Uğur Derin Dondurucu

Uğur Derin Dondurucu Fiyatları

69 farklı Uğur Derin Dondurucu için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıUğur
 • Toplam Çekmece Sayısı6 Çekmeceli
 • Toplam Çekmece Sayısı7 Çekmeceli
 • Net Hacim404 lt
 • Net Hacim513 lt
 • TipiÇekmeceli
 • TipiSandık Tipi
 • Dondurucu ÖzelliğiNo Frost
 • Dondurucu ÖzelliğiLow Frost
 • Brüt Hacim330 lt
 • Brüt Hacim440 lt
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 3 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıUğur
Fiyatı 0 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 - 10.000 TL 10.000 - 15.000 TL 15.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerKullanım TürüTipiDondurucu ÖzelliğiToplam Çekmece SayısıHızlı Dondurma BölmesiKontrol PaneliBrüt HacimNet HacimGenişlikDerinlikYükseklikYıllık Enerji TüketimiSes SeviyesiKullanım ŞekliGünlük Dondurma KapasitesiAğırlıkÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (69)

Uğur No Frost Derin Dondurucu Uğur Buzdolabı Uğur Ocak Uğur Fırın Uğur Su Sebili Uğur Şişe Soğutucu Uğur Endüstriyel Dondurucu ve Soğutucu Uğur Su Arıtma Cihazı Uğur Dondurma Makinesi Uğur Buz Makinesi Uğur Endüstriyel Buz Makinesi Uğur Endüstriyel Su Sebili

En Popüler Uğur Derin Dondurucular

Uğur Derin Dondurucu Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Uğur Derin Dondurucu Sıkça Sorulan Sorular

Uğur Derin Dondurucu

Günümüzde neredeyse her evde olan ve ihtiyaç duyulan beyaz eşyalardan bir tanesi de derin donduruculardır. Derin dondurucu, gıdaların sağlıklı ve taze bir şekilde muhafaza edilmesi amacıyla kullanılır. Piyasada birçok derin dondurucu markası bulunur. Bu markalar arasında en bilineni Uğur’dur. 1954 yılında kurulan Uğur, kaliteli ve çevreci olması yönüyle sıklıkla tercih edilir. Hem ev ortamında hem de kafe ya da işyerinde kullanıma uygun olan Uğur derin dondurucu sayesinde birçok gıdayı sağlıklı bir şekilde tüketebilirsiniz. Dondurucuların birçok çeşidi vardır. Kullanım durumunuza uygun Uğur derin dondurucu en ucuz fiyatlarla satışa sunulur. Akakçe sayesinde güvenilir ve kolay bir şekilde Uğur derin dondurucu modelleri incelenebilir ve bu sayede sağlıklı gıda tüketme imkanı elde edebilirsiniz. Markanın modellerini incelerken su sebili modellerini de inceleyerek evinizde beyaz eşyalarınızla uyum sağlayacak renkte olan bir modeli de uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Uğur Derin Dondurucu Modelleri

