Vestel Buzdolabı

Vestel Buzdolabı Fiyatları

128 farklı Vestel Buzdolabı için fiyatlar listeleniyor.

Bosch Buzdolabı Samsung Buzdolabı Arçelik Buzdolabı Siemens Buzdolabı Profilo Buzdolabı Altus Buzdolabı

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

505 lt682 ltA+++A++70 cm75 cm500 lt641 lt0 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL Satıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 6Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Vestel Kaydet

Fiyatı
- 0 - 6.000 TL6.000 - 8.000 TL8.000 - 10.000 TL10.000 - 12.000 TL12.000 TL üstü
Markası Vestel Özellikler Kullanım Türü Tipi Boyut Kapı Sayısı Kontrol Paneli Ses Seviyesi Dondurucu Özelliği Toplam Brüt Hacim Toplam Net Hacim Soğutucu Net Hacim Dondurucu Net Hacim Yıllık Enerji Tüketimi Genişlik Derinlik Yükseklik Enerji Sınıfı SatıcıToplam 119 satıcı. Ürün Puanı Renk

Vestel Retro BuzdolabıVestel Mini BuzdolabıVestel No Frost BuzdolabıVestel 4 Kapılı BuzdolabıVestel 640 lt BuzdolabıVestel Çamaşır MakinesiVestel Çamaşır Kurutma MakinesiVestel Bulaşık MakinesiVestel Derin DondurucuVestel Mikrodalga FırınVestel DavlumbazVestel Aspiratör

En Popüler Vestel Buzdolapları
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Vestel Buzdolabı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Vestel Buzdolabı Sıkça Sorulan Sorular

Vestel Buzdolabı

Besin ögeleri ve içerik değerleri farklılık gösteren yiyecek, içecek türlerinin uygun koşullarda muhafaza edilmesi amacıyla geliştirilen Vestel buzdolabı alternatifleri, mutfakların demirbaşı niteliği taşıyan ürünlerdir. Hızla ilerleyen bilimsel ve teknolojik gelişmeler bağlamında gelişen tarım ve sanayi faaliyetleri, gıda sektöründe artan çeşitliliği de beraberinde getirmektedir. Yüksek standartlarda üretilen Vestel marka buzdolabı tasarımları, kullanıcıların sağlıklı beslenme alışkanlıklarına ve öğün alternatiflerine göre değişen gıda türleri, yemek tarifleri, içecek gibi seçeneklerin hem depolanmasını hem de uzun süre korunmasını mümkün hale getirir. Mini, tezgâh altı, rustik, gezi, klasik, kombi, gardırop tipi gibi soğutucu ve dondurucu yelpazesiyle ön plana çıkan Vestel buzdolabı seçenekleri herkese uygun alternatifler sunar.
Şıklık, fonksiyonellik ve kalitenin öncülük ettiği Vestel buzdolabı stilleri,zengin model seçkisine sahiptir. Yiyeceklerin ve içeceklerin elverişli koşullarda saklanmasına olanak tanıyan ürünler sayesinde, gıdaların ideal tüketim zamanı bitene kadar hem tazeliğini hem de lezzetini koruması mümkün hale gelir. Tüketicilerin beklentilerine hitap eden opsiyonel tasarımlı Vestel buzdolabı seçenekleri, kullanıcılara memnuniyet veren renk, dizayn, ebat ve model çeşitliliği sayesinde oldukça dikkat çeker. Dar ve geniş mutfaklarda konumlandırılmaya elverişli işlevsel yapılı modellerin yanı sıra iç mekân dekorasyon stilleriyle bütünleşen sayısız ürün tasarımı mevcuttur.
Zamanın artan iş yüküne göre pratik kullanım avantajı sunan Vestel alttan donduruculu buzdolabı çeşitlerini değerlendiren kullanıcılar, ergonomik dizayn stilinin mükemmel konfor yaşattığına tanıklık eder. Vestel buzdolabı stilleri beyaz eşyaların en işlevsel tasarımları olmakla beraber hem mutfak konseptlerini tamamlayan hem de yaşam alanlarına konfor kazandıran ürünlerdir. Piknik, kamp, tekne seyahatlerinde gezi tutkunlarının aktivitelerini kolaylaştıran mini buzdolabı modellerinin yanı sıra yaşam ve iş mekânlarına en uygun Vestel buzdolabı fiyatları ile özellikleri kıyaslama imkânı sunan Akakçe’nin geniş yelpazesine göz atabilirsiniz.

