Suya Dayanıklı Telefon

Suya Dayanıklı Telefon Fiyatları

756 farklı Suya Dayanıklı Telefon için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

256 GB128 GB0 - 4.000 TL 4.000 - 6.000 TL 8 GB6 GBiPhone 14 Pro MaxiPhone 1320232022Satıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 32Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler: Suya Dayanıklı Kaydet

Fiyatı
- 0 - 4.000 TL4.000 - 6.000 TL6.000 - 8.000 TL8.000 - 10.000 TL10.000 TL üstü
Markası Özellikler Seri Dahili Hafıza Ram Kapasitesi Ekran Boyutu Batarya Kapasitesi Çıkış Yılı Ekran Çözünürlüğü Ekran Yenileme Hızı Ekran Teknolojisi Ekran Parlaklık Değeri Piksel Yoğunluğu Ekran Gövde Oranı Ekran Dayanıklılığı Arka Kamera Sayısı Arka Kamera İkinci Arka Kamera Üçüncü Arka Kamera Dördüncü Arka Kamera Video Kayıt Çözünürlüğü Video FPS Değeri Ön Kamera Ön Kamera Video Çözünürlüğü Ön Kamera Video FPS Değeri İşletim Sistemi İşlemci (CPU) İşlemci Hızı Çekirdek Sayısı Grafik İşlemcisi (GPU) Chipset SAR Değeri (Baş) SAR Değeri (Vücut) Hızlı Şarj Gücü Kablosuz Şarj Gücü Pil Türü USB Türü SIM Türü Kulaklık Bağlantısı Hoparlör Bluetooth Versiyonu Gövde Malzemesi Çerçeve Malzemesi Suya Dayanıklılık Seviyesi Boyutlar Ağırlık SatıcıToplam 64 satıcı. Ürün Puanı Renk

Samsung S23 iPhone 14 Renkleri Smartberry Akıllı Saat 3. Nesil AirPods 128 GB Telefon 8 GB RAM Telefon 256 GB Telefon 64 GB Telefon 2023 Telefon 4500 mAh Telefon 512 GB Telefon 120 Hz Telefon

En Çok Karşılaştırılan Cep Telefonları

Suya Dayanıklı Telefon Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Suya Dayanıklı Telefon hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Suya Dayanıklı Telefon:
  1. iPhone 13 128 GB
  2. iPhone 14 128 GB
  3. iPhone 11 64 GB Aksesuarsız Kutu
  4. iPhone 14 Pro Max 256 GB
  5. iPhone 11 128 GB Aksesuarsız Kutu

Suya Dayanıklı Cep Telefonu

Su geçirmez telefonlar, cihazın suya düşmesi veya üzerine sıvı dökülmesi gibi durumlar hakkında endişe duyanların tercihi olur. Bu ürünler, sahip oldukları özel tasarımları sayesinde suyu geçirmez. Suya dayanıklılık özelliği; belirli şartlar altında sınırlı süre ile telefonun su geçirmeyeceği anlamına gelir. Toza ve suya dayanıklı telefon modelleri belli bir derinliğe kadar su altına girebilir, suyu da içine almaz. Ancak suyun altında durabilme süreleri modeller arasında farklılık gösterir. Su içerisinde 30 dakikadan fazla kalabilen modeller olduğu gibi, yalnızca sudan etkilenmeyen telefonlar da mevcuttur. Suya dayanıklı telefonlar; su altı çekimi, yağmurda fotoğraf çekimi gibi ayrıcalıkları kullanıcıya sunar.

