Arçelik Buzdolabı

Arçelik Buzdolabı Fiyatları

64 farklı Arçelik Buzdolabı için fiyatlar listeleniyor.

Bosch Buzdolabı Samsung Buzdolabı Siemens Buzdolabı Vestel Buzdolabı Arçelik Buzdolabı Dijitsu Buzdolabı

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

505 lt682 ltA+++A++70 cm75 cm500 lt641 lt2.000 - 3.000 TL 3.000 - 4.000 TL Satıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 3Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Arçelik Kaydet

Fiyatı
- 0 - 2.000 TL2.000 - 3.000 TL3.000 - 4.000 TL4.000 - 5.000 TL5.000 TL üstü
Markası Arçelik Özellikler Kullanım Türü Tipi Boyut Kapı Sayısı Kontrol Paneli Ses Seviyesi Dondurucu Özelliği Toplam Brüt Hacim Toplam Net Hacim Soğutucu Net Hacim Dondurucu Net Hacim Yıllık Enerji Tüketimi Genişlik Derinlik Yükseklik Enerji Sınıfı SatıcıToplam 100 satıcı. Ürün Puanı Renk

Arçelik Mini BuzdolabıArçelik No Frost BuzdolabıArçelik XXL BuzdolabıArçelik 560 lt BuzdolabıArçelik 630 lt BuzdolabıArçelik 720 lt BuzdolabıArçelik Çift Kapılı BuzdolabıArçelik Gardırop Tipi BuzdolabıArçelik Çamaşır MakinesiArçelik Bulaşık MakinesiArçelik Çamaşır Kurutma MakinesiArçelik Fırın

En Popüler Arçelik Buzdolapları

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Arçelik Buzdolabı Yorumları ve Önerileri

 • FT1 yorum
  1 beğeni
  ArçelikArçelik 583650 EI Çift Kapılı No Frost BuzdolabıFedai T. 5 Kasım 2021
  Arçelik 583650 EI Çift Kapılı No Frost Buzdolabı
  Ürünü 22.10.2021 tarihinde İnternet üzerinden Antakya/Hatay da bulunan Aydent Arçelik Yetkili Bayiinden sipariş verdim. Sağolsunlar aynı gün kargoya verdiler(Borusan Lojistik). Kargo teslim tarihi 01.11.2021 görünüyordu. Ancak 03.11.2021 de yetkili servise teslim edildi. Servis de 04.11.2021 de getirdi. Ürün gayet güzel ve büyük. MultiMode Özelliği Çok İyi Düşünülmüş. Bizim gibi bazı zamanlar komple soğutucu olarak kullanmak isteyenler için ideal bir dolap. Aydent Arçelik firmasına ve Ereğli (Konya) Arçelik Yetkili Servisine teşekkürler.
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
 • 2 yorumArçelikArçelik 270560 EA Kombi No Frost BuzdolabıHalil Ç. 2 Kasım 2021
  Arçelik 270560 EA Kombi No Frost Buzdolabı
  Ürünü 22 ekin 2021 tarihinde Ankara'dan Cantürk tic. Aldım. 29 ekinde servis teslim etti 6 saat bekledikten sonra çalışırdık çok sessiz genişlik aynı derinlik daha büyük 5 ay önce almak istemiştim 6.600 tl bir gün sonra fiyat değişim ce vazgeçmiştim. 1 hafta oldu gayet güzel ben çok memnunum satılan bazı ürünler de sıkıntı oluyor. Keşke bütün Ürünler sıkıntısız olsa. Çok fazla ücretler ödemiyor.
  • Alışverişçi resmi
 • AB2 yorum
  1 beğeni
  ArçelikArçelik 284630 EI Kombi No Frost BuzdolabıAyşe B.İzmir 23 Ekim 2021
  Arçelik 284630 EI Kombi No Frost Buzdolabı
  Güzel bir dolap. Dondurucu altta olduğu için hemen üstünde bulunan kahvaltılık kısminda donma oluyor.
Tüm yorumları gör

Arçelik Buzdolabı Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Arçelik Buzdolabı hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Arçelik Buzdolabı:
 1. Arçelik 284630 EI Kombi No Frost
 2. Arçelik 270482 MI Kombi No Frost
 3. Arçelik 283721 EI Kombi No Frost
 4. Arçelik 274581 EI Inox Kombi No Frost
 5. Arçelik 566411 MB Çift Kapılı No Frost

En Ucuz Arçelik Buzdolabı Fiyatları Akakçe'de!

