LG Buzdolabı

LG Buzdolabı Fiyatları

23 farklı LG Buzdolabı için fiyatlar listeleniyor.

Profilo Buzdolabı Arçelik Buzdolabı Regal Buzdolabı Dijitsu Buzdolabı Flavel Buzdolabı Bosch Buzdolabı

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

505 lt682 ltA+++A++500 lt641 lt70 cm75 cm0 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL Satıcı Marka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: LG Kaydet

Fiyatı
- 0 - 6.000 TL6.000 - 8.000 TL8.000 - 10.000 TL10.000 - 12.000 TL12.000 TL üstü
Markası LG Özellikler Kullanım Türü Tipi Boyut Kapı Sayısı Kontrol Paneli Dondurucu Özelliği Toplam Brüt Hacim Toplam Net Hacim Soğutucu Net Hacim Dondurucu Net Hacim Genişlik Derinlik Yükseklik Yıllık Enerji Tüketimi Ses Seviyesi Dondurucu Bölmesi Ağırlık Günlük Dondurma Kapasitesi Enerji Sınıfı SatıcıToplam 134 satıcı. Ürün Puanı Renk

LG Çamaşır Makinesi LG Bulaşık Makinesi LG Çamaşır Kurutma Makinesi LG Su Sebili LG Televizyon LG Monitör LG Klima LG Bluetooth Hoparlör LG Soundbar LG Telefon Bataryası LG Su Arıtma Cihazı LG Su Arıtma Filtresi

En Popüler LG Buzdolapları

LG Buzdolabı Yorumları ve Önerileri

LG Buzdolabı Sıkça Sorulan Sorular

LG Buzdolabı

LG buzdolabı çeşitleri yeni nesil soğutma teknolojileri, geniş iç hacimleri ve lüks tasarımları ile gıda saklama alanında çıtayı yükseltir. LG marka buzdolabı modelleri son teknolojinin avantajlarıyla donatılan teknik donanımlara sahiptir. Gıdaları ilk günkü lezzetinde uzun süreler saklamanızı sağlayan LG buzdolabı teknolojik detaylarıyla öne çıkan ürün yelpazesi sunar. Geleneksel buzdolabı tasarımlarına modern dokunuşlar yapan marka LED kullanıcı panelleri, otomatik soğutma dereceleri ve işlevsel raf tasarımlarıyla ideal buzdolabı tasarımları oluşturmayı başarır. Buzdolabı LG kalitesiyle tasarlanırken doğa ve çevre dostu özellikler bulundurmayı da ihmal etmez. Maksimum enerji tasarrufunda bulunan cihazlar ekonomik modlar ile desteklenerek doğanın yanı sıra bütçenizi korumanıza da yardımcı olur. LG buzdolabı ürünlerinin farklı boyutları ise ihtiyacınıza yönelik alışverişte bulunmanıza olanak tanır. Akakçe üzerinden inceleyebileceğiniz LG buzdolabı çeşitleri mutfağınızdaki yerini almaya adaydır.

Üstün Soğutma Teknolojileri ile LG Buzdolabı Özellikleri

LG buzdolapları üstün soğutma teknolojileri ile selefleri arasında fark yaratan özellikler sunar. “LG buzdolabı nasıl?” sorusuna yanıt veren teknik özellikler yüksek performanslarını kanıtlar niteliktedir. Tüm özellikler içerisinde LG buzdolabı kullananların yorumları No-Frost soğutma teknolojisini öne çıkarır. LG buzdolapları statik soğutma özelliğinden kaynaklanan buzlanma, karlanma ya da su akıntı problemlerinin önüne geçmeyi başarır. LG buzdolabı modelleri soğuk ve kuru havayı homojen bir şekilde dağıtarak her gıdanın eşit bir şekilde soğutulmasını sağlar. LG buzdolabı rafları akıllı sistemlerle donatıldığı için gıda tiplerine göre farklı soğukluk dereceleri ayarlamak da mümkündür. Sebze ve meyveler için tasarlanan özel raf çekmeceler gıdaların tazelik ömrünü uzatan özellikler geliştirir. Renk, tat ve koku kaybı olmadan saklanabilen gıdalar ile LG buzdolabı üstün performansını her kullanımda hissettirmeye devam eder.

LG akıllı buzdolabı özelliklerinde görülen enerji tasarruf modları ise kullanıcı bütçelerini korumaya yöneliktir. En yüksek enerji sınıflarından olan LG buzdolabı A+++, A++ çeşitleri doğa ve bütçe dostu kullanıcı deneyimi geliştirmeyi başarır. LG smart inverter buzdolabı tasarımlarında görülen hassas soğutma ayarları sayesinde hem enerji tasarrufu sağlamak hem de gıdaların tüketim ömrünü uzatmak mümkün hale gelir. LG inverter linear buzdolabı modelleri ise geleneksel kompresörlerin aksine yeni nesil teknik detaylarla buluşarak sizlere sunulur. Et, sebze, meyve besinleri dahil tüm besinlerin kokuları ve tatları birbirine karışmadan sağlıklı saklama ortama geliştirilir. LG buzdolabı yeni nesil teknik detayları sayesinde kullanıcı beklentilerini başarıyla karşılar.