Uğur derin dondurucu modelleri sandıklı ya da çekmeceli olmak üzere 2 çeşide ayrılır. Sandıklı modeller enine doğru uzunluğa sahiptir. Ürünleri yatay şekildeki sandık dondurucuya yerleştirebilirsiniz. Özellikle geniş alanlar için sandık formundaki dondurucu modelleri tercih edilir. Çekmeceli olan derin dondurucular ise en çok tercih edilen çeşitler arasındadır. 3, 4, 5, 6 ve 7 çekmeceli Uğur derin dondurucu modelleri kullanım tipine göre sıralandırılabilir. 3 çekmeceli Uğur derin dondurucu, küçük alanlar için ideal bir seçimdir. Diğer modellere kıyasla daha az kapasiteye sahip olan bu ürünler, genellikle yazlık ya da bahçe gibi yerlerde kullanılmak için tercih edilir. Uğur derin dondurucu 4 çekmeceli modeller ise, 3 çekmeyeceye kıyasla daha büyük kapasiteye sahiptir. Birçok alanda kullanılan 4 çekmeceli seçeneklere et, tavuk ya da meyve, sebze gibi gıdaları dondurarak muhafaza edebilirsiniz. Eğer birçok yiyeceği stoklamak için geniş kapasiteli bir ürün arayışı içerisindeyseniz 5 çekmeceli Uğur derin dondurucu çeşitlerini tercih etmelisiniz. Farklı enerji sınıflarına ait olan 5 çekmeceli ürün seçeneklerine göz atarak kriterlerinize uygun seçimi yapabilirsiniz. 6 çekmeceli Uğur derin dondurucu ise hem işlevsel hem de düzenli kullanım imkanı ortaya koyar. Her çekmeceye farklı bir gıdayı depolayabilir, dağınıklık sorunu yaşamadan muhafaza edebilirsiniz. Derin dondurucuların tipinin yanı sıra hacimleri de farklı kategorilere sahiptir. Uğur derin dondurucu 600 lt kapasiteye sahip olan ürün seçenekleri; kasap, lokanta, restaurant, yemekhane gibi büyük alanlarda kullanılmak üzere tercih edilir. Fakat, çok kalabalık aileler de geniş kapasiteli dondurucuya ihtiyaç duyabilir. Bu tarz kalabalık aileler için Uğur derin dondurucu 500 lt de doğru bir tercih olacaktır. Bu sayede hem yazlık hem de kışlık besinleri depolayabilir, canınız hangi mevsimde neyi yemek isterseniz taze bir şekilde dondurucudan çıkarıp tüketebilirsiniz. 500 litrelik çeşitlerin yanı sıra Uğur derin dondurucu 450 litre kapasiteli olan çeşitler de bulunur. Orta kapasiteli depolama yapmak isteyen kişiler 450 litrelik seçeneklere göz atabilir. Siz de kullanım amacınıza uygun olan modellere göz atabilir, kolayca filtreleyerek ihtiyaç duyduğunuz ürüne sahip olabilirsiniz. Mikrodalga fırın fiyatlarını da inceleyerek uygun fiyatlı bir modele sahip olabilirsiniz. Bu sayede dondurucudan çıkardığınız ürünleri hızlıca çözerek lezzetli yemekler yapabilirsiniz.

Uğur Derin Dondurucu Fiyatları

Derin dondurucu özellikle kış mevsimine hazırlık yaparken gereken eşyalar arasındadır. Buzdolabının kapasitesi ne kadar geniş olursa olsun, bir süre sonra depolama konusunda yetersiz gelebilir. Bu noktada devreye derin dondurucular girer. Derin dondurucuların kapasitesi geniştir ve yiyeceklerin uzun süre tazeliğini korumasını sağlar. Bunun yanı sıra; börek, pasta, mantı ya da vişne gibi birçok gıda derin dondurucuda muhafaza edilerek aniden misafir geldiğinde ya da ihtiyaç anında kullanılabilir. Uğur derin dondurucu fiyatları farklı bütçe aralıklarına sahiptir. Fiyatlara etki eden birçok sebep vardır. Bunlar arasında kapasite önemli bir etkendir. Uğur derin dondurucu 450 litre kapasiteye sahip olan ürün, 186 litrelik olana kıyasla daha yüksek fiyat segmentinde yer alır. Ekonomik ve küçük bir ürün almak isteyenler Uğur derin dondurucu 186 litre kapasiteli modellere göz atarak, bütçe dostu bir ürün sahibi olabilir.

