Şenocak Derin Dondurucu

Şenocak Derin Dondurucu Fiyatları

29 farklı Şenocak Derin Dondurucu için fiyatlar listeleniyor.

Profilo Derin DondurucuProfilo Derin Dondurucu Vestel Derin DondurucuVestel Derin Dondurucu Bosch Derin DondurucuBosch Derin Dondurucu Altus Derin DondurucuAltus Derin Dondurucu Uğur Derin DondurucuUğur Derin Dondurucu Arçelik Derin DondurucuArçelik Derin Dondurucu
Satıcı Marka (1)7 ÇekmeceliÇekmeceliA++No Frost250 lt

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:KaydetMarkası: Şenocak

Markası Şenocak Kolay Sipariş SatıcıToplam 120 satıcı. Kullanım Türü Tipi Dondurucu Özelliği Toplam Çekmece Sayısı Hızlı Dondurma Bölmesi Kontrol Paneli Brüt Hacim Net Hacim Genişlik Derinlik Yükseklik Yıllık Enerji Tüketimi Enerji Sınıfı Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 - 3.500 TL3.500 - 4.500 TL4.500 TL üstü

Şenocak Buz Makinesi

En Popüler Şenocak Derin Dondurucular

Bunlara Da Bakabilirsiniz: Derin Dondurucular, Beyaz Eşya

Şenocak Derin Dondurucu Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Şenocak Derin Dondurucu Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Şenocak Derin Dondurucu hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Şenocak Derin Dondurucu:

  1. Şenocak RD 6190 ST A+ 6 Çekmeceli
  2. Şenocak D 315 DF Dual A+ Sandık Tipi
  3. Şenocak D 515 DF Dual A+ Sandık Tipi
  4. Şenocak D305 DF A+ Sandık Tipi
  5. Şenocak D205 DF A+ Sandık Tipi

Şenocak Derin Dondurucu

Beslenme ihtiyacı günlük yaşantının önemli bir kısmını oluşturur. Buzdolabı ve derin dondurucu gibi ürünler ise gıda malzemelerini uzun süre muhafaza eder. Et, balık ve tavuk gibi gıdaların yanı sıra her mevsim marketlerde bulunmayan sebzeler de dondurularak derin dondurucuda uzun süre korunur. Şenocak markası dikkat çeken ürünleriyle piyasada yer alır. Markanın derin dondurucu modelleri farklı ebat ve özelliklerde üretilir. Şenocak derin dondurucu modelleri arasında sandık tipi ve çekmeceli tasarımlar ön plana çıkar. Bazı modellerde iç aydınlatma lambası, gıda listesi, saklama sepeti, hızlı dondurma bölümü gibi özellikler mevcuttur. Bu teknik özellikleri inceleyerek ihtiyacınıza göre modeller arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Ürünler renk olarak da çeşitli seçeneklere sahiptir. Beyaz ve gri gibi mutfaklarda diğer mobilyalarınıza da uyabilecek modeller dekorasyon açısından kolaylık sağlayabilir. Ürün arayışınız sırasında Şenocak derin dondurucu kullananlar tarafından yapılan yorumlara göz atabilir; dondurma kapasitesi, enerji tüketimi gibi özelliklere dair fikir sahibi olabilirsiniz. Bu sayede markanın ürünlerini birebir kullanan insanların fikirlerini öğrenebilir, kaliteli bir ürün seçimi yapabilirsiniz.