Beyaz eşyadan televizyona kadar çok geniş bir yelpazede yıllardır Türkiye’nin en güvenilir markaları arasında yer alan Arçelik, buzdolabı modelleri ile de beğeni toplamaktadır. Mottosu "Yeniliği aşkla tasarlamak" olan firmanın farklı ebat ve donanım özellikleri ile tüketiciye sunulan geniş ürün yelpazesi, her türden beklentiye karşılık verebilecek çeşitliliktedir. Tek, çift ya da üç kapı seçenekleri ile sunulan Arçelik buzdolabı modelleri, yer sorununu çözecek nitelikte tasarlanmış olup geniş aile kullanımlarına uygundur. Ancak ihtiyaca göre mini buzdolapları bulmak da mümkündür. Yüksek enerji verimliliği ile çevreye dost olan buzdolabı modelleri, sessiz çalışma özelliklerinden dolayı da tercih edilmektedir. Arçelik’in uzun yıllara dayanan tecrübesinin ve Ar-Ge faaliyetlerinin ürünü olan son teknoloji buzdolabı modelleri, uzun yıllar sağlıklı ve güvenli bir kullanım vadetmektedir. akakce.com'da inceleyebileceğiniz Arçelik buzdolabı kampanyaları ve indirimleri ile ihtiyacınız olan buzdolabına hızlı ve güvenli bir şekilde sahip olabilirsiniz.

En İyi Arçelik Buzdolabı Modelleri

Arçelik buzdolabı modelleri, oldukça geniş bir ürün gamı ile kullanıcıya sunulmaktadır. Temel olarak no frost özellikli olan ürünler, modern tasarımları ile de ön plana çıkmaktadır. En çok tercih edilen modeller arasında olan çift kapılı buzdolapları, FullFresh+ teknolojisi gibi özel donanımlarla kullanıcılardan tam not almıştır. FullFresh+ teknolojisine sahip modeller, özel bir sebzelik tasarımı ile sebze ve meyvelerin 30 güne kadar bozulmadan korunmasını mümkün kılmaktadır. Kahvaltılık bölmesi özelliği bulunan modeller ise kahvaltılıkları, minimum sıcaklıkta saklayarak bozulma ve tazeliğini kaybetme sürecini geciktirmektedir. Arçelik buzdolabı modelleri, mavi ışık teknolojisi gibi yeni nesil teknolojik yetkinliklere de sahiptir. Geniş iç hacimleri ve göz alıcı renkleri ile gardırop tipi buzdolabı modelleri ise iki ya da üç kapılı olarak tercih edilebilir. Leke tutmayan bir dış yüzeye sahip olan ürünler, otomatik buz makinesi gibi detaylarla hayatı kolaylaştırmaktadır. Koku giderme ve karbon fiber dış tasarım gibi birçok özel detaya sahip üst segment modeller ise bambaşka bir kullanım deneyimi vadetmektedir.