Uğur Derin Dondurucu Alırken Dikkat Edilecekler

Derin dondurucular hem görüntü, hem teknik, hem de bütçe açısından farklı özelliklere sahiptir. Ürün çeşitliliğinin zengin olması alışveriş esnasında kafa karışıklığına sebep olur. Bu nedenle ilk olarak derin dondurucu tipine karar verilmesi gerekir. Dondurucuyu koyacağınız uygun alanı belirledikten sonra ürün çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bu noktada Uğur derin dondurucu yorumları arasından inceleme yaparak, kullanıcıların fikirlerine göz atabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi de enerji sınıfıdır. Beyaz eşyalarda bulunan enerji sınıfları derin dondurucuda da oldukça önemlidir. Enerji sınıfı yüksek olan derin dondurucuyu satın alarak, hem elektrikten tasarruf edebilir hem de çevre dostu bir ürüne sahip olabilirsiniz. Derin dondurucu enerji sınıfları A, A+, A++ şeklinde sınıflara ayrılır. Artı sayısı ne kadar fazlaysa, ürünün enerji verimliliği de o kadar çoktur. Örneğin; Uğur derin dondurucu 266 lt ile Uğur derin dondurucu 270 litre kapasiteli ürün seçeneklerinin farkı aralıklarla yer almasının sebebi sadece hacim değil, aynı zamanda enerji sınıflarının da farklı olmasıdır. Ayrıca, buzdolabı ve derin dondurucuda dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan bir tanesi de no frost özelliğinin bulunup bulunmadığıdır. No Frost Uğur derin dondurucu kendi kendine buz çözme özelliği sayesinde, karlanma ve buzlanmanın önüne geçer. Eğer ürün seçeneklerinden hangisinin size uygun olduğunu bilmiyorsanız Uğur derin dondurucu kullananlar tarafından yapılan yorumları ve puanları inceleyebilir, alışverişinizi daha bilinçli hale getirebilirsiniz.

Uğur Derin Dondurucu İndirimleri

Uğur derin dondurucu çeşitlerini inceleyerek ürünler arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Tüm sitelerden uygun fiyatları sizin için karşılaştıran sayfamızda piyasa değerinden çok daha ucuza alışveriş yapma imkanı elde edersiniz. Derin dondurucu fiyatları ürünün tipine göre orta ya da düşük bütçe segmentinde yer alır. Ancak Uğur derin dondurucu indirim dönemleri takip edilerek daha ekonomik bütçeyle ürüne sahip olunabilir. Özellikle sezon indirimleri ya da Uğur derin dondurucu kampanya fiyatları sık sık araştırılarak bütçe dostu bir alışveriş yapılabilir. Bu sayede en ucuz Uğur derin dondurucuya sahip olarak yiyeceklerinizi güvenle depolayabilirsiniz.

En Ucuz Uğur Derin Dondurucular Akakçe’de

Derin dondurucular gerekli bakım ve kontrolleri yapılmadığı takdirde buzlanma problemi yaşatabilir. Eğer derin dondurucunuz buzlanırsa ilk olarak içindeki tüm yiyecekleri çıkarmanız ve dondurucunun fişini çekerek buzun çözülmesini beklemeniz gerekir. Eriyen buzları temizledikten ve dondurucuyu iyice kuruladıktan sonra sıcaklığı en düşük seviyeye ayarlamanız önerilir. Birkaç saat düşük sıcaklıkta boş durmasını sağlamanız yeterli olacaktır. Birkaç saat sonra yeniden yiyecekleri yerleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra; dondurucunun çok sık buzlanmasından şikayetçiyseniz kapağını sık sık açıp kapatmamanız gerekir. Çünkü kapısı açılıp kapanan derin dondurucular dışarıdan nem kaparak buzlanma sorunu yaşatır. Ayrıca buzları temizlerken kazıma işleminden de uzak durmanız gerekir. Sivri cisimlerle kazınan buzluklar hem zarar görür hem de raf ömrü kısalır. Uğur derin dondurucu modellerinin No Frost özelliğine sahip olanlarını tercih etmeniz buzlanma sorununun büyük oranda önüne geçer. Eğer yeni aldığınız üründe buzlanma yaşıyorsanız doğru şekilde montelendiğinden emin olmanız gerekir. Siz de en ucuz Uğur derin dondurucu modelini inceleyerek güvenli ve kullanışlı bir depolama imkanı elde edebilirsiniz.