LG Klima

LG Klima Fiyatları

26 farklı LG Klima için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıLG
 • BTU Değeri12.000 BTU ve civarı
 • BTU Değeri18.000 BTU ve civarı
 • BTU Değeri24.000 BTU ve civarı
 • TipiDuvar Tipi (Split)
 • TipiSalon Tipi
 • Özelliklerİnverter
 • Isıtma Enerji SınıfıA+++
 • Isıtma Enerji SınıfıA++
 • Enerji SınıfıA+++
 • Enerji SınıfıA++

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıLG
Fiyatı 0 - 20.000 TL 20.000 - 30.000 TL 30.000 - 40.000 TL 40.000 - 50.000 TL 50.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTipiBTU DeğeriSes SeviyesiGaz TipiIsıtma Enerji SınıfıSoğutma Yıllık TüketimIsıtma Yıllık TüketimEnerji SınıfıÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (26)

Taşınabilir Klima LG Isı Pompası LG Televizyon LG Monitör LG Çamaşır Makinesi LG Çamaşır Kurutma Makinesi LG Bluetooth Hoparlör LG Su Arıtma Cihazı LG Soundbar LG Su Arıtma Filtresi LG Su Sebili LG Telefon Bataryası

En Popüler LG Klimalar

LG Klima Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

LG Klima Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan LG Klima hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı LG Klima:
 1. LG Dual Cool S12ETK S3-W12JA2AA A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima
 2. LG Dualcool Plus PC12SQ 12000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima
 3. LG Dualcool Plus PC24SQ 24000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima
 4. LG Dual Cool S18ETK S3-W18KL2BA A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
 5. LG UV Artcool AC12BH A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

LG Klima

Yaşam alanlarında elektronik cihazlar, çeşitli özellikleriyle konfor sağlar. Mini bulaşık makinesi, ısıtıcı ve klima gibi elektrikli cihazları farklı ihtiyaçlarınızı karşılamak için kullanabilirsiniz. İhtiyacınıza göre bu cihazları ev, ofis gibi farklı alanlarda kullanım için değerlendirebilirsiniz. Pratik ısıtma ve soğutma sağlayan klima modelleri, herkesin ihtiyaç duyduğu ürünler arasında yer alır. Kolay kullanımlarıyla pratik bir deneyim sunan klima modelleri, farklı markalar tarafından üretilir. Güney Kore merkezli teknoloji markası LG, klima modelleriyle dikkat çeken isimler arasında yer alır. Alanında uzman markalar arasında yer alan LG, klima tasarımlarında yenilikçi ve modern teknolojiler kullanır. Kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına cevap veren LG klima modelleri arasında taşınabilir ve sabit kullanımlı tasarımlar bulunur. Ev ve işletmelerde kullanıma uygun model seçeneklerini markanın ürün kategorilerinden kolayca bulabilirsiniz. Dört mevsim kullanabileceğiniz LG klima çeşitleri sunduğu teknolojik özelliklerle kullanıcıların beğenisini kazanır. Isıtma - soğutma işlemleri için markanın farklı model klimalarını tercih edebilirsiniz. Klima tasarımlarında kullanılan özel filtreler sayesinde ortamın hava kalitesi maksimum düzeye çıkar. Antialerjik, toz ve polen filtresi gibi özel tasarımlara sahip filtrelerin kullanıldığı klima modellerini dört mevsim kullanım için tercih edebilirsiniz. Ayarlanabilir sıcaklık kademesiyle ortamın ısısını dengede tutabilirsiniz.