Arçelik Buzdolabı Yorumları

Bir buzdolabı seçerken pek çok farklı değerlendirme kıstası ve ölçütü göz önüne alınabilir. Geniş bir iç hacim ya da derin dondurucu özelliği gibi farklı beklentiler, seçimi de yönlendiren hususlar olarak öne çıkmaktadır. Kişisel deneyimlere dayanan kullanıcı yorumları, seçim aşamasında kullanıcıların en büyük yardımcılarından birisi olmaktadır. Arçelik buzdolabı yorumları sekmesinden kullanıcı değerlendirmelerine ulaşmanız ve gerekli incelemeyi yapmanız mümkündür. Farklı kullanıcı deneyimlerinin anlatıldığı Arçelik buzdolabı yorumları, birçok soruyu yanıtlar niteliktedir. Ürünlerin teknik özelliklerinden, yıpranma süreleri ve kullanım ömrüne kadar pek çok farklı konuda değerlendirmelere ulaşmak için kullanıcı yorumlarından istifade etmek, son derece faydalı olacaktır. Bu sayede seçiminizi kolayca yapabilir; beklentilerinize uygun en doğru ürünü kolayca tespit edebilirsiniz. Mağaza değerlendirmeleri ve fiyat seçenekleri gibi pek çok farklı kıstasa göre yapacağınız değerlendirme sürecinde, Arçelik buzdolabı yorumları da mutlaka göz önünde bulundurmanız gereken etkenlerdendir.

Arçelik Buzdolabı Özellikleri

Uzun yıllardır ev eşyası ve teknolojik ürünler üreten Arçelik, bu faaliyetler sonucu sonucu büyük bir birikim ve uzmanlık kazanmıştır. Arçelik markasının buzdolabı modelleri de pek çok farklı özelliği bünyesinde toplaması ile öne çıkmaktadır. Modeller arasında bulunan mavi ışık teknolojisine sahip buzdolapları, meyve ve sebzeleri özel olarak aydınlatarak fotosentez yapmaya devam etmelerini sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu sayede meyve ve sebzeler, uzun süre bozulmadan ve tazeliğini yitirmeden muhafaza edilebilmektedir. Mavi ışık teknolojisi ile verimlilik ve sürdürülebilirlik anlamında da etkili bir kullanım mümkün olmaktadır. Arçelik buzdolabı özellikleri ile ilgili araştırma ve değerlendirme yaparken kişisel beklentileri net olarak belirlemek ve kullanım alanını iyi değerlendirmek de oldukça önemlidir. Bütün bunlar göz önüne alındığında, geniş ürün yelpazesi ve son teknoloji modelleri ile Arçelik buzdolabı özellikleri, tüm beklentileri karşılayacak niteliktedir. Kullanıcı geri dönüşleri bunun ispatıdır. İyonizer özelliği ve ergonomik çekmece tasarımı gibi harika detaylara sahip olan buzdolabı modelleri, hayatınızı kolaylaştıracak bütün özellikleri bünyesinde toplamaktadır. Paslanmaz çelik yüzey teknolojisine sahip buzdolabı modelleri ise uzun ömürlü ve sağlıklı bir kullanım için en doğru tercih olarak öne çıkmaktadır.

Arçelik Buzdolabı Kampanyaları ve İndirimleri

Gıda ürünlerini uzun süre bozulmadan saklarken, sağlık şartlarına da uygun bir muhafazayı mümkün kılan bir buzdolabı almak isteyenler için en önemli kıstaslardan biri de fiyat olur. Arçelik buzdolabı fiyatları, üründen beklenen kullanım özellikleri ve donanımlara göre değişiklik gösterir. Arçelik buzdolabı fiyatları için araştırma yaparken iç hacim ve ebat gibi temel özellikleri belirlemiş olmak, etkili ve doğru bir araştırmaya olanak tanıyacaktır. akakce.com'da Arçelik buzdolabı fiyat sıralamaları ile aradığınız ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. Pek çok farklı modeli bulabileceğiniz listeler vasıtası ile özelleştirilmiş aramalar yapmak da mümkündür. Örneğin bir mini buzdolabı ararken ya da uygun derin dondurucu fiyatları için arama yaparken, Arçelik buzdolabı fiyatı ve özellikleri gibi kriterlerden dilediklerinizi aramaya dahil edebilirsiniz. Mağaza değerlendirmeleri ve kişisel değerlendirmelerden de faydalanarak, ucuz buzdolabı arayışınıza en uygun Arçelik buzdolabı fiyatı avantajları ile son verebilirsiniz.