzerleriyle arasında büyük bir fark ortaya koyar. Bosch XXL buzdolapları meyve, sebze, et, balık, yumurtalı yiyecekler ile taze malzemeler ve içecekler için özel olarak hassasiyet kazandırılmış teknolojiye sahiptir. Bu sayede Bosch XXL buzdolabı seçenekleri tüm yemek ve içecekler için tazeliği korumayı garanti altına alır. Bosch XXL buzdolabı, soğutma sistemi sayesinde gıdaların tazeliğini koruma görevine muhteşem bir özellik daha ekler. Gelişmiş, dengeli iç soğutma mekanizmasını ifade eden bu özellik, Bosch XXL buzdolapları ile yiyecek ve içeceklerin tazeliği, besin değeriyle beraber lezzetini de muhafaza edebilen bir sistemdir.

Bosch XXL buzdolabı, bütün veya parça et çeşitlerini kapsayabilecek iç hacme ve bölmelere sahiptir. Bu sayede ekstra depolama alanına duyulabilen ihtiyaçları en aza indirir. Ayrıca ayarlanabilir kapı rafları ve farklı sıcaklık değerleri gibi sunduğu imkânlarla kullanıcının gereksinimlerine eksiksiz bir şekilde yanıt verebilen bir ürün skalası sunar. Bosch çift kapılı buzdolabı XXL, kullanmak istediğiniz malzemelere çok daha rahat ulaşmayı mümkün kılar. Bosch XXL buzdolabı, çift kapılı yapısına ve ergonomik dikey bar tutamak tasarımına sahip ürün yelpazesinin yaşama ekstra konfor kazandıran yönlerinden bir tanesidir. Bosch buzdolabı XXL yüzeyini oluşturan kolay temizlenebilir inox, buzdolabı temizliğinde yaşanabilen zorlukları ortadan kaldırır. Aynı şekilde buzdolabı serisinin iç panelleri, rafları da kolay hijyene uyum sağlayabilecek tasarımdadır. Böylece Bosch XXL buzdolabı modelleri ile mutfaktaki konforunuza konfor katabilirsiniz.

Bosch XXL Buzdolabı VitaFresh Plus Teknolojisi

Bosch XXL buzdolapları, inovatif teknolojilerle donatılmış bir yapıya sahiptir. Bunlardan biri, VitaFresh Plus teknolojisidir. Bu teknoloji, yiyeceklerin besin değerlerini ve nem kaybetmelerini önler. Bu sayede tüm gıdalar normalden çok daha uzun süre taze ve sağlıklı şekilde korunabilir. Humidity Control (Nem Kontrol) özellikli VitaFresh çekmecesi, özel sürgü sistemine sahip olduğu için gıdaların ideal nem seviyesini ayarlar. Bosch buzdolabı XXL özellikleri sayesinde sebze, meyvelerin ilk günkü tazeliğini çok daha uzun süreli muhafaza etmeyi başarır. VitaFresh çekmecesi, yalnızca inovatif teknolojisiyle değil dizaynıyla da kullanıcıların yaşamına konfor katar. Bosch XXL buzdolabı çekmecesinin tabanı dalgalı forma sahip olduğundan gıdaların suyunun yoğuşması engellenir. Bosch Inox XXL buzdolabı seçenekleri bu sayede sebze, meyve ve et gibi yiyeceklerin bozulmasını da önler.