Şenocak Derin Dondurucu Modelleri

Oda sıcaklığında saklanması uygun olmayan gıda malzemelerini markanın derin dondurucu modelleriyle muhafaza edebilirsiniz. Dondurulmuş gıdalar uzun süre dayanarak bütçenize katkı sağlar. Markanın derin dondurucu modellerinde saklayacağınız gıdaları dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Şenocak kaliteli modelleriyle piyasada varlığını sürdürür. Markanın derin dondurucu modelleri farklı özelliklere sahiptir. Şenocak derin dondurucu ayarlarını kolaylıkla yapabilir ve tek bir beyaz eşyada birçok farklı gıdayı muhafaza edebilirsiniz. Kullanım kılavuzunda yer alan komutları inceleyerek kontrol panosundaki ayarları kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayarlar arasında sıcaklık derecesini değiştirme imkânı yer alır. Bu sayede dönemsel olarak farklı gıda maddelerini dolabınızda bulundurabilirsiniz. Markanın ürünleri tasarımsal olarak da farklılık gösterir. Şenocak derin dondurucu sandık tipi olarak üretilen modeller geniş kapasitesiyle dikkat çeker. Sandık tipi modeller genellikle geniş hacimli yapısıyla öne çıkarken çekmeceli tasarımlar ise dikey yapıya sahiptir. Ürünler farklı hacimlere sahip olduğu için tercihinizi ihtiyacınıza göre yapmalısınız. Çekmeceli modeller çekmece sayısı ile orantılı olarak hacim farklılığına sahiptir. Sandık tipi modeller ise kapladığı alan ve yüksekliği değiştikçe hacim farklılığı gösterir. Ürünler renk olarak da çeşitlilik gösterir. Evinizde yer alan diğer beyaz eşyalar ile uyumlu rengi tercih edebilirsiniz. Şenocak dondurucu fiyatları enerji sınıfı, derinlik, hacim, kontrol paneli, çekmece sayısı gibi özelliklerine göre değişebilir. Şenocak derin dondurucu fiyat listesini inceleyerek bütçenize uygun seçim yapabilirsiniz. İlk günkü tazeliğini koruyan gıda maddelerini istediğinizde pişirebilir, lezzetli öğünler hazırlayabilirsiniz.

Şenocak Derin Dondurucu Özellikleri

Gıda maddelerini uygun sıcaklık ve ortamda muhafaza etmek uzun vadeli kullanım açısından önemlidir. Bunun için markanın derin dondurucu modelleri tercih edilebilir. Şenocak markası ürettiği ürünlere çeşitli özellikler ilave eder. Şenocak dondurucu dizayn açısından farklılık gösterir. Dikey tasarımlar dar alanlarda bile kolaylıkla kullanılır. Dikey modellerin iç tasarımı ise çekmeceli yapıdadır. Bu sayede gıda maddelerini sınıflandırarak dolaba yerleştirebilirsiniz. Et içerikli gıdalar ile balık çeşitlerini farklı çekmecelere yerleştirebilirsiniz. Yaz mevsimde bulunan sebzelerle hazırlanan gıdaları ve unlu mamülleri farklı raflara yerleştirerek aradığınızı kolaylıkla bulabilirsiniz. Şenocak camlı sürgülü derin dondurucu tasarımı ile kullanıcıların en çok tercih ettiği dikey modeller arasında yer alır. Yatay tasarımlı sandık modeller ise daha geniş alanlarda tercih edilebilir. Tasarım özelliğine ek olarak enerji sınıfı da ürünler arasında farklılık gösterir. Enerji sınıfı A+ veya A++ olan modelleri tercih ederek elektrikten tasarruf edebilirsiniz. Markanın no frost veya statik dondurucu özelliğini sahip ürünlerini inceleyerek ihtiyacınız doğrultusunda karşılaştırma yapabilirsiniz. Akakçe markanın beğenilen ürünlerini kullanıcılarla buluşturur. Farklı fiyat aralıklarında yer alan seçenekleri inceleyerek karar verebilirsiniz.

