LG Klima

LG Klima Fiyatları

44 farklı LG Klima için fiyatlar listeleniyor.

Arama Takip Listem Sepetim
Baymak Klima Vestel Klima Mitsubishi Klima Arçelik Klima Samsung Klima Beko Klima

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

12.000 BTU ve civarı18.000 BTU ve civarı24.000 BTU ve civarıA+++A++Duvar Tipi (Split)Salon Tipi0 - 8.000 TL 8.000 - 12.000 TL İnverterSatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: LG Kaydet

Fiyatı
- 0 - 8.000 TL8.000 - 12.000 TL12.000 - 16.000 TL16.000 - 20.000 TL20.000 TL üstü
Markası LG Özellikler Tipi BTU Değeri Ses Seviyesi Gaz Tipi Isıtma Enerji Sınıfı Soğutma Yıllık Tüketim Isıtma Yıllık Tüketim SatıcıToplam 136 satıcı. Ürün Puanı Renk Soğutma Enerji Sınıfı

Taşınabilir KlimaLG Isı PompasıLG Klima Yedek ParçaLG TelevizyonLG MonitörLG BuzdolabıLG Çamaşır MakinesiLG Bulaşık MakinesiLG Çamaşır Kurutma MakinesiLG Bluetooth HoparlörLG Su Arıtma CihazıLG Soundbar

En Popüler LG Klimalar
Bunlara Da Bakabilirsiniz

LG Klima Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

LG Klima Sıkça Sorulan Sorular

LG Televizyon Nasıl Seçilir?

LG televizyon seçimi sırasında bazı noktalara dikkat etmek üründen sağlayacağınız verimi artırabilir. LG televizyonlar, özellikleri bakımından birçok farklı modele sahiptir. Televizyon görüntü teknolojisi önemli özelliklerden biridir. LG LED ve OLED gibi farklı görüntü teknolojilerine sahip modeller üretir. LED ekrana sahip modeller, ekrana yansıyan görüntüleri aydınlatmak için tek bir ışık kaynağı kullanılırken OLED ekrana sahip modellerde her piksel için ayrı ışık kaynağı kullanılır. Bu da renklerin LED bir televizyon ekranına göre daha parlak ve canlı olmasını sağlar. Televizyonun ekran çözünürlüğüne de seçim aşamasında bakmanız faydalı olabilir. LG HD, FULL HD, 4K ve 8K gibi birçok farklı çözünürlüğe sahip televizyon üretir. LG nanocell 8K ve LG televizyon 4K seçenekleri tatmin edici bir çözünürlük sunar. Ekran çözünürlüğü, ekran boyutu ile de doğrudan bağlantılıdır. LG 43, 49, 50, 55, 65 inç televizyon modelleri en çok tercih edilen boyutlar arasında yer alır.

LG Televizyon Özellikleri Nelerdir?

LG Televizyon modellerinde Bluetooth, DLNA, Ethernet, Smart TV ve Wi-Fi gibi pek çok farklı ihtiyaca yönelik özellikler yerini alır. Bu noktada televizyonu kullanım amacınız önem kazanır. Televizyondan internete girmek ve dijital platformları kullanmak istiyorsanız eğer LG Smart TV ve Wi-Fi’li modellere yönelebilirsiniz. Televizyonunuzla telefonunuz arasında bağlantı sağlamak sizin için önemli ise Bluetooth özelliği olan modellere yönelmek sizin için daha faydalı olabilir. LG Televizyon fiyatları, özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Örneğin LG OLED TV fiyatları, yeni nesil teknolojileri kapsadığı için birçok modele göre daha yüksek fiyatlandırılırken LG LED TV fiyatları daha uygun seçeneklere sahiptir. Seçim aşamasında LG televizyon modellerinin hem teknik hem de fiziksel özelliklerini inceleyerek kullanım amacınıza uygun modeli bütçeniz dahilinde bulmanız mümkündür.

En çok satan LG Klima hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı LG Klima:
  1. LG Dual Cool S12ETK S3-W12JA2AA A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima
  2. LG Dual Cool S18ETK S3-W18KL2BA A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
  3. LG UV Artcool AC12BH 12000 BTU A++ Dual Inverter Duvar Tipi Klima
  4. LG UV Artcool AC18BH A++ 18000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima
  5. LG Dual Cool S24ETK S3-W24K22BA A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