Bosch XXL buzdolabı VitaFresh Plus çekmeceleri, buzdolabının diğer bölümlerine göre ortalama -2°C ile +3°C aralığında değişebilen, daha düşük bir sıcaklığa sahiptir. Bu sayede Bosch XXL buzdolabı VitaFresh Plus <> 0°C bölmeleri, daha hassas yiyeceklerin korunmasında ve saklanmasında mükemmel bir sonuç ortaya koyar. Bosch buzdolabı XXL taze, lezzetli, daha sağlıklı gıda tüketimini kolaylaştırır. Yumurtalı tarifler veya taze hazırlanmış içecekler gibi hassas ürünler için hassas koruma vadeder. Böylece yiyeceklerin vitamin ile mineral değerlerinde kayıp yaşanmadan saklanması, normalden çok daha uzun süreyle mümkün olabilir. Bosch XXL buzdolabı boyutları, uzun süreli depolama işlemlerinin kullanışlı olmasına katkı sağlar. Bosch XXL buzdolabı çeşitleri ekstra büyük iç kapasitesi ve çıkarılabilir çekmece tasarımı, depolanan yiyeceklere ek olarak daha fazlasını saklamak için her zaman geniş bir alana sahip olmayı mümkün kılar.

MultiAirflow ile Eşit Soğutma: Bosch XXL Buzdolabı

Bosch XXL buzdolabı dizaynları MultiAirflow teknolojisiyle üstün soğutma sistemine sahiptir. Bu teknoloji, buzdolabının içinde oluşan hava akımını dengeler ve korur, bu sayede buzdolabını açma-kapama sırasında yaşanabilecek ısı uyumsuzluğunu önler. Bosch XXL buzdolabı çok yönlü hava akış sistemi sayesinde buzdolabının her bölümünde eşit soğuk hava akışı sağlar. Sıcaklık dalgalanmalarını en aza indirgeyen bu sistem, yiyecek ile içeceklerin lezzetini muhafaza eder. Bosch XXL buzdolabı koleksiyonu, aynı zamanda daha düşük soğutma süresi ile hava geçişlerinde oluşabilen sıcaklık değişimlerini, hızlı ve etkili bir biçimde dengeler. Besinlerin dış hava sıcaklığından etkilenme seviyesini azalttığı için gıdaların tazeliğini ve aromasını daha uzun süre muhafaza eder. Bosch buzdolabı XXL A+++ NoFrost buzdolabı çeşitlerinde yerini alan ideal soğutma teknolojisi ile yenilikçi depolama konforu kolayca keşfedilebilir. Farklı modellerin fiyat karşılaştırmalarını yaparak Bosch XXL buzdolabı en ucuz fiyat aralıkları ile Bosch buzdolabı XXL kampanya fırsatlarına hızlıca ulaşabilirsiniz. Bosch buzdolabı XXL Akakçe sayesinde avantajı ikiye katlanabilir hem kullanışlı hem de en ucuz modele sahip olunabilir. Derin dondurucu fiyatları ve seçenekleri ile yaz/kış en çok kullanılan beyaz eşya fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

Planlarınıza Uyum Sağlayan Bosch XXL Buzdolabı

Bosch buzdolabı XXL ölçüleri ultra geniş hacim sunar ve üstelik bu alanı dilediğiniz gibi kullanmanıza da imkân tanır. Bu ayrıcalığı sağlayabilen özelliklerden biri BigBox bölmesidir. Bosch XXL buzdolapları BigBox çekmecesi sayesinde bütün bir hindiyi veya uzun bir kuzu kolunu rahatlıkla saklayabilir. Aynı zamanda BigBox bölmesinin arasında bulunan cam raf ile üst çekmece kaldırılabilir. Bu sayede Bosch XXL buzdolabı çeşitleri ile harici bir saklama alanı gerekmeden daha uzun yiyeceklere kolaylıkla yer açılabilir. Bosch XXL buzdolabı iç panelinde bulunan çekilebilir cam raflar, tüm yiyecek, içeceklere zahmetsiz bir şekilde ulaşmayı mümkün kılar. Emniyetli camdan yapılan bu platformlar, Bosch XXL buzdolabı ürün yelpazesindeki her bir modelle kullanım sırasında sunduğu kolaylığın yanı sıra temizlik açısından da avantaj sağlar. Bosch XXL buzdolabı ebatları ve rafları ile tamamen sizin kontrolünüz altındadır.

