Siemens Buzdolabı

Siemens Buzdolabı Fiyatları

88 farklı Siemens Buzdolabı için fiyatlar listeleniyor.

Bosch Buzdolabı Samsung Buzdolabı Arçelik Buzdolabı Siemens Buzdolabı Profilo Buzdolabı Altus Buzdolabı

Fiyatı Düşen Siemens Buzdolapları

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

505 lt682 ltA+++A++70 cm75 cm500 lt641 lt0 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL Satıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 4Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Siemens Kaydet

Fiyatı
- 0 - 6.000 TL6.000 - 8.000 TL8.000 - 10.000 TL10.000 - 12.000 TL12.000 TL üstü
Markası Siemens Özellikler Kullanım Türü Tipi Boyut Kapı Sayısı Kontrol Paneli Ses Seviyesi Dondurucu Özelliği Toplam Brüt Hacim Toplam Net Hacim Soğutucu Net Hacim Dondurucu Net Hacim Yıllık Enerji Tüketimi Genişlik Derinlik Yükseklik Enerji Sınıfı SatıcıToplam 118 satıcı. Ürün Puanı Renk

Siemens XXL BuzdolabıSiemens Çamaşır MakinesiSiemens Çamaşır Kurutma MakinesiSiemens Bulaşık MakinesiSiemens FırınSiemens OcakSiemens Derin DondurucuSiemens Ankastre SetSiemens Beyaz Eşya SetiSiemens Mikrodalga FırınSiemens DavlumbazSiemens Su Sebili

En Popüler Siemens Buzdolapları
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Siemens Buzdolabı Yorumları ve Önerileri

 • EK2 yorum
  32 beğeni
  SiemensSiemens KG86NAI42N XXL Kombi No-Frost BuzdolabıEnder K.Ankara 17 Aralık 2020
  Siemens KG86NAI42N XXL Kombi No-Frost Buzdolabı
  Rafları sehim yapıyor,güvensiz bir görüntü veriyor,camlar 1 mm daha kalın olabilirdi belki,kapaktaki şise rafı sayısı az,dolap çok az elektrik tüketiyor,sessiz çalışıyor,buzluk çok kullanışsız ve gereksiz yer işgal ediyor,derin dondurucu kullanışlı değil,alt kapağı açtıktan sonra birde sebzelik gibi bir çekmece çekiyorsunuz,tam doluysa çekmece ağır oluyor ve dipteki bir paketinizi almak için çekmeceyi altüst etmeniz gerekiyor.Tabi bu sadece bu dolaba mahsus değil alttan derin dondurucu olan tüm dolaplar için geçerli.Yan cephesi ön kapak gibi inox değil,elektrostatik boya ilk başta yadırgadım,şimdi gözüm alıştı.Standart hiç bir kapıdan geçmiyor,büyüklüğüne göre buda gayet normalç
 • Yalçın B.111 yorum
  559 beğeni
  SiemensSiemens KG86NAI42N XXL Kombi No-Frost BuzdolabıYalçın B. 21 Kasım 2020
  Siemens KG86NAI42N XXL Kombi No-Frost Buzdolabı
  Dondurucu kısmının altta olması dondurucuyu kullanırken kolaylık sağlıyor. Kapısındaki rafları da normal rafları da sağlam. İçinin genişliği kolaylık sağlıyor fakat birden fazla yüksek raf olsa iyi olabilirdi. Derin dondurucu bölümünde led ışık yok ama gerek de olmuyor. Sesi yüksek değil rahatsızlık vermiyor.
 • GE218 yorum
  725 beğeni
  SiemensSiemens KD86NAWF0N XXL Kombi No Frost BuzdolabıGülcan E. 20 Kasım 2020
  Siemens KD86NAWF0N XXL Kombi No Frost Buzdolabı
  Ayarlanabilir nem kontrol mekanizması sayesinde sebzeleri meyveleri taze tutuyor. Olabilecek en uzun sürede bozulmadan koku yapmadan dolapta kalabiliyor. Hem dondurucu hem de soğutucu bölmesinin sıcaklığını ayarlamak mümkün. Rafları emniyetli camdan yapılmış. raflarının temizliği zor olmuyor.
  • Alışverişçi resmi
Tüm yorumları gör

Siemens Buzdolabı Sıkça Sorulan Sorular

En Ucuz Siemens Buzdolabı Fiyatları Akakçe'de!