LG Klima

Yaşam alanlarında elektronik cihazlar, çeşitli özellikleriyle konfor sağlar. Mini bulaşık makinesi, ısıtıcı ve klima gibi elektrikli cihazları farklı ihtiyaçlarınızı karşılamak için kullanabilirsiniz. İhtiyacınıza göre bu cihazları ev, ofis gibi farklı alanlarda kullanım için değerlendirebilirsiniz. Pratik ısıtma ve soğutma sağlayan klima modelleri, herkesin ihtiyaç duyduğu ürünler arasında yer alır. Kolay kullanımlarıyla pratik bir deneyim sunan klima modelleri, farklı markalar tarafından üretilir. Güney Kore merkezli teknoloji markası LG, klima modelleriyle dikkat çeken isimler arasında yer alır. Alanında uzman markalar arasında yer alan LG, klima tasarımlarında yenilikçi ve modern teknolojiler kullanır. Kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına cevap veren LG klima modelleri arasında taşınabilir ve sabit kullanımlı tasarımlar bulunur. Ev ve işletmelerde kullanıma uygun model seçeneklerini markanın ürün kategorilerinden kolayca bulabilirsiniz. Dört mevsim kullanabileceğiniz LG klima çeşitleri sunduğu teknolojik özelliklerle kullanıcıların beğenisini kazanır. Isıtma - soğutma işlemleri için markanın farklı model klimalarını tercih edebilirsiniz. Klima tasarımlarında kullanılan özel filtreler sayesinde ortamın hava kalitesi maksimum düzeye çıkar. Antialerjik, toz ve polen filtresi gibi özel tasarımlara sahip filtrelerin kullanıldığı klima modellerini dört mevsim kullanım için tercih edebilirsiniz. Ayarlanabilir sıcaklık kademesiyle ortamın ısısını dengede tutabilirsiniz.

LG Klima Modelleri

Dört mevsim boyunca konforlu bir ortam oluşturmanıza yardımcı olan LG klima modelleri, kullanışlı tasarımlarıyla ön plana çıkar. Klimaların modelleri özelliklerine göre farklılıklar gösterir. Genel olarak portatif ve sabit kullanımlı olarak iki farklı gruba ayrılan klima modelleri, kendi içlerinde de ayrılır. Ayaklı ve sabit kullanımlı klimaları; ev, ofis, mağaza, alışveriş merkezi gibi genişlikleri farklı olan her alanda kullanabilirsiniz. LG salon tipi, tavan tipi, kaset tipi, ev tipi, yer tipi klima modelleri popüler ürünler arasında yer alır. Tavan tipi klima tasarımları alışveriş merkezi, toplantı salonu ve sinema salonu gibi geniş alanlar için tercih edilir. Yer tipi modeller ise zemin üzerine yerleştirilerek kullanabileceğiniz klima tasarımlarına verilen isimdir. Bu ürünleri ev, ofis gibi orta ölçekli alanlar için kullanabilirsiniz. Farklı alanlarda kullanım imkanı sunan klimalar, yenilikçi teknolojisiyle konforlu bir deneyim sunar. Isıtma - soğutma işlemleri için kullanabileceğiniz bu klimalar, ortamın havasını filtreleyerek hava kalitesini artırır. Ofis, büro ve evde kullanım için LG inverter, multi, mobil klima modellerini tercih edebilirsiniz. Sıcak - soğuk havalarda kullanıma uygun modeller, şık tasarımlara sahiptir. Sabit kullanımlı ve portatif modellerde siyah, beyaz, gri renk seçeneklerini görebilirsiniz. LG siyah klima modelleri kendine has tarzıyla dekorasyonda uyumlu bir görüntü oluşturur. LG portatif klima modelleri, taşınabilir özelliği ile birlikte sunduğu konforlu iklimlendirme deneyimiyle kullanıcıların beğenisini kazanır.

LG Klima Özellikleri

Yaz ve kış aylarında kapalı mekanlarda konforlu bir iklimlendirme deneyimi sunan klimalar, sahip olduğu özelliklerle kullanıcıların ilgisini çeker. Klima LG markası modellerinde sabit ve seyyar kullanımlı cihazlar mevcuttur. Kullanacağınız alanın özelliklerine göre salon tipi, ayaklı, duvar tipi ve kaset tipi klima modellerini tercih edebilirsiniz. Klima modellerini birbirinden ayıran özellikler arasında BTU değerleri bulunur. BTU değerine göre cihazların kaç metrekare alanda etki gösterdiği belirtilir. LG 9000 BTU, 18000 BTU, 24000 BTU klima modelleri ortalama genişliğe sahip farklı alanlarda kullanım için uygun seçenekler arasında yer alır. Büyük mağazalar ve geniş salonları havalandırmak için yüksek BTU kapasitesine sahip LG tavan klima modellerini kullanabilirsiniz. Tavana monte edilerek kullanılan kaset tipi modeller zemin alanında tasarruf sağlayarak ortamın dekorasyonuyla uyum sağlar. LG klima özellikleri bakımından kullanıcı memnun edecek seçeneklere sahiptir. Özel hava filtreleri, otomatik kapanma, enerji tasarrufu ve farklı çalışma kademeleri gibi cihazlarda bulunan özellikler kullanıcılara günlük hayatta konfor kazandırır. LG klima alınır mı sorusu için modellerin özelliklerini inceleyerek ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadığını değerlendirebilirsiniz.

