5 Çekmeceli Derin Dondurucu

5 Çekmeceli Derin Dondurucu Fiyatları

15 farklı 5 Çekmeceli Derin Dondurucu için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Toplam Çekmece Sayısı5 Çekmeceli
 • Toplam Çekmece Sayısı6 Çekmeceli
 • Toplam Çekmece Sayısı7 Çekmeceli
 • Net Hacim404 lt
 • Net Hacim513 lt
 • TipiÇekmeceli
 • TipiSandık Tipi
 • Dondurucu ÖzelliğiNo Frost
 • Dondurucu ÖzelliğiLow Frost
 • Brüt Hacim400 lt
 • Brüt Hacim440 lt
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • Toplam Çekmece Sayısı5 Çekmeceli
Fiyatı 0 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 - 10.000 TL 10.000 - 15.000 TL 15.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerKullanım TürüTipiDondurucu ÖzelliğiToplam Çekmece SayısıHızlı Dondurma BölmesiKontrol PaneliBrüt HacimNet HacimGenişlikDerinlikYükseklikYıllık Enerji TüketimiSes SeviyesiKullanım ŞekliGünlük Dondurma KapasitesiAğırlıkÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (15)

7 Çekmeceli Derin Dondurucu 6 Çekmeceli Derin Dondurucu 7 Çekmeceli No Frost Derin Dondurucu Seg 6 Çekmeceli Derin Dondurucu No Frost Derin Dondurucu Uğur 7 Çekmeceli Derin Dondurucu Arçelik 7 Çekmeceli Derin Dondurucu Arçelik No Frost 6 Çekmeceli Derin Dondurucu Bosch 6 Çekmeceli Derin Dondurucu Bosch 7 Çekmeceli Derin Dondurucu Çekmeceli Derin Dondurucu Uğur 6 Çekmeceli Derin Dondurucu

En Çok Karşılaştırılan Derin Dondurucular

5 Çekmeceli Derin Dondurucu Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan 5 Çekmeceli Derin Dondurucu hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı 5 Çekmeceli Derin Dondurucu:
 1. Altus AL511 5 Çekmeceli Derın Dondurucu
 2. Dijitsu DDD 210 5 Çekmeceli Derin Dondurucu
 3. Uğur UED 5175 DTK 5 Çekmeceli Derin Dondurucu
 4. Vestel CDM500 5 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu
 5. Beko 7051 NFB 5 Çekmeceli Derin Dondurucu

5 Çekmeceli Derin Dondurucu

Ev ve gıda işletmelerinde gıda maddelerinin uzun süre muhafaza edilmesi oldukça önemlidir. Soğuk ortamlar meyve, sebze, bakliyat ve et gibi çeşitli ürünlerin uzun tüketim ömrü olmasını sağlar. Geçmiş zamanlarda toprak içinde oluşturulan alanların soğukluğu ile saklanan ürünler, günümüzde buzdolaplarında ve derin dondurucularda muhafaza edilir. Buzdolabı iki ayrı bölümden oluşur. Dondurucu bölmesi et ürünleri ve daha birçok gıda maddesi için oldukça önemlidir. Ancak buzdolaplarında dondurucu olarak ayrılan bölüm hacim olarak küçüktür. Bu nedenle birçok evde derin dondurucu kullanılır. Kullanım kolaylığı açısından beğenilen çekmeceli derin dondurucu modelleri, piyasada yer alır. Buzdolabı gibi dikey tasarıma sahip olan bu ürünler arasında 5 çekmeceli derin dondurucu modelleri beğenilerek kullanılır. 5 çekmeceli difriz olarak da adlandırılan bu beyaz eşyalar, içerisinde yer alan raflar sayesinde birbirinden farklı birçok gıda maddesini dondurur. No frost derin dondurucu 5 çekmeceli ürünler de piyasada bulunur. No frost teknolojisi ile üretilen 5 katlı derin dondurucu modelleri, içerisine konan ürünleri yeterince soğutur, malzemelerin buz tutmasını engeller. 5 çekmeceli derin dondurucular birçok farklı marka tarafından üretilir. 5 çekmeceli derin dondurucu ölçüleri de birçok farklı mutfağa uygun seçeneklere sahiptir. Piyasaya sunulan farklı ebatlarda ürünler arasından ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Mutfakta düşük sıcaklıkta saklanması gereken ürünleri derin dondurucuda muhafaza ederek gıda bozulmalarının önüne geçebilirsiniz.