Öne Çıkan LG Buzdolabı Çeşitleri

LG buzdolapları farklı tasarımlarda üretilerek kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlar. Her ailenin mutfağında oluşturmak istediği gıda depolama alanı farklı olduğu için LG buzdolabı çeşitleri de orantısal olarak geniş ürün yelpazesi geliştirir. LG buzdolapları genel olarak aşağıdaki çeşitlere ayrılır:

LG buzdolabı çeşitleri boyut olarak farklı sistemlere ayrıldığı gibi soğutma teknolojileri bakımından da çeşitlilik gösterebilir. LG No-Frost buzdolabı çeşitlerinin yanı sıra statik soğutma özelliğine sahip sistemler bulmak da mümkündür. LG buzdolabı boyutları arasından ihtiyacınıza göre seçim yaparak besinlerinizi en sağlıklı koşullarda saklamaya devam edebilirsiniz. Geniş kapasiteli sistemlerde bulunan sebil gibi ek özellikler soğutma sistemlerinde çok yönlü kullanıcı deneyimleri yaratmayı da başarır. Sebilin yanı sıra Wi-Fi gibi teknolojik özelliklerle buzdolabınızı uzaktan kontrol etmek de mümkün hale gelir. En geniş kapasitelere sahip LG XXL buzdolabı tasarımları ile gıdalarınızı sağlıklı koşullarda saklayabilir, en lezzetli formlarda kalmalarını sağlayabilirsiniz.

Lüks Görünümler Yaratan LG Buzdolabı Tasarımları

LG buzdolapları lüks görünümleri ile dikkatleri üzerine çeker. LG buzdolabı yüzeylerinde kullanılan özel malzemeler lüks ve şık görünümlerinin yanı sıra temizlik kolaylığı sunmayı da başarır. LG siyah, gri, inox, beyaz buzdolabı yüzeyleri parmak ya da yemek izi tutmayan yüzeylere sahiptir. LG siyah cam buzdolabı görünümleri ise mutfak dekorasyonunu bir adım öne taşımayı başarır. Cam yüzeyler asil görünümler yaratırken uzun ömürlü LG buzdolabı sistemleri oluşturur. LG buzdolabı özellikleri arasında sadece şık tasarım detayları da yer almaz. Markanın titizlikle çalıştığı modellere green ion teknolojisi dahil olur. LG buzdolabı green ion teknolojisi sayesinde kötü kokuları ve zararlı bakteri anında ortadan kaldırır. Böylece LG buzdolabı çeşitlerinin sunduğu temizlik kolaylığı öne çıkar. LG buzdolabı yorum ve değerlendirmeleri arasında öne çıkan detaylar arasında sessiz çalışma performansları da yer alır. Minimum ses seviyesiyle özellikle açık mutfaklarda sizler için kullanım avantajı oluşturur.

LG buzdolabı temizlik kolaylığının yanı sıra kolay kullanıcı deneyimi yaratmayı da başarır. LG dokunmatik ekran buzdolabı özellikleri sayesinde ısı ayarları, soğutma modları ve teknik ayarların tamamı parmaklarınızın tek hareketiyle anında tamamlanır. Dokunmatik kontrol panellerinin yanı sıra kullanılan aydınlatma sistemleri ile LG buzdolabı raflarının kolayca seçilmesini sağlar. LED ışık sistemleri LG buzdolabı kapılarıyla uyumlu bir şekilde çalışarak otomatik açılma ve kapanma özelliğine sahiptir. Tasarım detaylarında beklenilenin dışına çıkan özellikler barındırır. Geleneksel olarak dondurucu kısmının üstte ve soğutucu kısmının altta bulunduğu modellerin aksine LG buzdolabı alttan donduruculu, buzluklu çeşitleri öne çıkar. Alttan donduruculu türlerde sıklıkla kullanılan soğutucu kısmının üstte olması raflardan besin alırken eğilip kalkmanızın da önüne geçmeyi başarır. LG gardırop tipi buzdolabı kullananlar dondurucusu altta olanların daha işlevsel kullanıcı deneyimi yarattıklarını vurgular. LG 3, 4 kapılı buzdolabı ya da tek kapılı geleneksel tasarımlara göz atarak ihtiyacınıza yönelik alışveriş yapabilirsiniz.

Avantajlı Fiyat Seçenekleri Sunan LG Buzdolabı Alışverişi

LG buzdolabı fiyatları ürünlerin boyutlarına, tasarım ve teknik detaylarına göre farklılıklar gösterebilir. LG buzdolabı fiyat listesi incelemesinde cihaz boyutlarının en büyük fiyat farklılık nedenlerinden biri olduğu gözlemlenir. Geniş kapasiteye sahip olan LG 600 lt buzdolabı fiyatları performansına ters oranla en uygun seçenekleri oluşturmayı başarır. LG 86 cm buzdolabı gibi küçük ve mini boyutlar ise ekstra kazanç sağalamanıza olanak tanır. LG buzdolabı kampanya markanın tüm beyaz eşya cihazlarının en uygun fiyatlarla satın alınmasına olanak tanır. Bulaşık makinesi fiyatları ile beyaz eşya alışverişinizde avantajlar sağlayabilirsiniz.

LG buzdolabı en ucuz fiyat aralıklarını yakalamak için markanın diğer beyaz eşyalarına da göz atmak sizlere fayda sağlayabilir. Evin temel ihtiyaçlarından olan buzdolabı ve çamaşır makinesi fiyatları LG markası tarafından ulaşılabilir aralıklarla belirlenerek sizlere sunulur. LG çift kapılı buzdolabı fiyatları ile geniş kapasiteli soğutma sistemine en uygun aralıklarla ulaşabilirsiniz. En geniş gıda saklama alanı isteyenler gardırop LG buzdolabı çeşitlerine göz atabilir. Bu modeller kazanç sağlamanıza olanak tanıyan bütçe dostu fiyatlarla karşınıza çıkar. LG derin donduruculu buzdolabı fiyatları Akakçe üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde incelenebilir.