Profilo Buzdolabı

Profilo Buzdolabı Fiyatları

73 farklı Profilo Buzdolabı için fiyatlar listeleniyor.

Flavel Buzdolabı Bosch Buzdolabı Arçelik Buzdolabı Profilo Buzdolabı Dijitsu Buzdolabı Samsung Buzdolabı
Satıcı Marka (1)505 lt641 lt70 cmA++Çift Kapılı

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 4Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:KaydetMarkası: Profilo

Markası Profilo Kolay Sipariş Özellikler SatıcıToplam 116 satıcı. Kullanım Türü Tipi Boyut Kapı Sayısı Kontrol Paneli Ses Seviyesi Dondurucu Özelliği Toplam Brüt Hacim Toplam Net Hacim Soğutucu Net Hacim Dondurucu Net Hacim Yıllık Enerji Tüketimi Genişlik Derinlik Yükseklik Enerji Sınıfı Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 2.000 TL2.000 - 3.000 TL3.000 - 4.000 TL4.000 - 5.000 TL5.000 TL üstü

Profilo No Frost BuzdolabıProfilo XXL BuzdolabıProfilo Derin DondurucuProfilo Çamaşır MakinesiProfilo Bulaşık MakinesiProfilo OcakProfilo FırınProfilo Ankastre SetProfilo Su SebiliProfilo Çamaşır Kurutma MakinesiProfilo DavlumbazProfilo Termosifon

En Popüler Profilo Buzdolapları

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Profilo Buzdolabı Yorumları ve Önerileri

 • NC1 yorum
  5 beğeni
  ProfiloProfilo BD2086WFAN Çift Kapılı No Frost BuzdolabıNihat C. 14 Nisan 2021
  Profilo BD2086WFAN Çift Kapılı No Frost Buzdolabı
  Ürün gerçekten çok büyük beğenerek aldım sadece kargo firması ile kata çıkarma problemi yaşadık satıcı ile çözüldü extra para vermek zorunda kaldı
 • AA1 yorum
  3 beğeni
  ProfiloProfilo BD2086WFAN Çift Kapılı No Frost BuzdolabıAli A. 13 Şubat 2021
  Profilo BD2086WFAN Çift Kapılı No Frost Buzdolabı
  Kolay Sipariş
  Çok güzel bir ürün. Satıcıya teşekküler hızlı bir şekilde elime ulaştı. Kargo ürünü kutusuyla kapıdan girmediği için kapının önünde bıraktı. Profilo Servis ekibi bunun doğru olmadığını, kutusunu açıp evin içine koyup birşey varmı yokmu tespit edilip öyle teslim etmesi gerektiğini söyledi. Garantisinin bozulmayacağını belirtti. Belli ki kargo biran önce bırakıp kaçıyor. Hasılı kelam ürün çok güzel profilo servisi de çok iyiydi.
 • CT3 yorum
  22 beğeni
  ProfiloProfilo BD2055WFVN A+ Çift Kapılı No Frost BuzdolabıCem T. 21 Aralık 2020
  Profilo BD2055WFVN A+ Çift Kapılı No Frost Buzdolabı
  Üç beş lira fazla verip daha kaliteli birşey almak lazım. Sene olmuş 2021 hala eski teknolojiler. Bir marka kendini hiç mi geliştirmez anlamak gerçekten güç. Şöyle de bir durum var bir çok türk markası daha uygun fiyatlarla daha iyi özellikleri ve kullanım ömrünü sunuyorken profiloya hiç de gerek yok gibi.
Tüm yorumları gör

Profilo Buzdolabı Sıkça Sorulan Sorular

En Ucuz Profilo Buzdolabı Fiyatı Akakçe'de!