LG Klima Modelleri

Dört mevsim boyunca konforlu bir ortam oluşturmanıza yardımcı olan LG klima modelleri, kullanışlı tasarımlarıyla ön plana çıkar. Klimaların modelleri özelliklerine göre farklılıklar gösterir. Genel olarak portatif ve sabit kullanımlı olarak iki farklı gruba ayrılan klima modelleri, kendi içlerinde de ayrılır. Ayaklı ve sabit kullanımlı klimaları; ev, ofis, mağaza, alışveriş merkezi gibi genişlikleri farklı olan her alanda kullanabilirsiniz. LG salon tipi, tavan tipi, kaset tipi, ev tipi, yer tipi klima modelleri popüler ürünler arasında yer alır. Tavan tipi klima tasarımları alışveriş merkezi, toplantı salonu ve sinema salonu gibi geniş alanlar için tercih edilir. Yer tipi modeller ise zemin üzerine yerleştirilerek kullanabileceğiniz klima tasarımlarına verilen isimdir. Bu ürünleri ev, ofis gibi orta ölçekli alanlar için kullanabilirsiniz. Farklı alanlarda kullanım imkanı sunan klimalar, yenilikçi teknolojisiyle konforlu bir deneyim sunar. Isıtma - soğutma işlemleri için kullanabileceğiniz bu klimalar, ortamın havasını filtreleyerek hava kalitesini artırır. Ofis, büro ve evde kullanım için LG inverter, multi, mobil klima modellerini tercih edebilirsiniz. Sıcak - soğuk havalarda kullanıma uygun modeller, şık tasarımlara sahiptir. Sabit kullanımlı ve portatif modellerde siyah, beyaz, gri renk seçeneklerini görebilirsiniz. LG siyah klima modelleri kendine has tarzıyla dekorasyonda uyumlu bir görüntü oluşturur. LG portatif klima modelleri, taşınabilir özelliği ile birlikte sunduğu konforlu iklimlendirme deneyimiyle kullanıcıların beğenisini kazanır.

LG Klima Özellikleri

Yaz ve kış aylarında kapalı mekanlarda konforlu bir iklimlendirme deneyimi sunan klimalar, sahip olduğu özelliklerle kullanıcıların ilgisini çeker. Klima LG markası modellerinde sabit ve seyyar kullanımlı cihazlar mevcuttur. Kullanacağınız alanın özelliklerine göre salon tipi, ayaklı, duvar tipi ve kaset tipi klima modellerini tercih edebilirsiniz. Klima modellerini birbirinden ayıran özellikler arasında BTU değerleri bulunur. BTU değerine göre cihazların kaç metrekare alanda etki gösterdiği belirtilir. LG 9000 BTU, 18000 BTU, 24000 BTU klima modelleri ortalama genişliğe sahip farklı alanlarda kullanım için uygun seçenekler arasında yer alır. Büyük mağazalar ve geniş salonları havalandırmak için yüksek BTU kapasitesine sahip LG tavan klima modellerini kullanabilirsiniz. Tavana monte edilerek kullanılan kaset tipi modeller zemin alanında tasarruf sağlayarak ortamın dekorasyonuyla uyum sağlar. LG klima özellikleri bakımından kullanıcı memnun edecek seçeneklere sahiptir. Özel hava filtreleri, otomatik kapanma, enerji tasarrufu ve farklı çalışma kademeleri gibi cihazlarda bulunan özellikler kullanıcılara günlük hayatta konfor kazandırır. LG klima alınır mı sorusu için modellerin özelliklerini inceleyerek ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadığını değerlendirebilirsiniz.

LG Klima Nasıl Temizlenir?