LG Klima Nasıl Temizlenir?

Zengin model çeşitliliğine sahip LG klimalar; ev, ofis, alışveriş merkezi ve sinema salonu gibi farklı genişliklere sahip alanlarda konfor sağlar. Duvar, kaset, salon tipi olarak ayrılan LG klima modelleri, kullanışlı özellikleriyle dikkat çeker. Isıtma ve soğutma özellikleriyle dört mevsim kullanılabilen klimalar, özel filtreleme teknolojisiyle hava kalitesini artırır. Ortamdaki nemi, tozu ve partikülleri filtreleyerek daha konforlu bir ortam oluşturabilirsiniz. Güçlü motor tasarımıyla kısa sürede ortamı iklimlendiren bu cihazların çalışma performanslarını korumak için düzenli aralıklarla temizlemeniz gerekir. LG klima nasıl temizlenir sorusu kullanıcıların araştırdığı konulardan biridir. Klimaları kullanım sıklığına göre düzenli aralıklarla temizleme rutini oluşturabilirsiniz. Cihazların filtresi en sık kirlenen alanlar arasında yer alır. Kolayca sökülüp takılabilen filtreleri özelliklerine göre yıkayabilir veya silebilirsiniz. Klimanın hava çıkış bölümünün tozunu almak temizlik rutininde yapabileceğiniz işlemlerden biridir. İstenmeyen koku oluşumu ile toz birikmesinin önüne düzenli aralıklarla yapacağınız temizlikle geçebilirsiniz.

LG Klima Fiyatları

Dört mevsim kapalı mekanları iklimlendirmek için kullanabileceğiniz klimalar, farklı bütçelere hitap eden seçeneklere sahiptir. Geniş fiyat yelpazeli model seçeneğiyle dikkat çeken LG klimalar, modern özellikleriyle kullanıcıların farklı beklentilerini karşılar. Klima satın almadan önce cihazların modellerini ve sunduğu faydaları inceleyerek ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun seçeneği kolayca bulabilirsiniz. Dört mevsim kullanabileceğiniz bu cihazlar uzun süre çalıştığı için yakıt tüketimlerini değerlendirebilirsiniz. LG A+++ klima modelleri düşük yakıt tüketimi ve maksimum performansıyla dikkat çeker. Uzun süreli kullanımlarda ekonomik bir deneyim sunan A enerji sınıfı ürünler sabit ve taşınabilir klima modellerinde görülür. LG klima fiyatları enerji tasarruf özelliği, BTU değeri ve diğer teknik özelliklere göre belirlenir. Farklı bütçelere hitap eden fiyat çeşitliliği sunan LG klima modellerini Akakçe’den detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Sayfa üzerinden LG klima fiyat listesi karşılaştırması yaparak farklı satıcılardaki ürünleri değerlendirebilirsiniz. Yüzlerce farklı satıcıda yer alan ürünleri inceleyerek LG klima en ucuz fiyatlarıyla hesaplı bir alışveriş yapabilirsiniz. Klima, monitör ve yoğurt makinesi fiyatları gibi ihtiyacınız olabilecek farklı ürünlere de yine Akakçe üzerinden ulaşmak mümkündür.

Akakçe’de LG Klima Seçeneklerini Görüntüleyin

Güney Koreli teknoloji firmalarından biri olan LG klima modellerinde sunduğu modern özelliklere dikkat çeker. Sıcak ve soğuk mevsimlerde etkili bir performans gösteren ürünler, şık tasarımlarıyla farklı alanlarda kullanıma uygundur. LG kare klima modelleri ofis ve ev gibi farklı mekanlarda kullanabileceğiniz alternatifler arasında yer alır. Siyah ve beyaz gibi renk seçenekleri sunan marka, kaliteli kullanım özellikleriyle beğeni toplar. Farklı bütçelere hitap eden fiyat seçenekleri sunan LG klimaları incelemek için Akakçe’yi kullanabilirsiniz. Fiyat karşılaştırma platformu olan Akakçe üzerinden çeşitli satıcılarda bulunan LG klima modellerini tek bir sayfa üzerinden görebilir, bütçenizi yormayacak fırsatları yakalamak için sayfa üzerindeki güncel LG klima kampanya ve indirimlerini değerlendirebilirsiniz. Klima modeli seçiminde öneri almak için daha önce alışveriş yapmış kullanıcıların yorumlarına da bakmak faydalı olabilir. LG klima yorumları bölümünden farklı model klimalar için yazılmış yorumları okuyabilirsiniz. Yapılan yorumlar ile birlikte LG klima tavsiyeleri hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.