Telefonun suya düşmesi, üzerine sıvı dökülmesi gibi kazalar herkesin başına gelebilir. Su geçirmez telefonlar sayesinde bu tarz kazalar eskisi kadar göz korkutmaz. Suya dayanıklı telefonlar için asıl aranan özellik IP sertifikası olarak gözükür. Günümüzde pek çok telefonda bulunan özellikler bu modellerde de olduğu için IP sertifikası ve derecesi önem kazanmış durumdadır. IP giriş koruması anlamına gelir, su ve tozun hangi durumlarda rahatça cihaz içine girebileceğini belirtir. Örneğin IP68 denildiğinde 6 rakamı toza karşı korumayı, 8 rakamı ise suya karşı korumayı açıklar. Toza karşı korumada 5, herhangi bir soruna sebep olmayacak kadar korumaya sahip olduğu ancak toz girişini önlemediği anlamına gelir. 6 ise tam koruma sağladığını belirtir. Suya dayanıklılık ise ikinci rakamla derecelendirilir. 5 ile 9 arasında değişen derecelerde 5; temel suya dayanıklılığı yani yağmur gibi ufak çaplı sulardan etkilenmeyeceği anlamına gelir. Örneğimizdeki 8 ise 1 metreden daha derin sulara dayanıklılığı ifade eder. Günümüzde toz ve suya dayanıklı cep telefonu için en yüksek dayanıklılık derecesi 9’dur. Dilerseniz suya dayanıklı telefon seçiminin ardından kameralı akıllı saat ürünlerine de göz atarak hayatınızı kolaylaştıracak yardımcılara sahip olma imkanınız olur.

Su Geçirmez Telefonların Modelleri

Günümüz teknolojisi sayesinde suya dayanıklı cep telefonu modelleri farklı markalar tarafından çeşitli özelliklerle tasarlanır. Suya dayanıklı akıllı telefonlar eskiden birer ayrıcalık iken suya dayanıklılık günümüzde çoğu telefonda bulunan bir özellik haline gelmiş durumdadır. Seyahat etmeyi sevenlere, su altı çekimine ilgi duyanlara, ufak kazalarda telefonuna zarar gelsin istemeyenlere rahat ve güvenli bir kullanım imkanı sunan suya dayanıklı cep telefonları; hayatınızın her alanında kullanıma uygundur. IP sertifikaları sayesinde kamp seyahatlerinizde toz, toprak kaçması sorunu yaşamadan suya dayanıklı akıllı telefon modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Belirli süreler için su altı çekimi yapabilir, video kaydı alabilir, ekran özellikleri sayesinde su altında telefonlarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Su Dayanıklı Cep Telefonların Özellikleri

Diğer bütün telefon özellikleri dışında bu modeller toz, kum ve suya karşı dayanıklıdırlar. Suya dayanıklı telefon modellerinin bazıları bir metreden derin sularda 30 dakikadan uzun süre boyunca sorunsuz çalışabilir. Bu tamamen telefonun sahip olduğu IP sertifikası ile alakalıdır. Bazı modeller yalnızca yağmur gibi damla sulara dayanıklı iken sertifikanın düzeyine bağlı olarak su altında kullanıma uygun modeller de bulunur. Suya en dayanıklı telefon modelleri genellikle minimum bir metre derinliğindeki suya karşı dayanıklıdır. Hangi telefon suya dayanıklı sorusunun cevabı ise suyun derinliği ve cihazın su içinde kaldığı süreye göre değişir. Bazı modeller suya karşı yüksek derecede dayanıklı olsalar da katı cisimlere karşı korumasızdırlar. Bu durum, suya dayanıklı telefon seçiminde dikkat edilmesi gereken bir konudur. Bazı suya dayanıklı telefon modelleri 4 metre derinlikte 30 dakika süre kadar suya karşı dayanıklı iken bazı modeller 1,5 metre derinlikte 30 dakika süre kadar dayanıklıdır. Bu özellikleri dikkate alarak suya dayanıklı en iyi telefon model seçimi yapmanız gerekir. Tuzlu suya dayanıklı telefon modellerini bulmak da mümkündür.

Suya Dayanıklı Telefonlarda Dayanıklılık Neden Önemlidir?