Zengin model çeşitliliğine sahip LG klimalar; ev, ofis, alışveriş merkezi ve sinema salonu gibi farklı genişliklere sahip alanlarda konfor sağlar. Duvar, kaset, salon tipi olarak ayrılan LG klima modelleri, kullanışlı özellikleriyle dikkat çeker. Isıtma ve soğutma özellikleriyle dört mevsim kullanılabilen klimalar, özel filtreleme teknolojisiyle hava kalitesini artırır. Ortamdaki nemi, tozu ve partikülleri filtreleyerek daha konforlu bir ortam oluşturabilirsiniz. Güçlü motor tasarımıyla kısa sürede ortamı iklimlendiren bu cihazların çalışma performanslarını korumak için düzenli aralıklarla temizlemeniz gerekir. LG klima nasıl temizlenir sorusu kullanıcıların araştırdığı konulardan biridir. Klimaları kullanım sıklığına göre düzenli aralıklarla temizleme rutini oluşturabilirsiniz. Cihazların filtresi en sık kirlenen alanlar arasında yer alır. Kolayca sökülüp takılabilen filtreleri özelliklerine göre yıkayabilir veya silebilirsiniz. Klimanın hava çıkış bölümünün tozunu almak temizlik rutininde yapabileceğiniz işlemlerden biridir. İstenmeyen koku oluşumu ile toz birikmesinin önüne düzenli aralıklarla yapacağınız temizlikle geçebilirsiniz.

LG Klima Fiyatları

Dört mevsim kapalı mekanları iklimlendirmek için kullanabileceğiniz klimalar, farklı bütçelere hitap eden seçeneklere sahiptir. Geniş fiyat yelpazeli model seçeneğiyle dikkat çeken LG klimalar, modern özellikleriyle kullanıcıların farklı beklentilerini karşılar. Klima satın almadan önce cihazların modellerini ve sunduğu faydaları inceleyerek ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun seçeneği kolayca bulabilirsiniz. Dört mevsim kullanabileceğiniz bu cihazlar uzun süre çalıştığı için yakıt tüketimlerini değerlendirebilirsiniz. LG A+++ klima modelleri düşük yakıt tüketimi ve maksimum performansıyla dikkat çeker. Uzun süreli kullanımlarda ekonomik bir deneyim sunan A enerji sınıfı ürünler sabit ve taşınabilir klima modellerinde görülür. LG klima fiyatları enerji tasarruf özelliği, BTU değeri ve diğer teknik özelliklere göre belirlenir. Farklı bütçelere hitap eden fiyat çeşitliliği sunan LG klima modellerini Akakçe’den detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Sayfa üzerinden LG klima fiyat listesi karşılaştırması yaparak farklı satıcılardaki ürünleri değerlendirebilirsiniz. Yüzlerce farklı satıcıda yer alan ürünleri inceleyerek LG klima en ucuz fiyatlarıyla hesaplı bir alışveriş yapabilirsiniz. Klima, monitör ve yoğurt makinesi fiyatları gibi ihtiyacınız olabilecek farklı ürünlere de yine Akakçe üzerinden ulaşmak mümkündür.

Akakçe’de LG Klima Seçeneklerini Görüntüleyin

Güney Koreli teknoloji firmalarından biri olan LG klima modellerinde sunduğu modern özelliklere dikkat çeker. Sıcak ve soğuk mevsimlerde etkili bir performans gösteren ürünler, şık tasarımlarıyla farklı alanlarda kullanıma uygundur. LG kare klima modelleri ofis ve ev gibi farklı mekanlarda kullanabileceğiniz alternatifler arasında yer alır. Siyah ve beyaz gibi renk seçenekleri sunan marka, kaliteli kullanım özellikleriyle beğeni toplar. Farklı bütçelere hitap eden fiyat seçenekleri sunan LG klimaları incelemek için Akakçe’yi kullanabilirsiniz. Fiyat karşılaştırma platformu olan Akakçe üzerinden çeşitli satıcılarda bulunan LG klima modellerini tek bir sayfa üzerinden görebilir, bütçenizi yormayacak fırsatları yakalamak için sayfa üzerindeki güncel LG klima kampanya ve indirimlerini değerlendirebilirsiniz. Klima modeli seçiminde öneri almak için daha önce alışveriş yapmış kullanıcıların yorumlarına da bakmak faydalı olabilir. LG klima yorumları bölümünden farklı model klimalar için yazılmış yorumları okuyabilirsiniz. Yapılan yorumlar ile birlikte LG klima tavsiyeleri hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.