Akakçe'nin uygun fiyat avantajlarıyla kullanıcılarına bambaşka bir deneyimin kapılarını aralayan Siemens markası, 1847 yılından bu yana teknolojik gelişmelerle popülaritesini korumaya devam etmektedir. Sayısız ürün modeliyle kullanıcılarına farklı seçenekler sunan Siemens markasının bünyesinde buzdolapları ve derin dondurucular, çamaşır makineleri, kurutma makineleri, ütüler, kahve makineleri, bulaşık makineleri, pişirme grubu ürünleri ve elektrikli süpürge gibi ürünler bulunur. Gelişen teknolojiye ayak uyduran ve kullanıcılarını yepyeni teknolojilerle buluşturmaktan geri durmayan marka, hayatı kolaylaştıracak ürünlerle ön plana çıkar. Yenilikçi teknolojilerin yer aldığı markanın ürünlerinde kaliteyle birlikte dış görünüme de oldukça büyük önem verilir. Buna bağlı olarak Siemens, tasarım konusunda da başarılı bir duruş sergiler. Buzdolabı modelleriyle kullanıcıları için pratik imkanlar sunan marka, aynı performansı Siemens buzdolabı fiyatları konusunda da sergilemeyi başarmaktadır. Kalite ve ürün donanımları ile paralel bir bir çizgide yer alan Siemens buzdolabı fiyatı, tüm kullanıcıların ürüne ulaşmasını kolaylaştırır. Oldukça ucuza bulabileceğiniz Siemens buzdolabı fiyatı için akakce.com sitesini ziyaret edebilir, istediğiniz modele kolayca sahip olabilirsiniz.

Siemens Buzdolabı İndirimleri

Her evin olmazsa olmazları arasında yer alan buzdolabı modelleri her mevsimin yegane kurtarıcısı görevinde. Tüm yiyeceklerin en iyi şekilde korunmasını ve daha uzun süre saklanmasını sağlayan Siemens buzdolabı modelleri, hem ebat hem de çeşit bakımından oldukça zengin. Yalnız yaşayan kullanıcılardan geniş ailelere kadar birçok kullanıcıya hitap etmeyi başaran ürün modellerinde Siemens buzdolabı fiyatları da değişkenlik sergiler. Ürün performansına ve kapasitesine göre artan ya da azalan aralıklarda yer alan fiyatlarla tüm kullanıcılar için buzdolabı sahibi olmak daha kolay bir hale gelir. Özellikle sezon sonlarında ya da yıl içerisindeki belirli dönemlerde uygulanan Siemens buzdolabı indirimleri kullanıcılar için büyük bir avantaj sunar. Siemens buzdolabı indirimleri ve kampanyaları sayesinde aranan ürüne sahip olmak çok daha avantajlı. Siemens buzdolabı indirimleri ile satın alınmak istenen buzdolapları daha uygun fiyatlarla kolaylıkla elde edilebilir. Siz de aradığınız Siemens markalı buzdolabı modellerine kampanyalı ve indirimli bir şekilde sahip olmak için akakce.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Siemens Buzdolabı Modelleri