5 Çekmeceli Derin Dondurucu Çeşitleri

Derin dondurucu oda sıcaklığında bozulan yiyeceklerin dondurularak muhafaza edildiği beyaz eşyadır. Buzluğa konulan dondurulmuş gıdalar birçok insan için kolaylık olur. Özellikle çalışan ve yemek yapmaya fırsatı olmayan insanlar tarafından tercih edilen dondurulmuş gıdalar, evlerde sıklıkla tercih edilir. Derin dondurucu modelleri birçok farklı özelliğe sahip tasarım ile kullanıcılara sunulur. Sandık tipi dondurucuların yanı sıra görünüm şıklığı ve kullanım kolaylığı sağlayan çekmeceli derin dondurucu modelleri üretilir. Farklı hacimlere sahip ürünler çekmece sayısı dikkate alınarak ayırt edilebilir. Birçok kullanıcının evde tercih ettiği 5 çekmeceli modeller, tasarımı ile dikkat çeker. 5 çekmece derin dondurucu kategorisindeki farklı kapasitelere sahip ürünler yer alır. 5 çekmeceli derin dondurucu boyutları farklılık gösterir. Evinizdeki ihtiyaca göre değerlendirebileceğiniz çeşitli büyüklükte ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra ürün ölçülerini dikkate alarak derin dondurucu için uygun bir yer ayarlayabilirsiniz. Derin dondurucu ürünleri arasındaki çeşitlilik, enerji sınıfı farklılıklarından dolayı da olabilir. 5 çekmeceli derin dondurucu a++ kategorisinde yer alan modeller, bütçe dostu oluşu nedeniyle kullanıcıların beğenisini kazanır. 5 çekmeceli dikey derin dondurucu kategorisinde yer alan ve farklı ihtiyaçlara hitap eden modelleri inceleyerek ürün seçimi yapabilirsiniz. 5 raflı derin dondurucu fiyatları hakkında bilgi alarak ürünleri karşılaştırabilirsiniz. 5 çekmeceli derin dondurucu tavsiye edilen beyaz eşyalar arasındadır ve kullanıldığında mutfakta işleri kolaylaştırır.

5 Çekmeceli Derin Dondurucu Özellikleri

5 gözlü derin dondurucu modelleri, farklı özelliklerle piyasaya sunulur. No frost özelliği bazı modellerde yer alan önemli detaylardan biridir. Ürünlerin buz tutmasını engelleyerek donduran dolaplar sayesinde gıdaları uzun süre taze şekilde saklayabilirsiniz. Bazı modellerde yer alan ve kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen bir diğer özellik ise elektrik kesintilerinde dolabın içinde soğuk havanın tutulmasıdır. Bu sayede ürünlerin bozulmasının bir süre önüne geçilebilir. Dondurulan gıdaların taze olduğu zamanki lezzetini olmayışı, birçok kullanıcı tarafından sıkıntıya sebep olur. Tüm gıdaları ilk günkü lezzet kalitesinde ve tazeliğinde dondurulmasını sağlayan teknolojiler de bazı modellerde yer alır. Derin dondurucu 5 çekmeceli tasarıma sahip modeller, kolaylıkla açılıp kapanan çekmece yapısıyla kullanıcılar tarafından beğenilir. Çekmece bölgeleri arasında koku geçişleri engellenir. Bu sayede birçok farklı gıdayı aynı anda dondurabilirsiniz. Derin dondurucu 5 çekmeceli en ucuz fiyat aralıklarına indirim dönemlerinde düşer. Beklediğiniz özellikleri belirleyerek difriz 5 çekmeceli ürün seçenekleri oluşturabilir, bütçenize hitap eden fiyat aralıklarını indirim dönemlerinde yakalayabilirsiniz.