Kapı rafları, şişelerin veya kavanozların uzunluklarına göre kolaylıkla ayarlanabilir. Bu sayede dolabın iç hacmi en verimli, kullanışlı şekilde değerlendirilebilir. VarioZone özelliği, Bosch XXL buzdolabı ölçüleri ile bire bir uyumlu olmayan yiyecekler veya yiyecek kaplarıyla rahatlıkla gıda saklamaya olanak tanır. Çünkü Bosch XXL buzdolabı VarioZone özellikli dondurucu bölmesinde bulunan tüm çekmeceler çıkarılabilir fonksiyona sahiptir. Böylece 2 veya 3 katlı doğum günü pastası dahi rahatlıkla muhafaza edilebilir. Bosch XXL buzdolabı ile ihtiyacınız olan her zaman çok daha fazla alan elde edebilirsiniz. Ayrıca hassas sıcaklık ayarı, buzdolabı ile dondurucu bölmelerinin ısı kontrolünü yapabilmeye olanak tanır. Entegre ısı kontrol paneli, her iki bölmeyi de bağımsız şekilde ideal soğutma seviyesinde tutmayı sağlar. Dolayısıyla muhafaza etmek istediğiniz farklı boyutlardaki gıdaları, Bosch XXL buzdolabı 720 lt ile dilediğiniz sıcaklıkta güvenle saklayabilirsiniz.

Bosch XXL Buzdolabı Modellerinin Özellikleri

Bosch XXL buzdolabı satın almayı düşünen kullanıcılar, bu ürün modelleriyle ilgili ortak konuları merak ederler. Genel olarak “Bosch XXL buzdolabı kaç litre?” sorusu akıllara gelebilir. İç hacim, buzdolabı ve dondurucu ile birlikte 521, 578 ve 682 L olmak üzere ürünün serisine göre değişebilir. Ayrıca modellerin her birinin kendine özgü özellikleri olmakla birlikte “Bosch buzdolabı XXL soğukluk ayarı nasıl yapılır?” şeklinde kullanıcılar ortak bir arama yapabilir. Soğukluk ayarı yalnızca birkaç adımda yapılabilir. Soğutucu için °C tuşu ile soğutma bölmesini seçin. İstediğiniz sıcaklık gösterilene kadar +/- tuşlarına basın. Bosch XXL buzdolabı dondurucu için °C tuşuyla derin dondurucu kabinini seçin, ardından +/- tuşlarıyla ayarlayın. “Bosch XXL buzdolabı kaç cm?” araması ile ürün özellikleri hakkında bilgiye ulaşmak isteyenler, öncelikle hangi modeli alacaklarına karar verebilirler. Çünkü uzunluk ve genişlik değerleri modele göre 186 x 75 ve 186 x 86 cm olarak değişebilir.

Bosch XXL Buzdolabı Fiyat Seçenekleri

“Bosch XXL buzdolabı fiyatı ne kadar?” sorgusunu yapanlar için sorunun cevabı, modele göre fiyatların artıp azalabiliyor olmasıdır. Bosch XXL buzdolabı fiyatları, model ve teknik özelliklerine göre değişen fiyatlara sahip olabilir. Bu yüzden Bosch XXL buzdolabı kaç lira aramasından önce hangi modelin alınacağı belirlenebilir. Bosch XXL buzdolabı kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri üzerine merak edilenler ise tercih edilen ürüne göre detaylı şekilde araştırılabilir. Çünkü Bosch XXL buzdolabı kullananlar, kendi satın aldıkları modelden beklentileri ve deneyimlerine göre fikirlerini belirtir. Bosch buzdolabı XXL beyaz, gri renklere sahiptir. Gri, kolay temizlenen İnox olmakla birlikte beyaz tonlarda eşyası bulunanlar içinse beyaz Bosch XXL buzdolabı tavsiye edilir. Bosch XXL buzdolabı yorum kısmına göz atarak daha net fikir edinebilirsiniz. Bosch XXL buzdolabı Akakçe fiyat listeleri sayesinde kampanyalı fiyatlara hemen ulaşabilir, su sebili en ucuz aralıklarla nerede satıldığını hemen bularak mutfak ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.