Günümüzün vazgeçilmez beyaz eşyaları içerisinde bulunan buzdolapları, besinlerin uzun süre aynı tazelikte korunmasına yardımcı oluyor. Profilo teknolojisi ile geliştirilen buzdolabı modelleri ise hem tasarım açısından hem de işlevsellik açısından farkını bir kez daha ortaya koyuyor. A sınıfı enerji tüketimine sahip modeller aynı zamanda kullanıcıların ciddi düzeyde tasarruf etmesine olanak sağlıyor. Profilo buzdolabı fiyatları bakımından ise her bütçeye hitap ediyor. Yiyeceklerde ve içeceklerde maksimum koruma sağlayan Profilo buzdolabı fiyatları ile öne çıkıyor. Fiyat skalası genel anlamda tercih edilen modelin özelliklerine ve tasarımına bağlı olarak değişebiliyor.
Profilo buzdolabı fiyatı ve performansı arasında mükemmel bir denge söz konusu olurken modern çizgiye sahip modeller mutfak dekorasyonuna olumlu düzeyde katkı sağlıyor. Siz de akakce.com üzerinden Profilo buzdolabı fiyatı bütçeniz için en uygun olan seçeneği hemen değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz markanın farklı modelleri arasındaki özellikleri kolay bir şekilde karşılaştırabilirsiniz. Dilerseniz de aynı ürünün farklı satıcılar tarafından satışa sunulan fiyatlarını kıyaslayabilirsiniz. Böylece bütçenize en uygun fiyatla satış yapan firma üzerinden ihtiyacınız olan buzdolabının siparişini anında oluşturabilirsiniz. En iyi buzdolapları akakce.com güvencesiyle kapınıza kadar gelsin.

Profilo Buzdolabı Fiyatları

Ekonomik fiyat listeleri üzerinden piyasanın en uygun seçeneğine ulaşabileceğiniz ürün kategorisi sayesinde mutfaklarınızda maksimum konfor sağlayabilirsiniz. Birbirinden zengin ürün seçeneği bulunan Profilo markasına ait buzdolabı modelleri, kalite bakımından aynı düzeyde üretiliyor. Profilo buzdolabı indirimleri ile siz de tasarım bakımından her biri estetik duruşa sahip ürünleri çok daha uygun fiyatlar üzerinden temin edebilirsiniz. Profilo buzdolabı indirimleri, belli aralıklar ile satıcı firmalar tarafından gerçekleştiriliyor. Akakce.com ise firmaların yaptığı indirimleri sizin için özenle takip ediyor. Piyasanın en uygun seçeneklerini takip edebilmek için akakce.com platformunu sık sık ziyaret edebilirsiniz. Böylece ihtiyacınıza cevap veren buzdolabı seçenekleri içerisinde en ucuz fiyata satış yapan firmaları bulabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünlerin özelliklerini öğrenerek beğendiğiniz modeli satın alabilirsiniz. Bu süreçte aynı zamanda firma ile anında iletişime geçebilirsiniz. Profilo buzdolabı fiyatları, ürünlerin performansları ile paralellik gösteriyor. Ürünün özelliğine bağlı olarak fiyat listesinde de değişiklikler gözlenebiliyor.