Kompakt Tasarımlı Vestel Buzdolabı Modelleri

Vestel buzdolabı modelleri gerek ev ve yazlık gibi yaşam alanlarında gerekse büro, ofis ve işletme gibi sektörel mekânlarda maksimum rahatlık sunan modern tasarımlardır. Otantik ya da ihtişamlı yaşam alanlarına farklı bir ambiyans katan Vestel buzdolabı seçenekleri, retro ve rustik stilin öncülüğünde, zengin renklerin eşlik ettiği dizaynlar şeklinde geliştirilir. Akıllı teknolojilerin yönetimi sayesinde opsiyonel şekilde kumanda edilebilen internet ve bluetooth bağlantılı cihazlar, yaşam stillerine ve beklentilere hitap eder. Kalabalık ailelerin ve işletme sahiplerinin yanı sıra misafir yoğunluğu fazla olan kullanıcıların da tercih edebileceği ürün çeşitleri arasında, geniş hacimli Vestel 400, 460, 630, 680 lt buzdolabı alternatifleri mevcuttur.
Mutfakların dekorasyon tarzında uyum ve ahenk bütünlüğü meydana getiren Vestel gri buzdolabı modelleri, hem gümüş hem de inox renklerin hâkim olduğu etkileyici koleksiyona sahiptir. Söz konusu tasarımların görsel zarafet sunan renk detaylarının yanı sıra tasarımda kullanılan materyal kalitesi sayesinde parmak izi bırakmayan teknolojisiyle hem pratik şekilde silinebilen hem de fazlasıyla beğeni toplayan modellerdir. Vestel buzdolabı en ucuz model seçeneklerinin sahip olduğu fonksiyonel detayları ve sunduğu avantajları incelemek isteyen kullanıcılar, fiyat listesi özelliğinden kolaylıkla yararlanabilir.

Yeni Nesil Teknolojinin Hâkim Olduğu Vestel Buzdolabı Özellikleri

Multi Zone, İyonizer, No - Frost, Vita Depo, Ekran koruma opsiyonu, Wi - Fi teknolojisi gibi birçok yenilikçi unsuru konseptinde harmanlayan seçkin marka, optimize ettiği Vestel buzdolabı alternatiflerinin kalitesini kullanıcıların deneyimine sunar. Multizone teknolojisi, buzdolabının içerisindeki iç dizayn bölmelerinde birbirinden bağımsız hareket eden hava akımını oluşturur. Böylece, soğutucu ya da dondurucu kısımlarındaki işlevsel alanlarda yaratılan besin koruma etkisi, yiyeceklerde ani ısı değişikliği ya da hızlı bozulma gibi reaksiyonların oluşmasını engeller. İyonizer özellikli Vestel buzdolabı sayesinde ürün içerisinde kapalı durumda kalan besin maddelerinin hızlı bozulmasına neden olan pozitif iyon üretimi azaltılır ve yiyeceklerin kimyasını koruyan negatif iyonlar çoğaltılır. Buzlanma karşıtı olarak bilinen No - Frost sistemi ise hem gıdaların hem de buzdolabının karlanma ya da buz tutma faktörlerini ortadan kaldırdığı için kullanıcılara maksimum konfor ile verimlilik performansları yaşatır.
Vestel A+, A++, A+++ buzdolabı tasarımlarının yıllık enerji tüketim kapasiteleri birbirinden farklıdır. Vestel’in gardırop türü ürünlerinde öne çıkan Vita Depo teknolojisi, sebze ve meyve çeşitlerinin ilk günkü tazeliğini ve lezzetini muhafaza edebilmenize fırsat veren bir özelliktir. Enerji verimliliğinin buzdolaplarının sadece motor gücüyle sınırlı olmadığını gösteren ekran koruma modu, dijital ve LED göstergeli akıllı teknoloji mekanizmalarının da tasarruf kapasitesini artırır. Bu sayede dolabınızın kapağını kapattığınız andan itibaren ekran koruma devreye girer ve görünümünü gizler. Sessiz çalışma performansının hâkim olduğu gelişmiş modeller arasında tüm beklentilere hitap etmeyi başaran Vestel büyük, küçük boy buzdolabı stilleri yer alır. Tarz sahibi kullanıcıların öncelikli tercihlerinden olan Vestel siyah, gri, mavi buzdolabı ürün alternatiflerinin yanı sıra kırmızı renk seçeneği de yoğun ilgi görür. Dünya standartlarında ebatlara sahip olan Vestel buzdolabı ölçüleri, ürünlerin modeline göre değişkenlik gösterir. Kısa, uzun, dar, geniş ya da tek, çift, üç ve dört kapılı tasarımlarda kullanım alanlarına uygun niteliklerde şekillenen standart ölçüleri bulabilirsiniz.

