Çalışma Masası

Çalışma Masası Fiyatları

8.327 farklı Çalışma Masası için fiyatlar listeleniyor.

Evdemo Çalışma Masası Foxart Çalışma Masası Proware Çalışma Masası Minar Çalışma Masası Twisted Minds Çalışma Masası Stepgamer Çalışma Masası

Fiyatı Düşen Çalışma Masaları

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Çalışma Masaları

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL AhşapCevizoyuncutasarımL TipiBeyazSiyahMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 - 3.500 TL3.500 TL üstü
Markası Özellikler Kullanım Yeri Kullanıcı Türü Yüzey Materyali Kelime ile Filtrele Ayak Materyali Cinsiyet Ürün Puanı Renk

Arçelik Televizyonlar Çalışma Koltuğu Kitaplık Çalışma Odası Takımı Banyo Dolabı Gardırop Çok Amaçlı Dolap Ayakkabılık Kanepe Evdemo Çalışma Masası Foxart Çalışma Masası Proware Çalışma Masası

En Çok Karşılaştırılan Çalışma Masaları

Çalışma Masası Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Çalışma Masası Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Çalışma Masaları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Çalışma Masası:
  1. Evdemo Milenyum Profesyonel Oyuncu Masası
  2. Milenyum Oyuncu Masası
  3. Foxart Captain Price Gaming Oyuncu Masası FX002
  4. Violetta Oyuncu Bilgisayar Masası
  5. Proware Gamer 7402 Profesyonel Oyuncu Masası

Çalışma Masası, Bilgisayar Masası

İş - eğitim hayatında çalışma ortamlarının verimlilikle sürmesini sağlayan çalışma masası çeşitleri fonksiyonel niteliklere sahiptir. Kullanım kolaylığı sağlayan modeller arasında üniteli, sade, ikili gibi birçok seçenek mevcuttur. Okul çağındaki çocuğunuzun kendine ait bir alanda ders çalışmasını sağlayan kitaplıklı ya da düz tasarımlı bilgisayar masalarını değerlendirebilirsiniz. Çalışma ortamları ile uyumlu uzun, büyük çalışma masası tasarımları da arzu ettiğiniz konfor bakımından oldukça avantajlıdır. Dijital alanda uğraş veren kullanıcılar ve oyuncuların yönlendiği bilgisayar masası fiyatları ise kolaylık sunan fırsatlara sahiptir. Ayrıca home ofis olarak iş dengesi kuran kişiler çalışmalarına devam ederken, kıyafetlerin derli toplu halde bulundurulması için dilsiz uşak çeşitlerini kullanabilir. Taleplerinizi karşıladığını düşündüğünüz ucuz çalışma masası alternatiflerini ve bilgisayar masalarını Akakçe'yle karşılaştırabilirsiniz.

Her Mekâna Uygun Çalışma Masası Modelleri

Bilgisayar ve çalışma masaları, kullanıcıların bulunduğu ortamdan keyif almasını sağlayacak şekilde yapılır. Tasarımların raflı veya rafsız olmasına karar verilirken, yaşam alanlarının konforunu ve verimliliğini artıran özellikler göz önünde bulundurulur. Kitap, kalemlik, ajanda, kulaklık gibi birçok eşyanın dağınık bir vaziyette bulunması ve nereye konumlandırılacağının bilinmemesi motivasyonu etkileyen durumlardır. Çalışma masası modelleri, ergonomik şekilde tasarlanmakla beraber, yetişkinlerin ve öğrencilerin alan sıkıntısına etkili çözümler sunar. Raflı, üniteli ve düz, sade, basit çalışma masası alternatiflerinin her ihtiyaca cevap verebilen özelliklere sahip olması sayesinde hayalini kurduğunuz ortamlara kavuşabilirsiniz. Laptop ya da masaüstü bilgisayarların boyutları düşünülerek dizayn edilen bilgisayar masası modelleri, ihtiyacınıza göre farklı ebatlar barındırır. İş yerlerinde bilgisayar kullanımını keyifli bir hale getiren ve düzenli bir görünüm ortaya çıkaran ikili çalışma masası seçenekleri, çalışanlara ait özel bir alan oluşturulmasına imkân verir.