Profilo Buzdolabı Modelleri

Profilo markasına ait buzdolabı modelleri, yiyeceklerin yanı sıra içecekler için de tam anlamıyla bir koruma sağlayabiliyor. Enerji verimliliği sayesinde elektrik tüketimini minimize edebilen modeller, hem bütçeyi hem de doğayı koruyor. NoFrost özelliğe sahip olan her bir model buzlanmayı gidermek için manuel buz giderme çilesine son veriyor. Hacim bakımından da farkını ortaya koyan Profilo buzdolabı modelleri, gerek geniş ailelerin gerekse de yalnız yaşayanların taleplerini karşılıyor. Dondurucu ve soğutucu bölmelerinde farklı genişlikler söz konusu olsa da ürünlerdeki hacim dağılımında mükemmel bir denge bulunuyor. Ayrıca soğutucu kısmının ısı kontrolü ile dondurucu kısmının ısı kontrolü birbirinden farklı kontrol panelleri üzerinden yapılıyor. En az 78 litrelik dondurucu bölmesi, ürünün modeline göre 109 litreye kadar çıkabiliyor. Soğutucu kısmı ile birlikte düşünüldüğünde ise toplam hacim en az 250 litre, en çok ise 699 litre aralığında oluyor. Ürün grubunu incelediğinizde modellerin bir bölümünde dondurucu kısmının yukarıda, diğer bir bölümünde ise aşağıda kaldığını görebilirsiniz. Dondurucu bölmesini sık kullananlar ve bölmedeki gıdalara daha rahat ulaşmak isteyenler dondurucu kısmı altta bulunan modellere rağbet gösteriyor. Paslanmaya karşı da gereken tüm önlemler alınarak tasarlanan Profilo buzdolabı modelleri arasında son yıllarda inox seçenekler bir adım daha öne çıkıyor. İnox modeller, iz yapmayan ve kolay temizlenebilen özellikleri bakımından tercih ediliyor. İnox modellerin yanı sıra beyaz ve metalik tasarımlar da ürün kategorisini zenginleştiriyor. Soğutucu bölmesinde olduğu gibi dondurucu bölmesinde de aydınlatma sistemi bulunuyor. Böylece dolabınızın içerisini daha rahat görebilirsiniz. Öte yandan ürünlerde raf sayılarının değiştiğini görmek de mümkündür. Profilo çift kapılı buzdolabı modelleri gibi tek kapılı ya da kombi tipi modellerle farklı ihtiyaçlara karşılık veriyor. Elektrik kesintilerinde, dondurucuda bulunan yiyecekler 24 saate kadar muhafaza edilebiliyor. Mekandan tasarruf sağlayabilen yatay entegre kol ve değişen ebatlar sayesinde dar alanlara dahi kolaylıkla yerleştirilebiliyor. Ayarlanabilen ayaklar, yatay şişe bölmesi ve akustik uyarıcı sistemi, ürünün performansını artırıyor.

Profilo Buzdolabı Kampanyaları

Besinleri, lezzet ve tazeliğini koruyarak muhafaza edebilen buzdolapları, düşük desibelleri sayesinde oldukça sessiz çalışıyor. Gerek ergonomik tasarımı gerekse de enerji tasarruflu detayları ile Profilo, teknolojiyi evinize getiriyor. Siz de Profilo buzdolabı kampanyaları ile bu gelişmiş teknolojiden ve modern tasarımdan yararlanabilirsiniz. Kullanıcıya uygun özelliklerle geliştirilen ürünler arasından mutfağınız için en ideal seçeneği kampanyaları takip ederek çok daha cazip fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Ayrıca kampanyalar sayesinde uygun ödeme koşullarından ya da taksit erteleme gibi seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Kampanyalar tamamen satış yapan firmaların belirlediği koşullar üzerinden gerçekleşiyor. Akakce.com ise sizleri firmaların yaptığı kampanyalarla buluşturuyor.

Profilo Buzdolabı Yorumları

Profilo buzdolabı modelleri ile seçim yapmak artık çok daha kolay! Daha önce Profilo ürünlerini deneyimlemeseniz bile kullanıcı yorumlarını değerlendirerek kendiniz adına en doğru seçeneği bulabilirsiniz. Profilo yorumları, aynı ürünü satın alan alıcılar tarafından yapılıyor. Kullanıcıların ürün hakkında deneyimlerini ve görüşlerini kapsayan yorumlar yeni alıcılar için de bir tür yol haritası niteliği taşıyor. Karar verme bakımından tüketiciye kolaylık sağlayan Profilo yorumları sayesinde ürünün satın alma aşamasından kullanım aşamasına kadar pek çok konuda fikir sahibi olabilirsiniz. Performansından dış tasarımına kadar her bir detayı ile dikkatleri üzerine çekebilen modeller, farklı zevklere hitap ediyor.