Dizayn Kalitesini İleri Standartlara Taşıyan Kompakt Tasarımlı Vestel Buzdolabı Kullanımı

Sektörün öncüsü ve lideri olarak üst sıralardaki yerini koruyan prestijli marka tarafından geliştirilen kompakt tasarımlı Vestel buzdolabı alternatifleri, kullanıcıların beklentilerine öncelik verilerek hem yaşam stillerine hem de mekânların iç mimari ve dekorasyon özelliklerine göre modernize edilir. Zengin renk skalasında yer alan ürünlerin öncelikli hedefi maksimum performans ve yüksek verimlilik sunmaktır. Buzdolaplarının kullanım detayları model türlerine göre değişkenlik gösterir. No - Frost özellikli modern teknoloji ürünlerini tercih ederek pişirdiğiniz ev yemeklerini, kahvaltılık ve atıştırmalık çeşitlerini, sebze ile meyve çeşitlerini en uygun saklama koşullarında depolayabilirsiniz.
Vestel yeni buzdolabı dizaynlarının sunduğu optimum fonksiyonellik sayesinde hem soğutucu hem de dondurucu bölmelerinden mükemmel seviyede verim alabilirsiniz. Temiz hava teknolojisinin nimetlerinden yararlanılarak geliştirilen ürünlerin sistem özellikleri, farklı yönlerde hava sirkülasyonu sağladığı için gıdaların kokularının birbirine karışması gibi olumsuzlukları absorbe eder. Vestel tek, 3 kapılı buzdolabı stillerine bakıldığında enerji verimlilik potansiyeli oldukça yüksek olan yenilikçi stiller arasından beklentilerinizi ileri seviye karşılayan modeli seçebilirsiniz. Vestel buzdolabı yorumları dikkate alındığında ileri teknoloji fonksiyonelliğe sahip modellerin hem performans hem de verimlilik kalitesi yönünden fazlasıyla ideal seçenekler sunduğu bilgisine ulaşılır.

Şık ve İşlevsel Yapılı Vestel Buzdolabı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Vestel buzdolabı modellerinin sunduğu konfor sayesinde kullanıcıların mutfakta geçirdiği zaman verimli bir hale dönüşebilir. Fonksiyonel ve ergonomik unsurların yer aldığı tasarımlar, yaşam alanlarına uygun nitelikler taşır. Ürünlerin tercihi hususunda birtakım detaylara dikkat edilerek arzu ettiğiniz performansa sahip buzdolabı seçimi yapabilirsiniz:

Modern Mutfak Stillerini Taçlandıran Vestel Buzdolabı Kampanya Fırsatları

Vestel buzdolabı fiyatları, yeni nesil teknolojik detaylara göre şekillenir. Tasarımda kullanılan materyal özellikleri ve çeşitliliği de ürünlerin fiyatına etki eder. Vestel buzdolapları fiyatları bakımından yüksek performans ihtiyaçlarına ve bütçeye cevap veren niteliktedir. Parmak izi bırakmayan yapısıyla ön plana çıkan Vestel Inox buzdolabı fiyatları, ileri teknoloji unsurlarına sahip olduğu için biraz değişkenlik gösterebilir. Ucuz vestel buzdolabı fiyatları araştırmasında bulunan kullanıcıların, ürünlerin verimlilik ve fonksiyonellik detaylarına öncelik verdiği görülür. Entegre dekorasyon stillerine mükemmel uyum sağlayan Vestel ankastre buzdolabı fiyatları, gömme dolap teknolojisinin kalitesi ve işçiliği doğrultusunda önemli avantajlar sunar.
Vestel A sınıfı buzdolabı fiyatları incelendiğinde hem A çift plus hem de A+++ enerji sınıfı modellere kıyasla daha cazip seçenekler oldukları göze çarpar. Vestel buzdolabı ucuz ve ekonomik olması bakımından hem fonksiyonel özellikli hem de maksimum verimlilik yaptıran tasarımlar tercih edilebilir. Eski zamanların yenilenen tarzını yansıtan Vestel renkli buzdolabı fiyatları ise sık tercih edilen ürünlere artış olarak yansır. En ucuz buzdolabı Vestel tasarımları ve cazip seçenekli şişe soğutucu fiyatları sayesinde Akakçe’nin geniş yelpazesinden beklentilerinize hitap eden avantajlı modeli hemen satın alabilirsiniz.