İç mimar, mimar, inşaat mühendisi gibi çözüm ve proje bazlı meslek grubundakilerin işini kolaylaştıran ayakta çalışma masası çeşitleri ideal seçimler olabilir. Ayrıca yükseklikleri ayarlanabilen seçenekler de hem ayakta çalışmayı tercih edenlerin hem de oturarak çalışanların konforunu maksimum seviyeye çıkarabilir. Kız çocuklarının enerjisini yansıtan ve isteğini karşılayan pembe çalışma masası alternatifleri de görülmeye değerdir. Renk seçiminde kullanıcı odaklı detaylar barındıran seçenekler arasından ister beyaz, ceviz, kırmızı ister mavi, siyah çalışma masası tasarımlarını değerlendirebilirsiniz. Çoğunlukla tek kişilik çalışma mobilyası tercihi yapanlar, incelediklerinde farklı özelliklere sahip çeşitlerin olduğunu fark edebilir. Büyük, geniş, dar veya mini çalışma masası tasarımlarının yer aldığı seçenekler sayesinde hem zevkiniz hem de ihtiyacınız olana kavuşmanız mümkündür.

Çok Yönlü Kullanıma Sahip Bilgisayar Masası Özellikleri

Öğrenciler, çocuklar, ofiste ya da home ofis çalışanlar için maksimum konfor sunan çalışma ve bilgisayar masası çeşitleri, uzun süreli deneyim olanağı sunar. Dekoratif çalışma masası fiyatları ucuz ürün arayışında olanlara hitap ederek bütçe dostu seçimler yapılmasına imkân yaratır. Kaliteli masif, suntalam, MDF malzeme tercihi ile ilgi odağı olan ürünler, fonksiyonel detaylara sahiptir. Yaşam alanlarının ebatları göz önünde bulundurularak oluşturulan koleksiyonlarda pek çok geniş, dar çalışma masası alternatifine rastlayabilirsiniz. Ayrıca sandalyenizde otururken yükseklik ayarlı çalışma masası sayesinde yaptığınız işlemlere göre pozisyon belirlemeniz mümkündür. Kullanım alanının kişiden kişiye değiştiği yaşam içerisinde ister eğitim ister iş hayatında yer alın, çalışma alanı mobilyalarının sunduğu çok yönlü kullanım fırsatını değerlendirerek istediğiniz sonuçlara keyif içerisinde ulaşabilirsiniz. Ayrıca geniş ürün skalasının yer aldığı ergonomik çalışma masası seçenekleri, kullanıcıların oturma biçimine, sırt yüksekliğine ve boyun bölgesine konforuna göre ölçümlenir.

Bilgisayar masasını ders yapma ya da iş amaçlı kullanarak birçok adımı beraber yürütmek oldukça kolaydır. Bilgisayar ve çalışma masası ölçüleri, ev ve iş ortamına uygun pek çok alternatif barındırır. 90 cm, 100 cm, 120 cm gibi farklı genişliklere sahip olan masaüstü ve laptop çalışma masası, konforlu mekânlar yaratılmasına imkân verir. Koltukta otururken dizüstü bilgisayarınızı yanıbaşınızdan ayırmak istemiyorsanız, laptop boyutuna uygun tasarımları inceleyebilirsiniz. Minimalist çizgilere sahip olan sade ürünlerin üst kısımlarında ünite gibi unsurlar bulunmazken, bazı modellerin alt bölümlerinde kitaplık tasarlanmıştır. Genellikle öğrencilerin tercih ettiği raflı ders çalışma ürünlerinde kapak özelliği de bulunur. Böylelikle göze hoş gelen ve düzenli bir ortam yaratabilirsiniz. İş yerlerinde personel yoğunluğu ve alan darlığı yaşanması olası bir durumdur. Aile içerisinde ise birden fazla çocuk sahibi olan ebeveynler de oda sıkıntısı çekebilir. Bu doğrultuda tasarlanan tek kişilik, iki kişilik çalışma masası çeşitlerine yönelebilirsiniz.

Dekoratif Çalışma Masası Tasarımları

Görsel yönden şık ve estetik detaylar içeren seçenekler, kullanıcıların tarzları doğrultusunda seçim yapma şansını artırır. Böylelikle hem fonksiyonel hem de konforlu bir ürün kullanımı ortaya çıkar. Bilgisayar masaları ile dekorasyon hazırlanırken, tasarımların dikkatle incelenmesi mühim bir husustur. Böylelikle çalışma alanlarında konumlandırılmak istenen seçeneklerin verimli bir şekilde değerlendirilmesi mümkün bir hale gelebilir. Göze hitap eden modellerin renk skalasını inceleyenler, yaşam alanlarının boyandığı renge göre tercihlerde bulunarak ferah ve aydınlık bir stil ortaya çıkarabilir. Beyaz çalışma masası, sadelikten ve modernlikten hoşlananlar için uygun bir seçim olabilir. Rustik tarz sahiplerinin vazgeçilmezi olan doğal görünümlü tasarımlara yönelebilir; büyük, küçük, mini bilgisayar masası çeşitlerine de göz atabilir. Ayrıca otantik detayların varlığını hissetmek isteyen kullanıcılar, her üründe aradığı geçmişe ait çizgileri country çalışma masası modellerinde görebilir.

Zengin çeşitliliğin yer aldığı koleksiyonlar arasında farklı tasarım arayışındaysanız; ahşap, metal bilgisayar masası seçenekleriyle beraber pembe, ceviz, kahverengi, mavi, siyah gibi farklı tonların uygulandığı ürünleri de inceleyebilirsiniz. Pratik uygulamaları seven kullanıcılar ise diz üstü, laptop bilgisayar masası alternatiflerine yönelerek oturdukları yerden işlem yapabilir. Bulunduğunuz alan oldukça dar ise duvara monte çalışma masası kurtarıcınız olabilir. İş yeriyle uzaktan çalışan ya da kazanımını freelancer olarak sürdüren kişilere yönelik üretilen home ofis çalışma masası tasarımları ergonomik konfor sunar. Ayrıca ofis çalışanlarının evde konforlu bir ortam yaratarak iş temposu yakalayabilmesi; kitaplık, raf, ünite, köşe gibi detayları bulunan modeller sayesinde gerçekleşmesi mümkündür. Pozitif ve enerjik hisler yaşamak isteyen okul çağındaki çocuklar ve gençler, fonksiyonel tasarım detaylarıyla zenginleştirilen öğrenci çalışma masası çeşitlerine yönelebilir.

Bilgisayar Masası Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ev ve iş ortamlarında çalışma amaçlı kullanılan ürünler, her zevke hitap eden tasarımlara sahiptir. Kullanım amacının ve ihtiyacın belirlenmesinden sonra mekâna uygun ölçülerde seçimler yapılabilir. Bilgisayar masalarını tercih ederken birtakım karşılaştırmalar yaparak etkili sonuçlara ulaşabilirsiniz:

Avantajlı Fırsatlar Sunan Çalışma Masası Fiyatları

Çalışma ürünleri hem sağladığı konfor hem de tasarım şıklığı sayesinde kullanıcıların taleplerini karşılayan niteliklere sahiptir. Bilgisayar masası ile ders çalışma fırsatı yakalayan öğrenciler de alan darlığı yaşamadan rahatlıkla ders çalışabilir. Ayrıca ölçü anlamında değişkenlik gösteren ders çalışma masası seçenekleri, her ortama uygun konumlandırılabilir formlara sahiptir. Okul dönemi boyunca hem dayanıklı hem de çok yönlü bir deneyim yaşamak istiyorsanız, uygun fiyatlı çalışma masası alternatiflerine göz atabilirsiniz. Çalışma masası fiyatları oldukça avantajlı bir çeşitliliğe sahiptir. Malzeme, tasarım ve işçilik kalitesine göre farklılaşan fiyat aralığı bütçe dostu seçeneklerle sizlere sunulur. Böylelikle hem en ucuz hem de tarzınızı yansıtan ürünleri tercih etmenin mutluluğunu yaşamanız mümkündür.

Çalışma ortamı için üretilen seçenekler iş hayatında da önemli bir yerdedir. İster bilgisayarlı ister bilgisayarsız bir ortamda yer alın; geniş ürün yelpazesini inceleyerek ihtiyacınız yönünde değerlendirme yapabilirsiniz. Kurum ve kuruluşların ya da farklı meslek gruplarının demirbaşı özelliğini taşıyan alternatifler, çekmece ve dolap detaylarıyla düzenleyici görevi görerek iş akışında istenen kalitenin gerçekleşmesine olanak yaratabilir. Görsel anlamda sadelikten hoşlanan kullanıcılar için klasik çalışma masası modelleri ise oldukça uygun fiyat aralığına sahiptir. Tercihinizi farklı tonlardan yana kullanmak istiyorsanız, değişkenlik gösteren fiyat performanslı beyaz, siyah bilgisayar masası seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Ayrıca yaşam alanlarında yenilik yapmak için ufak çaplı eşyalarını bir arada tutabilecek, avantajlı şifonyer fiyatları da yaşam alanlarınız için kullanışlı alternatiflere ulaşmanızı sağlar. Akakçe’yle inceleyebileceğiniz ve yoğun ilgi gören seçimler yaparken, aynı zamanda ucuz bilgisayar masası fiyatlarına da göz atabilirsiniz.