Derin Dondurucu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mutfakların önemli beyaz eşyalarından biri olan derin dondurucu modelleri, farklı tasarımlarla kullanıcılara sunulur. Sandık tipi klasik modellerin yanı sıra çekmeceli ürünler de üretilir. Çekmeceli derin dondurucu tasarımları farklı ebatlardadır. Birçok mutfakta rahatlıkla kullanılan dondurucu 5 çekmeceli ürünler, ortalama ebatları sayesinde az yer kaplar. Beş çekmeceli derin dondurucu modelleri arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken konular vardır. İlk olarak ürün markasına özen gösterilmelidir. Günümüzde birçok farklı marka kullanıcıların beklentisine hitap eden modeller üretilir. Renk seçimi de çok önemlidir. Klasik olarak düşünülen beyaz rengin yanı sıra 5 çekmeceli derin dondurucu gri renk seçeneklerine de sahiptir. Farklı ilave özelliklere de dikkat edebilirsiniz. No frost 5 çekmeceli derin dondurucu modelleri ise ürünlerde yer alan ilave özelliklerden biridir. No frost teknolojisi sayesinde ürünlerinizi daha uzun süre bozulmadan korur. 5 çekmeceli dondurucu farklı fiyat aralıkları üzerinden beğeninize sunulur. 5 çekmeceli derin dondurucu en ucuz fiyat aralıklarına indirim dönemlerinde düşebilir. Bu nedenle kriterlerinizi karşılayan modeli takipte kalarak avantajlı difriz 5 çekmeceli fiyatları üzerinden satın alabilirsiniz.

Mutfakta İşleri Kolaylaştıran Derin Dondurucu Modelleri

Mutfaklarda birçok farklı ürün kullanılır. Beyaz eşya kategorisinde yer alan ürünler arasında buzdolapları, fırınlar, mini bulaşık makineleri gibi parçalar yer alır. Mutfaklarda gıdaları korumak için kullanılan derin dondurucu modelleri de sıklıkla tercih edilir. Dikey derin dondurucu 5 çekmeceli kategorisinde yer alan parçalar, şık görüntüsü ve kullanışlı yapısı ile beğenilir. Bu ürünler oldukça az yer kaplar ve ürünün her noktasının verimli bir şekilde kullanılmasını sağlar. 5 çekmeceli nofrost derin dondurucu ise kullanıcıların beğenisini kazanan modellerden biridir. 5 çekmeceli no frost derin dondurucu ileri teknolojilerle donatılan ürünlerdendir ve kullanım açısından beğenilir. 5 çekmeceli dondurucu fiyatları da bütçe dostudur. Derin dondurucu 5 çekmeceli fiyatları farklı aralıklarla kullanıcılara sunulur. 5 çekmeceli difriz fiyatları her bütçeye hitap eden seçeneklere sahiptir. En ucuz derin dondurucu 5 çekmeceli modeller arasında indirim dönemlerinde görülebilir. 5 gözlü derin dondurucu fiyatları hakkında bilgi alarak uygun seçeneği satın alabilirsiniz.

5 Çekmeceli Derin Dondurucu Fiyatları

5 raflı derin dondurucu modelleri farklı fiyat aralıklarında satışa sunulur. Ürünlerin fiyatlarını etkileyen birçok farklı konu vardır. Fiyat üzerinde etkili ilk konu, ürünün enerji sınıfıdır. 5 bölmeli derin dondurucu modelleri arasında yer alan a++ enerji sınıfı ürünler sağladığı elektrik tasarrufu sebebiyle beğenilir. Beş çekmeceli derin dondurucu fiyatları üzerinde etkili bir diğer konu ise üründe yer alan teknolojilerdir. Gıdaları ilk günkü tazeliğinde koruyan ileri teknolojilerin kullanıldığı ürünler, kullanıcıların ilgisini çeker. Beş çekmeceli dondurucu modeller, kapasite olarak farklılık gösterebilir. Ürünlerin iç hacmindeki farklılık fiyatlara da yansıyabilir. 5 çekmeceli derin dondurucu fiyatları markalar tarafından belirlenir. Piyasada ise birçok farklı marka yer alır. Çeşitli markaların ürünlerini inceleyerek bütçenize uygun olanı satın alabilirsiniz. derin dondurucu fiyatları 5 çekmeceli ürünler hakkında bilgi edinmek ve beklentilerinizi karşılayan ürünü bulmak için Akakçe'de yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. En ucuz 5 çekmeceli derin dondurucu kategorisinde yer alan modelleri inceleyerek aradığınız ürüne avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Derin dondurucu fiyatlarının yanı sıra şarküteri dolabı fiyatlarına ve çok daha fazlasına da ulaşabilirsiniz.