Toza ve suya dayanıklı telefonlar söz konusu olduğunda günlük hayatınızda karşı karşıya kalabileceğiniz birçok kaza sorun olmaktan çıkar. Suya dayanıklı çoğu telefon aynı zamanda toza da dayanıklı olduğundan dolayı kullanım kolaylığı da sağlar. Akıllı telefonların yanında suya dayanıklı tuşlu telefonlar da bulunur. Her türlü ihtiyaca cevap veren bu telefonlar hayatınızı kolaylaştırır. Küçük çocuğu olan ailelerin, seyahat düşkünlerinin ve fotoğraf, video çekme tutkunlarının hayatlarının her anında ihtiyaç duyacakları bir özellik olarak suya dayanıklılık karşınıza çıkar. Aranan bu özelliğe sahip olan suya dayanıklı cep telefonu modelleri, sorunsuz bir kullanımı kaçınılmaz kılar. Günümüzde yeni çıkan birçok modelde bulunan suya dayanıklılık özelliği, standart bir özellik olarak bilindiği için erişimi çok daha kolay bir hal almış durumdadır. Suya ve toza dayanıklı telefonlar sahip olduğu sertifika, suya ya da toza dayanıklılığını belirlediğinden, telefon seçimlerinde göz önünde bulundurulması büyük bir önem arz eder. Suya dayanıklı telefonlar listesini inceleyerek bütçenize uygun olan modeli bulmanız mümkündür.

Su Geçirmez Telefonların Fiyatları

Telefon seçimi için önceliğiniz suya dayanıklılık ise aradığınız kriter mutlaka IP sertifikası olmalıdır. İhtiyacınız olan özelliklere sahip telefonu bulmak, çeşitliliğin arttığı bu alanda kolaylaşmış durumdadır. Farklı modellerin sahip olduğu özellikler, her telefon için değişik arama kriterleri oluşturur. Bu süreçte özellikler kadar fiyatlar da etkili olur. Her alanda olduğu gibi su geçirmeyen telefon fiyatları da sahip oldukları ekstra özelliklere ve sertifikalara göre değişir. Model çeşitliliğinin çok olması sebebi ile suya dayanıklı telefon fiyatları yalnızca sahip oldukları sertifikaya göre de belirlenmez. Farklı markaların değişik modellerinin sahip oldukları özellikler, fiyatlar üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Bu detayları inceleyip aradığınız özellikleri belirleyerek istediğiniz suya dayanıklı en ucuz telefon modeline hızlıca karar verebilirsiniz. Suya dayanıklı telefon markaları arasında özellik ve fiyat karşılaştırması da yaparak kullanıcı tavsiyelerine göz atabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılayacak telefonların farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Suya toza darbeye dayanıklı cep telefonu fiyatları aralıkları değişkenlik gösterebilir. İnce detaylar üzerinde çalışacağınız bir kullanıma ihtiyacınız varsa dilerseniz dokunmatik ekran kalemi modellerine de göz atabilir, sizin için çok daha kullanışlı olabilecek bir deneyimin kapılarını aralayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Suya Dayanıklı Cep Telefonları Akakçe’de!

Birbirinden farklı modelde üretilen suya dayanıklı telefon modelleri her bütçeye hitap eder. Ekran çözünürlüğü, RAM kapasitesi, dahili depolaması, işletim sistemi, şarj olma özellikleri gibi pek çok farklı kriter tarafından belirlenen fiyatları incelerken önceliğinize göre seçim yapmalısınız. Suya, toza, darbeye dayanıklı cep telefonu fiyatları sıralaması yaparak bütçenize ve ihtiyacınıza uygun ürünü incelemeniz kolaylaşır. Telefon seçimi yaparken pek çok farklı marka ve modelin sizin için listelendiği Akakçe’de aradığınızı rahatlıkla bulabilirsiniz. Tek tıkla istediğiniz ürüne ulaşabilir, farklı satıcıların fiyatlarına erişebilirsiniz. Su geçirmeyen telefon modelleri incelerken kullanıcı yorum ve tavsiyelerine de bakmak seçim aşamasında size fayda sağlar. Kullanım sıklığını ve amacınızı belirleyerek bütçenize uygun ürünü kolaylıkla seçebilirsiniz. İster suya dayanıklı tuşlu telefon ister akıllı telefon arıyor olun, farklı markalar tarafından üretilen modelleri karşılaştırarak tüm detayları en ince ayrıntısına kadar görebilmeniz mümkündür. En ucuz suya dayanıklı telefon için ise kampanya ve indirimleri takip etmeniz tavsiye edilir. Bu sayede bütçe dostu alışveriş yapabilir, tüm ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz.