Regal Derin Dondurucu

Regal Derin Dondurucu Fiyatları

19 farklı Regal Derin Dondurucu için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Regal Derin Dondurucular

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıRegal
 • Toplam Çekmece Sayısı6 Çekmeceli
 • Toplam Çekmece Sayısı7 Çekmeceli
 • Net Hacim404 lt
 • Net Hacim513 lt
 • TipiÇekmeceli
 • TipiSandık Tipi
 • Dondurucu ÖzelliğiNo Frost
 • Dondurucu ÖzelliğiLow Frost
 • Brüt Hacim400 lt
 • Brüt Hacim440 lt
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • MarkasıRegal
Fiyatı 0 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 - 10.000 TL 10.000 - 15.000 TL 15.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerKullanım TürüTipiDondurucu ÖzelliğiToplam Çekmece SayısıHızlı Dondurma BölmesiKontrol PaneliBrüt HacimNet HacimGenişlikDerinlikYükseklikYıllık Enerji TüketimiSes SeviyesiKullanım ŞekliGünlük Dondurma KapasitesiAğırlıkÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (19)

Regal Çamaşır Kurutma Makinesi Regal Buzdolabı Regal Çamaşır Makinesi Regal Bulaşık Makinesi Regal Klima Regal Termosifon Regal Klima Yedek Parça Regal Akıllı Ev Kumandası

En Popüler Regal Derin Dondurucular

Regal Derin Dondurucu Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Regal Derin Dondurucu hangileri?

Bugün Akakçe'de 19 farklı model arasında

En çok satan Regal Derin Dondurucu hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Regal Derin Dondurucu:
 1. Regal DD-143 3 Çekmeceli Derin Dondurucu
 2. Regal CD 62210 6 Çekmeceli Derin Dondurucu
 3. Regal CD NF 62210 6 Çekmeceli Derin Dondurucu
 4. Regal CD 50001 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu
 5. Regal CD 72922 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

En Ucuz Regal Derin Dondurucu Fiyatları Akakçe'de!

Günümüzde artan insan ihtiyaçlarıyla beraber son derece hızlı gelişen teknolojinin sonucunda insanlar evlerinde derin dondurucu bulunmasını isterler. Evlerinde yer sorunu olmayan ve buzdolabındaki derin dondurucu bölmesi yeterli olmayan insanlar extradan derin dondurucu satın almayı tercih edebilirler. Çoğu ailenin evinde yer alan buzdolaplarının dondurucu bölmesinin yeterli olmaması ya da yazın aldıkları meyve ve sebzeleri kışın da tüketmek maksadıyla geniş bir derin dondurucu sahibi olmayı düşünebilirler. İnsanlar derin dondurucu ürünlerini incelerken, belirli faktörleri de göz önüne almaları gerekir. Bunların başında da ürünlerin uygun fiyatlı ya da bütçe dostu olmasının yanında yüksek performans gösterme özellikleri gelir. Hangi ürünü almanız gerektiği konusunda en büyük destekçiniz akakce.com internet sitesidir. Söz konusu uygulama sayesinde almak istediğiniz Regal derin dondurucu modelleri tek bir sayfa üzerinde gösterilir. Ürünlerin sıralanması sonucunda istediğiniz Regal derin dondurucu indirimleri hangi sitede daha cazip fiyata satılıyor ise o sayfaya doğrudan yönlendirilebilirsiniz. Uygulama sizin için bir nevi piyasa araştırması yapar. Bütçeniz için en uygun fiyatlı Regal derin dondurucu fiyatları akakce.com’da. Tek yapmanız gereken siteyi inceleyerek istediğiniz ürünün hangisi olduğunu bulmak!

Regal Derin Dondurucu Modelleri

Akakce.com sitesinde Regal derin dondurucu modelleri bir kısım seçim kriterine göre sınıflandırılmıştır. Bunlar; seçilen ürünün çekmeceli ya da sandık tipi olmasına göre, hacminin hangi aralıkta olması istendiğine göre, çekmece sayısına ve enerji sınıfına göre belirlenir. İnsanlar bu seçim kriterlerini ihtiyaçlarına göre belirler ve derin dondurucuların listesini süzme imkânı bulurlar. Seçim kriteri bu aşamada doğru belirlenirse ihtiyaçlarınıza en uygun Regal derin dondurucu modelleri sayfada gösterilmiş olur. Böylece daha kolay seçim yapma ve karar verme imkânına kavuşursunuz. Modeller ayrıntılı olarak incelendiğinde 2 bölmeli, 4 çekmeceli derin dondurucu modelin en çok tercih edilen ürün olduğu göze çarpar. Söz konusu ürünün son 6 aylık fiyat değişim grafiği incelenirse ürünün satın alınması için en uygun dönemde bulunduğunuz tespitine ulaşabiliriz. Ürünün 182 lt olan oldukça geniş hacmi, özellikle geniş aileler için son derece uygun saklama koşulları oluşturur. Ürünün ayrıca 54 cm genişliği, 144 cm yüksekliği ve 63 cm derinliği vardır. Ürünün A+ enerji sınıfında bulunması tercih sebebinin insanların enerji tasarruf politikası olabileceğini gösterir.

Regal Derin Dondurucu Yorumları

Regal derin dondurucu yorumları incelendiğinde, ürünü alan müşterilerin enerji tüketiminden son derece memnun kaldıklarını anlaşılabilir. Ayrıca ürüne sahip olan pek çok kişi “geniş hacim imkânı” sayesinde derin dondurucuya ürünleri yerleştirme açısından sorunlarının kalmadığı ve dondurucuya koyulacak yiyecekleri gönül rahatlığı ile yerleştirebildikleri tarzda görüşlerde bulunurlar. Üstelik kullanıcılar Regal derin dondurucu yorumları bölümünde ürünün yaygın servis ağına da dikkat çekmeyi ihmal etmezler. “Regal derin dondurucu fiyatı, piyasadaki diğer ürünlere nazaran son derece cazip fiyatlı” şeklinde yorum yaptıklarına rastlanır. Akakce.com internet sitesinin kullanım kolaylığı sunan bir diğer özelliği Regal kullanıcı yorumları bölümünün yanında ürünlere müşteriler tarafından verilmiş yıldız puanları da incelenebilir. Regal derin dondurucu yorumları kapsamında müşterilerin ürünlere memnuniyet bakımından 5 yıldız vermeleri de markanın rakiplerine karşı fark yarattığını ortaya koyar. Yapılan yorumlar ve verilen yıldızlar, evinize ya da iş yerinize alacağınız derin dondurucuyu seçmenizi mümkün kılar.

Regal Derin Dondurucu Kampanyaları

Akakce.com ‘dan Regal derin dondurucu kampanyaları da objektif şekilde takip edilebilir. Ürünlerin hangi dönemde kampanyaya girdiğini görebilir, ayrıca ürünü takibe alarak Regal derin dondurucu fiyatı düştüğü anda haberdar olabilirsiniz. Yani alacağınız ürüne karar verdiyseniz ve ürünün o dönemdeki fiyatı bütçenizin üzerinde ise ürün bazında belli dönemlerde düzenlenen kampanyaları değerlendirebilirsiniz. Yapılan kampanyaların yanında ürünün kaç sitede satışa sunulduğu da görmenize imkan tanınır. Aynı zamanda satıcıların güvenilirliği puanlanmış olur. Bu sayede müşteriler almak istedikleri ürün satıcısının alışveriş yapılacak güvene sahip olup olmadığının analizini yapabilirler. Ona göre sitede yönlendirilmek istenen alışveriş platformundan ürünü satın almayı tercih ederler. Bu anlamda satıcının geçmiş alışverişlerde ortaya koyduğu performans ve satıcı puanı, önemli tercih kriterlerinden birisidir.

Regal Derin Dondurucu İndirimleri

Kullanıcılar beyaz eşya çeşitleri içerisinde derin dondurucu ürünlerini incelerken, indirim dönemlerine de dikkat ederler. Regal derin dondurucu indirimleri incelendiğinde en büyük indirim oranının % 10 indirim ile 2 bölmeli 5 çekmeceli derin dondurucular da uygulandığı görülür. Söz konusu indirimlerin, ürünlerin satış oranını ciddi oranda artırdığı söylenebilir. Satıcıların etkili indirimleri ile Regal derin dondurucu fiyatları son derece cazip seviyeye düşer ve müşterilerin tercih sebeplerinden birisi olur.Ürünlerin indirim oranları incelenirken yeni çıkan ürünlere yönelmekte fayda vardır. Çünkü beyaz eşyaların her yıl periyodik olarak yenilenecek ürünler sınıfında yer almadıkları bilinen bir gerçektir. Müşteriler derin dondurucu satın aldıklarında uzun yıllar kullanarak, üründen gerekli verimi de almayı beklerler. Ürünlerin indirimlerini tek bir kıstas olarak belirlemek, eski nesil bir ürünü almak anlamına gelebilir. Bu sebeple müşteriler dikkatli adım atmalıdır. Teknolojinin her alanında olduğu gibi beyaz eşya sektöründe de her geçen gün yeni ürünler ve yeni özellikler ortaya çıkar. Gelişen teknolojinin dışında kalmamak adına ürünlerin yeni çıkan modellerinde indirim oranlarının takip edilmesi daha akıllıca ve yenilikçi bir tercih yöntemi olacaktır.