Yiyecek ve içeceklerin tazeliğini bozmadan saklayan Siemens buzdolabı modelleri, muhteşem tasarımlarıyla mutfaklardaki yerini alır. Her alana kolay bir şekilde konumlandırılarak kullanılabilen Siemens buzdolabı modelleri geniş kapasiteleri sayesinde daha fazla ürünün tek seferde saklanmasına olanak tanır. Siemens markasının bünyesinde ankastre buzdolabı modellerinden solo buzdolabı modellerine kadar birçok çeşit bulunur. Yüksek soğutma ve dondurma kapasitesine sahip olarak tasarlanan modellerde tek kapılı buzdolapları, çift kapılı buzdolapları ve daha geniş ailelere hitap eden gardırop tipi buzdolapları bulunur. Tek kapılı buzdolapları dondurucu kısmını içerisinde barındırdığından kullanım kolaylığı sağlar. Buna ek olarak Siemens çift kapılı buzdolapları bulunur. Çift kapılı olarak üretilen Siemens markasına ait buzdolabı modelleri, dondurucu kısmı üstte olan ve dondurucu kısmı altta olan iki farklı çeşide sahip son yılların trendleri arasına girmeyi başaran ankastre buzdolabı modelleri, mutfak dolaplarına kolay bir şekilde monte edildiğinden mutfakta muhteşem bir bütünlük sergiler. Üstten donduruculu buzdolapları dondurucu bölümünü sık kullananlar için büyük kolaylık sağlarken, alttan donduruculu buzdolabı modelleri daha seyrek kullanılan dondurucular için pratik imkanlar sunar. Alttan donduruculu buzdolaplarında soğutma haznesi üst kısımda kaldığından kullanıcının bel hizasında olur. Böylece eğilmekte zorlanan kullanıcıların aradıkları ürünü buzdolabında bulması kolaylaşır. Gardırop tipi modeller ise daha fazla yiyecek ve içecek için geniş bir kapasite sağlar. Böylece kalabalık aileler ya da buzdolabında daha fazla ürün saklamak isteyen kullanıcılar için büyük bir kullanım alanı sunar. Yine kapasitesi yüksek kombi tipi buzdolabı modellerini kullanıcılarının beğenisine sunan marka, dondurucuyu daha sıklıkla kullananlar için ideal bir kullanım sağlar.

Siemens Buzdolabı Derece Ayarı Nasıl Yapılır?

Tasarımlarında kullandıkları renklerle tüm mutfakların vazgeçilmezleri arasına giren Siemens markalı en ucuz buzdolabı modelleri, her alana kolay bir şekilde taşınabilme özelliğine de sahip. Daha uzun süre taze kalan yiyeceklerle keyifli bir kullanım sunan buzdolabı modellerinde tüm ürünler için tam koruma sağlayan sıcaklık ve nem kontrolü bulunur. Bu da kullanıcıların aklına Siemens buzdolabı derece ayarı nasıl yapılır? sorusunu getirir. Dereceleme işlemi tamamlandıktan sonra ürünler uzun süre taze kalabilir. Böylece yiyecekler için ihtiyaç duyulan ısıya ulaşmak da kolaylaşır. Üzerinde gösterge bulunan Siemens buzdolaplarında ideal sıcaklık 5 derece olarak bilinir. Kış aylarında daha düşük ısılarda kullanılması önerilirken yaz aylarında biraz daha yükseltilerek kullanılması tavsiye edilir. Dijital buzdolabı modellerinde setup tuşuna basıldıktan sonra ayarlar kısmına girilir. Ayarlarda ısı derecesi artı (+) işaretiyle yükseltilirken eksi (-) işareti ile de düşürülerek tavsiye edilen dereceye getirilir. Bu işlemden sonra ayarların kaydedilebilmesi için tekrar setup tuşuna basılarak işlem tamamlanır.

Siemens Buzdolabı Yorumları

Ev, iş yeri, büro ve ofis gibi çeşitli çalışma alanlarında da kurulumu kolayca yapılan buzdolapları her alanda keyifli bir kullanım sağlar. Satın alınmak istenen buzdolabı modellerinde öne çıkan özellikler dikkate alındığında hangi modelin sizlere hitap ettiğini bulmak da kullanıcı yorumlarıyla kolay bir hale gelir. Buna bağlı olarak bu konuda daha önce ürünü kullanan kişiler tarafından yapılan yorumlar dikkate alınabilir. Yeni tüketiciler için fikir olan Siemens buzdolabı yorumları, ürün hakkında detaylı bilginin elde edilmesini kolaylaştırır. Kullanıcılar için ürünün kullanım ve özellikleriyle ilgili önerilere yer verilen Siemens buzdolabı yorumları ve önerileri modellerin faydalı yönlerinin açık bir şekilde ortaya konmasına yardımcı olur. Böylece yeni tüketiciler ürün hakkında daha fazla bilgi elde ederek ürünü satın alma yoluna gidebilir.