Şenocak Derin Dondurucu Kullanmanın Avantajları

Et, tavuk ve balık gibi ürünler düşük sıcaklıkta bozulmadan uzun süre korunur. Bunun yanı sıra her mevsim marketlerde bulunmayan çeşitli sebze ve bakliyatlar da soğuk ortamlarda muhafaza edilir. Bu ürünlerin bozulmasını engelleyen ve soğuk ortamı sağlayan Şenocak derin dondurucu modelleri evlerde oldukça büyük konfor sağlar. Yalnızca evlerde değil çeşitli gıda işletmelerinde de tercih edilir. Şenocak markası farklı derin dondurucu modelleri ile piyasada yerini alır. Markanın ürünlerini kullanarak tasarruf yapabilirsiniz. Çalıştığınız günlerde yemek derdiyle uğraşmamak için markanın ürünlerinde önceden hazırladığınız yemekleri tutarak ihtiyaç halinde çıkarıp tüketebilirsiniz. Evlerde kullanım açısından çekmeceli modeller tercih edilebilirken kalabalık aileler ve işletmelerde sandık tipi modeller seçilebilir. Şenocak derin dondurucu yorumları ürün hakkında daha geniş fikre sahip olmak açısından bilgilendirici olabilir. Şenocak no frost derin dondurucu modeli gıdaların bozulmasını uzun süre engeller. Bu modelin no frost özelliği dolap içerisinin buz tutmasını engeller, besinleri dengeli soğutur. Mevsiminde aldığınız ürünü mevsimi dışında da besin değerleri azalmadan kullanabilirsiniz. Besinlerinizi uzun süre bozulmadan muhafaza etmek ve mevsim dışında da sevdiğiniz bir meyve-sebzeyi tüketmek için markanın derin dondurucu modelleri sizlere yardımcı olabilir.

Şenocak Derin Dondurucu Modelleri Uygun Fiyatlarla Akakçe'de

Derin dondurucu fiyatlarını etkileyen birçok unsur vardır. Markanın derin dondurucu modelleri arasında fiyat farklılıkları görülebilir. Bunun temel sebeplerinden ilki iç hacim kapasitesidir. Tasarımlar farklı ebatlarda üretilir. Ürünü evde kullanım için tercih ediyorsanız ortalama büyüklükte bir seçeneği değerlendirebilirsiniz. İşletmelerde kullanım için ise restoran kapasitesi ve çalışma durumu gibi konular göz önüne alınarak çeşitli ebatlar arasından seçim yapılabilir. Fiyat üzerinde etkili olan bir diğer konu ise tasarım şeklidir. Bazı modeller sandık tipi olarak adlandırılan tasarımlara sahiptir. Bu modellerde kapak üst kısımda bulunur. Bazı tasarımlar ise buzdolabı şeklinde dikey dizayn edilir. Bu iki tasarım arasında fiyat farklılıkları da gözlenebilir. Şenocak difriz modelleri de yine farklı özelliklere bağlı olarak fiyat olarak diğer ürünlerden farklı olabilir. İç çekmecelerin sayısı gibi konular da fiyat üzerinde etkili olur. Şenocak derin dondurucu fiyatlarını ve diğer markaların ürünlerini karşılaştırarak daha hızlı karar verebilirsiniz. Çeşitli seçenekler arasından bütçenize hitap eden ürünü tercih edebilir beraberinde pizza makinesi fiyatlarına da göz atarak beyaz eşyalarınızı uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Şenocak Derin Dondurucu Nasıl Temizlenir?

Şenocak deneyimli ve profesyonel kadrosuyla kullanıcıların beklentilerine hitap eden modeller üretir. Şenocak dikey derin dondurucu modelleri alanı kısıtlı olan kullanıcılar tarafından tercih edilebilir. Şenocak çekmeceli derin dondurucu modelleri de daha sistemli bir saklama isteyenler için kullanışlı olabilir. Bu modeller sayesinde farklı türdeki ürünleri ayırabilirsiniz. Et, meyve, hazır yemek gibi çeşitleri çekmecelere bölebilirsiniz. Şenocak yatay derin dondurucu ve diğer modellerin temizliği de merak konusu olur. Markanın derin dondurucu modellerinin temizliği ise oldukça kolaydır. Belirli aralıklarla dolap içini boşaltarak temizlik yapabilirsiniz. Temizlik yaparken mutfakta kullandığınız deterjanları kullanabilirsiniz. Deterjanla silme aşamasının ardından dolabın içini detaylı bir şekilde kurulamanız gerekir. Gıdaların depolandığı bu dolapta kimyasal kalıntısı bulunması sağlık açısından tavsiye edilmez. Uzun yıllar rahatlıkla kullanacağınız derin dondurucu modeli için ihtiyaçlarınızı belirleyerek adım atabilirsiniz. Böylelikle yiyeceklerinizi daha uzun süre kullanabilir, aniden gelen misafirlerinize kolaylıkla sakladığınız börek, poğaça gibi yiyecekleri ikram edebilirsiniz.